Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 22:44)
aš čia juokauju dėl mobilografijos, tikrai tuo neužsiimsiu. O šiaip reiškia tai, kad foto su telefonu darytos, dabar populiaru  smile.gif

smile.gif
bet kad foto darytos telefonu, kokybe dazniausiai nedziugina, ar cia toks ir sumanymas, bile kadras geras g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 12 08, 22:19)
samsung galaxy s IIIpaskaityti ax.gif

Man didelė antipatija tam s III blush2.gif biggrin.gif
NU svarbu patinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kristalines @ 2012 12 08, 22:47)
smile.gif
bet kad foto darytos telefonu, kokybe dazniausiai nedziugina, ar cia toks ir sumanymas, bile kadras geras  g.gif

Kas moka fotkint su veidrodžiu, moka ir su mobiliaku, kuriame yra galimybės. Sau, šeimai, albumui ar šiaip. Kas nemoka fotkint, tada tikrai ne kaip atrodo nuotraukos, bet ne tik su mobiliuoju, taip pat ir su veidrodžiu ir t.t.

O šiaip muilinę labai neblogą turėjau, vaikas sudaužė, nebenoriu taisyt už kelis šimtus litų, tiesiog nebeapsimoka. Teęgul tik gerina tas kameras telefonuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 08 gruodžio 2012 - 22:54
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 08, 23:53)
Man didelė antipatija tam s III  blush2.gif  biggrin.gif


imk google telefoną bigsmile.gif

Kristalines, ta mobilografija tai labiau for fun. Kaip lomo.
Bet facebooke tarkim labai dažnai matau foto su iphonais darytas. na juk irgi mobilografija, o paplitusi tai nerealiai. Tuoj į mus su veidrodinukais kaip į ateivius ims žiūrėt bigsmile.gif

Vuniščia, aš nikoniuko gerą muilinę turiu. Nerealiai fotkina kartais. Sūnui pirkom, bet naudojasi tie, kam reikia ar kas pasiima. Visiem patariu, tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 08 gruodžio 2012 - 22:57
QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 22:55)
imk google  telefoną bigsmile.gif

Kristalines, ta mobilografija tai labiau for fun. Kaip lomo.
Bet facebooke tarkim labai dažnai matau foto su iphonais darytas. na juk irgi mobilografija, o paplitusi tai nerealiai. Tuoj į mus su veidrodinukais kaip į ateivius ims žiūrėt   bigsmile.gif

nexus 4 ar kokį kitą? Vyras nusipirko. Po mėnesio tik gaus biggrin.gif Bet nežinia ar naudos, vis tik stiklas, o pamėtyt mėgstam. Bet pagal kainą ir kokybę labai neblogas variantas.
O sau tai aš nusprendus, noriu samsung note ir viskas biggrin.gif

O kokį Kalėdų senelis įtaisė? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 08 gruodžio 2012 - 22:59
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 08, 23:56)
nexus 4 ar kokį kitą? Vyras nusipirko. Po mėnesio tik gaus biggrin.gif Bet nežinia ar naudos, vis tik stiklas, o pamėtyt mėgstam. Bet pagal kainą ir kokybę labai neblogas variantas.

aha. aš šiandien iš pašto parsinešiau bigsmile.gif kaip tokiam daiktui kaina nereali
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 22:58)
aha. aš šiandien iš pašto parsinešiau  bigsmile.gif  kaip tokiam daiktui kaina nereali

Na, taip aš labai santūri, sakydama, kad labai neblogas variantas, nes vyras mane vis erzina su juo - imk nexus, imk nexus, imk biggrin.gif

Sveikinu, tikrai puikus telefonas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 08 gruodžio 2012 - 23:01
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 08, 22:53)
Man didelė antipatija tam s III  blush2.gif  biggrin.gif
NU svarbu patinka biggrin.gif
Papildyta:

Kas moka fotkint su veidrodžiu, moka ir su mobiliaku, kuriame yra galimybės. Sau, šeimai, albumui ar šiaip. Kas nemoka fotkint, tada tikrai ne kaip atrodo nuotraukos, bet ne tik su mobiliuoju, taip pat ir su veidrodžiu ir t.t.

O šiaip muilinę labai neblogą turėjau, vaikas sudaužė, nebenoriu taisyt už kelis šimtus litų, tiesiog nebeapsimoka. Teęgul tik gerina tas kameras telefonuose.

O kodel antipatija s III? Naudojaisi? Nepatiko?
Man kai v parnese, nesidziaugiau, nes sakiau kitas tel. bus tik apple 5 biggrin.gif tai v supyko. Tai sakau ok, pameginsiu, pirmas dvi dienas nepatiko, ejau ratais aplink savo obuoliukus, o dbr, obuoliukai bare guli ir net nekyla noras ju pajungti smile.gif
O su telefu fotkint nemoku isvis, net nera noro ismokti turbut wink.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 22:55)
Kristalines, ta mobilografija tai labiau for fun. Kaip lomo.
Bet facebooke tarkim labai dažnai matau foto su iphonais darytas. na juk irgi mobilografija, o paplitusi tai nerealiai. Tuoj į mus su veidrodinukais kaip į ateivius ims žiūrėt  bigsmile.gif

Vuniščia, aš nikoniuko gerą muilinę turiu. Nerealiai fotkina kartais. Sūnui pirkom, bet naudojasi tie, kam reikia ar kas pasiima. Visiem patariu, tikrai.

Nu jo, i FB daug kas kelia foto is telefonu tiesiai smile.gif
Atsakyti
Sian as kaip tik isbandziau savo Wave kamera, nuuuu biggrin.gif Su Nikonu gaunasi geriau ax.gif

Db del objektyvo susisuko galva, jau buvau nusprendusi pirkti f 1.4 50 mm g.gif
Atsakyti
Keletas zieminiu nuotrauku, kad nebutu taip tuscia temoj... ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(kristalines @ 2012 12 08, 23:11)
O su telefu fotkint nemoku isvis,  net nera noro ismokti turbut  wink.gif

Ismokti nera blogai (o ir nesudetinga turbut, kiek jau ten to mokslo gali buti?), o kaip paskui naudosiesi, tavo reikalas. Juk veidrodinuka ne visada po ranka turi turbut?

QUOTE(Suprem @ 2012 12 08, 23:42)
Db del objektyvo susisuko galva, jau buvau nusprendusi pirkti f 1.4 50 mm g.gif

O kodel susisuko? Koki dabar turi objektyva?
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 09, 00:00)
Keletas zieminiu nuotrauku, kad nebutu taip tuscia temoj...  ax.gif


Prisidėsiu smile.gif Tik pas mane jokios saulytės nė kvapo biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 09 gruodžio 2012 - 01:33
Mobiliografija gi Mamontovas užsiima, mačiau, yra gražių foto tikrai. Pliusas, kaip jis pats sako - galimybė likti nepastebėtam.. tuo tarpu kai kiti traukia baisinio dydžio fotikus su baisinio dydžio objektyvais, tu gali išsitraukti miniatiūrinę mobilkę su mažiuku objektyvu, įamžint natural momentus, kuriuose galbūt žmonės pasimestų pamatę tavo baisinio dydžio objektyvą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 08, 22:48)
Žinau, kad yra gerbėjų, bet fiksas yra fiksas. Na, jis toks universalus, o kas universalu, ne visada gerai.
Kai kas lygino sigmą 24-70 su nikkoru 24-70, tai skirtumo nepamatė. Jokios kūrybos su juo nebus, 2.8 tamsu.  Canonas tikrai nebus geresnis nei nikorras, tad ar verta leisti tokius pinigus, kažin, juolab, kad pati nežinai gal tą, gal aną.
Žmonės perka jį nes konkrečiai žino kam jo reikia, o tu nežinai. Aš tai žinau, bet nesakysiu smile.gif Gal geriau išsinuomok ir pabandyk.

Ir kokia paslaptis kam jo reikia? Kiek skaiciau atsiliepimu, tai didelem sventem ax.gif .
Aisku issinuomuosiu, vat 29d. greiciausiai susirasyma fotografuosiu, tai issinuomuosiu pasiziuret. (zmones mate mano baisias foto, jeigu ka biggrin.gif , o man ka, praktika).
Atsakyti