Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 08, 22:03)
Sako, kad labai neblogas yra Canon 35 mm 1.4f - tik va kaina jau visai kitokia negu 50-tuko  rolleyes.gif

Masciau ir as apie si, nes 50mm mazai ant cropo, tai nusprendziau FF griebt dar dadejus slamanciu biggrin.gif .
"Senis saltis" geras bus, tai sakau reik naudotis proga smile.gif .
Atsakyti
mane jau aplankė kalėdų senelis bigsmile.gif buvau gera. Nereik man markų, užsiimsiu mobilografija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 21:13)
mane jau aplankė kalėdų senelis  bigsmile.gif  buvau gera. Nereik man markų, užsiimsiu mobilografija  bigsmile.gif

Aš irgi išsirinkau naują, bo noriu mobiliaku fotkint biggrin.gif Nes dabartinis tai šiaip sau fotkina smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, sakykit iki kada pratęsti konkursėlį? Pasiūlykit, prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 08, 21:07)
"Senis saltis" geras bus, tai sakau reik naudotis proga  smile.gif .

Aaaa... dabar jau aisku, kodel objektyvo neissirinkusi nusprendei fotika pirkti mirksiukas.gif

50-tukas ant ff - geris bigsmile.gif Viskas kaip turi buti, nei per platu, nei per siaura, labai smagu naudotis, bent man smile.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 21:13)
mane jau aplankė kalėdų senelis  bigsmile.gif  buvau gera. Nereik man markų, užsiimsiu mobilografija  bigsmile.gif

Ankstyvas tavo kaledu senelis bigsmile.gif

Reiketu ir man mobilografija pasidometi... vis pamirstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 08, 20:48)
O bandzius 24-70 2.8? Kiek skaiciau, jis toks einamiausias is tu geruju.

Žinau, kad yra gerbėjų, bet fiksas yra fiksas. Na, jis toks universalus, o kas universalu, ne visada gerai.
Kai kas lygino sigmą 24-70 su nikkoru 24-70, tai skirtumo nepamatė. Jokios kūrybos su juo nebus, 2.8 tamsu. Canonas tikrai nebus geresnis nei nikorras, tad ar verta leisti tokius pinigus, kažin, juolab, kad pati nežinai gal tą, gal aną.
Žmonės perka jį nes konkrečiai žino kam jo reikia, o tu nežinai. Aš tai žinau, bet nesakysiu smile.gif Gal geriau išsinuomok ir pabandyk.
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 08, 21:41)
Aš irgi išsirinkau naują, bo noriu mobiliaku fotkint biggrin.gif Nes dabartinis tai šiaip sau fotkina smile.gif

O koki issirinkai?

As gi pagaliau prisiruosiau ir pradejau naudoti iPhone 4. Net juokas ima, kaip greitai pripratau as prie jo, sitiek laiko tempusi ir marinavusi (nors pirma savaite burnojau nesustodama, mat man telefono reikedavo tik skambinti ir zinutems siusti, o cia visokie pribumbasai, su kuriais as elgtis nemoku cool.gif ). Tik va fotografuoti tai nemoku su juo, be rysio man gaunasi, tamsu ir ne visada su fokusu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 08, 22:46)
50-tukas ant ff - geris  bigsmile.gif Viskas kaip turi buti, nei per platu, nei per siaura, labai smagu naudotis, bent man  smile.gif
Ankstyvas tavo kaledu senelis  bigsmile.gif

Bet kad jis 1.8 ir nusokineja fokusas verysad.gif . Vienas MB draugas kazka manes klause per skypa apie pagrindini fokusavimo taska, koks jis ten, nes kazkas ten su kazkuo netaip, bet taip ir nebaigem bendraut, tai nezinau kas su mano tuo 50mm 1.8 verysad.gif . Sviesumas tai tikrai tenkina, o jei dar su marku, kur iso galim kelt rolleyes.gif .
Bet kaip visko noris daugiau, net baisu. Masinos reikia dar vienos, bet ne sakau, geriau man fotika ir objektyva biggrin.gif . O dar noriu ir blykstes ir isorinio disko ir poliarizacinio filtro ir korteliu naujam fotikui ir papildomo elemento ir ....... uch cool.gif

Beje, turiu canonui 600D batareika originalia, naudota 2 kart, gal kam reik ir 600D atminties korteliu, naudotu vos keleta kartu, veliau patikslinsiu, nu gal kam reik pigiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 08, 21:50)
O koki issirinkai?

As gi pagaliau prisiruosiau ir pradejau naudoti iPhone 4. Net juokas ima, kaip greitai pripratau as prie jo, sitiek laiko tempusi ir marinavusi (nors pirma savaite burnojau nesustodama, mat man telefono reikedavo tik skambinti ir zinutems siusti, o cia visokie pribumbasai, su kuriais as elgtis nemoku  cool.gif ). Tik va fotografuoti tai nemoku su juo, be rysio man gaunasi, tamsu ir ne visada su fokusu  ax.gif

Na, mes su vyru esam prieš samsungą, nes jis nevertas savo išpūstos kainos, dėl jo seiliojas kas penktas, net nežino dėl ko, gal dėl to, kad brangiai mokėjo, bet va išsirinkau nestandartinį 5,3 colių samsungą Note II, nes paprastai note'ai dėl savo dydžio nėra labai populiarūs ir jų daug nėra, tad ir pasirinkimas ribotas. O Samsungo note'as man labai patinka. Važiuosiu ketvirtadienį Vilniun ir nusipirksiu, radau pigiau.

Nors dabar visi pradėjo žadėt kept su full HD, tai paturėsiu pora metelių ir bus man normalus pasirinkimas biggrin.gif

Šiaip mano telefonas dabartinis tikrai neblogas, naudot ir naudot, bet va su kamera nepasisekė (gavau dovanų). Ir atrodo naujas modelis...

Na, o telefonas ne veidrodis biggrin.gif Bet man patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 08 gruodžio 2012 - 22:03
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 08, 22:00)
* Bet kad jis 1.8 ir nusokineja fokusas verysad.gif

** Bet kaip visko noris daugiau, net baisu. Masinos reikia dar vienos, bet ne sakau, geriau man fotika ir objektyva  biggrin.gif . O dar noriu ir blykstes ir isorinio disko ir poliarizacinio filtro ir korteliu naujam fotikui ir papildomo elemento ir ....... uch  cool.gif

* Nezinau, nesusiduriau as tuo nusokanciu fokusu g.gif Faktas, kad prie 1.8 labai kruopsciai fokusuoti reikia, bet kad nusoktu, tai lyg ir nera buve... buna kad nerasta fokuso, bet tada save kaltinu, kad nesuziurejau ax.gif O siaip labai myliu savo piguji geraji 50-tuka, ir nors kelionese dazniausiai naudoju zooma, bet kai norisi tiesiog siaip, sau, pafotografuoti, tai visada butent prie 50-tuko rankos tiesiasi.

** Tai cia tau dabar fotografijos faze tokia, pamisimas del technikos. Praeis kada nors smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 08 gruodžio 2012 - 22:10
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 08, 22:01)
Na, mes su vyru esam prieš samsungą,

aš turėjau apple 3, poto vyras nupirko 4, ir dbr prieš savaitę is brangiausio gavau dovanų samsung galaxy s III, nu tai man šitas prilipo labiau uz apple, tai anuos du jau parduodam. Samsungas interneta varto va taip " thumbup.gif ", nereikai jokiu itunes norint failus isikelti ir pns., ir siiap liux telefonas, na bent kolkas, tik kad didokas smile.gif
o dar ir todel samsungas, nes maziau duzta uz apple, o man telefonai, patikekit, duzta biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 21:13)
mane jau aplankė kalėdų senelis  bigsmile.gif  buvau gera. Nereik man markų, užsiimsiu mobilografija  bigsmile.gif

sveikinu smile.gif
o kas ta mobilografija g.gif reikes lyst i google paskaityti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 08 gruodžio 2012 - 22:18
QUOTE(kristalines @ 2012 12 08, 23:19)

sveikinu smile.gif
o kas ta mobilografija g.gif  reikes lyst i google paskaityti ax.gif

aš čia juokauju dėl mobilografijos, tikrai tuo neužsiimsiu. O šiaip reiškia tai, kad foto su telefonu darytos, dabar populiaru smile.gif
Atsakyti