Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

dėkojam už sveikinimus 4u.gif
tai štai kokios gražuolės tos eglutės wub.gif panašias mačiau, tik siūtas biggrin.gif

na, kaip laikotės po švenčių visos? perisvalgę? dovanomis apsipylę? biggrin.gif

pas mus neina praieti pro visokių naujų dėlionių detales biggrin.gif

o virtuvėlė panų nelabai ir sužavėjo doh.gif Dovilė išsiima kriauklę ir įlipa į spintelę doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas visiems

Ačiū už gražius sveikinimus, mes taip pat prisidedam ateinantiems metams linkėdamos ramių vaikų ir paklusnių vyrų biggrin.gif

Įmetu pora foto iš darželio šventės, čia kas FB nemato (Širšiuke, special tau biggrin.gif)... tik kadangi namuose fotikas vienas, o fotomeninkės dvi, tad nuotraukų kokybė jau dieve padėk doh.gif

user posted image

user posted image


Drąsos šį kartą merginai buvo su kaupu cool.gif sureguliavo kam kada į vidurį stot, kokį eileraštį sakyt, seneliui tėvų paslaptis išplepėjo.... nu žodžiu biggrin.gif
Atsakyti
va čia tai bent tikroviškas- senoviškas senis šaltis- su ilgu paltu, dailia barzda, veltiniais, o ne batais pirktais maximoje lotuliukas.gif

ir pelytė labai simpatiška- tik čia pas jus žiūriu buvo teminis karnavalas- nykštukiai ir snieguolytės pagrinde
Atsakyti
sveikos
QUOTE(Agnė*** @ 2012 12 27, 22:22)
(Širšiuke, special tau biggrin.gif)...

aciuuu oro_buckis.gif labai daili pelyte
mano fotkes dar nesukeltos,veliau imesiu

nu ka,sedziu su tympom,nes kelniu normaliu jau neuzsegu biggrin.gif
Atsakyti
mur mur-miau miau
user posted image
Atsakyti
Sveikinimai praejusiu svenciu proga! 4u.gif
Lai naujieji metai dovanoja jums visiems tik dziugias akimirkas! 4u.gif
Atsakyti
na va turiu visas nuotraukytes Karinos gimšiuko (ačiū Kodėlčiaus Rasai ir Sidrulkai smile.gif ) tema buvo senis besmegenis, turėjau daug idėjų, bet neturėjau visiškai laiko prieš gimtadienį, nes jau Kalėdinis maratonas darbuose buvo prasidėjęs ax.gif šventėm Kodėlčiuj, ir turėjom dvi valandas gimtadieniui, tad ir maisto daug nesiruošiau ( i ir iš to nedaug -puse parsinešiau namo lotuliukas.gif ), tiesiog tik akcentai senio besmegenio buvo, na ir snaigės (kaip senis besmegenis be sniego biggrin.gif ), snaiges mums Rasa sukabino virš stalo (šias paskolino Sidrulka-ačiū jai ) ir apie 10 pati nunėriau ir padėliojom ant stalo (šias gimtadienio svečiai išsinešė namo, kaip lauktuves smile.gif ) na ir pagrindinis akcentas buvo tortas žinoma (jis pranoko visus mano lūkesčius ir grožiu ir skoniu žinoma thumbup.gif )
keletas akimirkų iš Karinos gimtadienio
bendra gimtadienio nuotaika
user posted image
jubiliatė-besmegenis Sagučiai, suknelė ir pėdkelnės su seniu besmegeniu)
user posted image
tortas (idėją radau internete, kurią puikiai išpildė visų žinoma Vida thumbup.gif )
user posted image

visi mūsų gimtadieniai buvo žiemos tema, tik šis jau buvo ne apskritai žiema, o su tikslesne poteme smile.gif kitas, jei neatsiras aiškaus dukrytės noro ir pageidavimų irgi bus žiemiškas (gal eglutės ar snaigės, o gal snieguoliškas koks g.gif bigsmile.gif )


Beje, su Naujaisiais jus visas bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
tai kur visos dingę g.gif

Agnytte, Amanda šiandien nepasakojo apie mergytę mamyčiukę? nuvedžiau į Kodėlčių pasižaisti su vaikais, kaip ir susitarėm, kad aš varau pas gydytoją, bet paskui pabūsiu su ja, tik atsisėdau į mašiną, o Ieva jau žiūriu nešasi pas Rasą verkiančią, tai ir nesusitariau jau su ja daugiau ax.gif teko važiuoti abiem pas gyd, bet jau pasidarius gryna mamyčiukė šiais metais, man keista, nes anksčiau to nebuvo, tikimės greit išaugti šį periodą smile.gif bet dabar dar bijau ir dėl darželio, visas mėnuo nebuvus, kaip pirmadienį pasiliks g.gif

Atsakyti
Labas visoms

Su naujais metais gyvatės biggrin.gif čia kaip aš sakau - kiekvienuose namuose yra po gyvatę, pvz aš dažniausia barškuolė, kartais kobra, bet būk atsargus, kad netapčiau smaugliu lotuliukas.gif

Smagu bent foto pamatyt kaip auga ir keičiasi vaikai bigsmile.gif thumbup.gif

Palikus panas su tėveliu namuose, tam atostogos, lai pasidžiaugia lotuliukas.gif nes kažkada kai aš atostogavau, tai liko nesupratęs, kodėl aš su jom tik savaitę namuose buvau, o kitą savaitę vedžiau į daržą, ir ką tuo metu veikiau doh.gif biggrin.gif


Beje, ir su praėjusiu gimtadieniu pirmąjį mūsų forumo 4-metinuką Eimantą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė***: 08 sausio 2013 - 10:56
Sveiki sveiki kas sveiki biggrin.gif sirguliuojantiems sveikatytės 4u.gif

Visus su Naujais metais 4u.gif

Mes naujus metus pradėjom su ligom doh.gif tikiuosi nebus visi toki metai.

Labai gražios visų nuotraukytės ir mes trupučiuką pasirodysim smile.gif

Agne tas tavo išvardintas gyvatynas man nuotaiką pakėlė biggrin.gif

Už šitą foto esam dėkingi Agnyttei 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labukas,

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 09, 14:06)
Labai gražios visų nuotraukytės ir mes trupučiuką pasirodysim  smile.gif

Tesa. super šventės smile.gif

na ir tyluma pas mus g.gif atlydys buvo, tylėjom, tai dabar kai užsnigs, tai iki pavasario tylėsim biggrin.gif
pasirodėm FB, rodomės ir čia... nieko ypatingo, bet vakariniai pasivaikščiojimai darželio teritorijoj prie namų
user posted image
user posted image

dabar laukiam savaitgalio kaime, gal pavyks išsitraukti didžiąsias roges ir MB patampys su mašina po mišką bigsmile.gif
Atsakyti
Karinute, Rugilyte, Smiltute ir Eimantuka su praejusiai gimtadieniais happybday.gif

Visas su Naujais newyear.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 01 10, 21:18)
na ir tyluma pas mus  atlydys buvo, tylėjom, tai dabar kai užsnigs, tai iki pavasario tylėsim
pasirodėm FB, rodomės ir čia... nieko ypatingo, bet vakariniai pasivaikščiojimai darželio teritorijoj prie namų
user posted image

dabar laukiam savaitgalio kaime, gal pavyks išsitraukti didžiąsias roges ir MB patampys su mašina po mišką

aha, nekalbadieniai ir man blush2.gif jei neaptingsiu, tai veliau galesiu ir as kelias foto ymest, bet dar snd daug darbu laukia ax.gif

Kaip jums smagu thumbup.gif isejo sulipdyt besmegeni? Maniskis irgi prasesi laukan, norejo besmegeni lipdyt, bet MB sake, kad nelabai pavyko biggrin.gif

Oi kaip jums fainai bigsmile.gif uzpavydejau biggrin.gif ir as noreciau rolleyes.gif

Labai grazi svente Karinos thumbup.gif o jau torto grazumas bigsmile.gif Kur uzsisakei?

Eurorasa kaip laikaisi? Gal jau pagausejo seimyna ar dar pukši? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 08, 10:54)
Su naujais metais gyvatės    čia kaip aš sakau - kiekvienuose namuose yra po gyvatę, pvz aš dažniausia barškuolė, kartais kobra, bet būk atsargus, kad netapčiau smaugliu

Palikus panas su tėveliu namuose, tam atostogos, lai pasidžiaugia  :  nes kažkada kai aš atostogavau, tai liko nesupratęs, kodėl aš su jom tik savaitę namuose buvau, o kitą savaitę vedžiau į daržą, ir ką tuo metu veikiau 

drinks_cheers.gif buna ir pas mus panasus persikunijimas biggrin.gif

Taip taip ir dar reikejo darbu viena kita priduot biggrin.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 09, 13:06)
sirguliuojantiems sveikatytės

Už šitą foto esam dėkingi Agnyttei

O kaip jus laikotes? Senai bematem jus ax.gif

Visos foto grazios thumbup.gif
Atsakyti