Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(sanet @ 2013 07 03, 11:11)

man vaistai mistika, bus 10-mečio darbas aiškinantis doh.gif
man gal reiktų nuo nudegimų ir žaizdoms ko nors g.gif
Atsakyti
Labukas ax.gif

Totalus štilis pas mus temoj unsure.gif

Gal kas žinot Mrj patikimus ir gerai darančius virtuvės baldus, labai reikia ax.gif projektuką turiu, buvau Kaune pas vienus, tai visus sprendimus padarfėm, kaip mums reikia, tik va kainą 3m virtuvei 8000lt paskaičiavo doh.gif doh.gif doh.gif tai su buitine technika man jau gausis gerokai virš 10000lt ax.gif tai ir norisi dar pas ką nors pasiskaičiuoti, bet jau žinomus, kad nebūtų kokie agferistai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 07 04, 09:51)
Labukas ax.gif

Totalus štilis pas mus temoj unsure.gif

Gal kas žinot Mrj patikimus ir gerai darančius virtuvės baldus, labai reikia ax.gif projektuką turiu, buvau Kaune pas vienus, tai visus sprendimus padarfėm, kaip mums reikia, tik va kainą 3m virtuvei 8000lt paskaičiavo doh.gif  doh.gif  doh.gif tai su buitine technika man jau gausis gerokai virš 10000lt ax.gif tai ir norisi dar pas ką nors pasiskaičiuoti, bet jau žinomus, kad nebūtų kokie agferistai ax.gif



sveikutės,

šnd mačiau Nesapnuok stilingai skrybėlėtą Justuką Maximoj su seneliais thumbup.gif

Viola78, buvo laikai, kai maniškis gamino virtuvinius baldus, bet.... jau praėjo tie geri laikai- atėjo dar geresni smile.gif smile.gif žodžiu dabar nebeturi laiko šiems darbams...
dar vienos draugės vyras gamindavo, bet dabar nebežinau, nes ir su ta drauge (buvusi kolegė) jau seniai nebebendraujam..

smagios vasarėlės 4u.gif
Papildyta:
aš tai vaistų neužsisakinėsiu, bet jei kuriai reikia ką nors išversti- tai sakykit smile.gif
dabar kelios savaitės ir dar keliem mėn į priekį panirusi į tinklapio vertimą apie tinką doh.gif yra kas veikti doh.gif kiek tenka naujadarų žodžių sugalvoti, kokių net žodynuose nėra biggrin.gif

ar matėt fūrų gaisrą? Agne, FB rašei, kad padarė jums žalos.. o kokios?

atiukas 4u.gif

trečiadienį išlekiam į pajūrį.. ar jau buvot šiemet kas nors?
Papildyta:
Širšiuke, kaip praėjo Godutės hello kitiškas gimtadienis??? sveikinimai tavo 4-metei gražuolytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 09 liepos 2013 - 00:15
QUOTE(sidrulka @ 2013 07 09, 01:15)
ar matėt fūrų gaisrą? Agne, FB rašei, kad padarė  jums žalos.. o kokios?

Labukas smile.gif

mačiau vakar dūmus virš miesto, po to fūrų pilną geležinkelio g-vę doh.gif kaip tik teko važiuoti pietauti pro fūrų virtines doh.gif bet ir sumąsto lenkti prieš atvažiuojančią fūrą doh.gif doh.gif doh.gif o jei būtų lengvoji iš priekio blink.gif po tokių avarijų, pasidaro baisu važiuoti į Kauną doh.gif važiuoji sau ramiai, ir koks žioplys tau pakiša fūrą po nosim blink.gif aišku gal lengvąjai lengviau į griovį važiuoti nei tiesiai į fūrą, bet vistiek pasėkmės nelinksmos gali būti unsure.gif ax.gif
o agnei ne gaisras žalos padarė, o vėtra mirksiukas.gif

baldus darysiuosi greičiausiai Kaune, niekas nerekomendavo kažko iš vietinių, vadinasi arba daug darbo turi, arba nerimti meistriukai unsure.gif

mes į pajūrį varysim rugpjūčio mėn, atostogausim paeiliui visa šeimyna visą mėnesiuką smile.gif

Visiems jubiliatams didžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas

Jungiamės prie sveikinimų sukaktuvininkams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Buvom vakar burbuliatoriuj doh.gif doh.gif doh.gif susitarėm su dar dviem draugėm, tai tik trise ir buvom unsure.gif gaila, kad ta idėja taip išblėsus...

Nuo kitos savaitės planuojam atostogas pajūry, o šiaip keliaujam kasdien į daržiuką ax.gif

Viola, geri meistrai tikrai kad turi užsakymų ilgam laikui į priekį g.gif nesuoratau prie ko čia gaisras ir aš biggrin.gif vėtra mum batutą ir pavėsinę sulaužė unsure.gif
Atsakyti
sveikos,

aš pernai pasivadinau draugę į burbuliatorių su jos trim vaikais, dar atsivežiau ne tik savo panas, bet ir kaimynę... tai ir panašiai tik tiek ir buvom doh.gif manau, kad trūksta kokio nors skelbimo, reklamos ir aišku organizuotumo.... kiek žinau Nesapnuok su savo vyriškiu dar vis organizuodavo per burbuliatorių didžiųjų burbulų pūtimą.... kad skaičiau ir kituose miestuose jau ši idėja ,,atvėsus" smile.gif
Už tai kone kasdien pasidarom burbuliatorių namuose thumbup.gif thumbup.gif - ir perkam , ir patys gaminam burbulus biggrin.gif

Agne, aš apie tą vėtrą nieko nežinojau.... tiesiog pagal foto pagalvojau, kad ten to gaisro nuotrauka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 09 liepos 2013 - 10:47
sveikos.
imetu keturmete parodyt.visiems linkejimai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Širšiukė: 09 liepos 2013 - 10:58
Sveikos

as, kaip visada, ant greito biggrin.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 07 04, 08:51)
Gal kas žinot Mrj patikimus ir gerai darančius virtuvės baldus,

schmoll.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 07 09, 10:37)
Buvom vakar burbuliatoriuj  susitarėm su dar dviem draugėm, tai tik trise ir buvom  gaila, kad ta idėja taip išblėsus...

vėtra mum batutą ir pavėsinę sulaužė

as tik 18val prisiminiau, bet mintis atlekt buvo ax.gif man taip pat gaila, kad mazeja...o gal tiesiog diena netinkama g.gif

unsure.gif imkit 4u.gif o kada jus ta vetra turejot?

QUOTE(Širšiukė @ 2013 07 09, 10:56)
sveikos.
imetu keturmete parodyt.visiems linkejimai
user posted image

Oho, kad isstypus bigsmile.gif ir kokia grazuole thumbup.gif

ymetu ir as su nauju pirkiniu, tik tiek kad sedziu kaip ant adatu, kad rankytei vel ko nepasidarytu...bet Austejai tai padejo ysidrasint vaiksciot thumbup.gif varo mandra ant batuto lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Širšiuke, o gražuolė wub.gif tikra manekenė... o plaukučiai wub.gif iš kur tos garbanos bigsmile.gif žodžiu labai thumbup.gif

Sanet, daugiavaikė biggrin.gif čia platesnis skersmuo nei 2,5 metro ane? g.gif pas mus 2,5 m ir apsauga aukštesnė atrodo....
Tai vat, kažkaip prisitvirtint prie žemės pasirodo reikia pagal mūsišius orus ax.gif mum pernai nuvertęs vėjas buvo, atsipirkom tik medžiagos paplėšymais - susitvarkiau pati..... o šįmet nunešė iki tvoros, sulankstė stulpiukus ir apsauga jau stipriai suplėšė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 07 09, 11:47)
Sanet, daugiavaikė  biggrin.gif  čia platesnis skersmuo nei 2,5 metro ane?  g.gif  pas mus 2,5 m ir apsauga aukštesnė atrodo....
Tai vat, kažkaip prisitvirtint prie žemės pasirodo reikia pagal mūsišius orus  mum pernai nuvertęs vėjas buvo, atsipirkom tik medžiagos paplėšymais - susitvarkiau pati..... o šįmet nunešė iki tvoros, sulankstė stulpiukus ir apsauga jau stipriai suplėšė

joooo lotuliukas.gif kai batuta pirkau iskart "draugu" pas Ugniu prisistate...
As pirkau dideli 4,26m, nes daug kas patere, kad ir atatranka smagesne ir kartais paciai su vaikais pasokinet norisi ax.gif kadangi didesnis, auksciau eina issokt, tai manau ir apsauga del to aukstesne smile.gif

Grys vyras gales tvirtint, kad ir musu nenunestu unsure.gif
Atsakyti
sanet, super pirkinys, aš irgi apie tokį didelį galvoju smile.gif o įtvirtinimas paprasta, reikia įkasti į žemę ir super thumbup.gif turiu nuotrauką išsisaugojus, tai galėsiu įmesti kaip tai atrodytų, bet jau ryt wink.gif
Atsakyti
Laba

Kokio meeto neorganizuojam? g.gif bet vargiai ar as istaikysiu ateinancias dvi savaites.... ax.gif kodelcius, mankstos...

QUOTE(viola78 @ 2013 07 09, 13:07)
sanet, super pirkinys, aš irgi apie tokį didelį galvoju smile.gif o įtvirtinimas paprasta, reikia įkasti į žemę ir super thumbup.gif turiu nuotrauką išsisaugojus, tai galėsiu įmesti kaip tai atrodytų, bet jau ryt wink.gif

ymesk, kai laiko rasi mirksiukas.gif

Ai dar sakau, pareklamuosiu biggrin.gif jei oras leis ir mes atleksim
http://www.marizone.lt/
Atsakyti