Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labas

Pagyvinot temą bigsmile.gif gražu wub.gif wub.gif wub.gif

Mes irgi mėgaujamės gražiais orais, 9 parsitempiu panas namo smile.gif vakar pagaliau dviračių sezoną atidarėm, o tai prieš tai turėjom kliūčių visi keturi išvažiuot smile.gif
Aną dieną mano gražuolės iš sodų buvo kažkokią mergaitę 4 metų nematytą parsivedę namo doh.gif

Širšiuke, Luknė tik šiemet pradėjo mint iš sesės paveldėtą dviratį, neprisimenu 12 ar 14 jis dydžio. (Luknės ūgis 1 metras). O Rusnės 110 cm, tai jai 16-18 dabar kaip tik paieškose. Jaučiu pirksim turguj, nes iki Kauno tik dėl dviračio važiuot neapsimoka, o anas pirktas 2 metus puikiai atlaikė ir dabar dar laikys. Ir renkantis tam tikrų reikalavimų pagal save kiekvienas turi. Man pvz rėmo išlenkimas svarbus, kad kojiniai stabdžiai būtų.
Atsakyti
Labas

Džiaugiatės artėjančia vasara? Kur prapuolę visos? smile.gif
Mes darbe, darže, lauke. Į namus tik pavalgyt ir pamiegot biggrin.gif

Širšiuke, pirkot jau kokį dviratį? Mes Rusnei nusipirkom 16 dydžio, pasirodo ir Luknei puikiai su juo einasi biggrin.gif tai jei dar nepirkus, tai patarčiau mažesnio ir nepirkt smile.gif
Atsakyti
Labas labas wink.gif

Visų labai gražios foto, labai pagyvinot temą bigsmile.gif

Mes labai laukiam vasaros, bet laukiam užsidarę namuose, nes sergam ir geriam jau antrą kursą antibiotikų, nes nežinia iš kur pasigavom kažkokią zarazą doh.gif Kai buvom poliklinikoj tai vargeli vargeli kiek vaikučių kosinčių buvo unsure.gif

Taip gražiai pas mus vyšnių sodas žydi, sakiau Arnulį nufotkinsiu, bet įtariu kol pasveiksim tai bus viskas peržydėję, nes jau dabar skraido žiedlapiai kaip snaigės kieme biggrin.gif

Aš turiu klausimą, gal pas kurią iškyla toki skausmingi poodiniai spuogai? Kaip su jais kovojat? Man niekada taip nėra buvę, nesuprantu čia kas man antra paauglystė prasidėjo, nors ir paauglystėj aš tokių bėrimų neturėjau doh.gif Įtariu teks eit pas kosmetologę, nes jau atrodau tai siaubingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 05 15, 11:46)
Aš turiu klausimą, gal pas kurią iškyla toki skausmingi poodiniai spuogai? Kaip su jais kovojat? Man niekada taip nėra buvę, nesuprantu čia kas man antra paauglystė prasidėjo, nors ir paauglystėj aš tokių bėrimų neturėjau  doh.gif  Įtariu teks eit pas kosmetologę, nes jau atrodau tai siaubingai  doh.gif

sveikatytės Arnučiui 4u.gif
pas mus kaime viskas vėliau, tai dar spėsim iki savaitgalio pasigrožėti žydėjimu smile.gif
Žinok pas mane šiemet irgi spuogai pradėjo kilti neaiškios kilmės, bet aš nurašiau ant visokių vaistų, kurių šią žiemą gėriau daugiau nei įprasta, išsivalys organizmas su vitaminais ir saulėtu gaiviu kaimo oru, ir tikiuosi praeis smile.gif mes tai visi trys turėjom bjuarią baltymų alergiją doh.gif man dar ir dabar vis atsinaujina, nors vaistus nuo alergijos geriu ir tepuosi spuogelius, nes niežtėdavo iki beprotybės-visos kojos baisios, negaliu apie sijoną nė pasvajoti, šį kartą mane žiauriausiai užpuolė liga, bet jau gyjam smile.gif niekad neturėjus jokios alergijos, o va ką reiškia persivalgyti kiaušinių doh.gif taigi dabar jokių baltymų, nei kiaušinių nei pieno, jokio cukraus ir alkoholio, kaip draugai sako-aš ant dietos lotuliukas.gif (pirmą kartą gyvenime, bet ir su tuo pasirodo galima susigyventi bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 05 15, 13:15)
sveikatytės Arnučiui 4u.gif
pas mus kaime viskas vėliau, tai dar spėsim iki savaitgalio pasigrožėti žydėjimu smile.gif
Žinok pas mane šiemet irgi spuogai pradėjo kilti neaiškios kilmės, bet aš nurašiau ant visokių vaistų, kurių šią žiemą gėriau daugiau nei įprasta, išsivalys organizmas su vitaminais ir saulėtu gaiviu kaimo oru, ir tikiuosi praeis smile.gif mes tai visi trys turėjom bjuarią baltymų alergiją doh.gif man dar ir dabar vis atsinaujina, nors vaistus nuo alergijos geriu ir tepuosi spuogelius, nes niežtėdavo iki beprotybės-visos kojos baisios, negaliu apie sijoną nė pasvajoti, šį kartą mane žiauriausiai užpuolė liga, bet jau gyjam smile.gif niekad neturėjus jokios alergijos, o va ką reiškia persivalgyti kiaušinių doh.gif taigi dabar jokių baltymų, nei kiaušinių nei pieno, jokio cukraus ir alkoholio, kaip draugai sako-aš ant dietos  lotuliukas.gif (pirmą kartą gyvenime, bet ir su tuo pasirodo galima susigyventi bigsmile.gif )

Oho kaip čia jums blink.gif imkit 4u.gif tai tada ir man tie nelemti spuogai nuo vaistų kyla, kaip tu sakai matyt valosi organizmas ir viskas lipa per odą doh.gif nes aš tai komplikaciją nuo sinusito turiu kurmi jau 5 mėn., kankinuosi su galvos svaigimu ir skausmu, jau kur aš tik nebuvau, jau ir tyrimų kiek prisidariau, bet niekas nepadeda, tai dabar jau prašysiu siuntimo į Kauną, nes nežinau jau ko griebtis doh.gif
Atsakyti
sveikos
Agne*** dviracio nepirkom ir galvoju gal dar sia vasara nepirkt.paspirtukai dar tenkina.kazin labai negerai padarysiu g.gif biggrin.gif nes vienu nepasidalins,ant daliu pabers,tai galvoju kita vasara abiem 16-kos.
Tesa pasisakysiu kaip kosmetologe smile.gif kaip ir viola sake,gali buti reakcija i baltymus,ju per didelis suvartojimas,issaukia tokius odos pakitimus.gal atsisedai ant kokios dietos baltymines biggrin.gif gali buti ir organizmo valymosi pasekme.gal daugiau geri,lengviau,sveikiau maitiniesi.arba priesingai,nuo kazkokiu nesveiku dalyku,tu paciu vaistu.gali buti ir chormoniniu svyravimu priezastis.bet kokiu atveju, saulute pagreitins odos gyjima.
o del visu sinusu bedu,komplikaciju,veliau parasyk kaip kas.labai ir man aktualu.sveikateles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Širšiukė: 20 gegužės 2013 - 11:55
Sveikos gyvos,
Pasirodom ir mes kad nepasimirštume kaip atrodom smile.gif
user posted imageuser posted image
O šiaip tai sukamės, judam, krutam ir tiek smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Eurorasa jau panelyciu grazumas wub.gif

Sirsiuke tavo porele thumbup.gif Gustukas tuoj sesyte praaugs biggrin.gif

Viola tavo panele kaip visada lekianti biggrin.gif

Nesapnuok o Justukas jau nebe Justukas, o visas Justas thumbup.gif

tai pasirodom ir mes
user posted image

Kadangi y jusu klausimus neturiu ka atsakyt, tai as uzduosiu dar viena biggrin.gif gal kuri buvot vaiku sanatorijoj? Kurioj? Mus sius po visko menesiui, sake pasirinkt y kuria pati noriu... tai rupi kas ten yra ir kuo labiausiai reiktu pasirupint ir y bagaza susidet? Virtuve prieinama sr ne? Nes vaziuosiu su Austeja, tai vien pirktinem kosyte is stiklainiuku menesi laiko gi nesimaitinsim ax.gif

Atsakyti
jau Justukas koks išaugęs, visi labai po žiemos išaugo thumbup.gif
QUOTE(sanet @ 2013 05 20, 17:37)
Viola tavo panele kaip visada lekianti  biggrin.gif

Kadangi y jusu klausimus neturiu ka atsakyt, tai as uzduosiu dar viena  biggrin.gif  gal kuri buvot vaiku sanatorijoj? Kurioj? Mus sius po visko menesiui, sake pasirinkt y kuria pati noriu... tai rupi kas ten yra ir kuo labiausiai reiktu pasirupint ir y bagaza susidet?  Virtuve prieinama sr ne? Nes vaziuosiu su Austeja, tai vien pirktinem kosyte is stiklainiuku menesi laiko gi nesimaitinsim  ax.gif

bėga bėga ta mano panelytė, bet jau vis dažniau susitarti ir sugauti eina, gal išaugs tą savo bėgimą unsure.gif
Jau Austėja kokia linksmuolė wub.gif Kaip Ugniaus rankytė gyja?
Žinok aš tavo vietoj tai į Palangą važiuočiau, ten dabar kaip tik pušys žydi, tai plaučiams labai gerai ir jūra žinoma savo pliusų turi, tik sanatorijoj reikia labai išsiklausinėti, kuris korpusas normalus, nes po žiemos gali rasti kambary neprašytą svečią pelėsį, aš pati su tuo nesusidūriau, bet dėdė dirba vaikų sanatorijoj Palangoj, tai sakė, rudeniop viskas tvarkoj po vasaros... Druskininkai irgi neblogai, bet ten dabar tikras uodynas bus, ir moškės jau turbūt po truputį atsiranda unsure.gif apie kitus miestus negaliu pasisakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 05 21, 09:18)

Jau Austėja kokia linksmuolė :: Kaip Ugniaus rankytė gyja?
Žinok aš tavo vietoj tai į Palangą važiuočiau, ten dabar kaip tik pušys žydi, tai plaučiams labai gerai ir jūra žinoma savo pliusų turi, tik sanatorijoj reikia labai išsiklausinėti, kuris korpusas normalus, nes po žiemos gali rasti kambary neprašytą svečią pelėsį, aš pati su tuo nesusidūriau, bet dėdė dirba vaikų sanatorijoj Palangoj, tai sakė, rudeniop viskas tvarkoj po vasaros... Druskininkai irgi neblogai, bet ten dabar tikras uodynas bus, ir moškės jau turbūt po truputį atsiranda unsure.gif apie kitus miestus negaliu pasisakyti ax.gif

aciu rolleyes.gif

nelabai unsure.gif puliuoja kur vielos...jau geriam antibus nuo antrad verysad.gif

pasiskambinau as y ta palangos sanatorija ir susinervinau cray.gif nugi nepriima Austejos...tipo priima tik kam siuntimai israsyti... as sakau jai kad negaliu tokio mazo zindomo vaiko palikt kazkam menesiui, o ji vos ne mano reikalas...tai va...belieka druskininkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 05 22, 14:38)
nelabai  unsure.gif puliuoja kur vielos...jau geriam antibus nuo antrad verysad.gif

pasiskambinau as y ta palangos sanatorija ir susinervinau cray.gif nugi nepriima Austejos...tipo priima tik kam siuntimai israsyti... as sakau jai kad negaliu tokio mazo zindomo vaiko palikt kazkam menesiui, o ji vos ne mano reikalas...tai va...belieka druskininkai  smile.gif

oi kaip nefainai čia jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal ant tokios registratūroj pataikei, būna tokių nesąmonių ir ligoninėse doh.gif mes su Karina prieš 2metus kai lankėmės, tai irgi iškarto nelabai maloniai, bet paskui išsprendėm reikalus su $ doh.gif aš tai bandyčiau dar kartą pasiskambinti... nes tikrai nevieną mamą mačiau su mažais vaikais gyvenančias, o ir su ikimokyklinio amžiaus tikrai mamos gyvendavo mirksiukas.gif o kada jūs planuojat važiuoti? Druskininkuose irgi labai smagu, bet tik ne dabar schmoll.gif jau čia pas mus kaime neina būt per uodus, o ten prie Nemuno tai išvis pavasarį būna "smagu", o gal pasikeitė padėtis, nes buvus Druskininkuose pavasariais prieš beveik 10metų smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

čia nuorodėlė į fotoreportažą iš Dovilės antrojo gimtadienio:
http://www.supermama...;#entry62944546

na ir šiaip truputį pagyvinsim forumiuką su keletu foto, nes jau ir nelabai prisimenu albumėlio visų slapukų ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

man pačiai ši foto tokia labai smagi ir linksma- kaskart, kai į ją pasižiūriu, norisi ir man juokits smile.gif reikia įsirėminti kur nors matomoj vietoj, tai pastoviai bus gera nuotaika:)

user posted image
Atsakyti