Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Sveikos,

orai lepina, tai nera nei kada pasirodyt biggrin.gif bunam daugiau lauke, aplinka tvarkomes, boruzeles gaudom biggrin.gif

Gal kam pravers-balandzio 25d 11.30val bibliotekoje vyks spektaklis "ezio namai" nemokaimai smile.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(Tesa. @ 2013 04 18, 14:34)
O kas jais prekiauja???

aš siunčiausi iš JAV (čia)

QUOTE(sanet @ 2013 04 18, 18:06)
Sveikos,

orai lepina, tai nera nei kada pasirodyt  biggrin.gif bunam daugiau lauke, aplinka tvarkomes, boruzeles gaudom  biggrin.gif

Gal kam pravers-balandzio 25d 11.30val bibliotekoje vyks spektaklis "ezio namai" nemokaimai  smile.gif

orai tikrai superiniai, pagaliau ir savaitgaliui kažką gražaus žada bigsmile.gif
spektaklis tiems kas į darželius neina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 04 19, 05:17)
spektaklis tiems kas į darželius neina

ne tik mirksiukas.gif ten, kaip supratau, ir grupe bus, tik neklausiau ar pradinuku ar darzelinuku. Manes neklause ar darzelinukas g.gif tik kad manau jog neisim, nes jis jau mates sy spektakli smile.gif

O mes siandien buvom žibuokliaut jau thumbup.gif bigsmile.gif kai kas žibutes skyne, o kai kas tik varles gaude, gloste ir y balas mete lotuliukas.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif
kaip gyvenat? smile.gif
as tai su reikalu cia.. blush2.gif kazkada kai dar cia bendravom kaip leliuku mamytes.. (oi tai lb seniai seniai ane? biggrin.gif ) niu tai pamenu, kad kazkuri raset kaip skaniai namine varskyte darotes.. man atrodo viola ar sanet g.gif niu tai noreciau receptuko ax.gif pas mus nera cia varskes pirkt, tik lenku parduotuvej, o jos pas mus miesteli nera, kai nuvaziuojam i didesni miesta nusiperkam, bet karais ir dazniau uzsimanom smile.gif tai va noreciau moket ir namie pasidaryt ax.gif ana kart dariau taip: pakaitinau pora pintu pieno ir supyliau pora indeliu naturalaus jogurto, nniu gavosi gana daug varskes, bet man neskani ji schmoll.gif tokia saldi,kaip virta.. biski gumine.. nu vnz gal ka ir netaip padariau..
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 04 23, 17:55)
labuka 4u.gif
kaip gyvenat? smile.gif
as tai su reikalu cia.. blush2.gif  kazkada kai dar cia bendravom kaip leliuku mamytes.. (oi tai lb seniai seniai ane? biggrin.gif ) niu tai pamenu, kad kazkuri raset kaip skaniai namine varskyte darotes.. man atrodo viola ar sanet  g.gif  niu tai noreciau receptuko ax.gif  pas mus nera cia varskes pirkt, tik lenku parduotuvej, o jos pas mus miesteli nera, kai nuvaziuojam i didesni miesta nusiperkam, bet karais ir dazniau uzsimanom smile.gif  tai va noreciau moket ir namie pasidaryt ax.gif  ana kart dariau taip: pakaitinau pora pintu pieno ir supyliau pora indeliu naturalaus jogurto, nniu gavosi gana daug varskes, bet man neskani ji schmoll.gif  tokia saldi,kaip virta.. biski gumine.. nu vnz gal ka ir netaip padariau..

Labukas smile.gif

Aš tai tik pamenu, kad kažkuri buvo rašius toki receptėlį: sušaldo pakelį kefyro, po to ji atitirpinus lieka tokia kremine varskyte ax.gif
Atsakyti
Laba diena
o jau vejas lauke pakilo doh.gif
pikta kaip visa rusija mad.gif sakiau susisodinsiu pomidorus siltnamyje siandien, kol Austeja miega, tai butinai turi atbegt kaimynu šuo y kiema ir lot kaip pasiutes doh.gif

QUOTE(raimundux @ 2013 04 23, 17:28)
Aš tai tik pamenu, kad kažkuri buvo rašius toki receptėlį: sušaldo pakelį kefyro, po to ji atitirpinus lieka tokia kremine varskyte ax.gif

tai cia rikota

eurorasa, taip, as esu darius pagal violos recepta biggrin.gif jei ji manes neaplenks ir neydes pirma, veliau galesiu paieskot kompe ir ymest mirksiukas.gif bet ji taip pat saldoka tokia
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 04 23, 18:50)
Laba diena
o jau vejas lauke pakilo  doh.gif
pikta kaip visa rusija mad.gif  sakiau susisodinsiu pomidorus siltnamyje siandien, kol Austeja miega, tai butinai turi atbegt kaimynu šuo y kiema ir lot kaip pasiutes  doh.gif
tai cia rikota

eurorasa, taip, as esu darius pagal violos recepta  biggrin.gif  jei ji manes neaplenks ir neydes pirma, veliau galesiu paieskot kompe ir ymest  mirksiukas.gif  bet ji taip pat saldoka tokia

Nepyk jau taip baisiai, aš dar tikrai nesodinsiu kokias 3-4savaites, per anksti dar, nebent šildomas šiltnamis pas tave, o taip tai dar žemė šaltoka giliau, kiekvienas įvykis (šuo) nevyksta be reikalo mirksiukas.gif vadinasi dar nereikia skubėti, jei nori derliaus nepavėluoto ir gausesnio mirksiukas.gif

Kūdikių varškytė:
2ltr natūralaus pieno
1ltr riebaus kefyro
1-2kiaušiniai
pieną užkaitinti iki virimo
kefyrą sumaišyti su plaktais kiaušiniais ir iš lėto supilti į karštą pieną, nuolat maišant, pakaitinti dar pora minučių ir uždengus dangtį palikti nusistovėti 10min, po to jau galima griebti vaškytę ir dėti į kiaurasamtį su merliumi, kai apstos bėgti išrūgos, įstatyti į kokį indą (nes dar bėgs kažkiek išrūgų), uždengti ir dėti į šaldytuvą nakčiai, kad išsistovėtų (jokiu būdu nevalgyti iš karto, nes bus tikrai neskani)
čia aš kaip vadinu kūdikių varškytė, ji tokia kreminė (kaip Sanet rašė guminį, bet tikrai lengvai išsimaišanti su kokiu džemu ar jogurtu)
jei nori rūgštesnės, viskas tas pats, tik nededu kiaušinių, tuomet gaunasi ne tokia smulki, o kaip parduotuvėse būna wink.gif
Atsakyti
Sveikos

Gal kuri Mrj daret seimos ar vaiku fotosesija? Domina nuotrauku kiekis ir kaina, nes as gavau pasiulyma Kaune, noriu palygint ax.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 04 24, 10:52)
Nepyk jau taip baisiai, aš dar tikrai nesodinsiu kokias 3-4savaites, per anksti dar, nebent šildomas šiltnamis pas tave, o taip tai dar žemė šaltoka giliau, kiekvienas įvykis (šuo) nevyksta be reikalo mirksiukas.gif vadinasi dar nereikia skubėti, jei nori derliaus nepavėluoto ir gausesnio mirksiukas.gif

čia aš kaip vadinu kūdikių varškytė, ji tokia kreminė (kaip Sanet rašė guminį, bet tikrai lengvai išsimaišanti su kokiu džemu ar jogurtu)
jei nori rūgštesnės, viskas tas pats, tik nededu kiaušinių, tuomet gaunasi ne tokia smulki, o kaip parduotuvėse būna

oi pykstu labai labai biggrin.gif mirksiukas.gif nera del ko. Neturiu kito pasirinkimo, nes mano pomidorai per dideli ir jau virto is vazonu lauk doh.gif teko rinktis ar sodint y siltnami ar vel persodinet n kartu...

kad as nerasiau kad gumine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 04 29, 11:32)
Sveikos

Gal kuri Mrj daret seimos ar vaiku fotosesija? Domina nuotrauku kiekis ir kaina, nes as gavau pasiulyma Kaune, noriu palygint  ax.gif

kad as nerasiau kad gumine  ax.gif

Mes Mrj darėmės tik pas Danguolę, 200lt, o kiek nuotraukų, tai rektų pažiūrėti unsure.gif

Eurorasa rašė apie guminę blush2.gif

na ką saulutė šviečia, o ar ilgam g.gif savaitgalis nelabai koks buvo su lietum ir dargana, tai pirmadienis tikrai darbingas, kai už lango saulė šviečia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba diena.100 metu blush2.gif kazkaip laiko trukumas.darbai,namai,ligos....Gustui vis sloga.alergine itaria.siuncia i kauna.nuo nosies bedos su ausim prasideda paskui ir taip sukasi ratu unsure.gif siaip i darza eina abu,viskas po senovei.
pasirodom
user posted image
klausimas
kokius perkat dviratukus?dydziai,firmos.kur ieskot?kazkas lyg sake bazese galima pigiau rast neblogu g.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif
aciu merginos uz receptelius varskytes, bet kad pas mus net ir kefyro cia nrm nera doh.gif naturalus jogurtas panasiausias i ta dalyka smile.gif kefyras tik lenku pardej kaip ir varske doh.gif
jau Gustas baigia Goda praaugt wub.gif
idomu butu pamatyt ir kt vaikucius kaip atrodo, nes uzauge tai neatpazystamai gal visi biggrin.gif va pvz kai pamaciau Agnytes Amanda fb tai apsalau, kaip kazkas sake atrodo kaip 7metu panele wub.gif nzn ar ten kadras toks ar tikrai lb didele mergaite jau wub.gif rodydami pvz ir mes pasirodom blush2.gif
Smilte

user posted image


ir Guste

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eurorasa: 06 gegužės 2013 - 15:45
Sveikutės smile.gif
ramuma ramuma pas mus unsure.gif oras puikus, visi lauke iki sutemstant būnam smile.gif
rodomės ir mes
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 07 gegužės 2013 - 10:28