Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Tesa. @ 2013 04 16, 12:55)
Na labukas smile.gif

Tai kur visos užsikasę???  g.gif

Atėjau pasiskųsti kasmetine bėda  biggrin.gif  kaip sunku dabar su aprengimu vaikų, šakės  doh.gif  Vakar Arną net tris kartus perrenginėjau, keičiau striukes, nes mašinoj pirtis, lauke vėjelis nu košmaras kažkoks  wacko.gif

Aš jau trečia diena brandinuosi rašyt šita pačia tema biggrin.gif
Problemos kasdien smile.gif rengiamės šiuo metu su pėdutėm tik. Vakar vakar namuose į lauką ėjom su kelnytėm. Kepurės ir pirštinių jau nesidėjom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 04 16, 13:07)
Aš jau trečia diena brandinuosi rašyt šita pačia tema  biggrin.gif
Problemos kasdien smile.gif rengiamės šiuo metu su pėdutėm tik. Vakar vakar namuose į lauką ėjom su kelnytėm. Kepurės ir pirštinių jau nesidėjom  g.gif

biggrin.gif tai reiškias aplenkiau biggrin.gif kepurę tai aš dar dedu, bet ploną, pirštinių taip pat jau nededu, man tai blogiausia kaip mašinoj sėdi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 04 16, 13:55)
Na labukas smile.gif

Tai kur visos užsikasę???  g.gif

Atėjau pasiskųsti kasmetine bėda  biggrin.gif  kaip sunku dabar su aprengimu vaikų, šakės  doh.gif  Vakar Arną net tris kartus perrenginėjau, keičiau striukes, nes mašinoj pirtis, lauke vėjelis nu košmaras kažkoks  wacko.gif

Labas rytas smile.gif

visos pavasariu džiaugiasi smile.gif mes irgi stengemės pasibūti lauke, o namie sodinimais viasokiais užsiėmusi, tuoj bus pilnas balkonas visko biggrin.gif

su apsirengimu sunkus reikalas ir mums, ypač ilgesnėse kelionėse, nors išrengiu, išmaunu iš batų, bet jei miega vistiek sušyla, nes prie kondicionieriaus (man nuo jo sinusitas doh.gif kankinuosi dabar ax.gif ) o į daržą leidžiu tik su trumpom rankovytėm ir megztuku, kad galėtų nusirengti, jei šilta bus, vakar pasiėmiau iš lauko, tai nurengus striukę, radau tik trumpas rankoves, megztukas liko grupėj ax.gif na bet nesušalo, o svarbiausiai nesušilo smile.gif kepurė irgi jau skylėta tik ant ausyčių juostelė tankesnė gaunasi, vakar į daržą apaviau Crocs'ų guminukais, tai perkaršta kojytei jau, nutrynė kauliuką, jaučiu Crocs'ų jau nesidės ax.gif teks guminukų kitokių ieškoti g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 04 17, 09:11)
Crocs'ų guminukais, tai perkaršta kojytei jau, nutrynė kauliuką, jaučiu Crocs'ų jau nesidės ax.gif teks guminukų kitokių ieškoti g.gif

Aha mums su Crocsiukais irgi jau per karšta, o dar neturim pavasarinių batukų blush2.gif reiktų jau susirūpinti happy.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 04 17, 10:17)
Labas rytas smile.gif
Aha mums su Crocsiukais irgi jau per karšta, o dar neturim pavasarinių batukų  blush2.gif reiktų jau susirūpinti  happy.gif

Laukėm laukėm pavasario, o pasiruošti pamiršom biggrin.gif
Kur perkat batus vaikams?
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 04 17, 09:20)
Laukėm laukėm pavasario, o pasiruošti pamiršom biggrin.gif
Kur perkat batus vaikams?

Tai jau tikrai biggrin.gif

Aš tai įvairiai, arba siunčiuosi arba kokio Zaroj nuperku, na žodžiu kur randu gražius ir patogius ten ir perku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 04 17, 10:30)
Tai jau tikrai  biggrin.gif

Aš tai įvairiai, arba siunčiuosi arba kokio Zaroj nuperku, na žodžiu kur randu gražius ir patogius ten ir perku  biggrin.gif

tai va kad siųstis jau per vėlu, reiks lėkti iki Kauno žemų pavasarinių ir basučių jau, kad vėl nesusivėlinčiau su vasara biggrin.gif pernykštes jau sunešiojo galutinai darže, netinkamos, nebent į kaimuką, bet iki rugpjūčio ir tas išaugs g.gif
o kaip Zaros batų kokybė? man jų asortimentas labai suprastėjęs, ypač suaugusių skyriuje, vaikiškuose nesilankau kažkaip, rūbus daugiausiai siunčiamės, tai tik kokias pėdkelnes Maximoj nusiperkam ir basutes Bartek'e smile.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

Vakar jau varles šokuojant mačiau, tai taip apsidžiaugiau, kad pagaliau turės gandrai ką valgyt, bet kad varlės nukentės tai nesusimąsčiau blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 04 17, 09:46)
o kaip Zaros batų kokybė? man jų asortimentas labai suprastėjęs, ypač suaugusių skyriuje, vaikiškuose nesilankau kažkaip, rūbus daugiausiai siunčiamės, tai tik kokias pėdkelnes Maximoj nusiperkam ir basutes Bartek'e smile.gif

Man kokybė tai gera ir stiliukas tikrai gražus, dėl asortimento, na taip sumažėjęs, neseniai buvau tai iš berniukiškų batukų tik keli kedukai buvo, gal dar atveš ką. Į mergaitiškus kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet mergaitėms visada didesnis pasirinkimas būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 04 18, 08:51)
Labukas smile.gif

Vakar jau varles šokuojant mačiau, tai taip apsidžiaugiau, kad pagaliau turės gandrai ką valgyt, bet kad varlės nukentės tai nesusimąsčiau  blush2.gif  lotuliukas.gif
Man kokybė tai gera ir stiliukas tikrai gražus, dėl asortimento, na taip sumažėjęs, neseniai buvau tai iš berniukiškų batukų tik keli kedukai buvo, gal dar atveš ką. Į mergaitiškus kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet mergaitėms visada didesnis pasirinkimas būna  biggrin.gif

Labas rytas smile.gif

na kaip smagu, kai jau ir ryte šilta, paukščiukai nuo pat saulėtekio čiulba wub.gif jau ir balkone, kol laisčiau savo augaliukus, labai smagu, jokio šalčio nesijaučia smile.gif
varlių jau pilna, vakar važiavau į kaimuką, tai ant kelio šokinėja, tik gaila, kad labai šlapia ir į miška žibučių neina nuklampoti pasiskinti, bet savaitgalį gal bandysim su Karina atrasti kokią sausesnę vietelę unsure.gif pas mus gandrai truputį vėliau parskrido, tik šį savaitgalį, tai smagu žiūrėti kaip namus kuopia, kamšo, pievose varlinėja, dar prie tvenkinio nevaikšto, nes ledo yra, bet jau plonas ir korėtas, net katės nelipa iš vidurio tvenkinio žuvies išsitraukti, mačiau nugaišo dvi didžiausios mūsų žuvytės, smulkesnių nesimato...

na reiks prabėgti ir pro Zarą, bet vakar pasikuičiau vasariniuose Karinos kraičiuose, radau pora pavasarinių-vasarinių batukų, tad jau ne taip baisu, kad neturės ką nešioti smile.gif šiandien dar išėjo su ilgaauliais, bet jau ryt reiks kalbinti dėtis normalius batelius smile.gif ir traukt liemenę, nes su striuke jau per šilta ax.gif
Atsakyti
Labas

Maniškės vakar lauke irgi varles gaudė jau.... smagu... labai nori smėly kapstytis, bet man dar kažkaip šalta atrodo..... nors pareina į kambarį po 8 val. bet neatrodo, kad būtų sušalę ax.gif

O mes jau šiandien kedukus išsitraukėm, anas dienas su guminukais dar ėjo, nes visus dumblus išmaišyt reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 04 18, 10:53)
O mes jau šiandien kedukus išsitraukėm, anas dienas su guminukais dar ėjo, nes visus dumblus išmaišyt reikia doh.gif

Maniškė tai savaitgalį gavo progą po dumblyną pabraidyti, žinojau, kad toj vietoj bus dumblynai, tai turėjau mašinoj guminius jai, grįšom į mašiną tai su dumblais ir ant batų ir pačiuose batuose (va apie tai nepagalvojau, teko ieškoti pakaitinių pėdkelnių biggrin.gif na bet Šakiuose kur rasti naujas nupirkti, tad teko užmauti sūnėno su mašinytėm ir lėktuviukais prie suknelės tongue.gif )jau galvojau amen guminiams bus, nes su pašiltinimu, bet taip gražiai išsiplovė tie dumblai neprireikė nė skalbyklės, jau žinau kokius vėl pirksiu kai šiuos išaugs thumbup.gif likau labai patenkinta kokybe KEEN batukų cool.gif
Atsakyti
Agne tavo panos varles gaudo bigsmile.gif šaunuolės, o maniškis šiandien lauke pamatė, tai nešė kudašių rėkdamas nenoriu varlės doh.gif biggrin.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 04 18, 10:16)
thumbup.gif likau labai patenkinta kokybe KEEN batukų cool.gif

O kas jais prekiauja???
Atsakyti