Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labas labučiukas, sveikinimai Velykų proga, linkiu gražių švenčių, margų margučių ir šilumos bei jaukumo namuose ir šidyse wink.gif

Atsakyti
Gražios pavasario tėkmės
Mažų stebuklų iš dangaus.
Naujiems darbams geros kloties
Ir laimės lyg gausaus lietaus.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sidrulka, gražios velykos pas jus buvo, kiek kiaušinių įvairiom formom thumbup.gif
pas mus tai Velykoms buvo tik svogūnų lukštais kiaušiniai žaibiškai padaryti ir tiramisu dviem variantais, tikrasis ir modifikuotas vaikams smile.gif remontai pas mus bute vyksta, tad mes tarp kaimo ir miesto dabar ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Tyluma cia... tai ka visos vel ziemos miegui sugulet? biggrin.gif

As cia su klausimu-ka manot apie termorubus? Kazkodel susidomejau, galvoju pirkt Ugniui, kad nereiktu N rubu renkt einant lauk ir tt. Gal kuri turit nusipirke?

Sidrulka thumbup.gif grazu, tiek darbeliai, tiek seimyna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 04 03, 13:34)
Sveikos  smile.gif
Tyluma cia... tai ka visos vel ziemos miegui sugulet?  biggrin.gif

As cia su klausimu-ka manot apie termorubus? Kazkodel susidomejau, galvoju pirkt Ugniui, kad nereiktu N rubu renkt einant lauk ir tt. Gal kuri turit nusipirke?

Aha tylu ramu pas mus ax.gif
o tai kiek tu jį prirengi dabar į lauką???? mes ir žiemą eidavom tik su maikutėm dviem, megztinis ir kombinezonas neperpučiamas, pėdkelnės su kelnėm treninginėm ir batai su veilokiuku (nesidėdavom net vilnonių kojinių, tik pėdkelnės)
na o dabar tai viskas tas pats tik be megztinio ir treninginių kelnių-ir tikrai nesušalam schmoll.gif nors gal nuo vaiko priklauso, maniškė visuomet šilta, tai gal mažiau ir rūbų reikia g.gif
Mes vėl pasigavę virusą doh.gif sugebėjo Karina antrą per mėnesį pasigauti, tai kovą daugiau namie sėdėjo, nei į darželį ėjo doh.gif
Užsimanė šiandien Kalėdinių meduolių, o formelės visos jau seniai sudėtos į dėžes iki kitų Kalėdų, tai dar radom keletą, teks jaučiu kepti, nors noro visai tokiems kepiniams neturiu, kai šaldytuvas pilnas saldėsių nuo Velykų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 04 03, 13:34)
As cia su klausimu-ka manot apie termorubus? Kazkodel susidomejau, galvoju pirkt Ugniui, kad nereiktu N rubu renkt einant lauk ir tt. Gal kuri turit nusipirke?



Mes Ladžiui turim nupirkę, bet taip ir neaprengėm nei karto, bliuskute tiko, bet kelnės kažkokios super plačios buvo, vyro rankos net neaptempė, tai kur jau čia mažiaus kojytė g.gif

Bet va mano vyras, tai jau antra žiema po treningais su jais vaikšto. Aš pati ir viršų turiu, bet kažkaip jau nemanau, kad šį sezoną dar jo man prireiks g.gif

Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 04 03, 13:11)
o tai kiek tu jį prirengi dabar į lauką????
na o dabar tai viskas tas pats tik be megztinio ir treninginių kelnių-ir tikrai nesušalam

Mes vėl pasigavę virusą  sugebėjo Karina antrą per mėnesį pasigauti, tai kovą daugiau namie sėdėjo, nei į darželį ėjo :

nors noro visai tokiems kepiniams neturiu, kai šaldytuvas pilnas saldėsių nuo Velykų

Panasiai kaip ir tu mirksiukas.gif bet prisiskaiciau kad labai gerai tie rubai biggrin.gif juk vaikai tai laksto tai dar kas ir nei prakaituoja nei ka, o db tai jei uzsiduksta lauke, tai neretai ir visas slapias gryzta doh.gif nors kombis pas mus tikrai ne is auksciausios kokybes lotuliukas.gif

Karinai 4u.gif

O pas mane po velyku jokio saldumyno neliko lotuliukas.gif apart kiskio sokoladinio is kompozicijos, kuris irgi greit dingo lotuliukas.gif nors kepiau rafaelo torta ir nemazas gavosi, sakiau liks, bet kur tau doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Mirmukė @ 2013 04 03, 20:01)
Mes Ladžiui turim nupirkę, bet taip ir neaprengėm nei karto, bliuskute tiko, bet kelnės kažkokios super plačios buvo, vyro rankos net neaptempė, tai kur jau čia mažiaus kojytė

Bet va mano vyras, tai jau antra žiema po treningais su jais vaikšto. Aš pati ir viršų turiu, bet kažkaip jau nemanau, kad šį sezoną dar jo man prireiks  g.gif

g.gif keista, gal dydzius sumaise...

O kokios firmos? As ziurinejausi kaikkala, bet ten vaikisku neradau...
Atsakyti
Laba diena,

tai kaip ten su tuo pavasariu,gal buvot kuri sutikus? g.gif biggrin.gif Reiks tuoj kur i egipta lekt ieksot,prasyt kad gristu lotuliukas.gif

Sanet,kazka tokio kur tu kalbi SB is sportdirecto esu paemus,tai jis lb patenkintas,sake gal ir maike imtu,tik man ten kokybe tai nekvepia,nedaug nesiojas o jau apsivele,ale ne karve kainuoja,galima kas sezona vis naujas isigyti smile.gif

Mes tai pagaliau gavom vakar is daktares leidima zygiuoti i kodelciuka,tai nuo treciadienio islysim i dienos sviesa po bele kiek laiko,jau mano vaikui protas vaziuoja,pas daktare lekdavo su didziausiu noru,svarbu is namu pabegti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas wink.gif

Visas ir visus su praėjusiomis šventėmis 4u.gif

Na žiema man labai patinka, bet jau šį kartą persistengė gamta su savo pokštais doh.gif įtariu aš kaip ir dauguma jau nori ant žolytės pasivartyti biggrin.gif

Agnytte galiu nuliūdint kad kitą savaitę į kodėlčiuką tikrai dar neisit (nebent stebuklingai viskas pasikeistų) nes nesusidaro grupė ir sakė jiems nuostolinga priiminėti po 2 vaikučius, taip kad dabar jos dar apmąstymo stadijoj ką čia daryti, sakė praneš kiekvienam asmeniškai.

Aš vyrui irgi esu pirkus iš sportdirecto Nevica firmos termo drabužius, na dar tik pirma žiema kaip nešiojo, bet patenkintas smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
Atejau parasyt apie tai neva tai pavasari:) bet ziuriu Tesa jau parase smile.gif Maciau gandra ketvirtadieni skrendanti - kazkaip idomus vaizdas baltas ant balto, kazkaip nesiderina. Sedim, ziemojam. Justas ziema atlaike, va "pavasri " ir su didziule sloga pasitinkam.
Atsakyti
Sveikos

Na va, vyra isleidau, prikepus sniceliu kalna lotuliukas.gif varysim kur su vaikais prasiblaskyt, nes man po keliu valandu liudna pasidaro rolleyes.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 04 05, 12:44)
tai kaip ten su tuo pavasariu,gal buvot kuri sutikus?  Reiks tuoj kur i egipta lekt ieksot,prasyt kad gristu :

Sanet,kazka tokio kur tu kalbi SB is sportdirecto esu paemus,tai jis lb patenkintas,sake gal ir maike imtu,tik man ten kokybe tai nekvepia,nedaug nesiojas o jau apsivele,ale ne karve kainuoja,galima kas sezona vis naujas isigyti 

varyk, parvysi greiciau biggrin.gif

Neziurejau ten, reiks uzmest aki smile.gif

Mes jau bandysim pirmad suoliuot, jei nieks nepasikeis... smile.gif nes jau man paciai stogas vaziuoja nuo namu ir nuo ziemos...

metu foto musu gandro...taip gaila pasidare....kazin rado ka pavalgyt...jau gryze pradzioj savaites....
user posted image
Atsakyti
Na labukas smile.gif

Tai kur visos užsikasę??? g.gif

Atėjau pasiskųsti kasmetine bėda biggrin.gif kaip sunku dabar su aprengimu vaikų, šakės doh.gif Vakar Arną net tris kartus perrenginėjau, keičiau striukes, nes mašinoj pirtis, lauke vėjelis nu košmaras kažkoks wacko.gif
Atsakyti