Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(sanet @ 2013 03 19, 12:42)
Be to, as ne profesionalas toj srity, pati darau daug klaidu, todel negaliu kazka konkretaus pasakyt... ax.gif

Aciu  4u.gif  Ji ne tai kad lyg sveika lyg serga, ji niekaip nesveiksta....viena diena geriau, kita diena vel  doh.gif sveikit ir jus  mirksiukas.gif

visos darom dayg klaidų, gaila, bet tik iš klaidų ir mokomės ax.gif
va mano panelytė penktadienį pabėgo nuo manęs Maximoj, užteko nusisukti prie kasos vos kelioms sekundėms doh.gif ir radom Rimi doh.gif doh.gif doh.gif ir ji didžiuojasi tuo, kad ji jau didelė, gali viena eiti į gatvę-gal kad nieko blogo neatsitiko, taip ji mąsto, bet nesijaučia nieko blogo padarius doh.gif o man tos 15-20minučių buvo tikras košmaras, galvojau, kad jau koks iškrypėlis nusivedė ir aš jos jau nebematysiu, paskui po viskam jau galvojau, kad gerai jog po mašina nepapuolė, na žodžiu kai radau ją, visa kračiausi, pykinti pradėjo, nors supratau, kad viskas jau pasibagė ax.gif sekančią dieną Iki parduotuvėj, ji vėl nuo manęs pabėgo doh.gif čia jos nauja pramoga dabar, tad į parduotuves viešas vietas su ja kol kas neisiu schmoll.gif o man pamoka, kad nei sekundei negali palikti jos, kad ir kokia didele ji save įvardintų schmoll.gif

Austytei daug daug sveikatytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif o gal jūs pasidarykit (jau pamiršau kaip tiksliai vadinasi) kraujo testuką-apie 50lt kainuoja, nes ir vaikams gali būti ta bakterija organizme, kitiems šeimos nariams nebūtinai, tai jei turi, galit ilgai ilgai gydytis ir nepasveiksit, kol nepradėsit gerti atitinkamo antibiotiko ax.gif o ką gydytojai sako?
Atsakyti
Sveikatėlės mažosioms panelėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 03 19, 11:22)
Jei man bus viskas ok, tai aš prisijungsiu, o dėl valandos man geriau 18, nes nespės MV taip greitai grįžti. smile.gif

Ok, pasimatom 18 val smile.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 03 19, 12:03)
visos darom dayg klaidų, gaila, bet tik iš klaidų ir mokomės ax.gif

va mano panelytė penktadienį pabėgo nuo manęs Maximoj,

o gal jūs pasidarykit (jau pamiršau kaip tiksliai vadinasi) kraujo testuką-apie 50lt kainuoja,

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

blink.gif blink.gif nu žinok man šiurpas vien beskaitant blink.gif apakus aš.... jau aš tikrai kategoriška prieš fizines bausmes, bet jaučiu tavo vietoj po antro įvykio būčiau taip atlupus, kad daugiau nekiltų net noras pasitraukt nuo mamos unsure.gif blush2.gif tfu tfu tfu aišku, bet bent jau dėl šito problemų neturiu, man net lengviau pardėse kai mes trise o ne keturiese blush2.gif

Čia tas mikoplazmos? g.gif gal poliklinikoj pigiau... aš prieš kokį mėnesį dariau Skraistelėj panom, tai du tyrimai po 70 litų (lėtiniam ir žaibiškam nustatyt) ir dar prie jų kažkokį clamidijų ar kokį ten darė doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 19, 13:15)
jau aš tikrai kategoriška prieš fizines bausmes, bet jaučiu tavo vietoj po antro įvykio būčiau taip atlupus, kad daugiau nekiltų net noras pasitraukt nuo mamos 
Čia tas mikoplazmos?  g.gif  gal poliklinikoj pigiau... aš prieš kokį mėnesį dariau Skraistelėj panom, tai du tyrimai po 70 litų (lėtiniam ir žaibiškam nustatyt) ir dar prie jų kažkokį clamidijų ar kokį ten darė  doh.gif  doh.gif  doh.gif

man ir dabar prisiminus šiurpas pereina, kad galėjo ne taip laimingai baigtis ax.gif aš bandysiu nesivesti jos į jokią parduotuvę, žiūrėsim kaip bus unsure.gif jai tokiais tarpais matomai užeina tokie pasilakstymai, nes Maximoj jau nevieną kartą pabėgus, ieškojau tarp lentynų, na bet niekad nebėgdavo į lauką doh.gif tarpas buvo, kad viskas labai normaliai pardėse buvo, o dabar vėl ir bajeriai su amžiumi "gerėja" doh.gif doh.gif doh.gif
aha kažkas ten tokio... mikroplazmos G ar kažkokios unsure.gif tai kaina tokia turbūt Vilniuj prieš pusę metų buvo g.gif na žodžiu manau verta pasidaryti, juk ten tik kraujo tyrimas
Atsakyti
Sveikutes

tai sventem ruosiates, kad taip tylu biggrin.gif

Ka ydomaus gaminsit? Va viena forumiete pametejo ideja
http://skanusgyvenim...s-morkytes.html

daryciau, tik kad velokai uzrode doh.gif reik formeliu tokiu
http://www.tavosapna...i-rageliams.htm

gal kuri matet Mrj ju pirkti? Imciau is cia, bet manau, kad iki svenciu neatsius doh.gif
Atsakyti
sveikutės,

nieko ensiruošiu, nes sergu- tik lova traukia doh.gif doh.gif
nei namai tvakryti, nei kas doh.gif
bent margčuių lauktuvėms prinersiu biggrin.gif

oi, tas morkytes jau seniai mačiau gimtadienių temoj.... ir žinau, kad emrginos bando kažkaip išradingai išsiversti be tų formelių, bet kaip, tai jau aš nepamenu blush2.gif

iš ,,tavo sapnas" atkeliauja siuntiniai per kurjerius, bet atveža tik į kokią 2-3 d.... ar apsimokės, jei daugiua nieko nepirksi ? ax.gif aš iš ten pirkus visą mergaičų patalynę ir sau koldrą thumbup.gif
Atsakyti
Labas

Nesirkit, iš visų kampų tik ir girdžiu apie įvairiausias ligas virusus ir t.t. šiuo metu unsure.gif


Pernai darėm tokius margučius
user posted image

Šiemet dar nieko nenumatę, tingisi kažkaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 03 28, 15:43)
nieko ensiruošiu, nes sergu- tik lova traukia

oi, tas morkytes jau seniai mačiau gimtadienių temoj.... ir žinau, kad emrginos bando kažkaip išradingai išsiversti be tų formelių, bet kaip, tai jau aš nepamenu

iš ,,tavo sapnas" atkeliauja siuntiniai per kurjerius, bet atveža tik į kokią 2-3 d.... ar apsimokės, jei daugiua nieko nepirksi ?   aš iš ten pirkus visą mergaičų patalynę ir sau koldrą

sveikatos 4u.gif

aha, ir morkas tikras folija vynioja, ir kartona daro paskui folija apvynioja, ir viena folija daugiau sluoksniu vynioja, bet tai man kazkokia nesamone, tiek vargt, dar sunaudoji visko daug, cia viena karta nusipirkai ir darai n kartu smile.gif

uztai ir klausiu gal kas Mrj matet pirkt
pakolkas tik ta preke ir apziurejau, nes laiko daugiau nebuvo biggrin.gif nezinau, dar bus matyt... gal dar kuri norit? mestumemes ax.gif man kazkaip pirkt preke ir vos ne tiek pat sumoket uz siuntima...nesuvalkietiska lotuliukas.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 28, 16:23)
Labas

Nesirkit, iš visų kampų tik ir girdžiu apie įvairiausias ligas virusus ir t.t. šiuo metu
Pernai darėm tokius margučius
user posted image

ane unsure.gif

man nerodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 28 kovo 2013 - 20:37
Labukas,

Aha labai daug sergančių ir mano rate, virusai kažkoki brudni vaikšto unsure.gif

Sanet, va mintis tau mirksiukas.gif ČIA

Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 03 28, 20:34)
man nerodo  g.gif

Kažkas panaikino paveikslėlį smile.gif

Va čia kažkas tokio, tik aš dėjau kepintą vištienos krūtinėlę smile.gif



Labas. Brr... kaip šnd šalta, nemalonus toks vėjas unsure.gif
Atsakyti
sveikutės,

o iš kur tokią formelę gauti? blush2.gif

Šiaip tai labai gražu ir skanu įtariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 03 29, 09:32)
o iš kur tokią formelę gauti? blush2.gif

Šiaip tai labai gražu ir skanu įtariu thumbup.gif

Kažkur būna pirkt, tik nežinau Mrj kur.
O aš pernai dariau į lukštus mirksiukas.gif prisirinkau tuščių lukštų, bukesnį galą pramušiau. Lukštus išmirkiau soduotam vandeny ir išploviau. Per tą galą viską sudėjau. O kai sustengo, nulupau kaip kiaušinį ir sustačiau.
Atsakyti
Mes su Karina irgi išgriuvę doh.gif Karinai virusas-vakar ir priėmime buvom, man kosulys šlykštus prikibęs doh.gif buvau antradienį pas gyd, tai nieko dar nebuvo, parėjau namo ir po poros valandų gerklę jau žiauriai skaudėjo blink.gif va taip ir persimetė į kosulius be gerklės skausmo doh.gif doh.gif doh.gif jei per šventes nepagerės, reiks vėl pas gyd rodytis g.gif
nieko ir aš šiemet nedarysiu-pas mus bute remontas, kaime nėra sąlygų kažką daryti, kol neatšilo, tad sėdžiu rami kaip belgas, tik tiramisu dar ryt bandysiu pasidaryti vakare ir kiaušinius tradiciškai su lukštais nusidažysim ir viskas smile.gif be to kai sergam ir mama serga, tai tokios ir šventės doh.gif šiandien grybų ir žuvies diena-kaifuoju thumbup.gif
Sanet, formelių Kauno bazėse tikrai yra, tik reiktų komentarus paskaityti, ten man atrodo buvo rašyta ir kur ieškoti g.gif buvau ir aš užsidegus tomis morkytėmis, bet terliotis su folijom tikrai gaila ir laiko ir pinigų ax.gif
spalvotų visiems švenčių 4u.gif prisivalgysim tvirtų kiaušinių, būsim sveiki gal jau po Velykų biggrin.gif
Atsakyti