Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Agnytte @ 2013 03 18, 13:26)
Ziuriu dabar Agne*** i tavo liniuote ir negaliu suvokti,kad musu vaikai jau tokie dideli blink.gif  doh.gif Gal reik nustoti gert ta arbata lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ai bet gal dar palauksiu,iki 40metu jubiliejaus laiko dar turiu lotuliukas.gif

biggrin.gif Prisimenu kažkada kai darėm apklausėlę didžioji dauguma pasisakė už idealų 3-4 metų tarpą tarp vaikų, tai šįmet turėtų pasipilt tų atžalų kaip grybų po lietaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O šiaip tai įtariu ne viena prieš tris metus laikė beprote, o dabar tyliai pavydi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 18, 14:58)
biggrin.gif Prisimenu kažkada kai darėm apklausėlę didžioji dauguma pasisakė už idealų 3-4 metų tarpą tarp vaikų, tai šįmet turėtų pasipilt tų atžalų kaip grybų po lietaus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O šiaip tai įtariu ne viena prieš tris metus laikė beprote, o dabar tyliai pavydi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Beprote nelakiau biggrin.gif bet pavydziu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 18, 14:58)
biggrin.gif Prisimenu kažkada kai darėm apklausėlę didžioji dauguma pasisakė už idealų 3-4 metų tarpą tarp vaikų, tai šįmet turėtų pasipilt tų atžalų kaip grybų po lietaus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O šiaip tai įtariu ne viena prieš tris metus laikė beprote, o dabar tyliai pavydi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jau nespeju i ta tarpa niekaip, tai gali reiskiasi but ir 14metu skirtumas biggrin.gif

O pavydet tau pavydziu,bet vistiek galvoju nepasirysciau tam nei per kur,nes vargas juodas turejo bent metus laiko buti.Aisku dabar tai viskas gerai,turi viena kita nei draugu nereikia nieko bigsmile.gif
Pas pussesere dabar tarp dukru panasus skirtumas kaip pas tavo panas,tai vajee kaip ji vargsta,ta didzioji apleista,nes maziuke per dienas nepavalgo,guli mama lovoj uzsivertus,nu ten sunki situacija labai,o tuo labiau kai gyvena uzsieny ir nera kam padeti doh.gif Sake kad geriau eit i du darbus dirbt nei sitaip vaikus auginti biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės,

na, kadangi ir mano panos pametinukės, tai ir aš pasisakysiu..... man nereikia gyventi nei užsienyje- taip pat niekas nepadeda doh.gif - pamenu, kai gulėjau visą dieną vemdama ir viduriuodama, mažė prie (.), nepajėgiua net apsiversti ant kito šono lovoje, Rugilė zulinosi visą dieną aplink lovą verysad.gif verysad.gif
ir niekam nė gero thumbup.gif sukamės ir augam patys savame šeimos ratelyje kaip ant mielių.... thumbup.gif labai dar svarbu, kad tėvelis būtų šeimos žmogus ir padėtų mamytei thumbup.gif būna tikrai tų sunkių akimirkų, bet jos tik baika ir gėlytės prieš mergaičių apsikabinimus, bučinius, žodžius : ,, mama, aš tave myliu" ir t.t. ..... tikrai labai faina, smagu ir malonu thumbup.gif wub.gif
kai , kas nros paklausia mūsų , ar nesunku, tai tėvelis perbraukia per kaktą su ranka, tarsi valydamas prakaitą ir sako ,,Smagu" lotuliukas.gif thumbup.gif

,,fainiausia" ,kai merginos nepasidalina kokiu nors daiktu ir kertasi viena kitai į plaukus ar paleidžia dantis į darbą doh.gif biggrin.gif tai dabar jau kursuose sužinojau... - tokiu atveju reikia palikti pačias spręsti savarankiškai savo problemas thumbup.gif - tik pažiūri, ar nėra aukų biggrin.gif

labanakt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 18 kovo 2013 - 21:54
Labas rytas smile.gif

Pavydim pavydim baltai Agnyt*** biggrin.gif

Aš tai nėščia kai vaikščiojau, tai jau sakiau, kad be kokių trijų ar keturių metų tikrai nenorėčiau greitu metu pilvūziukė būt biggrin.gif o jau kai gimdymas prasidėjo blink.gif ir visi jo malonumai wacko.gif tada nuomonė dar labiau sustiprėjo lotuliukas.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 03 18, 21:49)
,,fainiausia" ,kai merginos nepasidalina kokiu nors daiktu ir kertasi viena kitai į plaukus ar paleidžia dantis į darbą doh.gif  biggrin.gif tai dabar jau kursuose sužinojau... - tokiu atveju reikia palikti pačias spręsti savarankiškai savo problemas thumbup.gif - tik  pažiūri, ar nėra aukų  biggrin.gif

Nu čia tai visiškai nesutinku schmoll.gif klausimas, kas veda ten tuos kursus, kad tokias nesąmones peza, tipo palik vaikus aiškintis tegul rauna plaukus, akis išsibado, sukandžioja iki mėlynių ar net kraujų, o tu paskui ateini jau tik aukos susirinkti, sutvarstyti ar net į ligoninę nuvežti, kas per briedas blink.gif
Atsakyti
Labukas

Dėl tų aiškinimųsi... tai pora minučių nesikišu, bet jei matau kad nieko nebus, tada stoju į tarpą..... beje baudžiu vienodai, nesigilinu kuri ką pradėjo, kuri ką pasakė ar padarė smile.gif tada jau mama tampa blogiete, o jos tarpusavy guodžiasi lotuliukas.gif


Beje, tai kaip dėl meeto rytoj????????? Ar vėl man vienai biggrin.gif Kada susitinkam? 18 val? aš tai ir 17,30 pvz galiu, tiesiai iš darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 03 19, 09:34)
Pavydim pavydim baltai Agnyt***  biggrin.gif 

Nu čia tai visiškai nesutinku  schmoll.gif  klausimas, kas veda ten tuos kursus, kad tokias nesąmones peza, tipo palik vaikus aiškintis tegul rauna plaukus, akis išsibado, sukandžioja iki mėlynių ar net kraujų, o tu paskui ateini jau tik aukos susirinkti, sutvarstyti ar net į ligoninę nuvežti, kas per briedas  blink.gif

Aš tai nepavydžiu schmoll.gif aš dar iki šiol nenoriu antro schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif kai atsiverčiu albumą, dar neatrodo, kad kažkada buvo lengviau ir visai norėčiau dar tokio angeliuko schmoll.gif užaugs Karina viena mūsų namuose, gal su broliu palaikys ryšius, kai užaugs unsure.gif

mano teta su dviem sūnumis taip konfliktus spręsdavo, uždarydavo duris ir jie aiškindavosi tarpusavyje, fenomenas tas, kad jiems nebeįdomu peštis ir vaidinti aukas, kai tas nieko nedomina ax.gif niekada ir nebuvo jokių traumų, jau abu vyrai, greit gal ir šeimas kurs smile.gif mano tetai tokia taktika pasiteisino, tai matomai taip paprastai ir būna, kad ir mokymuose Raselė taip moko g.gif
mes su broliu irgi mušdavomės kaip katė su šuniu, mama kišdavosi, aišku konfliktus tuo metu barniais nutraukdavo, bet vistik likdavo neišsiaiškinta iki galo, tad muštynių ir pykčių daugiau būdavo-nebuvo nei vienos dienos, kad būtume nesusipykę doh.gif na bet išaugom iš to amžiaus-dabar jau nesimušam biggrin.gif draugais patapom, kai aš išvažiavau į mokslus....

na tai kaip ryt dėl meeto?
šiandien aš kažkokia be nuotaikos ir keistai jaučiuosi, lyg liga kimba lyg kas, bet tikiuosi vakarykštė sauna padėjo-nesirgsim unsure.gif Karina irgi vakar pasipirtino su mumis-pasijuto suaugusi, įdomu buvo stebėti wub.gif o ir išbuvo be problemų, aišku mes abi sėdėjom žemiau nei vyras smile.gif jau galima bus ir kaime vasarą surizikuoti su ją pasipirtinti, o tai dabar pirtinamės, kai ji užmiega, tai kartais gaunasi, jog tik 12 nakties į pirtį nueinam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 19, 09:26)
Labukas

Beje, tai kaip dėl meeto rytoj????????? Ar vėl man vienai  biggrin.gif  Kada susitinkam? 18 val? aš tai ir 17,30 pvz galiu, tiesiai iš darbo  smile.gif


Na aš kol kas ruošiuosi. Jei nieko neatsitiks ir nepamiršiu... ax.gif (kas su manim visai realu lotuliukas.gif ) tai būsiu.
Tik jei pamatysit prie durų labai pasimetusią moteriškę pamojukit ar ką? O tai jau nė vienos nepažinčiau... ax.gif

Sveikutės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 19, 09:26)
Dėl tų aiškinimųsi... tai pora minučių nesikišu, bet jei matau kad nieko nebus, tada stoju į tarpą..... beje baudžiu vienodai, nesigilinu kuri ką pradėjo, kuri ką pasakė ar padarė  smile.gif

Beje, tai kaip dėl meeto rytoj? Kada susitinkam? 18 val?

Va čia jau pritariu, jei smulkus tas barnis tai aišku ko ten kištis, bet jei rauna, kanda ar kitaip suteikia fizinį skausmą tada jau netylėčiau ir bausčiau abu vaikus.

Jei man bus viskas ok, tai aš prisijungsiu, o dėl valandos man geriau 18, nes nespės MV taip greitai grįžti. smile.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 03 19, 09:34)
mano tetai tokia taktika pasiteisino

Labai džiugu, kad jai pasiteisino, bet nereiškia, kad visi taip turi elgtis, o tuo labiau propaguot kaip labai tinkamą auklėjimo būdą, nes aš žinau tokių vaikų, kuriuos tėvai plėšte plėšia nuo "aukos", o jis vis vien draskosi, tai net nenoriu pagalvoti, kas būtų jei uždarytų į bendrą kambarį ir niekas dėmesio nekreiptų. Dabar pagalvosit, kad nervininkai koki tai buvo jie, bet ne jie tiesiog buvo vaikai kaip vaikai (o dabar užaugo normalūs ir gan ramūs žmonės).
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 19, 09:26)
Beje, tai kaip dėl meeto rytoj????????? Ar vėl man vienai  biggrin.gif  Kada susitinkam? 18 val? aš tai ir 17,30 pvz galiu, tiesiai iš darbo  smile.gif

as turiu vel pasuoti...kaip bebutu gaila... verysad.gif mano ligoniuke nieko neprisileidzia apart manes unsure.gif nei MB su ja jau nepasilieka, nei ji su juo lotuliukas.gif o sergancios nesiveziosiu unsure.gif
Ka daryt tokiai mazutei, kad pasveiktu?...Neissikapstom doh.gif

Kazin bus pavasaris, ar tiesiai y vasara ysoksim biggrin.gif

Ups, laba diena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 19 kovo 2013 - 11:26
sveikos,

na, Sanet, ko tu patylėjai apie auklėjimo metodus?- juk tu jau visą kursą praėjusi biggrin.gif

iš tiesų tie auklėjimo metodai skirtingiems vaikams, skirtingai veikia.... ir čia iš tieisų sunku pritaikyti visiems vieną ir tą patį metodą... bet pvz mano panoms barimas, šaukimas tai 0 sveikų... tai aš kai jau paliedžiu gerklę ir pamatau, kad nieko neveikia, tai ir pagalvoju, o gal tuomet bereikalo sua nervus gadinu.... galbūt reikia tieisog aiškinti kiek įamnoma ramiau, švelniua ir savrbiausia yra ne balso tonas, o ką ir kaip sakai.... reikia atrasti ,,stebuklingų" žodelių....
Aišku, jei matai, kad ten jau skaudžiai pešasi, tai kas be ko, reikia įsikišti, bet tuo metu jokiu būdu nemoralizuoti- efekto tikria nebus, nes vaikų visos mintys ir jėgos nukreiptos kitur.... geriau visas aplinkybes pasiaiškinti ramioje aplinkoje prie progos....

kito forumo veina mamytė vis guodėsi, už ką jai tokia Dievo bausmė, toks neramus vaikas.... bet , kai pabandė rinkti bendraudama su juo žodžius, reaguoti atitinkamai į jo emocijas, santykiai pagerėjo thumbup.gif reikia keisti ne vaiką, o savo bendravimą su juo thumbup.gif

sunku, oi kaip sunku, tai viską išlaviruoti... bet.... turime stengtis... ir anau, įmanoma... tik reikia daugiua kantrybės...


dėl meeto ir aš ko gero pasuosiu, nes rytoj esam suplanavę išvyką į Kauną, tai nežinau ar suspėsim grįžti... na, jei Rugilę pasiimsim kartu su savimi, tai ko gero ilgiua ir užtruksim.... bus matyt... neprižadu... o gal dar pavyks susikukti ir kiek greičiau....

Sanet, tavo pupytei daug sveikatėlės 4u.gif Mano Dovilė ir panašiai... nei tai serga, nei sveika...


geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 19 kovo 2013 - 11:34
QUOTE(sidrulka @ 2013 03 19, 11:31)
na, Sanet, ko tu patylėjai apie auklėjimo metodus?- juk tu jau visą kursą praėjusi

iš tiesų tie auklėjimo metodai skirtingiems vaikams, skirtingai veikia.... ir čia iš tieisų sunku pritaikyti visiems vieną ir tą patį metodą...
Aišku, jei matai, kad ten jau skaudžiai pešasi, tai kas be ko, reikia įsikišti, bet tuo metu jokiu būdu  nemoralizuoti- efekto tikria nebus, nes vaikų visos mintys ir jėgos nukreiptos kitur....  geriau visas aplinkybes pasiaiškinti ramioje aplinkoje prie progos....

sunku, oi kaip sunku, tai viską išlaviruoti... bet.... turime stengtis... ir anau, įmanoma...  tik reikia daugiua kantrybės...

Sanet, tavo pupytei daug sveikatėlės  Mano Dovilė ir panašiai... nei tai serga, nei sveika...

tai kad gerai pati parasei biggrin.gif auklėjimo metodai skirtingiems vaikams, skirtingai veikia , be to, kam cia plestis ax.gif visos turi susiformave savo nuomone, o jei noretu kazka zinot placiau, tai pacios eitu tuos kursus...pas mus pakolkas visai kita situacija...Ugnius ne is tolo neprisileidzia sese, tai apie pesimusis nera ne kalbos... biggrin.gif
Be to, as ne profesionalas toj srity, pati darau daug klaidu, todel negaliu kazka konkretaus pasakyt... ax.gif

Aciu 4u.gif Ji ne tai kad lyg sveika lyg serga, ji niekaip nesveiksta....viena diena geriau, kita diena vel doh.gif sveikit ir jus mirksiukas.gif
Atsakyti