Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

labuka, Su pavasariu 4u.gif kiek zinau, LT orai nelabai pavasariski..
dekojam visiems uz pagyras 4u.gif
vakar turejom apziura, tai per 2sav priaugo 500gr merginuke ir jau sveria 4.75kg ir ugis jau 57.5.. bigsmile.gif niu ir as neatsilieku.. galvoju vakar pasisversiu kiek jau cia numeciau... +800gr blink.gif nu tai aisku.. sventas naivumas, sitep esdama bulkutes visokias dar numest norejau doh.gif jau senstu tikriausiai.. suletejo medziagu apykaita.. jau reiks prisiziuret.. netaip kaip anksciau"valgau ka noriu".. g.gif o da db vis galvoju apie tai kokia cia kontraceptine priemone pasirinkus.. (palauksim da trecios dukreles lotuliukas.gif ) tai dar jei nuo ju pradesiu pustis doh.gif o kas ta reikala liecia, tai tikrai noreciau kokiu patarimu.. nzn nuo ko pradet.. niekada gyvenime nevartojau jokiu hormonu, nei tableciu geriau nei t.t. tableciu kaip ir nlb noriu, nes su mano galva tai as ju negersiu reguliariai, pamirsiu kokia diena tai faktas.. doh.gif spirales tai bijau detis, kazkaip baisiai tas pats idejimas atrodo.. blink.gif galvojau apie pleistriukus g.gif naudojat kas nors? patogu? o lb tai kontraceptiniai implantai domina, nu pasisiuciau po oda ir spakaina, bet ir visokiu ir + ir -.. gerai, kad ir maitinancioms tinka, bet p[o visko randelis liek.. bet siaip manau lb patogu ir ilgai galvos neskauda.. cia uk jie lb populiaru, o lt tai net nzn, net gi5rdejusi nebuvau.. su gydyt tai cia nlb pasikonsultuosi, ka tu nori ta jie ir pasiulys, nu vnz nori imk, visos priemones tinka..tavo pasirinkimo laisve, nieko nepersa..
jau ir naktim pamiegu, atsigavau biggrin.gif Guste nei pasikeite nei ka, tiesiog persikele i musu lova, nes jau atsibodo zaist ir keltis kas 15min prie jos.. db jaucia papa salia visa nakti ir miega kaip angeliukas tik kas 4val atsikelia, papa ikisu ir ramu.. biggrin.gif aisku, vargas.. patogiai neissimiegi, vis saugaisi, kad neuzgultum ar pan. neatsipalaiduoji.. bet bent jau pamiegu.. smile.gif
jau ir anketa susiveikiau, reik tik uzpildyt ir nunest i pasirinkta darzeli.. cia nuo 3m vaikui duoda 2val i diena nemokamai.. tai galvoju reik pabandyt ir pasinaudot... pabus su vaikais, anglu kalbos pramoks.. o jei patiks bus galima ir visai dienai ispirkt.. bet visgi veikia mano savanaudiskumas... blush2.gif taip pagalvoju, nu kaip as cia db visa diena namie sededama atiduopsiu ja i darzeli.. gaila atrodo.. as ir pati noriu, kad su manim pabutu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 03 12, 18:00)
vadinasi mes beviltiškos ligonės doh.gif nieko ir šiandien neužsiminė, gal kad astmininkės g.gif


Nemanau, kad tai priežastis. g.gif Joris irgi su šita diagnoze vaikšto. Ir ne šiaip sau, o su negalia. Kaip tik lėtinės ligos yra viena iš sąlygų šitam nemokamam skiepui. g.gif Gal kitiems išdalino ir jums nebeliko??? Reikėjo tiesiog paklausti. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

eurorasa, dėl kontraceptikų prasta iš manęs konsultantė blush2.gif aš ir nemėgėja jokių tablečių ir spiralių blush2.gif blush2.gif

o dėl darželio,.... žinok, gi mano Rugilė dabar taip eina darželin- aš namuose su Dovile , o Rugilė daržiukyej.... viena vertus ir aš kartais graužiuosi, kaip aš čia pati namuose, o mergaitė valdiškoj įstaigoj.... bet žinok ten vaikams gera tarp bendraamžių, daug veiklos, visia kitoks vaikas, kai auga būryje tarp vaikų... o namuose pati labiau pailsi būdama tik su vienu vaiku.... sesės labiau viena kitos pasiilgsta, mažiau pykstasi vakarais biggrin.gif kita vertus tenka nemažai pabūti tuomet, kai suserga vyresnis vaikas... taip kad, pasikaitalioja tie periodai natūraliai buvimo su vienu ir su abiems vaikais...
o dar juolab, kad jums būtų puiki kalbos mokinimosi aplinka thumbup.gif
Atsakyti
Labukas

Gal kas pavasarį buvot sutikę? biggrin.gif nusibodo tie šalčiai ir sniegas, norisi žalumos biggrin.gif

Primenu, kad trečiadienį MEETAS thumbup.gif

Viola, nesiūlė ir nereikia vadinasi mirksiukas.gif ten labai ribotą kiek tų vakcinų kiekį buvo gavę, kovą galiojimas jų baigėsi smile.gif

Eurorasa, aš kaip ir tu buvau labai nusistačius prieš tabletes - dėl svorio augimo, dėl pamiršimo. Bet privertė mane bėdos jas naudot, jau seniai viskas susitvarkę, bet kaip naudojau taip ir naudoju, nebuvau užmiršus nei vieną dieną, ir svoris dėl jų tikrai neauga smile.gif ir patogu labai, susiplanuot mmm gali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pusę metų naudoju, man tik pliusai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 16, 13:32)

Eurorasa, aš kaip ir tu buvau labai nusistačius prieš tabletes - dėl svorio augimo, dėl pamiršimo. Bet privertė mane bėdos jas naudot, jau seniai viskas susitvarkę, bet kaip naudojau taip ir naudoju, nebuvau užmiršus nei vieną dieną, ir svoris dėl jų tikrai neauga  smile.gif  ir patogu labai, susiplanuot mmm gali  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  pusę metų naudoju, man tik pliusai  smile.gif

Bet ar skaitei apie minusus tongue.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2013 03 16, 13:08)
Bet ar skaitei apie minusus tongue.gif ?

Nea smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 16, 15:19)

niu skaitinejau as cia tai tipo padideja rizika insultams infarktams, nes kreset kraujas lb pradeda.. susiedi inkstus... nu manau viskas turi minusu ir pliusu.. bet gal ne tokiu baisiu? g.gif kai raso virs 35m KT jau nepatariama naudot.. g.gif bet gal visos priemones ta krauja tirstina, visose tas pats hormonas.. ar ne? nu vnz as nelabai gaudausi medicinoj, tai tikiu tuo ka raso.. blush2.gif
db taip pagalvojau... nekenksmingiausia apsisaugojimo priemone tai nutrauktas lytinis aktas arba vyro sterilizacija biggrin.gif biggrin.gif o patikimiausias tai isviso jokio sex lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai pasake vienas profesorius - patikimiausia yra arba ta su citrina biggrin.gif klausimas - kada vartoti??? Ats. : ne prieš, ne po o vietoj smile.gif
O del visu kitu reikalu kieviena pagal save thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 03 14, 15:14)
vakar turejom apziura, tai per 2sav priaugo 500gr merginuke ir jau sveria 4.75kg ir ugis jau 57.5.. bigsmile.gif  niu ir as neatsilieku.. galvoju vakar pasisversiu kiek jau cia numeciau... +800gr blink.gif  nu tai aisku.. sventas naivumas, sitep esdama bulkutes visokias dar numest norejau doh.gif jau senstu tikriausiai.. suletejo medziagu apykaita.. jau reiks  prisiziuret.. netaip kaip anksciau"valgau ka noriu".. g.gif

Toj nuotraukoj,kur esi imetus facebook seses salia vienos,tai mazoji tokia visai nemaza atrodo pagal sese biggrin.gif
Ar as cia kazka maisau ar tu pas msu forume buvai ta kur vyras kontroliuodavo kad valgytum normaliai,nes nuolat ant dietu del liekno kuno sededavai? g.gif biggrin.gif Jau pamirsai kaip ta daryti? lotuliukas.gif O jeigu rimtai,tai kol maitini nebadauk tieisog sveikai maitinkis ir nutirps tie kg,man atsimenu po amandos nenormaliu grieciu nutirpo kai valgiau vien virta mesa,zuvi ir visokisu kitus vaikui tipo nekenksmingus produktus,o kai baigiau maitint tai vel viskas stojosi i vietas.
Kas del apsisaugojimo patarimu neturiu.

QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 16, 13:32)

Gal kas pavasarį buvot sutikę?  biggrin.gif 

Buvau sutikus,vis dar neisiblaives,bet zadejo po poros savaiciu uzsukti,sake netrukus net lietpalciu nereiks,iskart su maudymke ant kiemo galesi gulet biggrin.gif

QUOTE(Nesapnuok @ 2013 03 16, 19:35)
Kai pasake vienas profesorius - patikimiausia yra arba ta su citrina biggrin.gif  klausimas - kada vartoti??? Ats. : ne prieš, ne po o vietoj smile.gif

As ir galvoju, kodel cia kai kurios savo atzalom broliu ir sesiu nedovanoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 03 17, 16:41)

As ir galvoju, kodel cia kai kurios savo atzalom broliu ir sesiu nedovanoja lotuliukas.gif

Ir as taip sakau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 03 17, 15:41)

As ir galvoju, kodel cia kai kurios savo atzalom broliu ir sesiu nedovanoja lotuliukas.gif

Va va biggrin.gif
Atsakyti
Ziuriu dabar Agne*** i tavo liniuote ir negaliu suvokti,kad musu vaikai jau tokie dideli blink.gif doh.gif Gal reik nustoti gert ta arbata lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ai bet gal dar palauksiu,iki 40metu jubiliejaus laiko dar turiu lotuliukas.gif
Atsakyti