Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labas vakaras blush2.gif smile.gif
Grįžau....

Tai ką, su pavasariu merginos ir iš anksto su MŪSŲ DIENA tongue.gif

Šiandien kažkaip visai netikėtai pagalvojau, kad reikia čia įlysti, gal kokį meet'ą rengiat, ogi - taip ir yra bigsmile.gif

Nuotraukų groožis.... wub.gif

sidrulka, pas odontologą Ladį vedėm profilaktiškai,kai tik suėjo 3 metai. Nieko ten nedarė - pažiūrėjo dantukus,sakandį, pasakė, kad viskas gerai, dar patarė R.o.k.s. pastą kartais panaudot, nes klausiau kokią parekomenduotų ir viskas.

Nesusirkit ir nebesirkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirmukė: 07 kovo 2013 - 22:50
sveikutės,

šnd buvau pas savo stomotologę (dėdienę) doh.gif - ir vėl per ;pora mėn 5 naujos skylės- pagrindinė priežastis- blogas dantų valymas doh.gif doh.gif nu išvalykit man kas nors tuos dantis kitaip doh.gif biggrin.gif nu atrodo ir ilgai valau ir brūžinu sukamaisiais judesiais ir ... lieka vis tiek apnašų, kurios kaupiasi ant dantenų ir genda tarpdančiai ir vietos ties dantenomis doh.gif vyras valosi dantis kelis kartus per savaitę biggrin.gif - ir kaip tie dantys sveiki, taip sveiki doh.gif biggrin.gif čia ko gero daug ką lemia ne tik valymas- aišku, jis pirmoj vietoj, bet ir genai... mano tėvų abiejų silpni dantys, turi parandantozes...

tai kadangi dar tų vizitų pas stomotologę vėl man nusimato ne vienas doh.gif , tai žadėjo ir Rugilę pažiūrėti, nors nelabai mėgsta ta mano dėdienė vaikų pacientų- bet bent jau pažiūrės bendrą vaizdelį 4u.gif

aha, Mirmuke, mes kaip tik subaigėme ROCK pastą thumbup.gif pačios panelės man primena, kad einam valyti dantukų thumbup.gif o paksui tik pastą nuvalgo ir prašo dar, o mane, kad aš jos išvalyčiau ne visada prisileidžia arba iškiša liežuvius doh.gif biggrin.gif

su mūsų moteriška švente thumbup.gif

o aš kaip tik susipykau iš vakaro su MB doh.gif , nes jau dovaną padovanojo iš vakaro, tai galima jau ir pykt lotuliukas.gif
pritrūkta kantrybės ir žodžių kiaurą dieną taikyti per prieraišios tėvystės kursus išmoktus bendravimo metodus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 08 kovo 2013 - 00:43
Labukas,

VISAS SVEIKINU SU MOTERS DIENA 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

Sanet, klausei kada eidavo Vilte miegot, kai neidavo i darzeli, tai 22 val. 22.30, kledavomes apie 9 ryto smile.gif
Gryzo mano Vilte vakar is drazelio, pati matomai po rimto reikalo sike nusivalius doh.gif
Atsakyti
Labas rytas

Sveikatėlės visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Eurorasa..... tobula, angeliška...... tiesiog nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif

Mes pas stomatologę jau esam buvę ir profilaktiškai ir su reikalu, pora plombyčių jau turim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirmukė @ 2013 03 07, 23:47)
Labas vakaras  blush2.gif  smile.gif
Grįžau....

tai jau tikrai grįžai bigsmile.gif pasakok kaip augat smile.gif

Su moters diena jus visas smile.gif graži, bet šaltoka dienelė...
eisiu Tiramisu gaminti pagal Beatos receptuką, tikiuosi vakare jau galėsim paragauti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 03 08, 11:47)
tai jau tikrai grįžai bigsmile.gif pasakok kaip augat smile.gif



Nu ką ...augam -104cm, 15,8kg. Charakteris jau matos doh.gif Nebeužtenka pasakyt "ne"- reikia dar įrodyt kodėl 'ne" doh.gif Bet beveik visus ožius mažius MB rodo, nes visą laiką jis nuolaidesnis buvo, tai dabar kai jau norų visų nevykdo, tai bando ašaromis ir pykčiais paimt tėtę doh.gif

I darželį eina labai noriai, šį sezoną išsisuko be ligų (tfu tfu tfu),o daugiau tai net nezinau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 03 07, 03:05)
Atsiprašau. kad truputį  nukreipsiu temą kita ne tokia smagia linkme? ax.gif

ar jau visos vedėt savo vaikučius pirmam profilaktiniam vizitui pas stomotologą? kokio amžiaus vedėt? ar vedėt  su bėdom , kokiais nors negerumais, skausmais, ar tik šiaip profilkatiškai?

jei vedėt, tai kur? pas savą stomotolgą ar šiaip į kokią nors kitą privačią kliniką? gal galit rekomenduoti gerą privatų stomotologą, kuris moka gražiai ir švelniia apsieiti su vaikais?
manau jau būtų pats laikas mums nueiti  pasitikrinti profilaktiškai ax.gif




Nevedžiau. Joris dar nebuvęs. Bet mūsų visų geri dantys, kaip ir nesiskundžiam. Pas jį irgi apžiūriu, atrodo gerai viskas.
O va Domantą jau šiemet vedžiau nes nuskilo dalis danties. Na tai dar vieną sugedusį rado. Sutaisė ir jį ir aną. Bet su juo bendravo tiesiog pasakiškai. Nežinau kaip būtų su mažesniu vaiku, bet su septynmečiu, kuris šiaip yra baikštus popinyčia tai susitvarkė tiesiog puikiai. O vedžiauį Kazakevičiaus kliniką Valaičio gatvėje. Tik neatsimenu pas kurią gydytoją. blush2.gif
Sveikutės. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Pasiskiepinom mes trečiadienį tuo skiepu. Visas snargliuotas ir sprengsintis, kaip ir sakiau, bet gydytoja sakė galima. Na ir nieko, viskas gerai. Jokios reakcijos. Jei ir kris vaikas tai nuo šeštadienio pas anytą, nes nesugebėjo per visą dieną pečiaus pakurti ir vis stebėjosi, kad man šalta. Tai grįžusi namo greitai nėriau į karštą vonią... vakar skaudėjo gerklę ir kimšinėjosi nosis, bet šiandien jau lyg ir nieko. Vaikai kadangi visą laiką davėsi... tai tikiuosi stebuklo, nors Domantui naktų prasidėjo sloga. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2013 03 11, 16:58)
Sveikutės.
Pasiskiepinom mes trečiadienį tuo skiepu. Visas snargliuotas ir sprengsintis, kaip ir sakiau, bet gydytoja sakė galima. Na ir nieko, viskas gerai. Jokios reakcijos. Jei ir kris  vaikas tai nuo šeštadienio pas anytą, nes nesugebėjo per visą dieną pečiaus pakurti ir vis stebėjosi, kad man šalta. Tai grįžusi namo greitai nėriau į karštą vonią... vakar skaudėjo gerklę ir kimšinėjosi nosis, bet šiandien jau lyg ir nieko. Vaikai kadangi visą laiką davėsi... tai tikiuosi stebuklo, nors Domantui naktų prasidėjo sloga.  doh.gif

mums tai nieko gydytoja neužsiminė apie skiepą unsure.gif ai ir nereikia mums jo smile.gif
neįsisirkit 4u.gif
Atsakyti
Labas

O mes taip ir gyvenam, tris dienas sergam tris ne biggrin.gif doh.gif Dirbu sesele, visokie kompresiukai, žolelės, tai tokie ir pasigydymai.... truks kantrybė sugersim antibų dvigubą kursą ir pasveiksim tada turbūt pilnai doh.gif

O šiaip tai jau labai pavasario norisi rolleyes.gif šeštadienį prasikrapštėm jau savo gėlytes, tai vakar roges vėl galėjom traukt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 03 12, 11:12)
mums tai nieko gydytoja neužsiminė apie skiepą unsure.gif ai ir nereikia mums jo smile.gif
neįsisirkit 4u.gif


Mums sakė, kad jis ne visiems ir priklauso. Jei nesiūlė, vadinasi neatitikot visų sąlygų, ten jų nemažai įvardijo, ne tik amžių. ax.gif
Atsakyti
vadinasi mes beviltiškos ligonės doh.gif nieko ir šiandien neužsiminė, gal kad astmininkės g.gif
Atsakyti