Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 06, 09:34)
Gal 20 dieną, tradiciškai trečiadienį  biggrin.gif

Gavo nemokamų vakcinų  mirksiukas.gif  PREVENAR 13, bet man pagal anotacijas jis atrodo prastesnis nei PNEUMO  g.gif
o Ribomuninyl ir Bronchomunal ta pati serija, tik mum sakydavo, kad Ribomunyl leliukam labiau skirta  g.gif

Na žiūrim ką dauguma sakys, man tai tas pats biggrin.gif

A va kur čia šaknys smile.gif

Na pasikonsultuosiu su gyd., pažiūrėsiu ką ji pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 03 06, 09:17)
Labukas smile.gif

Meeto tai tikrai jau reikia  bigsmile.gif  bet gal planuojam kovo 19 ar 20 ar 21 dienom, nes šią savaitę tikrai neišeis, kita irgi tokia nei šis nei tas, tai gal tom dienoj Pica Jazz atakuojam smile.gif

O kodėl dabar daktariukės suskubo tuos skiepus siūlyti???  g.gif Aš tai galvoju apie geriamą vakciną, sakiau dar pasikonsultuosiu su Arno gyd., ką ji mano, tai jei ji pritartų tai pradėtume nuo kokio rugpjūčio gerti, nes jį reikia 4 mėn. vartoti, na aš čia ir atsiliepimų gerų apie jį prisiskaičiau, čia kalbu apie RIBOMUNYL, gal kas esat girdėję, koki jūsų atsiliepimai???



Galima bandyti. Gal ir gautųsi kas nors man. g.gif

Na kiti jas giria. Mums nepasiteisino tos geriamos visiškai. Tais metais kai jas sugėrėm Domantas sirgo nerealiai smarkiai ir dažnai. Tai daugiau ir nebeduodu nei vienam. ax.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 06, 09:34)
mirksiukas.gif  mano Rusnei viskas ok  smile.gif
Gal 20 dieną, tradiciškai trečiadienį  biggrin.gif

Gavo nemokamų vakcinų  mirksiukas.gif  PREVENAR 13, bet man pagal anotacijas jis atrodo prastesnis nei PNEUMO  g.gif
o Ribomuninyl ir Bronchomunal ta pati serija, tik mum sakydavo, kad Ribomunyl leliukam labiau skirta  g.gif


Gerai, užsižymiu ir bandysiu pramušinėti vaikų priežiūrą tai dienai, o tai jau šimtą metų jūsų meetuose nebuvau.
Atsakyti
labuka 4u.gif
idesiu keleta savo leliukes foto cia mirksiukas.gif 7dienos po gimimo wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eurorasa: 06 kovo 2013 - 17:11
wau. nu tikrai nerealios foto.. sakiua surašysiu, kurios man pčios pačiiausios, ale kad čia visos nuostabios wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti


niu gavosi biski daugiau nei kelios foto.. blush2.gif ax.gif

user posted image

user posted image

o cia jau paaugus, menesiukas smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2013 03 06, 18:11)
wau. nu tikrai nerealios foto.. sakiua surašysiu, kurios man pčios pačiiausios, ale kad čia visos nuostabios wub.gif  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Eurorasa, nuostabu, nepakartojama, trūksta žodžių kaip gražu ir taip skanu wub.gif tikrai manau negaila tų 2600lt smile.gif tokioms meniškoms notraukoms wub.gif
Atsakyti
Eurorasa, labai mielos nuotraukytės wub.gif o mergytė vienoj foto tai man labai panaši į tėtį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 03 06, 17:06)
labuka 4u.gif
idesiu keleta  savo leliukes foto  cia mirksiukas.gif 7dienos po gimimo wub.gif




Nuotraukos tiesiog nuostabios. wub.gif
Atsakyti
Atsiprašau. kad truputį nukreipsiu temą kita ne tokia smagia linkme? ax.gif

ar jau visos vedėt savo vaikučius pirmam profilaktiniam vizitui pas stomotologą? kokio amžiaus vedėt? ar vedėt su bėdom , kokiais nors negerumais, skausmais, ar tik šiaip profilkatiškai?

jei vedėt, tai kur? pas savą stomotolgą ar šiaip į kokią nors kitą privačią kliniką? gal galit rekomenduoti gerą privatų stomotologą, kuris moka gražiai ir švelniia apsieiti su vaikais?
manau jau būtų pats laikas mums nueiti pasitikrinti profilaktiškai ax.gif

Papildyta:
Man tai nereali šypsenėlė trečioje foto- negaliu patikėti, kad savaitės laiko kūdikėlis jau moka taip dailiai šypsotis wub.gif

ir dar labai fainos foto- ta su nykštuko kepurėle, bei pepsi- dėžutėje thumbup.gif thumbup.gif

o čia visos dekoracijos iš fotografės pusės ar ne?

nu kai kurios nuotraukos tai grynai primena Anne Geddes foto, kuriomis yra iliuostruotos visokiausios knygos apie mažylius, dienoraščiai ir t.t wub.gif

Galit tapti didelėmis žvaigždutėmis su tokiom foto thumbup.gif thumbup.gif

ten kur mažė jau šiek tiek vyresnė (pamiršau varduką blush2.gif ), tai man labai panaši į mažiukę Smiltę thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 07 kovo 2013 - 03:07
Eurosa, mielos labai nuotraukeles wub.gif wub.gif wub.gif ir visa jusu seima thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras

Eurorasa jau nuotraukos nuostabios wub.gif negaliu atsigeret wub.gif tikrai vertos tu piniguciu mirksiukas.gif beje, abu turit po kopija biggrin.gif man Smilte y tave daugiau, o mazoji y tete ax.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 03 05, 20:59)
sveikatytės Austytei

aciu, tik kad jau abu ligoniai doh.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 06, 09:34)
Gal 20 dieną, tradiciškai trečiadienį

bandom ytrauk y dienotvarke lotuliukas.gif

QUOTE(antoniene @ 2013 03 06, 10:09)
Musu Viltele pradejo eiti i darzeli nuo kovo 1 d, tai vakar itin anksti nuejo gulti jau po 21.05 miegojo :
sveikateles

O kada ji anksciau eidavo miegelio?

aciu
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 03 07, 04:05)
ar jau visos vedėt savo vaikučius pirmam profilaktiniam vizitui pas stomotologą? kokio amžiaus vedėt? ar vedėt  su bėdom , kokiais nors negerumais, skausmais, ar tik šiaip profilkatiškai?

tu paklausk Rasos, ji visai neseniai darė apklausą dėl stomotologo mažiesiems, tai turėtų žinoti Mrj patį geriausią mirksiukas.gif
mes ėjom beveik prieš metus profilaktiškai, pasitikrinti tiksliau ar gerai valom dantukus, ir ar viskas gerai... vedžiau pas stomotologę mūsų privačioj klinikoj, bet Karina visai normaliai priėmė, nors gydytoja tikrai nesispecializuoja mažų vaikų gydymu schmoll.gif na bet mums vizitas praėjo sklandžiai smile.gif
Atsakyti