Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

beje, ar kas naudojat ar naudojot gym kamuoli ir sau pasportuot ir vaikuti pamankstint? reikia konsultacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 05, 13:26)
Arba į kokią karaoke  biggrin.gif  aš bandyčiau prisitaikyt, nėra jau man didelio skirtumo  smile.gif
Čia Egipte turbūt  biggrin.gif

tai varom,bet as ciur nedianuosiu lotuliukas.gif

Marijampolej,ne egipte,del puskelniu nezinau,nes ten tai sake iki liepos stiprus siaurys,lietus ir snigys biggrin.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 03 05, 14:07)
Kad pas ja patekt tai pora men beweik laukiau. Aisku, ir pinigus kainavo nemazus. Nzn, kiek db fotosesinos lt kainuoja,bet manau uz tokia suma buciau ne viena ir ne dvi Lt fotosesijas pasidarius.smile.gif Bet tikrai nesigailiu ir pinigeliu negaila,nes liiko lb grazus prisiminimas visam gyvenimui wink.gif

Pasidometum Lt fotografu kainom,kurie vieni zymiausiu tai manau nustebtum,nes man tai lengvas sokas buvo kai puske uz vestuviu fotografus sumokejo 5000 ar 6000lt,o jie pabuvo iki tol kol jaunuosius pasveikino,iki 20val,nefotkino nei jokio torto pjaustymo nei fejerverku.Bet fotkes tikrai labai grazios,puske nesigaili.Kaip ir tavo atveju nera ko gailetis,nes nuotraukos isskirtines,bent jau kas liecia musu miesto fotografes,tai tikrai nei pas viena nieko panasaus nebuve,bet sakau cia dar gal labai suduoda tas ,kad lelyte kaip koks kirminukas mazyte,susiraicius wub.gif
Atsakyti
tai kur tos foto bigsmile.gif ir aš noriu pasigrožėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 03 05, 16:45)
Pasidometum Lt fotografu kainom,kurie vieni zymiausiu tai manau nustebtum,nes man tai lengvas sokas buvo kai puske uz vestuviu fotografus sumokejo 5000 ar 6000lt,o jie pabuvo iki tol kol jaunuosius pasveikino,iki 20val,nefotkino nei jokio torto pjaustymo nei fejerverku.Bet fotkes tikrai labai grazios,puske nesigaili.Kaip ir tavo atveju nera ko gailetis,nes nuotraukos isskirtines,bent jau kas liecia musu miesto fotografes,tai tikrai nei pas viena nieko panasaus nebuve,bet sakau cia dar gal labai suduoda tas ,kad lelyte kaip koks kirminukas mazyte,susiraicius wub.gif

niu jo... tikrai, kad nustebinai... sakyciau "daugokokai" blink.gif uoj tai tada as lt kainom papigiai apsiejau.. lotuliukas.gif man tik apie 2600 lt kainavo 25 foto spausdintos + daugiau foto irasytu i cd.. smile.gif
niu jo, islankste ten maziuke biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(viola78 @ 2013 03 05, 16:59)
tai kur tos foto bigsmile.gif ir aš noriu pasigrožėti bigsmile.gif

fb biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eurorasa: 05 kovo 2013 - 16:07
Labas vakarelis

Del meeto nuomones dar neturiu....Austeja serga-bronchitas, tai ne tas galvoj...
Bet jei veliau kada, tai mielai prisijungciau, nes stogas tai ziauriai ciuozia nuo visko lotuliukas.gif

Visiems ligoniukams siunciam 4u.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 03 05, 16:07)
niu jo... tikrai, kad nustebinai... sakyciau "daugokokai"  blink.gif  uoj tai tada as fb biggrin.gif

tai prasom pakviest draugaut lotuliukas.gif nes ir as noriu paziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 03 05, 21:31)
tai prasom pakviest draugaut  lotuliukas.gif nes ir as noriu paziuret  biggrin.gif

ir mane tongue.gif

sveikatytės Austytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2013 03 04, 13:05)
sveikos gyvos.senokai berasiau blush2.gif kazkaip nespeju nieko doh.gif o jus cia kokiais rankdarbiais uzsiiminejat bigsmile.gif ruliukus,kamstelius renkat biggrin.gif neisivaizduoju kaip reiketu spet.vaikai sirguliuoja,slogos dideles.tai sia sav i darza neis.dakatre sako,o jau norejau jums sliulyt skiepa(tas kaip buvo pneumo,tai db naujasnis),bet va susirgom.sake nemokamas kova.skiepinsit kuri?tik db sake vakcinu pritruko.


Sveikutės.
Nebuvau apie jį girdėjusi, kol neparašei. ax.gif Pneumo mums gydytoja skiepintis nerekomendavo. Na aš ja pasitikiu, ji skiepų nekiša niekada be reikalo. Tai ir neskiepijom.
O va vakar pati paskambino ir pasiūlė Joriui tą naująjį. Paklausiau ką ji pati apie jį galvoja, tai pasakė, kad jis jai patinka. Vertas dėmesio. Na tai ir skiepinsim. g.gif Tiesa jis sloguoja ir kosti, naktį buvo paūmėjimas astmos, bet gydytoja sakė, kad vienintelis atvejis kada negalima skiepinti tai temperatūra virš 38. Na nežinau, ji vistiek jį prieš tai pažiūrės, bus matyt. Bet bent jau telefonu sakė, kad nieko tokio.

Meetas būtų visai gerai, bet man bent prieš kelias dienas reikia žinoti kada jis tiksliai bus, kad galėčiau susidėlioti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2013 03 06, 08:17)
O va vakar pati paskambino ir pasiūlė Joriui tą naująjį. Paklausiau ką ji pati apie jį galvoja, tai pasakė, kad jis jai patinka. Vertas dėmesio. Na tai ir skiepinsim.  g.gif Tiesa jis sloguoja ir kosti, naktį buvo paūmėjimas astmos, bet gydytoja sakė, kad vienintelis atvejis kada negalima skiepinti tai temperatūra virš 38.

O vat mum sakė kad turi būti visiškai sveikas vaikas, mes iškart po ligos pasiskiepinom ir vat atkritom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 03 06, 08:33)
O vat mum sakė kad turi būti visiškai sveikas vaikas, mes iškart po ligos pasiskiepinom ir vat atkritom  verysad.gif


Atkristi dabar būtų visai nepageidautina. g.gif Na bus matyt.
Atsakyti
Labukas smile.gif

Oooo pagyvėjimas šioks toks biggrin.gif

Ligoniukams 4u.gif

Mes irgi mažai iš namučių išeinam, užtenka mums pasisvečiuoti pas močiutę ir savo kiemą išbraidžioti biggrin.gif

Meeto tai tikrai jau reikia bigsmile.gif bet gal planuojam kovo 19 ar 20 ar 21 dienom, nes šią savaitę tikrai neišeis, kita irgi tokia nei šis nei tas, tai gal tom dienoj Pica Jazz atakuojam smile.gif

O kodėl dabar daktariukės suskubo tuos skiepus siūlyti??? g.gif Aš tai galvoju apie geriamą vakciną, sakiau dar pasikonsultuosiu su Arno gyd., ką ji mano, tai jei ji pritartų tai pradėtume nuo kokio rugpjūčio gerti, nes jį reikia 4 mėn. vartoti, na aš čia ir atsiliepimų gerų apie jį prisiskaičiau, čia kalbu apie RIBOMUNYL, gal kas esat girdėję, koki jūsų atsiliepimai???

eurorasa tai prašom visas smalsaujančias patenkinti savo leliukės nuotraukėlėm, įmesk kokią nuorodą ar ką ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2013 03 06, 09:06)
Atkristi dabar būtų visai nepageidautina.  g.gif Na bus matyt.

mirksiukas.gif mano Rusnei viskas ok smile.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 03 06, 09:17)
Meeto tai tikrai jau reikia  bigsmile.gif  bet gal planuojam kovo 19 ar 20 ar 21 dienom, nes šią savaitę tikrai neišeis, kita irgi tokia nei šis nei tas, tai gal tom dienoj Pica Jazz atakuojam smile.gif

O kodėl dabar daktariukės suskubo tuos skiepus siūlyti???  g.gif Aš tai galvoju apie geriamą vakciną, sakiau dar pasikonsultuosiu su Arno gyd., ką ji mano, tai jei ji pritartų tai pradėtume nuo kokio rugpjūčio gerti, nes jį reikia 4 mėn. vartoti, na aš čia ir atsiliepimų gerų apie jį prisiskaičiau, čia kalbu apie RIBOMUNYL, gal kas esat girdėję, koki jūsų atsiliepimai???

Gal 20 dieną, tradiciškai trečiadienį biggrin.gif

Gavo nemokamų vakcinų mirksiukas.gif PREVENAR 13, bet man pagal anotacijas jis atrodo prastesnis nei PNEUMO g.gif
o Ribomuninyl ir Bronchomunal ta pati serija, tik mum sakydavo, kad Ribomunyl leliukam labiau skirta g.gif
Atsakyti
Labukas,

Musu Viltele pradejo eiti i darzeli nuo kovo 1 d, tai vakar itin anksti nuejo gulti jau po 21.05 miegojo bigsmile.gif

QUOTE(sanet @ 2013 03 05, 21:31)
...Austeja serga-bronchitas, tai ne tas galvoj...

sveikateles 4u.gif 4u.gif
Atsakyti