Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

sveikutės,

na mums su išėjimu į lauką irgi misija neįmanoma doh.gif šnd išsiruošėm gal per daugiua nei pusvalandį, tai patinėgau pirštines pakeisti į neperšlampamas, tai merginos , kad davės ,t ai davės po sniegus, o mama dar kaip kokia mažvaikė parodė pavyzdį, kad galima mėtyti sniegelį- nu ir prasidėjo pasimėtymai pereinantys į apsivoliojims, o dar kaip tik telefonu kalbėjua lauke, tai davėsi, dūko mano panos... einu baigt sudžiaustys rūbus doh.gif šiaip tai ir nosys ir ranks buvo šiltos parėjus,t ai tikiuos, kad nieko blogo nenutiks 4u.gif
o rogių, tai jau pati viena, net nesitempiu iš rūsio į lauką, nes mūsų jos patiuninguotos- tėvelis perdirbęs į dvivietes, bet rezultate gaunasi, kad po kokių 5 min reikia traukyti tuščias roges doh.gif biggrin.gif

na, ikiukas, einu baigt tvakryt rūbus... daugiua į lauką tik su tėte eisim doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 20, 16:52)
Vėl į Palangą?  bigsmile.gif  biggrin.gif

Nea, dabar tik gegužę lėksim smile.gif aš pas gyd., ryt žygiuoju, tai mieste visą dieną būsiu smile.gif

QUOTE(sanet @ 2013 02 21, 11:49)
ingainga kazka daro

Ingutė kažin ar dabar daro, nes ir taip nespėja paskui savo trejetuką lėkti biggrin.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 02 21, 15:55)
na mums su išėjimu į lauką irgi  misija neįmanoma doh.gif 

Kaip smagu, kai vaikai šitaip dūksta bigsmile.gif
Atsakyti
Aha, tesa, samgu- tik kitą akrtą abi apginkluosiu dar neperšlampamom pirštinėm- bet tia bus kita bėda, negalės į rankytes paimti ledo pieštukų smile.gif smile.gif

o dar prisiminiua dėl bulkos ir uogienės.... Rugilė tai į tėtę- jokių uogienių nė į burną doh.gif schmoll.gif o Dovilė su koše tai valgo, bet kitokia forma ir nelabai....
pas mus valdo veina bulkytė thumbup.gif kai jau labai išalksta, o mamos valgio ,,nemėgsta" (Rugilė dažniausiai nieko nemėgsta doh.gif ), tuomet į trasą eina sumutšinių duona veina be nieko thumbup.gif už tai Dovilei tos visos bulkytės ir eina į kūną biggrin.gif thumbup.gif

beje, gal vėl kuriai reikia šaldytų trintų uogyčių, nes vėl atliks bile kiek.... kiek aš ten viena jų paknaibau ax.gif
už tai eina mamytės šaldytų uogų kompotukai į trasą thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas

Tai ka, ryt kalendorinis pavasaris biggrin.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 02 21, 15:55)
tai merginos , kad davės ,t ai davės po sniegus, o mama dar kaip kokia mažvaikė parodė pavyzdį, kad galima mėtyti sniegelį- nu ir prasidėjo pasimėtymai pereinantys į apsivoliojims, o dar kaip tik telefonu kalbėjua lauke, tai davėsi, dūko mano panos...

nu skamba tai labai smagiai thumbup.gif
musu pasivaiksciojimai jau per dumblus iki ausu gaunasi lotuliukas.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 02 21, 16:29)
beje, gal vėl kuriai reikia šaldytų trintų uogyčių,  nes vėl atliks bile kiek.... kiek aš ten viena jų  paknaibau 

jei braskiu, tai mes galim priglaust biggrin.gif jau senai ne vienos braske saldytuve nera, o kitu uogyciu pilna biggrin.gif

Iki, einu pas reksniuke, kazko nepatenkinta princese doh.gif
Atsakyti
Labukas,

QUOTE(sanet @ 2013 02 28, 09:54)
Tai ka, ryt kalendorinis pavasaris  biggrin.gif

laukiam greiciau tikro pavasario biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antoniene: 28 vasario 2013 - 10:40
Sveikos smile.gif

pirmadieni sutikau Širšiukę ir pasidžiaugiau, kad jau 3 dienas merginos darželį buvo. Antradienį ryte Rusnytė atsikėlė su 39 temperatūra doh.gif Kadangi gerklė buvo paraudus, tai pagalvojom, kad nuo jos greičiausiai, nes Rusnei nuo gerklės visada aukšta temperatūra būna. Šiandien nusivežėm pas daktarę - pasirodo plaučių uždegimas (siuntė šviest plaučius) verysad.gif Gydytoja sako, kad gripas ir iškart su komplikacija verysad.gif Evutei kolkas tik gerklė paraudus ir kelios dalelės temp. Plaučiuose nieko nesigirdi, tikiuosi prie jos neprikibs šita bjauri bacila unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės,

raimundux, tavo merginukės linkim kuo greičiau pasveikti 4u.gif 4u.gif pasirodo plaučių uždegimas gali būti irr be visokių didelių šlapių kosulių su karkalaias? doh.gif o aš galvojau, kad tik kai jau labai negražiai vaikas kosti blush2.gif


Sanet, reikėtų gerai peržiūrėti, kas ten tų uogienių likę... turėtų dar būti ir braškių.... pažiūrėsiu, laiko turėdama (nes reikia eiti į garaže esantį šaldiklį ax.gif ).... tai vėl galėsime draugiškai pasidalinti drinks_cheers.gif kažkaip , kai ateina tas uogų metas, na, atrodo, kaip dabr čia nieko neruoši- o kai viskas stovo, tai vėl baisiaus gaila blush2.gif

jau vakar KOdėlčiuje kad susirinko jungtinė 10 vaikų grupė doh.gif - buvo daug šaršalo biggrin.gif bet sakė vėl išskirs pusiau biggrin.gif ir giminių dar susitikom thumbup.gif

tuoj žadinam panas ir lėksim truputį į Kauną papramogauti thumbup.gif - sau skudurėlių pasieiškoti, panoms... pas buvusią klasiokę- jos jau dideli vaikai laukia mano mažių thumbup.gif : o kad tokias aukles turėjus kur nors netoliese biggrin.gif
dar pakeliui užsuksim į sasnavėlę , į mano buvusią darbovietę, pakalbėti su direke, ką man žada.... nors ko gero nieko nežada doh.gif verysad.gif


ikiukas.

nesirkit, jei kas dar sergat 4u.gif

smagaus ateinančio savaitgalio 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 02 28, 22:50)
Sveikos smile.gif

pirmadieni sutikau Širšiukę ir pasidžiaugiau, kad jau 3 dienas merginos darželį buvo. Antradienį ryte Rusnytė atsikėlė su 39 temperatūra doh.gif Kadangi gerklė buvo paraudus, tai pagalvojom, kad nuo jos greičiausiai, nes Rusnei nuo gerklės visada aukšta temperatūra būna. Šiandien nusivežėm pas daktarę - pasirodo plaučių uždegimas (siuntė šviest plaučius) verysad.gif Gydytoja sako, kad gripas ir iškart su komplikacija verysad.gif Evutei kolkas tik gerklė paraudus ir kelios dalelės temp. Plaučiuose nieko nesigirdi, tikiuosi prie jos neprikibs šita bjauri bacila unsure.gif

Sveikateles 4u.gif 4u.gif Neguldo jusu i ligonine?
Gerai, kad iskarto siunte sviesti plauciu gydytoja, pas kokia einat jus? ax.gif
Mums nesviete, tik kai pagulde i ligonine, kai jau dvi dienos is eiles temp. buvo apie 39, o paskui jau 39,8 tai iskart gulde i ligonine verysad.gif
Atsakyti
Raimundux dukrytėms greičiau pasveikti 4u.gif 4u.gif 4u.gif na ir bėdelės užklupo jus ax.gif
mes jau dvi savaitės būsim išėję į darželį, tikiuosi ir toliau be ligelių eisim ax.gif smalsu kaip merginai prekyba sekėsi, šiandien Kaziuko turgelis daržely, tai vakar sukurpiau 4gumeles į plaukus pardavimui už saldainius, tema buvo antrinių žaliavų panaudojimas, na bet neturim tokių, viskas iškeliauja į antrinių žaliavų konteinerius, tad kaip mezgančiai nuo garbanotų šalikų likučiai pravertė thumbup.gif vakare išgirsim ir įvertinimus, neturiu fantazijos ir kantrybės su antrinėm žaliavom, man jos tik į konteinerį tinkamos, pasiliekam tik jogurto pieno plastikines taras pavasariniams sodinukams ant palangių smile.gif
va ir mūsų gėlytės
user posted image
user posted image

važiuosim sekmadienį į spektaklį su Karina, bet tik šiandien apsižiūrėjau, jog spektaklis vyresniems kaip 5metų doh.gif ir dar pasisėdėjimas kavinėj bus prieš spektaklį, o ne po, tai kažin kaip mums seksis išsidėti valandą laiko unsure.gif bet jau norėjosi kažkur ištrūkti, stogas važiuoja nuo sėdėjimo namie doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 01 kovo 2013 - 15:41
sveikutės,

o mer po pramogų ir apsipirkimų Kaune thumbup.gif - tirkia galva prasivėdino... dar ir pas buvusią klasiokę smagiai pasisvečiavome thumbup.gif thumbup.gif

na, va, kokios fainos Kazytės smile.gif smile.gif gumytės wub.gif - na ir ką, iš atliekų- o ko ne biggrin.gif

VIltė, Karinos grupiokė, tai atėjo pas mane skolinti ,,atliekų" biggrin.gif , nes pačios, tai ir neturi biggrin.gif

o aš dabar kaupiu visokius tualetinio popieriaus ruliukus - kiek daug visko galima iš jų pagaminti, pradedant atvirukais, baigiant paveikslais thumbup.gif thumbup.gif
butelių kamštukus, popierinius kiuašinių indelius....- daug grožybių galima prigaminti- net yra knyga išleista vein tik darbeliams iš kiuašinių indelių thumbup.gif

labanakt, nes jau mane panos šaukia 4u.gif

smagaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif
tyluma, po kaziuka turgus gal varinejat? smile.gif ar sergaT..? kiek skaiciau yra tokiu,tai 4u.gif mes ir sergam jau visa sav.. tetis (kaip visada) uzkrete Smilte, tada Guste, o galiausiai ir mane.. tai paciam jau praejo, o mes visos da snarpiam... lb tai maziukes gaila, sunku kai nosyte uzkista.. sunku ir pavalgyt, pyksta, rekia.. ir siap baisus rankinukas buvo, tai db visiskas.. doh.gif laukiu kada praeis sitas sunkus etapas biggrin.gif tikiuosi ilgai neuzsites.. jau vakar men buvo,tai jau didele pana galetu ir surimtet ir biski savarankiskesne but biggrin.gif



QUOTE(sidrulka @ 2013 03 02, 00:06)
sveikutės,

o mer po pramogų ir apsipirkimų Kaune thumbup.gif - tirkia galva prasivėdino...



Ooo.. as ir jau noriu sitep galva pravedint... nors vis ka nors internetu uzsisakau( bet daugiausiai mergom, ne sau),bet cia ne to kas po pardes pavarinet.. kaip sako geriausiai moteras apsisopinimas pagydo nuo visu blogu nuotaiku, depresiju ir pan.. thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gyvos.senokai berasiau blush2.gif kazkaip nespeju nieko doh.gif o jus cia kokiais rankdarbiais uzsiiminejat bigsmile.gif ruliukus,kamstelius renkat biggrin.gif neisivaizduoju kaip reiketu spet.vaikai sirguliuoja,slogos dideles.tai sia sav i darza neis.dakatre sako,o jau norejau jums sliulyt skiepa(tas kaip buvo pneumo,tai db naujasnis),bet va susirgom.sake nemokamas kova.skiepinsit kuri?tik db sake vakcinu pritruko.
Atsakyti