Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 19, 12:38)
Sveikatėlės jums  4u.gif  šitaip mums buvo, kai sirgo Arnas temperatūra pakildavo iki 37.4 daugiausiai ir viskas.
O kada penktadienį užsakinėsi, vakare ar ankščiau, žinočiau kada geriausiai atsiųsti tau krepšelį  smile.gif

Geriausiai ketvirtadienį vakare būtų sulaukti arba penktadienį ryte, kad susidėlioti viską ir susiskaičiuoti, nes sąskaitoj ištekliai riboti blush2.gif Užsakyčiau dieną ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimundux: 19 vasario 2013 - 13:01
QUOTE(raimundux @ 2013 02 19, 13:00)
Geriausiai ketvirtadienį vakare būtų sulaukti arba penktadienį ryte, kad susidėlioti viską ir susiskaičiuoti, nes sąskaitoj ištekliai riboti blush2.gif Užsakyčiau dieną ax.gif

Aiškutis smile.gif tai aš ketvirtadienį vakare tau atsiųsiu, nes penktadienį nuo ryto namie manęs nebus.
Atsakyti
Sveikutes,

laukem,nelaukem,bet ziema vel sugrizo..O as taip tikejausi,kad jeigu ir pasniks kuria diena tai mazai ir greitai istrips doh.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 02 15, 18:40)
db truputi papasakosiu gimimo istorija

bet tu klausyk tokia sakyciau saltu nervu visai g.gif Man su nubegusiais vandenim butu sake eit miegot ar dar i miesta pasivaiksciot,tai nezinau ar be raminanciu apsieiciua,kojos linkstu is itampos doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 02 16, 19:56)
Silpna,jegu visai nera,galva kasdien skauda, balta kaip popiera.. galvoju kad kokia anemija nebutu.. O gal cia taip,kad neissimiegu nrm..

O tau iki klinikos artimiausios toli? nepavyktu nueiti pasidaryt elementaraus kraujo tyrimo? tada zinotum ar tiesiog ervargus esi ar dar didesnes bedos prisideja. Nes Amanda tai mane buvo ziauriai iskamavus,ejau atsimenu darytis tyrimu pora men po gimdymo nes irgi siaubingai blogai jauciausi, tai kraujas buvo idealus.

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 18, 09:53)
O mes šį savaitgalį šturmavom stintų šventę Palangoj, ką galiu pasakyti, kad pas mus LT nelabai jau žmonės moka šventes suorganizuoti, pastato palapinių su maistu ir pindikliuškom, padaro ale mugę ir visa šventė  doh.gif 

Tai klausyk uzkramtyti styntu buvo,muzikantai vienas kitas pagrojo,o uzsigert ir pritruko ane? lotuliukas.gif Butum radus kokio karsto vyno,tai ir svente butu daug geresne buvus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 16, 21:08)
Eurorasa, man tai gana šiurpoka tavo gimdymo istorija  unsure.gif  bet svarbu laiminga pabaiga  wub.gif  kažkaip įsivaizduoju, kad pas mus be vandenų vaisius kelias valandas gali būt, o ne paras  g.gif
Pačiai viskas susidėję bus, ir kraujo nusėdimas ir pervargimas, papildų būtinai reikia  mirksiukas.gif ir poilsio  4u.gif  o tėveliam ten atostogų duoda?

na kaip sake,tai vaikas ne zuvis-gali gyvent ir be vandens biggrin.gif
nusipirkau cia tokiu pregnacare vitaminu maitinamcioms,blogiau nebus smile.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 18, 09:53)
Labukas smile.gif

Na aš pritariu Agnei man irgi šiurpoka gimdymo istorija ir kaip gaila mergytės, visa iškankinta gimė ir ta mintis, kad daktarai dar svarstė ar leist gimdyti ar ne, kai jau širdutės ritmas ne normose buvo tai iš vis man nesuvokiama ir dar tas dalykas, kad jau vaikelis pernešiotas savaitę laiko ir be vandenų dar parą laiko norėjo laikyti tai man net akys ratais sukasi  blink.gif  Na bet svarbu, kad viskas ok, o tau eurorasa tai tikrai reikia kokių papildų pavartoti, nes nualinsi dar labiau savo organizmą.  smile.gif


na as tai jau nesistebiu cia pagyvenus, nes jie cia visur ir visi tokie atsipute.. nieko neskuba daryt, jei dar galima palaukt... man tai cia tokie flegmatiski zmones.. ir kaip patys sake jie tik uz gimdyma,kuris prasideda naturaliai.. na ta prasme jei nera dideles skubos,tai ir negreitina, laukia kol pats gimdymas prasides.. viskas savo eiga..

QUOTE(sanet @ 2013 02 19, 11:03)
Laba

Eurorasa laikykis  4u.gif imk kokiu papildu, kad sustipretum, o tai dukrelem reik stiprios mamos  mirksiukas.gif
Skaiciau tavo istorija ir siurpuliukai bego, taip ilgai laikyt be vandenu  unsure.gif dar morfijus... man nekaip skamba  biggrin.gif o ir su gimdymu nesiderina  lotuliukas.gif Na, bet svarbu viskas ok, tik susitvarkykit savo miegelius ir dziaukites 


kas del morfijaus tai ir man lb keista buvo kai isgirdau,kad jie siulo tik dujas ir morfiju.. nes norejau epidiuro,tai sake,kad pas juos jo nenaudoja.. kaip suprantu morfijus mazesne blogybe nei epidiuras.. nlb gilinausi, emiau ka siule, nes kai lb skauda nlb galvoji.. bet db truputi pasidomejus apie morfijaus poveiki gimdant, tai yra sakoma,kad morfijus slopina vaisiaus kvepavima,sukelia mieguistuma,bet tai nepakenkia ir lb greit praeina.. db manau, kad tik del morfijaus ir gime mergyte pamelusi ir mieganti... na db blaivia gaolva galvojant,tai neimciau daugiau as to morfijaus, pagimdziau pirma kart be jokiu vaistu,buciau pagimdzius ir db.. bet nepaneigsi, skaudejo tikrai maziau.. na bet svarbu viskas gerai db.

QUOTE(Agnytte @ 2013 02 19, 16:32)

bet tu klausyk tokia sakyciau saltu nervu visai g.gif Man su nubegusiais vandenim butu sake eit miegot ar dar i miesta pasivaiksciot,tai nezinau ar be raminanciu apsieiciua,kojos linkstu is itampos :
O tau iki klinikos artimiausios toli? nepavyktu nueiti pasidaryt elementaraus kraujo tyrimo? tada zinotum ar tiesiog ervargus esi ar dar didesnes bedos prisideja. Nes Amanda tai mane buvo ziauriai iskamavus,ejau atsimenu darytis tyrimu pora men po gimdymo nes irgi siaubingai blogai jauciausi, tai kraujas buvo idealus.



ai cia gal ne salti nervai, bet pasitikejimas protingesniais uz save... na juk gydytojai geriau ismano, jei sake,kad nera jokio pavojaus, tai as ir pasitikejau.. o ir pati vis tikejausi,kad tuoj tuoj prasides tie saremiai.. bet taip iir nesulaukiau.. lb nenorejau tu skatinamu, nes buvau prisiskaicius,kad su jais gimdymas tampa dvigubai skausmingesnis...
o iki klinikos netoli, tik prisiruost reiktu..

niu va snd mano naujagimiui jau 3sav, kurios ziauriai greit prabego.. o auga pupule,kaip ant mieliu.. nzn kiek paaugo, bet jau visas stalcius isaugtu sliauztu blink.gif su smilte vien men laukiau kol priaugs sliauztus, kad nekabotu kaip maisai, o cia nespeju atmetinet isaugtu bigsmile.gif padariau klaida, kad prisipirkau begales "newborn" dydzio drabuzeliu, is kuriu daug buvo mazu nuo pat pirmos dienos.tai kruva sliauztu ne nepasimatuotu... va taip ir buna kai neklausai mamos lotuliukas.gif ta sake tik nepirk daug, nes greit isaugs(bet nesake,kad isaugs dar negimus), o as praeit negalejau pro tuos grozius... niu tikejausi kad gims mazuliuke, kaip smiltuke... db sakiau reiks trecios dukreles, nu negi veltui busiu pirkus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Sanet, dar syki linkiu sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pas mus inhaliatorius Omron, bet ne toks..o dirba ne garsiai ax.gif

Tai prisnigo, reikes imti rogutes, kai atsikels merginos ir i lauka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(eurorasa @ 2013 02 19, 17:17)
sakiau reiks trecios dukreles, nu negi veltui busiu pirkus lotuliukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 02 19, 17:17)
db sakiau reiks trecios dukreles, nu negi veltui busiu pirkus lotuliukas.gif

Ilgai nelauk,iskart organizuokis,nes sakysi,kad is mados isejo ir vel naujus pirksi lotuliukas.gif

O pas tave gal mama ar anyta atleke pagelbet,pabut kazkiek su Smiltute? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 02 19, 16:17)

niu va snd mano naujagimiui jau 3sav, kurios ziauriai  greit prabego.. o auga pupule,kaip ant mieliu.. nzn kiek paaugo, bet jau visas stalcius isaugtu sliauztu blink.gif  su smilte vien men laukiau kol priaugs sliauztus, kad nekabotu kaip maisai, o cia nespeju atmetinet isaugtu bigsmile.gif padariau  klaida, kad prisipirkau begales "newborn" dydzio drabuzeliu, is kuriu daug buvo mazu nuo pat pirmos dienos.tai kruva sliauztu ne nepasimatuotu... va taip ir buna kai neklausai mamos lotuliukas.gif  ta sake tik nepirk daug, nes greit isaugs(bet nesake,kad isaugs dar negimus), o as praeit negalejau pro tuos grozius... niu tikejausi kad gims mazuliuke, kaip smiltuke... db sakiau reiks trecios dukreles, nu negi veltui busiu pirkus lotuliukas.gif


Šaunuolė tu, Imk 4u.gif

Sudėtinga bus... vėl naujų norėsis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas mamos

Ryškiai matau - reikia meet'o - visos išsunktos ligų, žiemos ir t.t. Jau kaip man viskas dagriso tai negaliu, noriu vasaros.... atrodo tas pavasaris čia pat, bet kažkaip nesišviečia doh.gif doh.gif

Visiems ligoniukams linkim greičiau pasveikt, o mamoms stiprybės.... mes įvairiausių tyrimų maratoną praėjom, išvada viena - nusilpęs organizmas doh.gif dabar išmetėm iš savo racionus visokius parduotuvinius saldumynus ir kitus pašūdeliavimus - valgom ūkiškai, o pagrindinis saldumynas dabar batonas su uogiene lotuliukas.gif mirk juokais, kaip pensininkės kokios..... ai ir dar - kasdien laukas, nesvarbu koks oras, minimum pusvalandis ax.gif (tiesą pasakius buvau apsileidus šitoj srity blush2.gif ) merginom tai jėga, o vat mamai tragedija, ir šnd pvz, vėjas, nosis kojos šąla, noriu namo greičiau , o jos laksto sau biggrin.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 18, 08:53)
O mes šį savaitgalį šturmavom stintų šventę Palangoj

Reikėjo pasisakyt, bent biznį būtum padarius, būtume užsisakę po pora kilogramų biggrin.gif

QUOTE(sanet @ 2013 02 19, 10:03)
Gal kuri turit inhaliatoriu?

Turim Omron, kaip Raimundux įmetė ax.gif naudojam retokai smile.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 19, 13:58)
nes penktadienį nuo ryto namie manęs nebus.

Vėl į Palangą? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 20, 17:52)
Labas mamos

Ryškiai matau - reikia meet'o - visos išsunktos ligų, žiemos ir t.t. Jau kaip man viskas dagriso tai negaliu, noriu vasaros.... atrodo tas pavasaris čia pat, bet kažkaip nesišviečia  doh.gif  doh.gif

Visiems ligoniukams linkim greičiau pasveikt, o mamoms stiprybės.... mes įvairiausių tyrimų maratoną praėjom, išvada viena - nusilpęs organizmas  doh.gif  dabar išmetėm iš savo racionus visokius parduotuvinius saldumynus ir kitus pašūdeliavimus - valgom ūkiškai, o pagrindinis saldumynas dabar batonas su uogiene  lotuliukas.gif  mirk juokais, kaip pensininkės kokios..... ai ir dar - kasdien laukas, nesvarbu koks oras, minimum pusvalandis  ax.gif (tiesą pasakius buvau apsileidus šitoj srity  blush2.gif )

reikia reikia meeto jau labai, gal greičiau ir pavasaris ateitų bigsmile.gif
Karina tai kiekvieną vakarą batono su obuolių koše gauna, priprato pas tėvuką, tai ir namie dabar visada batono reikia neužmiršti, kad būtų bigsmile.gif kita uogienė vargiai ar tiktų, bet va obuolienė kaip tik, visi anūkai pas tėvukus šveičia tokį užkandį, kad net ausys lapsi thumbup.gif
dėl lauko ir aš apsileidus blush2.gif ne tu viena, šiandien po daržo pasibūsim ilgiau lauke, reiktų šiltas kelnes prigriebti, nes su pėdukėm ir mergina sušals ax.gif
Atsakyti
Labukas,

Vakar pabuvom lauke su rogutem mergytes patampiau, paskui Vilte maze tampe thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 20, 17:52)
Ryškiai matau - reikia meet'o - visos išsunktos ligų, žiemos ir t.t. Jau kaip man viskas dagriso tai negaliu, noriu vasaros.... atrodo tas pavasaris čia pat, bet kažkaip nesišviečia  doh.gif  doh.gif

Visiems ligoniukams linkim greičiau pasveikt, o mamoms stiprybės.... mes įvairiausių tyrimų maratoną praėjom, išvada viena - nusilpęs organizmas  doh.gif 


Reikia, reikia biggrin.gif

atsistatykit greiciau organizma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes

Gal kuri zinot kas nagucius tvarko, lakuoja? Zinau kad ingainga kazka daro, bet kazin ar gera mintis pas ja butu verztis, nes pati sirguliuoju, o ji maziuka turi ax.gif
Mat vakar gavom skambuti, kad kvieciami y baliu sestadieni...Blyn, vos ne paskutine diena pakviecia, o reik ir aukle susirast, ir plaukai, nagai(baisus mano blush2.gif ), rubai, gerai, kad dar dovanu pirkimo lakstymas atkrenta...tai va ir ieskau ax.gif o neiti irgi neina smile.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 20, 16:52)
Ryškiai matau - reikia meet'o - visos išsunktos ligų, žiemos ir t.t. Jau kaip man viskas dagriso tai negaliu, noriu vasaros.... atrodo tas pavasaris čia pat, bet kažkaip nesišviečia 

Visiems ligoniukams linkim greičiau pasveikt,

reik, dar ir kaip reik, bet kad neiseina biggrin.gif

Pas mus tai kaip tik mama didziausias ligonis siuo metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Oras šiandien superinis, valandą lauke prabuvom, o jau sniego sniego doh.gif nereikia man jau nei aerobikų jokių biggrin.gif

QUOTE(sanet @ 2013 02 21, 11:49)
Gal kuri zinot kas nagucius tvarko, lakuoja?

Jau čia gal reklama užsiimsiu blush2.gif , bet mano sesė ilgalaikį lakavimą daro smile.gif
Atsakyti