Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(eurorasa @ 2013 02 15, 18:40)
labuka 4u.gif
su praejusia meiles diena! mylekit ir bukit mylimos!

Labai aciu uz sveikinimus!

db truputi papasakosiu gimimo istorija

Labukas

Ir Tave su praejusia meiles diena wub.gif wub.gif
cia uz gimdymo istorija ir nuostabios mergytes atsiradima wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif
aukit didutes, daug pienuko, ir ramiu nakteliu 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

na, smagi ir kiek neįprasta Gustytės atėjimo istorija- bet savrbu, jau abi esate stiprios, žvalios ir visa šeimyna - laiminga thumbup.gif wub.gif thumbup.gif


merginos, ar yra Marijampolėje koks nors privatus loristas, ta prasme dirbatis privačiame kab?
pas mus klinikoje dirbo Česnavičienė, bet jau nebedirba....

čia reikia vyro tetulytei, bet norim be jokių didelių siuntimų ir ceremonijų, nes ji yra su negalia ir jai sunku judėti ir eiti per visus tuos daktarus siuntimų ir t.t.... tai per konsultacinę polikliniką nenorėtume eiti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 vasario 2013 - 02:10
Labas rytas smile.gif

Eurorasa įdomi istorija judviejų susitikimo 4u.gif
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 16, 02:10)
sveikutės,

na, smagi ir  kiek neįprasta Gustytės atėjimo istorija- bet savrbu, jau abi esate stiprios, žvalios ir visa šeimyna - laiminga thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif
merginos, ar yra Marijampolėje koks nors privatus loristas, ta prasme dirbatis privačiame kab?
pas mus klinikoje dirbo Česnavičienė, bet jau nebedirba....

čia reikia vyro tetulytei, bet norim be jokių didelių siuntimų ir ceremonijų, nes ji yra su negalia ir jai sunku judėti ir eiti per visus tuos daktarus siuntimų ir t.t.... tai per konsultacinę polikliniką  nenorėtume eiti blush2.gif

Aš savo Evą vedžiau pas Vosylienę, mokėjau 30Lt už konsultaciją. Gana greitai priėmė. Jei reiks galėsiu tel. atsiųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 02 16, 10:25)
Labas rytas smile.gif

Eurorasa įdomi istorija judviejų susitikimo 4u.gif

Aš savo Evą vedžiau pas Vosylienę, mokėjau 30Lt už konsultaciją. Gana greitai priėmė. Jei reiks galėsiu tel. atsiųsti 4u.gif



sveikutės,

o kur dirba ta Vosylienė? jei nesunku, atsiųsk tel nr į až. ar ji maloni daktarė? kokio amžiaus maždaug?

aš kažkaip tik su Česnavičiene susidūrus blush2.gif
Atsakyti
Eurorasa, tikrai neįprasta istorija, bet svarbu stipri mergytė wub.gif visi nesklandumai jau toli toli, tad dabar tik belieka džiaugtis esamais džiaugsmais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 16, 10:23)
sveikutės,

o kur dirba ta Vosylienė? jei nesunku, atsiųsk tel nr į až. ar ji maloni daktarė? kokio amžiaus maždaug?

aš kažkaip tik su Česnavičiene susidūrus blush2.gif

Mes buvom mokluose priesais baseina esancioj klinikoj pas ja, kazkur dar ir kitur ji dirba. Man pasirode maloni, Kaune LOR Eva sunkiai sekesi praziodyt, o pas sita kazkaip nebuvo problemu. Nezinau net, apie 50 gal jai 4u.gif
Atsakyti
O gal kuri zinot kiek nrm netekt kraujo per gimdyma? Paziurejau I gimdymo uzrasus tai raso,kad apie 750ml nukraujavau,tai nzn cia daug ar ne? Klausiu,nes jau praejo ne viena sav o geriau nesijauciu.. Silpna,jegu visai nera,galva kasdien skauda, balta kaip popiera.. galvoju kad kokia anemija nebutu.. O gal cia taip,kad neissimiegu nrm..
Atsakyti
Eurorasa, man tai gana šiurpoka tavo gimdymo istorija unsure.gif bet svarbu laiminga pabaiga wub.gif kažkaip įsivaizduoju, kad pas mus be vandenų vaisius kelias valandas gali būt, o ne paras g.gif
Pačiai viskas susidėję bus, ir kraujo nusėdimas ir pervargimas, papildų būtinai reikia mirksiukas.gif ir poilsio 4u.gif o tėveliam ten atostogų duoda?
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 16, 21:08)
kažkaip įsivaizduoju, kad pas mus be vandenų vaisius kelias valandas gali būt, o ne paras  g.gif

nebūtinai kelias valandas schmoll.gif man su Karina nubėgo beveik visi vandenys ir jei ne karantinas būtų auginę pilvuky nežinau kiek g.gif bet pasvėrę viską, gripo epidimeiją (karantiną) ir kitas infekcijos galimybes, nusprendė, kad reikia gimdyti, tad nuo vandenų nubėgimo iki Karinos gimimo praėję buvo tik 6 su trupučiu valandos, ir tai kad CP darė.... na žodžiu ir pas mus laiko jei yra galimybės paauginti tokius neišnešiotukus, kaip Karina mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

Na aš pritariu Agnei man irgi šiurpoka gimdymo istorija ir kaip gaila mergytės, visa iškankinta gimė ir ta mintis, kad daktarai dar svarstė ar leist gimdyti ar ne, kai jau širdutės ritmas ne normose buvo tai iš vis man nesuvokiama ir dar tas dalykas, kad jau vaikelis pernešiotas savaitę laiko ir be vandenų dar parą laiko norėjo laikyti tai man net akys ratais sukasi blink.gif Na bet svarbu, kad viskas ok, o tau eurorasa tai tikrai reikia kokių papildų pavartoti, nes nualinsi dar labiau savo organizmą. smile.gif

O mes šį savaitgalį šturmavom stintų šventę Palangoj, ką galiu pasakyti, kad pas mus LT nelabai jau žmonės moka šventes suorganizuoti, pastato palapinių su maistu ir pindikliuškom, padaro ale mugę ir visa šventė doh.gif na dar dainorėlį kokį pastato ant scenos, o visa kita nusišvilpt. Šventės aš ten nelabai ir mačiau tik tūkstantines minias žmonių, rėdus palapinių ir dar vieną kitą dainorėlį girdėjau.
Tai tik tiek džiaugiuosi, kad išlindom iš namų, kad labai geras oras buvo pasivaikščioti prie jūros ir kad dvi dienas valgyt man nereikėjo daryti lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba

Eurorasa laikykis 4u.gif imk kokiu papildu, kad sustipretum, o tai dukrelem reik stiprios mamos mirksiukas.gif
Skaiciau tavo istorija ir siurpuliukai bego, taip ilgai laikyt be vandenu unsure.gif dar morfijus... man nekaip skamba biggrin.gif o ir su gimdymu nesiderina lotuliukas.gif Na, bet svarbu viskas ok, tik susitvarkykit savo miegelius ir dziaukites thumbup.gif

Mes sergam verysad.gif trise is eiles-MB, Ugnius, as....db vel MB pradejo...Ugniui stiprus bronchitas. Tik kazkaip keistai, be tempos...buvo pakilus iki 37 kelias dienas ir viskas...

Gal kuri turit inhaliatoriu? Noreciau, kad savo nuomone issakytumet ax.gif nes yra pasiulymuose, Ugniui vos ne dvi sav garinau ant puodo, pati db nenueinu savaite, vyrui irgi reiktu, tai gal sakau geriau inhaliatorius lotuliukas.gif
http://grupinis.lt/K...igyti_atskirai)
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 02 19, 11:03)
Mes sergam  verysad.gif
Gal kuri turit inhaliatoriu?

sveikatos balionėliai visiems trims 4u.gif
aš pirkus inhaliatorių, bet nenaudojam, nes Karina turi "dūdą" ir kažkaip neprireikė kol kas mums jo... žinau antonis naudoja, tai gal pasakys savo nuomonę mirksiukas.gif

mums ši žiema irgi nelabai kokia dėl ligų, na bet ne užkalnų jau pavasaris, tad atsipūsim truputį gal...
Atsakyti