Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labukas smile.gif

Na kas ką gero veikiat? bigsmile.gif Mes tai nieko biggrin.gif jau taip tingiu šiandien, tas oras pribaigs mane, arba šaltų, arba saulė šviestų, tai ne smogas kabo ir nervus gadina doh.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 02 04, 12:14)
O tau tai cia neblogas nuotykis,rami tu motera,ziurek gal jau paieska visuotine paskelbta,ieskos kaip kokios kiauliu gripo nesiotojos,pavojingos visuomenei lotuliukas.gif

Oi visai nenustebčiau, jei taip ir būtų lotuliukas.gif nes tai moterai tikrai isteriją sukėliau lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos
eurorasa, didziausi sveikinimai jusu seimai wub.gif linkim augt sveikai ir stipriai.
sidrulka,o jau nuotrauku grozis bigsmile.gif panos panasios tikrai
pas mus nieko naujo,vaikai dar neissisveiksta vis.i lauka jau issivedu,nes matau vistiek namie nesveiksta smile.gif man sinusitas.jau norejo durt ta sinusa ir plaut,nes pilna dauba,bet nesutikau.dar vaistais bandysiu issigydyt,nes zinau ta skausma proceduros unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2013 02 06, 13:33)
sveikos
eurorasa, didziausi sveikinimai jusu seimai wub.gif linkim augt sveikai ir stipriai.
sidrulka,o jau nuotrauku grozis bigsmile.gif panos panasios tikrai
pas mus nieko naujo,vaikai dar neissisveiksta vis.i lauka jau issivedu,nes matau vistiek namie nesveiksta smile.gif man sinusitas.jau norejo durt ta sinusa ir plaut,nes pilna dauba,bet nesutikau.dar vaistais bandysiu issigydyt,nes zinau ta skausma proceduros unsure.gif

Sveikatos jums visiems 4u.gif
man pernai sinusitą tik Zinatas sutvarkė, jokie kiti antibiotikai silpnesni nepadėjo, ir ilgai aš to sinusito po jo neturėjau smile.gif
Atsakyti
Laba dienuke,

QUOTE(Širšiukė @ 2013 02 06, 13:33)
man sinusitas.jau norejo durt ta sinusa ir plaut,nes pilna dauba,bet nesutikau.dar vaistais bandysiu issigydyt,nes zinau ta skausma proceduros unsure.gif

O kaip tu gydaisi,kokius vaistus naudoji? MB irgi sita beda,tai nuolatinis galvos skausmas,bet pas daktarus neina,bijo dede gripa namo parsinesti unsure.gif

Greiciau baigtusi cia ta visuotine panika del ligu,nes jau uzkniso,baisu nori kur iskisti,Amandai ausys uzgultos,neprigirdi,nosi suzkista bet nevedu pas daktare,nes visi kas nueina pareina su ligom,tai gal tiek to doh.gif
Atsakyti
Labas visiems

Pirmiausia didžiausi sveikinimai Eurorasos šeimynai wub.gif aukit didelės ir sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip visada lauksim gimdymo istorijos smile.gif

Mes jau baigiam išsikapanot pagaliau iš gripo gniaužtų, tai ir man akyse šviesiau rolleyes.gif

Tesa, nors į nosį tokiom seselėm duot doh.gif nu bet žmonių supratimas tai tragiškas.... jau pati saugausi niekur nelendu be reikalo, net į parduotuvę.... bet va į vaistinę vis prisireikia, tai net atkreipiau dėmesį pardėse pilna kosinčių žmonių doh.gif doh.gif doh.gif tipo užsidengia... į delnus sau kosti, paskui su tais delnais vežimus, ragažes ima, pinigus naršo..... nu tai kaip neparsinešt namo kokių brudų blink.gif užburtas ratas kažkoks verysad.gif
Atsakyti
Laba dienuke

Mes ir rasomes y serganciuju buri unsure.gif ne gripas, bet kosti lb negraziai Ugnius...y poliklinika nenoriu vest, bijau didesniu ligu parsinest, nes tempos irgi neturi, tik nebaisi slogyte plius...

Sidrulka o jau foto, grazi seimyna wub.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 28, 10:20)
Pagaliau ir mes papramogavom, tiksliau tėveliai pramogavo lauke ant ledo, o vaikinas kambarį dūko  vis tiek visiems gerai 

sanet klausei kaip mes laikomės, na jau tikrai geriau, bet dar į kodėlčiuką šią savaitę neisim 

Uzpavydejau biggrin.gif ir as noriu ant ledo

thumbup.gif , o kodelciukyje jau sujungtos grupes y viena (rytine su popietine), nes lb daug vaikuciu serganciu doh.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 02 03, 22:07)
kaip ir zadejau, prisiduodu,kad sausio 29d. 21.57h UK laiku gime 3.500kg, 52.5cm sveika, grazi mergyte

Didziausi sveikinimai thumbup.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 02 07, 17:16)
Greiciau baigtusi cia ta visuotine panika del ligu,nes jau uzkniso,baisu nori kur iskisti,Amandai ausys uzgultos,neprigirdi,nosi suzkista bet nevedu pas daktare,nes visi kas nueina pareina su ligom,tai gal tiek

kaip cia gali nepanikuot kai sitiek serganciu ir bijai pas gyd net nueit... unsure.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 08, 09:59)
Mes jau baigiam išsikapanot pagaliau iš gripo gniaužtų, tai ir man akyse šviesiau

Imkit 4u.gif visa seimyna prasirgot?

Tesa uz nuotyki 4u.gif . Gal ta gyd nusprende, kad tu vienintele Mrj sveika ir nusprende žūt būt tave apsaugot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 02 07, 19:16)
Laba dienuke,
O kaip tu gydaisi,kokius vaistus naudoji? MB irgi sita beda,tai nuolatinis galvos skausmas,bet pas daktarus neina,bijo dede gripa namo parsinesti unsure.gif

sinupretas ir berlocid 10tab sugeriau(nuo uzdegimo).antibu neisrase,tipo viskas jau tvarkosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 02 06, 14:22)
man pernai sinusitą tik Zinatas sutvarkė

Man irgi šitą išrašė, bet neprireikė, o išgydė Nasonexs purškaliukas ir sinupretas smile.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 02 08, 09:59)
Mes jau baigiam išsikapanot pagaliau iš gripo gniaužtų

Tesa, nors į nosį tokiom seselėm duot  doh.gif 

Oo tai ir jus ta zaraza prigavo doh.gif nu linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif

Jau žinok tikrai vožtelt jai reikėjo biggrin.gif užsiroviau visai nekaltai aš ten lotuliukas.gif

QUOTE(sanet @ 2013 02 08, 10:43)
thumbup.gif , o kodelciukyje jau sujungtos grupes y viena (rytine su popietine), nes lb daug vaikuciu serganciu  doh.gif

Tesa uz nuotyki  4u.gif . Gal ta gyd nusprende, kad tu vienintele Mrj sveika ir nusprende žūt būt tave apsaugot  lotuliukas.gif

Va kokios permainos laikinos, net nežinojau, bet mes be kovo vis vien niekur nesirodysim smile.gif

Oi patikėk tikrai ji manęs sveikiausia nepalaikė, greičiau aš jai pasirodžiau, kaip didelis, baisus virusas, nes jos akys tai net ratais lakstė lotuliukas.gif

QUOTE(Širšiukė @ 2013 02 08, 13:27)
sinupretas ir berlocid 10tab sugeriau(nuo uzdegimo).antibu neisrase,tipo viskas jau tvarkosi g.gif

O tau dar skauda galvą ar tik šiaip užkimšta nosis???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesa.: 08 vasario 2013 - 13:44
Visiem sergantiems kuo greičiau pasveikt 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(sanet @ 2013 02 08, 10:43)
Imkit  4u.gif  visa seimyna prasirgot?

Tik panos unsure.gif Aš su 37,1 laikausi ir spiritinių vaistų naudoju profilaktikai biggrin.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 08, 13:41)
Oo tai ir jus ta zaraza prigavo  doh.gif  nu linkiu kuo greičiau pasveikti  4u.gif

Viskas jau praeity, tfu tfu tfu, bet buvo labai prastai unsure.gif
Atsakyti
Labuką smile.gif
Visiems sergantiems daug sveikatėlės 4u.gif
Eurorasa, sveikinimai didžiausi wub.gif
Vaje kiek sergančių unsure.gif Mes tai šiais metais vartojam Preventan Junior vitaminus. Jau esame sugėrę 90 tablečių, šiandien nupirkau dar tiek pat. Ar čia tik sutapimas, ar tikrai mums padeda, bet atsilaikėm iki dabar smile.gif Kokį rugsėjį buvo gerklės virusas kažkoks ir viskas. Kol kas laikomės. Tik bijau prasišnekėti. Darželyje grupėje pas Eimantą antra savaitė lanko 2 arba trys vaikai. Baisu, vienu žodžiu...
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 02 08, 15:41)
O tau dar skauda galvą ar tik šiaip užkimšta nosis???

nei galvos skauda,nei uzkimsta.tai gal tikrai susitvarke g.gif bet kazkaip nesivale jau ten kazkaip akivaizdziai.tada ir galvos neskaudejo,tik jautesi tas toks pilnumas,pulsavimas.viena snerve visai kvepuot nejo.padare rentgena-pilna.

QUOTE(Deiman @ 2013 02 08, 20:43)

oho,kokie jus saunuoliai bigsmile.gif tikras sveikuolis.tai jau db mes visos pirksim siuos vitaminus biggrin.gif

sveikos.
Atsakyti
labuka 4u.gif
su praejusia meiles diena! mylekit ir bukit mylimos!

Labai aciu uz sveikinimus!

db truputi papasakosiu gimimo istorija,kaip Agne prase mirksiukas.gif
Gimdyt turejau 21d, bet vandenys begt pradejo tik 28d vakare. Pradziai dar nlb supratau,pamaniau kad jau raumenys nelaiko ir susisysiojau, paskui vel tas pats.. tada jau kilo itarimas, kad gal jau cia tie vandenys (su Smilte man jokie vandenys nebego) o paskui jau kai isbego didziausia bala, tai abejoniu neliko. paskambinom i priimamaji,tai liepe eit ramiai miegot ir pailset, jei neprasides skausmai tai atvaziuot kt dienos 9val ryte. nuvaziavom ryte, patikrino sirdute leliuko ir isleido i miesta sako, pavalgyk isgerk, gal per ta laika pajausi saremius.. nuvarem i macdonalda suvalgiau du dvigubus hamburgerius, isgeriau puoda kavos ir nieko.. nuvarem atgal i ligonine, sako dar paziuresim sirdute ir paleism namo iki kt ryto.. na bet paziurejo ir nepaleido.. jau joms ten kzk itarimas kilo, 2val piese kardiograma kol galiausiai nusprende,kad sirdis dirba per greit jau ir pagulde i palata.. 17val jau buvau gimdykloj, pradejo lasint skatinamuosius, 19val prasidejo saremiai, o 21.57 gime Guste wub.gif gimdymas buvo gan greitas ir netoks skausmingas kaip pirma karta.. naudojau linksminamasias dujas ir likus kokiai val iki gimimo pasiprasiau morfijaus.. va tada anekdotas ir prasidejo lotuliukas.gif kam pasakau, tai netiki ir juokiasi.. pagimdziau beveik mieganti biggrin.gif nezinojau, kad taip imanoma, bet tarp saremiu spedavau uzmikt lotuliukas.gif tos dujos ir morfijus lb slopino ir migde, akys tiesiog lipo... smile.gif deja, morfijaus gavo ir Guste, nes gime ir miegodama, pridususi, 9min neatgavo nrm spalvos,tai paeme man is glebio ir kzk suleido. is pirmo zvilgsnio tai gailesti keliantis vaizdelis buvo: pamelusi, veidukas kaip sumustas,su kraujosruvom, raudonom demem ir pan. kaip sumusta atrode.. unsure.gif bet po keletos dienu viskas praejo.. si kart manes nekirpo, nes viskas atrode taip,lyg tureciau pagimdyt be plysimu, bet per paskutini stumima ziauriai suplysau.. o paskui lb daug kraujavau, net vaistu leido kad sustabdyt kraujavima.. beje, tetis nukirpo virkstele wub.gif
ligoninej buvom spec prieziuroj, pirmas 6val mergaite laike atskirai nuo manes, stebejimui.. o po 36val nuo gimimo isleido i namus, o siaip jeigu gimdymas be jokiu nesklandumu,tai po 6val gali vaziuot namuciu..
snd va buvo sesele i namus apziurai, tai nuo paskutinio pasverimo, kuris buvo pries 12d. priaugom 400gr. neblogai smile.gif apetitu nesiskundzia mergaite. lyginant su smilte,tai nesijauciu kad naujagimi turiu, jau galvute beveik nulaiko ir siaip ziurek,kad is ranku neissprustu kai maltis pradeda.. stipruole smile.gif ir aktyviste baisi biggrin.gif sumaisiusi diena su naktim,tai as kaip zombis gyvenu db.. diena nemiegu, nakty nemiegu... per para kokias 4 val numiegu ir ok smile.gif db zinau ka reiskia augint 2vaikus kai abiems demesio reik... nera taip lengva,kaip isivaizdavau.. smile.gif smilte lb myli sesute, vis buciuoja priejus, sako ciaa ne sese, cia leliukas biggrin.gif o vietoj Gustes gaunasi Nuste biggrin.gif jokiu pavydu ir pan dar nepastebejau..
na siai dienai tiek.. iki 4u.gif


Atsakyti