Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labukas smile.gif

Pagaliau ir mes papramogavom, tiksliau tėveliai pramogavo lauke ant ledo, o vaikinas kambarį dūko biggrin.gif vis tiek visiems gerai biggrin.gif

Na eurorasa, kokios žinios pas jus, gal jau sulaukėt stebūkliukės bigsmile.gif

sanet klausei kaip mes laikomės, na jau tikrai geriau, bet dar į kodėlčiuką šią savaitę neisim smile.gif

sidrulka jūsų nuotraukytės labai gražios wub.gif Bet tai kokios mergytės panašios, net kartais neskiriu kuri yra kuri ant foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 28, 11:20)
Labukas smile.gif
Na eurorasa, kokios žinios pas jus, gal jau sulaukėt stebūkliukės 

niu vis dar pilvota smile.gif ryt turiu da iseigine,o treciad jau priverstinai trauksim uz ausu smile.gif nes naturalia eiga nieks nesogauna cia mums. Snd buwom nuleke iki ligonines nes lb neramu buvo, mazai juda snd. Bet viskas ok,siaip gal iseigine pasieme pries artejanti dideli darba:) smilte dar vejaropiais susirgo,tai cia pergyvenau kad lb nelaiku,leliuka uzkres. Bet gydytoja sake,kad jei as persirgus,tai turetu neuzsikrest dar pradziai nuo manes imuniteta tures. Na greiciau viskas,nes jau nuo tu visu minciu,galvojimu snd jau galva plysta.
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 01 28, 23:36)
niu vis dar pilvota smile.gif ryt turiu da iseigine,o treciad jau priverstinai trauksim uz ausu smile.gif nes naturalia eiga nieks nesogauna cia mums. Snd buwom nuleke iki ligonines nes lb neramu buvo, mazai juda snd. Bet viskas ok,siaip gal iseigine pasieme pries artejanti dideli darba:) smilte dar vejaropiais susirgo,tai cia pergyvenau kad lb nelaiku,leliuka uzkres. Bet gydytoja sake,kad jei as persirgus,tai turetu neuzsikrest dar pradziai nuo manes imuniteta tures. Na greiciau viskas,nes jau nuo tu visu minciu,galvojimu snd jau galva plysta.



labas vakariukas,

na, tai linkim dar vienos ramios naktelės trise ir paskui jau kuo sklandesnio, greitesnio, neskausmingo susitikimo su sesyte thumbup.gif thumbup.gif

tik dabr šovė į galvą- jums prie Smiltės labai rimuotųsi Viltė 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Mes jau irgi sergam,kosti,sloguoja,akys asarotos,persalom.Bandom gydytis be daktares,tikiuosi viska sbus gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytte: 29 sausio 2013 - 15:26
labuka,
kaip ir zadejau, prisiduodu,kad sausio 29d. 21.57h UK laiku gime 3.500kg, 52.5cm sveika, grazi mergyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 02 03, 23:07)
labuka,
kaip ir zadejau, prisiduodu,kad sausio 29d. 21.57h UK laiku gime 3.500kg, 52.5cm sveika, grazi mergyte  smile.gif



SVEIKINIMAI thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif

Ar sunkiai gimė? kaip ten priežiūra gimdymo ir po metu lyginant su LT?

aukit didutės ir sveikos 4u.gif

tai koks gi visgi bus vardukas?
Atsakyti
eurorasa, sveikinimai bigsmile.gif aukit sveikos ir ramių naktelių, daug pienelio jums 4u.gif
Atsakyti
eurorasa, sveikinimai sulaukus mergytės wub.gif 4u.gif

Labukas,

Kaip visi kiti laikotės, gal jau apmažėjo ligoniukų???

Mes patys dar vis namie sėdim, nelandžiojam be reikalo niekur iš namų, tik man reikėjo vieną dieną nueiti į polikliniką pasiimti siuntimo iš šeimos gydytojos, tai atėjau, atsisėdau ir laukiu, o aplinkui, kaip pradėjo visi kosėti, kreksėti, aš paėmiau ir nosį šaliku prisidengiau, galvoju nekvėpuosiu čia tais kosuliais, tai tokia gyd., ėjo pro šalį, dirst į mane, kad prisidengus, kaip ji pradėjo rėkt, maskę jai duokit, į vieną kabinetą įlėkė ten šaukia, maskę duokit, į kolidorių išlėkė ir vėl tas pats, maskę jai duokit, ne ačiū sakau nereikia, atsistojau ir išėjau doh.gif nu kurmi ji ten tokį sąmyšį sukėlė blink.gif kaip aš būčiau didžiausia virusų nešiotoja, o kad aš pati saugojausi, tai jai nei motais lotuliukas.gif
Bet tai įdomiai ne tiems kas kreksi maskes siūlo, o prikibo prie manęs biggrin.gif paskui tiek juokiausi sau viena, kaip ji ten isterikavo tam koridoriui būtumėt jūs matę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesa.: 04 vasario 2013 - 08:35
QUOTE(Tesa. @ 2013 02 04, 09:34)
Bet tai įdomiai ne tiems kas kreksi maskes siūlo, o prikibo prie manęs  biggrin.gif  paskui tiek juokiausi sau viena, kaip ji ten isterikavo tam koridoriui būtumėt jūs matę  lotuliukas.gif

nu čia geras doh.gif tikrai, tie kas serga turi stengtis bacilų nenešioti, na bet čia dar Lietuva, Europa, kitur įprasta save ir kitus nuo ligų saugoti...
Mes sveikos, jau antra savaitė į darželį einam, bet vaikų nedaug, šiandien radom 6 vaikučius, tiksliau merginas, visi berniukai iškritę vadinasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 02 04, 10:16)
nu čia geras doh.gif tikrai, tie kas serga turi stengtis bacilų nenešioti, na bet čia dar Lietuva, Europa, kitur įprasta save ir kitus nuo ligų saugoti...
Mes sveikos, jau antra savaitė į darželį einam, bet vaikų nedaug, šiandien radom 6 vaikučius, tiksliau merginas, visi berniukai iškritę vadinasi ax.gif



sveikutės,

pamenu, kai gulėjau KMUk į Rugilės nėštumo pabaigą ir kaip tik buvo karantinas, tai į koridorių galėjome išeiti tik su maskėmis thumbup.gif thumbup.gif

o mes dar saugumo sumetimais neiname į daržiuką, nors pačios ir nesergam blush2.gif čai kažkaip greitia šį kartą pavyko pasigydyti per kelias dienas thumbup.gif gal influcidas suveikė, kurio anksčiau niekada nebuvome vartoję, o gal olynthas į nosytę? thumbup.gif

na, va, jau šį sykį ir mūsų stipruolė kaimynkuutė Viltė (eina kartu su Karina į vieną grupę), neatlaikė viruso- ir ją parguldė doh.gif

geros naujos savaitės visoms ir visiems thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

QUOTE(eurorasa @ 2013 02 03, 23:07)
labuka,
kaip ir zadejau, prisiduodu,kad sausio 29d. 21.57h UK laiku gime 3.500kg, 52.5cm sveika, grazi mergyte  smile.gif

Sveikinimai susilaukus dukrytes 4u.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 02 04, 09:34)
Kaip visi kiti laikotės, gal jau apmažėjo ligoniukų???

Mes patys dar vis namie sėdim, nelandžiojam be reikalo niekur iš namų, tik man reikėjo vieną dieną nueiti į polikliniką pasiimti siuntimo iš šeimos gydytojos, tai atėjau, atsisėdau ir laukiu, o aplinkui, kaip pradėjo visi kosėti, kreksėti, aš paėmiau ir nosį šaliku prisidengiau, galvoju nekvėpuosiu čia tais kosuliais, tai tokia gyd., ėjo pro šalį, dirst į mane, kad prisidengus, kaip ji pradėjo rėkt, maskę jai duokit, į vieną kabinetą įlėkė ten šaukia, maskę duokit, į kolidorių išlėkė ir vėl tas pats, maskę jai duokit, ne ačiū sakau nereikia, atsistojau ir išėjau  doh.gif  nu kurmi ji ten tokį sąmyšį sukėlė  blink.gif  kaip aš būčiau didžiausia virusų nešiotoja, o kad aš pati saugojausi, tai jai nei motais  lotuliukas.gif
Bet tai įdomiai ne tiems kas kreksi maskes siūlo, o prikibo prie manęs  biggrin.gif  paskui tiek juokiausi sau viena, kaip ji ten isterikavo tam koridoriui būtumėt jūs matę  lotuliukas.gif

Amanda lyg ir sveika lyg nelabia,nosyte vistiek uzsikisus,karta koki nusikosti tai sakiau sia savaite dar pabusim namie,nevesiu i kodelciuka.

O tau tai cia neblogas nuotykis,rami tu motera,ziurek gal jau paieska visuotine paskelbta,ieskos kaip kokios kiauliu gripo nesiotojos,pavojingos visuomenei lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas,

Sidrulka foto wub.gif wub.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 02 03, 23:07)
labuka,
kaip ir zadejau, prisiduodu,kad sausio 29d. 21.57h UK laiku gime 3.500kg, 52.5cm sveika, grazi mergyte  smile.gif

Sveikinimai wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif

Tesa, nu cia tai ,,bajeris" su ta daktare blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antoniene: 05 vasario 2013 - 14:01