Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Laba dienuke,

tfu tfu tfu Amanda sveika,labai dziaugiuosi,o negaluojantiems sveikatos,reik meeta daryt tai pasikrausim energijos,kas vynelio,kas bobelines biggrin.gif

Mes vakar buvom pas zolininke tai mano vaikas auksinis,stovejo dare viska ka sake,ten atsisuk uzsisuk,atsisesk,stebuklas ne dukra lotuliukas.gif Prisklause ji ten visko tai siandien ir stubura, ir ausis viska jai skauda lotuliukas.gif

Oras siandien labai geras buvom su rogutes ant astuntukes kalnu tai sirsiuke turbut keikia,kad po jos langais rekavom,pasiemem dar is tevuku suni pavedziot tai dukra bega laiptais lipt,suo kalnu ir nezinau kuria pirma vytis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2013 01 24, 14:21)
Gal ne tiek padaugėjo, kiek tęsiasi tos pačios.

Tikrai labai ilgai tęsiasi tie kosuliai, man pirmą kartą taip buvo praeitą pavasarį, bet išvažiavau į kalnus ir grįžau kaip naujas žmogus smile.gif tai matyt visos krausimės pundukus ir trauksim į kalnus gydytis, gerai būtų ane bigsmile.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 24, 16:17)
Mes vakar buvom pas zolininke

Oras siandien labai geras buvom su rogutes ant astuntukes kalnu

Ir ką žolininkė pripasakojo, gal patarė kaip apsisaugoti nuo visų šitų brudų bigsmile.gif

Kaip fainiai, tai ir dukrytei ir mamai laimės buvo ane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 24, 17:22)
Tikrai labai ilgai tęsiasi tie kosuliai, man pirmą kartą taip buvo praeitą pavasarį, bet išvažiavau į kalnus ir grįžau kaip naujas žmogus smile.gif tai matyt visos krausimės pundukus ir trauksim į kalnus gydytis, gerai būtų ane  bigsmile.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Ir ką žolininkė pripasakojo, gal patarė kaip apsisaugoti nuo visų šitų brudų  bigsmile.gif

Kaip fainiai, tai ir dukrytei ir mamai laimės buvo ane  biggrin.gif

Kur cia tie artimiausi kalnai? As tai tik kumelionu zinau,nevaziuoju toliau nei cukrau sfabriko kaminas,bijau kad kelio namo nerasiu lotuliukas.gif

Oi gavom ten tokiu stebuklingu zvakuciu ausis ir sinusus isvalyt degint reiks 5min "i ausi",man kazkaip baugiai skamba ale nusipirkom,paskui gudobeles sirupo,tepaliuko tokio,tianchi kalcio,zodziu viskas del Amandos dazniausiu bedyciu-ausu ir nosies,ji sirgt sakykim neserga bet nosis nuolat lyg uzgulta, tai prisikaupe ten pas ja visko,isisvalysim ir busim dar sveikesnes thumbup.gif

LAimes taip taip,tiek pramogavom visa seima kad reiks roguciu nauju doh.gif lotuliukas.gif Sakiau klausiu pas Agne*** ar garantija negalioja,gal iskeistu i naujas g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 24, 16:22)
Tikrai labai ilgai tęsiasi tie kosuliai, man pirmą kartą taip buvo praeitą pavasarį, bet išvažiavau į kalnus ir grįžau kaip naujas žmogus smile.gif tai matyt visos krausimės pundukus ir trauksim į kalnus gydytis, gerai būtų ane  bigsmile.gif  biggrin.gif



A jooo... lotuliukas.gif visai nieko būtų. Iki pačios vasaros pageidautina. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 24, 16:28)
Kur cia tie artimiausi kalnai?

Oi gavom ten tokiu stebuklingu zvakuciu ausis ir sinusus isvalyt degint reiks 5min "i ausi",man kazkaip baugiai skamba

LAimes taip taip,tiek pramogavom visa seima kad reiks roguciu nauju doh.gif  lotuliukas.gif Sakiau klausiu pas Agne*** ar garantija negalioja,gal iskeistu i naujas g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jūs mažai sergat tai jums tiks ir Kumelionių kalvelės biggrin.gif

Mačius aš tas žvakutes, na ten labiau tūbelės, bet sako jos tikrai labai padeda, kai išbandysit paskui pasakysi ar tikrai padėjo bigsmile.gif

lotuliukas.gif o vargeli, aišku ne Amanda tas rogutes pribaigė? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 01 23, 20:08)
nebutu Vilte  lotuliukas.gif
O merginos issedi visa laika tam kambary?

biggrin.gif
Sedi, sedi ka jos darys biggrin.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 24, 17:35)
Tai jūs mažai sergat tai jums tiks ir Kumelionių kalvelės  biggrin.gif

Mačius aš tas žvakutes, na ten labiau tūbelės, bet sako jos tikrai labai padeda, kai išbandysit paskui pasakysi ar tikrai padėjo  bigsmile.gif

lotuliukas.gif  o vargeli, aišku ne Amanda tas rogutes pribaigė?  lotuliukas.gif

Neprisauk cia mums,nes turesim kur i Alpes pasiduot biggrin.gif

Paziuresim gal siandien isbandysim.As pirma kart toki stebukla isgirdau tai man kai pasakojo kaip daryt tai kazkaip pavojingai skambejo blush2.gif

Gaila,bet ir ne as,jie su teveliu nuo kalno vis leidziasi,kartais posukiuose nesuvaldo tai remas jau neatlaike doh.gif

QUOTE(antoniene @ 2013 01 24, 18:21)

Sedi, sedi ka jos darys  biggrin.gif  bigsmile.gif lotuliukas.gif

Tai ten gal nauju filmuku pamato,ko nesedet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 24, 16:28)
Sakiau klausiu pas Agne*** ar garantija negalioja,gal iskeistu i naujas g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jo, drąsiai, savo galim atiduot, vistiek per šią žiemą tik pora kartų išsitraukę buvom doh.gif

QUOTE(antoniene @ 2013 01 24, 17:21)
Sedi, sedi ka jos darys  biggrin.gif  bigsmile.gif lotuliukas.gif

Nu šaunuolės.... mano Luknė nesėdėdavo smile.gif tuoj rasdao chebros su kuo dūkt, man druskos į tašę pripildavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 24, 18:17)
tai sirsiuke turbut keikia,kad po jos langais rekavom

tavo laime,nei maciau,nei girdejau tongue.gif ale vaikai labai trumpai pietu miegojo,turbut jus ir busit prikele biggrin.gif

Atsakyti
Oho kiek serganciu unsure.gif visiems ligoniukams po kibira sveikatos 4u.gif
Oi, kaip tikiuos kad mus aplenks bacilos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 24, 14:05)
Oho kas čia darosi  kiek ligoniukų

o kaip jus? jau isbridot is ligu?

QUOTE(antoniene @ 2013 01 24, 17:21)
Sedi, sedi ka jos darys 

thumbup.gif , na zinant nenuorama Vilte, tai tokie klausimai ir kyla biggrin.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 01 24, 17:32)
Paziuresim gal siandien isbandysim.As pirma kart toki stebukla isgirdau tai man kai pasakojo kaip daryt tai kazkaip pavojingai

paskui pasidalink savo nuomone ar tikrai ten taip baisu kaip tau atrode smile.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 24, 17:59)
Jo, drąsiai, savo galim atiduot, vistiek per šią žiemą tik pora kartų išsitraukę buvom
Nu šaunuolės.... mano Luknė nesėdėdavo  tuoj rasdao chebros su kuo dūkt, man druskos į tašę pripildavo

o mes symet kaip niekad daznai su rogutem thumbup.gif siandien ir sodus sturmavom, pas kaimyna ant balos sauliu paraizem, krantus nuciuozinejom, tik ziauriai gailiuos, kad paciuzu iki siol neysigijau, jau taaaaip uzsinorejau paciuozinet bigsmile.gif

Oi gerule lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vis y namus, uztai gal kuri laika nereikejo druskos pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 24, 18:59)
Nu šaunuolės.... mano Luknė nesėdėdavo  smile.gif  tuoj rasdao chebros su kuo dūkt, man druskos į tašę pripildavo  doh.gif

Tu ja i koki sokolado muzieju nusivesk tai daugiau naudos bus lotuliukas.gif

QUOTE(Širšiukė @ 2013 01 24, 23:17)
tavo laime,nei maciau,nei girdejau tongue.gif ale vaikai labai trumpai pietu miegojo,turbut jus ir busit prikele biggrin.gif

Tai jo,jau kaip islektum tai tureciau tikrai ant kumelioniu dukra su rogutem traukt unsure.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sanet @ 2013 01 24, 23:27)
tik ziauriai gailiuos, kad paciuzu iki siol neysigijau, jau taaaaip uzsinorejau paciuozinet  bigsmile.gif


Tai kur tu ciuostum,ant sniego? blush2.gif biggrin.gif Mrj maciau pries jazz vaikai su batais ciuzineja, vargo nemato doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Gal kuri turit ledu gaminimo aparata? Ydomu, ar skanus ledai gaunasi g.gif kirba mintis ysigyti smile.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 01 24, 23:20)
Tu ja i koki sokolado muzieju nusivesk tai daugiau naudos bus

Tai kur tu ciuostum,ant sniego?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir tave galeciau pasikviest biggrin.gif kokioj tik nori baloj biggrin.gif kokias 5 rasciau biggrin.gif
Visai salia kaimynas turi nemaza bala, o dar ir nukastas sniegas, tik eik ir ciuozinek biggrin.gif Vakar MB su Ugnium kvailiojo vos ne pusdieni ten bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 25 sausio 2013 - 20:17