Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 23, 15:13)
Tai neskirsto:) Aš čia tikrai nei teisiu nei ka, bet ne karta esu girdėjus(čia apie pradinukus), į mokyklą nėjo ,nes rodė -20, o dieną jau ant kalnų čiužinėja smile.gif



na, taip, mokyklinukam, tai bile nusimuliuoti pamokas, keik berodytų tas termometras šalčio..... o Rugilė tai jau bais nori darželin- jau buvom planavę kaip šnd , kad eis, bet tėvelis matyt ryte nusprendė pats sau vienas, kad per šalta, pasigailėjo dukrytės ir nenuvežė daržiukan biggrin.gif thumbup.gif

eičiau ir aš darban, tai nebebūtų kur palikti, vežtume darželin ir prie didžiausio šalčio, o dabar kol dar galim ,,pasimuliuoti", tai biskiuką dar numuilinam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 23, 15:39)
na, taip, mokyklinukam, tai bile nusimuliuoti pamokas,  keik berodytų tas termometras šalčio..... o Rugilė tai jau bais nori darželin- jau buvom planavę kaip šnd , kad eis, bet tėvelis matyt ryte nusprendė pats sau vienas, kad per šalta, pasigailėjo dukrytės  ir nenuvežė daržiukan biggrin.gif  thumbup.gif

eičiau ir aš darban, tai nebebūtų kur palikti, vežtume darželin ir[B] prie  didžiausio šalčio, o dabar kol dar galim ,,pasimuliuoti", tai biskiuką dar numuilinam biggrin.gif

labai tiksliai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 23, 14:39)
na, taip, mokyklinukam, tai bile nusimuliuoti pamokas,  keik berodytų tas termometras šalčio..... o Rugilė tai jau bais nori darželin- jau buvom planavę kaip šnd , kad eis, bet tėvelis matyt ryte nusprendė pats sau vienas, kad per šalta, pasigailėjo dukrytės  ir nenuvežė daržiukan biggrin.gif  thumbup.gif

eičiau ir aš darban, tai nebebūtų kur palikti, vežtume darželin ir prie  didžiausio šalčio, o dabar kol dar galim ,,pasimuliuoti", tai biskiuką dar numuilinam biggrin.gif


Tai kad ir galit, nėra ko teisintis, darželinukams už tas dienas kai -20 nereikia mokėti už maitinimą ir skaitosi pateisintos dienos.

Nors aš neturiu kur palikti saviškių. blush2.gif Tai jie ir pernai per tuos baisiuosiu šalčius buvo vežami.

O vakar buvau pasiėmusi mamadienį tai ir didžiojo į mokyklą nevežiau. Pažiūrėjau, kad maždaug -20 rodo, rolleyes.gif tai ir leidau pamiegoti.

Sveikutės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2013 01 22, 09:37)
Musu Vilte nesifotkino su seniu salciu, uzsidenge akis, sake, man tik dovanas duok

O mes vis dar stiprinames drusku kambari.  Girdejau, kaip snekejo slaugytojos, kad masiskai veza vaikus, tai su plauciu uzdegimais ir su gripais. Pilnas skyrius.

nebutu Vilte lotuliukas.gif
O merginos issedi visa laika tam kambary?

QUOTE(viola78 @ 2013 01 22, 10:35)
Mes ryt pas gydytoją einam, tikiuosi kokios zarazos nepasigausism

kaip sekesi? jau sveikos? smile.gif

QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 23, 11:29)
  pas Justą grupėj 6 vaikai  :  iš 23  justas kol kas laikosi, įdomu ar ilgai g.gif

Kodelciuj irgi tik po 2 vaikus abejose grupese unsure.gif

Labas vakaras
saltis gasdina, bet uztai nors saulute pasirodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 01 23, 20:08)
kaip sekesi? jau sveikos?  smile.gif
saltis gasdina, bet uztai nors saulute pasirodo  rolleyes.gif

PIRMADIENĮ JEI VISKAS BUS GERAI, EINAM Į DARŽELĮ thumbup.gif
O MES VAKARE LAUKE BUVOM, VISAI NEŠALTA IR DIENĄ BUVO ŠIANDIEN bigsmile.gif PASIVAIKŠČIOJOM KOKĮ PUSVALANDUKĄ, TAI KARINA IR NEPAJUTO, KAD LAUKE BUVO biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 01 23, 19:38)
PIRMADIENĮ JEI VISKAS BUS GERAI, EINAM Į DARŽELĮ thumbup.gif
O MES VAKARE LAUKE BUVOM, VISAI NEŠALTA IR DIENĄ BUVO ŠIANDIEN bigsmile.gif PASIVAIKŠČIOJOM KOKĮ PUSVALANDUKĄ, TAI KARINA IR NEPAJUTO, KAD LAUKE BUVO biggrin.gif


Faina. thumbup.gif Na mes vakar jau buvom, lyg ir nieko. Tik kad pati dabar susirgau. Neprašneku visiškai. doh.gif Ryt eisiu pas gydytoją. Tegu dabar mane gydo. lotuliukas.gif Na gal dar Domantą pristversiu, o tai kažkoks neaiškus jis man. Va taip ir einam konvejeriu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2013 01 24, 12:20)
Faina.  thumbup.gif Na mes vakar jau buvom, lyg ir nieko. Tik kad pati dabar susirgau. Neprašneku visiškai.  doh.gif Ryt eisiu pas gydytoją. Tegu dabar mane gydo.  lotuliukas.gif Na gal dar Domantą pristversiu, o tai kažkoks neaiškus jis man. Va taip ir einam konvejeriu.  unsure.gif

aš irgi segu, sinusitas gerklė, sinupretas ir Septolete purškalas su medumi jau nepadeda, vadinasi reik kažko rimčiau doh.gif taigi ir pas mus konvejeris ax.gif
Atsakyti
Labukas

Ojei kiek negaluojančių, visiem siunčiam sveikatos debesėlių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes buvom pas pulmonologę pasikonsultuot dėl užsitęsusio kosulio... kažkur nuo spalio vis pakosinėja, tai daugiau tai mažiau, bet kad visiškai būtų nustoję taip nebuvo unsure.gif tai padarė vėl odos mėginėlius dėl alergijos, viskas ok, sakė matyt pasilpęs imunitetas ir tiek g.gif patarė Rimunobilį ar kaip ten arba Bronchomunalį..... žodžiu ta pati situacija kaip ir prieš 2 metus doh.gif kosėjo vos ne pusę metų be priežasties, išbandėm visus tyrimus (mikro plazmos, alergijų, tuberkuliozės), net ir Kaune infekciniam ir nieko... atėjo vasara ir nustojo doh.gif tai lauksim turbūt vasaros ir dabar.... g.gif


O lauke dieną jau visai nešalta, būtų smagu, bet man tas oras tai tragiškas, sakykit ką norit.... mieste mašinų išmetamos dujos net nesisklaido, pas mus nuo namų kaminų smalkės tokios atrodo visur.... nu kur beeisi ten smogas, prasidarai langą prasivėdint, tuoj kambarys prasmirsta unsure.gif kokiam miške gal tik gryno švaraus oro yra g.gif
Atsakyti
labas
jungiames prie serganciu,vis dar doh.gif tik vakar vyras biuleteni uzsidare del vaiku,pacoam 39 uzkilo.man siand ir virs 37,gustui 37,7,laukiu godos db... verysad.gif siemet istisai sergam.db kosuliai,baisiai krutine skauda.vaikai db dvi savaites stodali gere,2 bonkutes istustino,ir va doh.gif reikia siand gal kokio brontexo nupirkt g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Jungiames ir mes prie ligoneliu.. Kamuoja ir mus kosuliai. Daug kas su tais kosuliais vargsta doh.gif
Geriam vaistus. bet negereja nieko.. Pirmadieni buvom pas gyd. dar taip nekosejo, atrodo tik blogyn.. neatsikosti beveik, Eva vos "neloja" baisu, kad laringitas neprisimestu unsure.gif Ryt pas gyd. ziuresim ka sakys ax.gif

Sveikateles visiems 4u.gif
Atsakyti
Oho kas čia darosi unsure.gif kiek ligoniukų, visiems siunčiam po 4u.gif

Taip laukėm šaltesnių orų, kad ligų sumažėtų, o viskas atvirkščiai patapo su šaltuku ir ligų padaugėjo doh.gif Tai dabar lauksim pavasario bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 24, 14:05)
Oho kas čia darosi unsure.gif  kiek ligoniukų, visiems siunčiam po  4u.gif

Taip laukėm šaltesnių orų, kad ligų sumažėtų, o viskas atvirkščiai patapo su šaltuku ir ligų padaugėjo  doh.gif  Tai dabar lauksim pavasario  bigsmile.gif


Gal ne tiek padaugėjo, kiek tęsiasi tos pačios. blush2.gif Nes tas temperatūrų svyravimas į gera irgi neišeina. Aš pvz. kosču jau koks mėnuo. Vis atrodo va va tuoj praeis... o paukšt orų pasikeitimas ir vėl atkrentu. doh.gif Na dabar tai jau taip prispaudė, kad nėr kur dėtis - tiesiu taikymu pas gydytoją, nes nebejuokinga pasidarė.
Atsakyti