Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(viola78 @ 2013 01 20, 17:57)
Smagus savaitgalis papuolė, tik pramogauk, bet gaila, mes namie įkalinti, Karina kažkokį virusą iš darželio parsinešė... ne gripas, bet tempa dvi dienas aukšta buvo, dabar jau geriau, tai tikimės ir mes dar gerų savaitgalių bigsmile.gif


sveikos smile.gif

sveikit , Ema jau man pranese, kad Karina vel serga ir kosti biggrin.gif bet nepasakyciau, kad darzely daug serganciu,tai gal virusiuka kur kitur pasigavot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*tina @ 2013 01 21, 19:47)
sveikos  smile.gif

sveikit , Ema jau man pranese, kad Karina vel serga ir kosti  biggrin.gif  bet nepasakyciau, kad darzely daug serganciu,tai gal virusiuka kur kitur pasigavot  4u.gif



sveikutės,

na, pvz Viltė iš jūsų grupės tai oho kokia stipruolė... pernai pavasarį pradėjo lankyti daržiuką, o sirgo gal viso labo tik kokius du kartus.... tfu tfu tfu, kad neprašnekėčiau kaimynkėlei ne sveikatos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 21, 19:51)
sveikutės,

na, pvz Viltė iš jūsų  grupės tai oho kokia stipruolė... pernai pavasarį pradėjo lankyti daržiuką, o sirgo gal viso labo tik kokius du kartus.... tfu tfu tfu, kad neprašnekėčiau kaimynkėlei ne sveikatos biggrin.gif



mes ir nesiskundziam smile.gif cia jau pagal vaikucio imuniteta gal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*tina @ 2013 01 21, 21:00)
mes ir nesiskundziam smile.gif cia jau pagal vaikucio imuniteta gal  4u.gif

na mes imunitetu niekad perdaug nesidžiaugėm, gal kad turim astminį bronchitą, gal kad neišnešiotukė mano panelytė, bet virusas kartais ir stipruolius palaužia, o sergančių tikrai labai daug, o ir viruso kitur negalėjom gauti, nes į parduotuves nevažinėjom tą savaitę, savaitgalį su niekuo nebendravom, kad galėtumėm užsikrėsti, lieka tik darželis, o vaikų tikrai apmažėję, nes aš atvedu prieš devynias, kai jau visi sėdi ir valgo, tai labai gerai matyti, kiek vaikučių, tai trečiadienį tik kas antra kėdutė užimta buvo, o gal ir rečiau, neskaičiavau biggrin.gif
kai skambinausi gydytojai, kad priimtų, tai skundėsi, jog po du ir daugiau vaikus į vieno laiką surašyta, na žodžiu apgultis juoda poliklinikose...
Atsakyti
Laba diena,

O, vaikuciu foto, kokios mielos wub.gif wub.gif
Musu Vilte nesifotkino su seniu salciu, uzsidenge akis, sake, man tik dovanas duok biggrin.gif

Ligoniukams sveikateles daug :4

O mes vis dar stiprinames drusku kambari. Girdejau, kaip snekejo slaugytojos, kad masiskai veza vaikus, tai su plauciu uzdegimais ir su gripais. Pilnas skyrius. verysad.gif

Atsakyti
Sveikutės.
Sergančių tikrai daug. Šiandien buvom pas gydytoją su Joriu. Tai registratorė nespėjo telefonu atsiliepinėti. O mus jau paleido. Ryt mausim į darželį. thumbup.gif
Atsakyti
Mes ryt pas gydytoją einam, tikiuosi kokios zarazos nepasigausism unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ligoniukam 4u.gif pas Justą grupėj 6 vaikai blink.gif iš 23 g.gif justas kol kas laikosi, įdomu ar ilgai g.gif
Atsakyti
sveikutės,

na, mes pvz vakar ir šnd Rugilės neleidom daržiukan ne dėl ligos, o dėl šalčio, nes rytais apie -20C būna... o juk prie tokio šalčio jau net pradinukams nereikia eiti į mokyklą.... tai galvoju, paskui sakys, auklėtoja, jog sėdi mama namuose, o mergaitę, net ir per didžiausius šalčius į darželį veža biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 23, 14:42)
sveikutės,

na, mes pvz vakar ir šnd  Rugilės neleidom daržiukan ne dėl ligos, o dėl šalčio, nes rytais apie -20C būna...  o juk prie tokio šalčio jau net pradinukams nereikia eiti į mokyklą.... tai galvoju, paskui sakys, auklėtoja, jog sėdi mama namuose,  o  mergaitę, net ir per didžiausius šalčius į darželį veža biggrin.gif

Taigi su mašina veži, nespėja gi pasijusti tas šaltis mirksiukas.gif na aišku čia kaip kam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 23, 14:46)
Taigi su mašina veži, nespėja gi pasijusti tas  šaltis mirksiukas.gif  na aišku čia kaip kam smile.gif



na, taip. pradinukus ir daug ką su mašinom veža, bet yra toks įsakymas ir neskirsto vaikų, kurie su mašinom vežami, o kurie eina pėsčiomis smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 23, 15:10)
na, taip. pradinukus ir daug ką su mašinom veža, bet yra toks įsakymas ir neskirsto vaikų, kurie su mašinom vežami, o kurie eina pėsčiomis smile.gif smile.gif

Tai neskirsto:) Aš čia tikrai nei teisiu nei ka, bet ne karta esu girdėjus(čia apie pradinukus), į mokyklą nėjo ,nes rodė -20, o dieną jau ant kalnų čiužinėja smile.gif
Atsakyti