Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Liutasi, nelinksmai čia jūs unsure.gif kad greičiau ir lengviau viskas praeitų 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Dar į vaistų temą anos savaitės biggrin.gif jei kas neskaitėt apie Oscillococcinum ... pamąstymam... tiesa ar korupcija biggrin.gif nelabai mes jį kažkaip naudojom, tik pora kartų esu pirkusi dėl tikrai per didelės kainos, bet kas naudojo ilgiau - gyrė g.gif
Atsakyti
Labas rytas geras rytas, taip sakant paaaabudome ir kelkimės, kažkam jau ne rytas o koks pusiaudienis tongue.gif Labai jau smagiai jūs čia plepate, spėju ir aš nebuvusi ilgesnį laiką paskaityti biggrin.gif
Tai kada meetą organizuojamės, matau suneštinį virtualų darėtės, spėjau ir aš pasivaišinti, gal reiktų suneštinį realų pasidaryti, smagiau būtų, bent jau kvapą užuostume lotuliukas.gif
Na, gero ryto gero ryto geryto ryto gero ir gero dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
as ir jau pakuojuos varyt namo-gavau iskvietima biggrin.gif

Jungiuosi prie virtualaus meeto biggrin.gif skanaus
user posted image

QUOTE(Liutasi @ 2013 01 15, 15:58)
Mažiukas apsirgo vakar, (visa puokštė ir virusas ir bakterija ir astmos paūmėjimas) kitą savaitę man kategorijų laikymas, pirmą kartą per tiek metų buvo pasiūlyta, o kai mažiukas susirgo tiesiai šviesiai pasakė - imsi biuletenį, pati save ir kaltink. Tai ir neėmiau. Radau šiaip ne taip kas pažiūrės. Bet ant širdies š... dar išvis neaišku ar duos, o jau tuo manipuliuoja. Aš juk net mokintis joms neturiu kada su Joriu naktim nemiegam, o dieną darbe sėdžiu, vakare valgyt padaryt reikia. Ai, vienu žodžiu... va ir pasiskundžiau.

Oi kaip jus cia sergat... daug balionciku 4u.gif Mamkai stiprybes atlaikyt 4u.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 15, 20:20)
Dar į vaistų temą anos savaitės  jei kas neskaitėt apie Oscillococcinum ... pamąstymam... tiesa ar korupcija  nelabai mes jį kažkaip naudojom, tik pora kartų esu pirkusi dėl tikrai per didelės kainos, bet kas naudojo ilgiau - gyrė

dar neskaiciau, bet reikes permest, nes mano gyd labai megsta ji israsyt smile.gif negaliu nieko pakomentuot, nes tik viena karta gere Austeja, blogiau nebuvo, bet umaus pagerejimo irgi smile.gif

QUOTE(Neeri @ 2013 01 16, 06:24)
Labas rytas geras rytas, taip sakant paaaabudome ir kelkimės, kažkam jau ne rytas o koks pusiaudienis  Labai jau smagiai jūs čia plepate, spėju ir aš nebuvusi ilgesnį laiką paskaityti 

Tai kada meetą organizuojamės, matau suneštinį virtualų darėtės, spėjau ir aš pasivaišinti, gal reiktų suneštinį realų pasidaryti, smagiau būtų, bent jau kvapą užuostume

as buvau susidarius nuomone, kad tu peleda-eini velai gult...pasirodo ne tik velyva, bet ir ankstyva biggrin.gif

drinks_cheers.gif visai butu smagu
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 15, 16:01)
Ogo kaip pas jus nefaina  blink.gif

O tai kas per virusas ir kuom dabar gydysitės???


Antibiotikais dėl bakterijos, virusą turėsim patys užmušti, o astmai tai tradiciniai hormonai. Bet tai jie ir taip pastoviai su mumis. lotuliukas.gif
Šiandien jau geriau, taigi viskas bus OK.
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 15, 20:20)
Liutasi, nelinksmai čia jūs  unsure.gif  kad greičiau ir lengviau viskas praeitų  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dar į vaistų temą anos savaitės  biggrin.gif  jei kas neskaitėt apie Oscillococcinum ... pamąstymam... tiesa ar korupcija  biggrin.gif  nelabai mes jį kažkaip naudojom, tik pora kartų esu pirkusi dėl tikrai per didelės kainos, bet kas naudojo ilgiau - gyrė  g.gif


Na mes irgi nelabai, bet brolis labai jį giria, tik reikia ant pačios ligos pradžios pataikyti. ax.gif

Sveikutės.
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(Neeri @ 2013 01 16, 06:24)
gal reiktų suneštinį realų pasidaryti, smagiau būtų, bent jau kvapą užuostume  lotuliukas.gif

Reikėt tai reikėtų, tik neaišku kada jį pasidarysim, įtariu tik kai atšils lotuliukas.gif

O aš šiandien kol vaikinas miega reviziją savo knygose dariau, gal kas norit per pusę kainos įsigyti knygą ax.gif

Pabučiuok angelą – Susan Elizabeth Phillips – 12Lt

Orchidėjų namai - Lucinda Riley – 25Lt

Nuotaka ne savo noru – Deeanne Gist – 17Lt

Pribuvėjos paslaptis - Sabine Ebert - 15Lt

Svetimšalė I dalis, II dalis ir III dalis – Diana Gabaldon – kiekviena atskirai po 20Lt, imant visas 60Lt

Amerikietiškieji kalneliai – Susan Elizabeth Phillips – 15Lt

Beprotiškai tavo – Rachel Gibson – 20Lt

Penkiasdešimt pilkų atspalvių – E L James – 25Lt

Papildyta:
Jei kas ko tai į AŽ man rašykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 16, 15:02)
O aš šiandien kol vaikinas miega reviziją savo knygose dariau, gal kas norit per pusę kainos įsigyti knygą  ax.gif

Pabučiuok angelą – Susan Elizabeth Phillips – 12Lt

Orchidėjų namai - Lucinda Riley – 25Lt

Nuotaka ne savo noru – Deeanne Gist – 17Lt

Pribuvėjos paslaptis - Sabine Ebert  - 15Lt

Svetimšalė I dalis, II dalis ir III dalis – Diana Gabaldon – kiekviena atskirai po 20Lt, imant visas 60Lt

Amerikietiškieji kalneliai – Susan Elizabeth Phillips – 15Lt

Beprotiškai tavo – Rachel Gibson – 20Lt

Penkiasdešimt pilkų atspalvių – E L James – 25Lt

Papildyta:
Jei kas ko tai į AŽ man rašykit  mirksiukas.gif

Viskas naikinu šitą posto dalį, viena gera "teta" viską vienu metu paėmė bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 16, 19:34)
Viskas naikinu šitą posto dalį, viena gera "teta" viską vienu metu paėmė  bigsmile.gif  biggrin.gif

thumbup.gif pas mane irgi dėžė visa stovi, reiktų gal paskelbti g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 01 16, 07:53)
Labas rytas
as ir jau pakuojuos varyt namo-gavau iskvietima  biggrin.gif

Jungiuosi prie virtualaus meeto  biggrin.gif skanaus
user posted image
Oi kaip jus cia sergat... daug balionciku  4u.gif Mamkai stiprybes atlaikyt  4u.gif
dar neskaiciau, bet reikes permest, nes mano gyd labai megsta ji israsyt  smile.gif negaliu nieko pakomentuot, nes tik viena karta gere Austeja, blogiau nebuvo, bet umaus pagerejimo irgi  smile.gif
as buvau susidarius nuomone, kad tu peleda-eini velai gult...pasirodo ne tik velyva, bet ir ankstyva  biggrin.gif

drinks_cheers.gif visai butu smagu


Labas iš ryto visoms. sveikatytės sergantiems wink.gif
Aš nei pelėda nei vyturys, aš adaptuojuosi prie sąlygų. Šiai dienai esu vyturys, reiks rytoj būsiu pelėda smile.gif
Ką gi gero sekmadienio wink.gif
Atsakyti
laba diena.siais metais turbut dar nesisveikinau biggrin.gif chebra serga,tai tupi antra savaite namie.laukiam jau pavasario rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas ,
mes rgi jau laukiam pavasario. Nors šiandien visi buvom pačiuožinėt su rogutėm nuo kalnų smile.gif Tikiuosi nesušalom ir nesusirgsim smile.gif Žinokit kokį 100metų buvau nečiuožus, tai dabar kartu su Justu smile.gif Smagumėlis!!!
Atsakyti
Laba diena

QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 20, 15:50)
Labas ,
mes rgi jau laukiam pavasario. Nors  šiandien visi buvom pačiuožinėt su rogutėm nuo kalnų smile.gif  Tikiuosi nesušalom ir nesusirgsim smile.gif Žinokit kokį 100metų buvau nečiuožus, tai dabar kartu su Justu smile.gif Smagumėlis!!!

vau, kaip jums smagu thumbup.gif as jau kelinta karta susiplanuoju, bet vis oras paveda...tai sniegas istirpsta, tai per salta su Austeja doh.gif siandien irgi tas buvo planuose... biggrin.gif
Atsakyti
Smagus savaitgalis papuolė, tik pramogauk, bet gaila, mes namie įkalinti, Karina kažkokį virusą iš darželio parsinešė... ne gripas, bet tempa dvi dienas aukšta buvo, dabar jau geriau, tai tikimės ir mes dar gerų savaitgalių bigsmile.gif
Atsakyti