Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labas rytas

Mes toliau tupim namuose su 37.0 g.gif g.gif jau nervas ima.... kažkaip mintys krypsta link viruso kokio g.gif O panos jau į daržą kaip nori.... šnd sako, tai jūs su tėte būkit namuose, tegul jum būna laisva, o mus veškit į darželį biggrin.gif

QUOTE(sanet @ 2013 01 11, 11:12)
Ne, neklysti, taip ir jauciuos... laukiu pavasario, gal saule savo darba padarys  ax.gif

Oho...is kur pas tave tiek ziniu  smile.gif   Kai mes ne per daugiausia sergam, tai as isvis "zalia" apie tokius reikalus  biggrin.gif

Labai puikiai tave suprantu mirksiukas.gif kad greičiau prašviesėtų 4u.gif

Čia kaip aš sakau, mamos galėtų laisvai būt pediatrių seselėm lotuliukas.gif O dėl šito tai kažkada seniai buvo atvejis, kad gydytoja paskyrė, o vaistininkė nepardavė, tada ir teko pasidomėt kas čia per reikalai smile.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 01 11, 16:18)
vakar Amandai maximoj kad nuskilo,einam jau link isejimo prileke koks kazokas ar tadzikas ir kinderi i krepsi imete,atsiklause dar pas mus us vyru ar galima,

O tai patys susimokėt turėjot? Mum buvę, kad įdeda pora šokoladų ir čiupų, bet jau su čekiu, nupirktų biggrin.gif tai kaip čia suprast... išvis ubagynas biggrin.gif

QUOTE(Deiman @ 2013 01 11, 22:07)
Pasirodom gimtadienio proga  smile.gif

Mano Luknė žiūrėjo žiūrėjo, sako - oooo Arnas (Tesos) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė***: 12 sausio 2013 - 12:03
Labas rytas smile.gif

O jau grožis lauke bigsmile.gif

Mes vis dar namuose, Arnulis jau mažiau kosti, jei iki trečiadienio visai pagerės tai nei į polikliniką neisim, nes ten vienos bacilos doh.gif Manęs vis dar nenori paleisti sinusitas, bet jau geriau, išsikapstysiu.

QUOTE(Agnytte @ 2013 01 11, 16:18)
Klausyk kitais metais as tau foto,o tu man seni suveiksi lotuliukas.gif

Žinok jau šiemet 3 kartus jis juo buvo biggrin.gif kitais metais galės būt etatinis senelis biggrin.gif

QUOTE(Deiman @ 2013 01 11, 22:07)
Pasirodom gimtadienio proga  smile.gif

Kaip fainiai, o jau kaip užsinorėjau to viršutinio sluoksnio nuo torto biggrin.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 12, 12:02)
Mes toliau tupim namuose su 37.0  g.gif 

Mano Luknė žiūrėjo žiūrėjo, sako - oooo Arnas (Tesos)  lotuliukas.gif

Kaip šiandien laikotės??

Ane, nu turi tie vaikinai panašumo turi biggrin.gif
Atsakyti
Labas

Aš šnd irgi negaliu atsižiūrėt, toks nuostabus vaizdas, kad šakės wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 14, 09:07)
Mes vis dar namuose, Arnulis jau mažiau kosti, jei iki trečiadienio visai pagerės tai nei į polikliniką neisim, nes ten vienos bacilos  doh.gif  Manęs vis dar nenori paleisti sinusitas, bet jau geriau, išsikapstysiu.
Kaip šiandien laikotės??

Tai jau tikrai... mes nuo šeštadienio tempos jau neturim, bet šnd nuvarėm pas gydytoją pasižiūrėt dėl viso pikto.... tai žmonių o varge varge unsure.gif o mum nieko, ausų būgneliai šiek tiek papūsti, matyt nuo to ir buvo.... paatostogausim dar šią savaitėlę namuose... visi keturi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Agnytte, tai kaip dėl to meet'o??? Aš gal visai norėčiau antradienį arba ketvirtadienį bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 14, 14:55)
Labas

Aš šnd irgi negaliu atsižiūrėt, toks nuostabus vaizdas, kad šakės  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Agnytte, tai kaip dėl to meet'o??? Aš gal visai norėčiau antradienį arba ketvirtadienį  bigsmile.gif

o aš rūsy lindžiu, net pikta, nieko nematau, nors imk ir bėk iš darbo biggrin.gif

aš irgi gal išlįsčiau į meetą, reiktų jau prasiblaškyti, o tai per visas ligas tik namai ir darbas...
Atsakyti
Ligoniukams sveikatytes 4u.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 14, 13:55)
Aš šnd irgi negaliu atsižiūrėt, toks nuostabus vaizdas, kad šakės

Agnytte, tai kaip dėl to meet'o??? Aš gal visai norėčiau antradienį arba ketvirtadienį

drinks_cheers.gif as siandien vaziavau pas sese, kelias eina per miska, is abieju pusiu medziai, tai jau grozis....net pristabdziau, kad pasigrozet bigsmile.gif

O as kaip tik negaleciau tom dienom ax.gif nors nzn... isvis, jei ne kodelcius, sedeciau namie ir jegas taupyciau... biggrin.gif siandien nuo ryto kely, tai jau vos negriunu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 01 14, 15:01)
aš irgi gal išlįsčiau į meetą, reiktų jau prasiblaškyti, o tai per visas ligas tik namai ir darbas...

O man tik dabar dašuto, kad ketvirtadienį neturiu aukliaus, gi krepšinis be jokių komentarų..... tai aš tik antradienį galiu ax.gif atsirastų bendraminčių karšto vyno ir salotų paskanaut????? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 14, 23:50)
O man tik dabar dašuto, kad ketvirtadienį neturiu aukliaus, gi krepšinis be jokių komentarų..... tai aš tik antradienį galiu  ax.gif  atsirastų bendraminčių karšto vyno ir salotų paskanaut?????  cool.gif

aš irgi nebent šiandien, nes ketvirtadieniui kepu kibinus bendradarbiams Kaune, tad nežinau kada grįšiu po sočių pietų biggrin.gif
na ką vėl sninga ax.gif
Atsakyti
Laba dienuke,

koks smagus oras lauke,kol seimyna miegojo apsimusiau reikalus ir dar aplink nama sniega su kaimynu kasiau lotuliukas.gif Valytoja serga,tai as sugalvojau pasportuoti tokiu budu,visia patiko biggrin.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 14, 10:07)


Mes vis dar namuose, Arnulis jau mažiau kosti, jei iki trečiadienio visai pagerės tai nei į polikliniką neisim, nes ten vienos bacilos  doh.gif

Tai kita sav.gal netycia ir i kodelciuka uzsuksit po simto metu? Vakar buvo tik trys,kiti tikriausiai serga smile.gif

QUOTE(sanet @ 2013 01 14, 19:54)
O as kaip tik negaleciau tom dienom  ax.gif nors nzn... isvis, jei ne kodelcius, sedeciau namie ir jegas taupyciau...  biggrin.gif  siandien nuo ryto kely, tai jau vos negriunu  unsure.gif

Tai tu padaryk pertrauka tarp kodelciuko viena karta per men biggrin.gif As tai prasiau aukliaus kad isleistu,bet nezinau ar gales ir noro daug tures kai i aerobika isleidzia tris kart per savaite,sakys visai uzsipramogausiu as cia lotuliukas.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 14, 23:50)
O man tik dabar dašuto, kad ketvirtadienį neturiu aukliaus, gi krepšinis be jokių komentarų..... tai aš tik antradienį galiu  ax.gif  atsirastų bendraminčių karšto vyno ir salotų paskanaut?????  cool.gif
Noriu salotu tik vat nesuprantu ar kas ateis. Tu,viola,as tai vis jau trys,dar sanet,nerri gal nr kas turit ji tokia etatine meetu lankytoja gal atvyktu.Antoniene isgaravus irgi buvo atejus gal ateitu,sirsiuke isgaravus g.gif Tesai tai nesiulau nes dar uznes kokiu bacilu doh.gif  lotuliukas.gif

Atsakyti
Tai varom šnd???? 18 val.? Tradiciškai????

Agnytte, tu man vėl kokių vyrukų iš Kapsų užsakyky, tai vėl susirinks daug biggrin.gif

P.S. laba diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė***: 15 sausio 2013 - 12:18
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 15, 13:16)
Tai varom šnd???? 18 val.? Tradiciškai????

Agnytte, tu man vėl kokių vyrukų iš Kapsų užsakyky, tai vėl susirinks daug  biggrin.gif

P.S. laba diena  smile.gif

Ka ten Jums ponia uzsakysi,isbrokuoji paskui,kad amzius neatitinka, plauku spalva ne tokia kokios noretum...Geriau jau tada pereinu per koki pazintysxxx atsiusiu vyru foto ir issiirnksi g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na aš po pietų ir vyro neklausiau, dar, tai manau pasuosiu šiandien su Jazz'u ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 15, 11:56)
Valytoja serga,tai as sugalvojau pasportuoti tokiu budu,visia patiko biggrin.gif
Tai kita sav.gal netycia ir i kodelciuka uzsuksit po simto metu? Vakar buvo tik trys,kiti tikriausiai serga
Tai tu padaryk pertrauka tarp kodelciuko viena karta per men As tai prasiau aukliaus kad isleistu,bet nezinau ar gales ir noro daug tures kai i aerobika isleidzia tris kart per savaite,sakys visai uzsipramogausiu as cia

aha, visai smagu kartais pakasti, kai tai nera prievole ax.gif bent jau man biggrin.gif

siandien tai jau tikrai ne biggrin.gif gi sakiau, kad is namu isvyti mes trys rolleyes.gif sedim Vilkaviskio raj., tai tikrai nesibelsiu iki jusu ax.gif nebent ka nors isskirtinio pasiulysit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 15 sausio 2013 - 14:38