Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(viola78 @ 2013 01 11, 10:27)
nu pasidarius totali mamyčiukė, niekas nepadeda, jokie aiškinimai, susitarimai, na žodžiu reikia išlaukti...

o tu Arnučiui padaryk mikroplazmos tyrimą, gal čia bėda g.gif vyro seserei rado, tai vargšė metus laiko nesuprato kas darosi, vis kosti-serga, silpnai jaučiasi, rado mikroplazmą G, dabar geria antibus (klacidas tik veikia, pasirodo), jau geręja, akyse šviesėja smile.gif

Reikia išlaukt drinks_cheers.gif bet man kartais tai ir norėtųsi, kad labiau mamos norėtų... netruks čia praeit, ir visai gėdinsis mamą apsikabint ar pabučiuot viešai biggrin.gif

Bent anksčiau mikroplazmos požymis buvo tik sausas kosulys mirksiukas.gif gal dabar ir pasikeitę.... aišku tyrimai nepakenktų, bet aš daryčiau CRB ax.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 01 11, 10:29)
gal čia ta pati Tėja, kur lanko ir kodėlčių? tik nežinau mamytės vardo, bet tai mergytei dar nepilnai 2m

Nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 11:34)
Nesapnuok, man tavo Justas toks pat kaip ir prieš pora metų, visai nesikeičia  biggrin.gif

Sidrulka, už kančias  4u.gif  O dėl Actifedo.... farmacija  doh.gif  jiems per daug būtų kainavę leidimą rašyt, kad jei tinkami ir kūdikiams, būtų automatiškai stipriai išbrangę šio vaisto kaina, tad paprasčiau buvo parašyti, kad tinkami tik nuo 12 metų.... bet gydytojai ir toliau juos sėkmingai skiria mažesniems vaikams  ax.gif  (P.S. čia ne aš išsigalvojau, čia medicinos profesorės išaiškinimas  mirksiukas.gif )


ačiū 4u.gif gal pagaliua po 7 m metų trukmės bus pasibaigę mano kančios doh.gif nes pati procedūra, kadangi su narkoze, tai buvo visia tik baika, nors ir kišo tą vadinamą šlangą per burną, bet aš nieko nejaučiau thumbup.gif

taip, taip, man ir kažką panašaus aiškino mūsų daktarė dėl Actifedo, kad ten kažkokie farmacininkų nesutarimai ir sakė, kad mes skiriam, kaip anksčiau jį thumbup.gif
nors kai paskaitinėjau čia SM vaistų forumuose apie jį, tai geriau per dažnai nepiknaudžiauti šiuo vaistu

O Justas, tai gryna tėvelio kopija, - jis man tokiu suaugusio rimto vaiko veidu smile.gif
Papildyta:
o tai ir man parūpo kas per žmogus slypi po Kodėlčiaus senio šalčio rūbais, kad Arnutis turėtų atpažinti..... gal kažkas iš Tesos giminių? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 11 sausio 2013 - 10:43
QUOTE(viola78 @ 2013 01 11, 10:27)
o tu Arnučiui padaryk mikroplazmos tyrimą, gal čia bėda g.gif

Oho, pirmą kartą girdžiu, bet tai tikrai jau reikės klausti gyd., ar nereikėtų tokio tyrimo pasidaryti. O kaip ji kosėdavo sausai ar drėgnai ir koki dar jai simptomai būdavo???

Aš tai vis guodžiuosi, kad praeis, nes Agnyttes Amandai panašiai buvo, bet kas čia žino, kiekvienam skirtingai gali būti doh.gif
Atsakyti
visiems neislipantiems is ligu 4u.gif greiciau sveikit! visiems kt atsilaikyt pries ligas 4u.gif
mes ir visi cia baisiai sirgom, Smilte net su antibais.. db jau kaip ir nieko.. tik vyras priekurtis pasidare lotuliukas.gif o jei rimtai tai tikrai kzk negerai, gal nuo tu visu slogu ant ausu uzgule.. g.gif o ir man pries kelias dienas pabere nugara ir pilva,bet pusliukem blink.gif gal nusilpes organizmas, o gal alergija kokia.. niezti lb, bet laikausi nesikasau.. tepuosi bepantenu, gal praeis.. neskubu pas gydytoja, nes nesiplecia daugiau.. galvoju gal jautresne oda pasidare ir galejo but nuo kokiu skalbimo milteliu alerija, nes paberimas tose srityse kur liemenele liecia kuna g.gif bet ar nuo alergijos beria puslelem?
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 10:39)
Bent anksčiau mikroplazmos požymis buvo tik sausas kosulys  mirksiukas.gif  gal dabar ir pasikeitę.... aišku tyrimai nepakenktų, bet aš daryčiau CRB  ax.gif

O kaip tas CRB atliekamas?

QUOTE(sidrulka @ 2013 01 11, 10:41)
o tai ir man parūpo kas  per žmogus slypi po Kodėlčiaus senio šalčio rūbais, kad Arnutis turėtų atpažinti..... gal kažkas iš Tesos giminių? ax.gif

Čia ne apie Kodėlčiau senelį kalba eina biggrin.gif čia apie kitose foto matomą senelį mirksiukas.gif
Papildyta:
Aaa prisiminiau iš kraujo jį daro, mums ligoninėj kažkada darė smile.gif na reikės jau pasikonsultuoti su gyd., nes čia jau per ilgai tęsiasi.
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 11, 11:47)
Oho, pirmą kartą girdžiu, bet tai tikrai jau reikės klausti gyd., ar nereikėtų tokio tyrimo pasidaryti. O kaip ji kosėdavo sausai ar drėgnai ir koki dar jai simptomai būdavo???

aš irgi pirmą kartą išgirdau per Kalėdas... kaip vyro sesuo tai nepamenu, gal sausai paskutiniu metu labiau, o vyras tai šlapiai, bet pas jį ir karkalų daug plaučiuose buvo, na vnž, pasišnekėk su gydytoja, bus ramiau, o ir paaiškins geriau nei aš- aš visai nedraugauju su vaistais ir medicina schmoll.gif šią sritį palikus vyrui ir daktaram
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2013 01 11, 02:56)
Lb grazios visu foto, bet kokie visi dideli.. pasikeite.. o Smilte visia neauga atrodo

oi puksiu dar  snd fotosesija nestukes apturejau,tai db jau sakiau psio galiu gimdyt,kad ir sianakt

tiesa, gal zinot kokiu graziu mergaitisku vardu?

tai ymesk ir tu kokia foto, paziuresim ar paaugus biggrin.gif

Vau, tai kada mestelk fotkiu, y albumeli gali, jei cia nenori mirksiukas.gif

Kas del vardu-Teja ir man patiko, net galvojau duot, bet pagalvojau, kad galesiu sutrumpint ir as db savo fėja daznai vadinu Tėja biggrin.gif . Paskui, jei butu gimusi liepa, butu buvus Liepa...bet kad toli grazu mums iki tos liepos buvo biggrin.gif Galu gale liko du variantai Darija ir Austeja, bet kazkodel ggimdymo metu as ja pavadinau Austeja....nedrysau jau keisti, nors dar kelias savaites dvejojau, bet ir likau prie sio varduko biggrin.gif
Kaip tau Saulėja? As visai neperseniai šį vardą išgirdau...jaučiu, kad buciau šį varianta pasirinkus ax.gif

Bet jau cia tavo sirdele turi rinktis mirksiukas.gif

Nepamirsk prisiduot kai supuosi savo grozybe, aisku, kada laiko turesi mirksiukas.gif tai tautybe aire bus?

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 11, 08:49)
Nu žinok ne kaip mes laikomės, visa šeima sergam ir niekaip neišsikapstom, Arnas jau bus mėnesis kaip šlapiai kosti, bet gyd., nieko neranda, kraujas idealus, plaučiuose nieko negirdi, o aš nieko jau nesuprantu, geriam Husticum kažkokius vaistus, ale nieko jie ten nepadeda. Aš pati sinusitą apturėjau, žodžiu mums čia nelinksma visai 

Vajeee, glebys balionciku jusu seimynai 4u.gif

QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 11, 09:47)
Paisrodom ir mes
O už lango vėl žiema žiemužė! Su Justo labai ilgai iki darželio ryte ėjo, visas pusnis pakeliui išbraidė

aha, sita maza zoguti vora ir as jau maciau thumbup.gif fainuolis

QUOTE(sidrulka @ 2013 01 11, 10:15)
va, kaip visos linskmai ir su vaizdine medžiaga  išlindo iš po Naujų metų 

na, o aš vakar grįžau po poros nakvynių KMUk pagaliau pašalino akmenuką iš  tulžies latako, tai gal jau manęs daugiau  nebekamuos tie aršesni už sąrėmius priepuoliai, bet tai dabar jaučiu  pastovų skaudenimą inkste.... ir ten matyt užsiuto akemukai..... reikės dar eiti žiūrėtis ir dėl jų..... ,,akmenuota" aš, kaip mano draugė išsireiškė visa bėda, kad neprisiverčiu gerti skysčių daugiua nei noriu....

drinks_cheers.gif

linkiu, kad tuom ir baigtusi tavo ligos 4u.gif
O skysciu reikia daug gerti, ysipilk ta reikiama kieki y kazka ir pabandyk ji isgert, tai labiau geriasi, nei priejus ir ysipylus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 01 11, 10:58)
aš irgi pirmą kartą išgirdau per Kalėdas...

Aha reikės jau su gyd,, kalbėtis smile.gif smile.gif

QUOTE(sanet @ 2013 01 11, 11:00)
Kaip tau Saulėja?

Vajeee, glebys balionciku jusu seimynai  4u.gif

Mano sesers mergaitė Saulina, nu bet taip atitiko tą vardą, visada šypsosi ir tokia gėrietė ir plaukai šviesūs nu tikra tokia Saulutė biggrin.gif

Oi imam visus balionėlius, tikrai mums jų reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 10:18)
O mano panos prisižaidė su tėveliu  antradienį pusę dienos prasimalė visur, matyt kažkur būdami pakaisdavo, išėję į lauką pašalo, žodžiu nuo trečiadienio vakaro tempa 36,9-37,4  Dabar jau bus priverstinės atostogos

Sanet, gal klystu, bet žiūriu į tave, ir matau ten save prieš kokius 3 metus  :  pervargusią, neišsimiegojusią  ::

oooo negerai... sveikit 4u.gif

Ne, neklysti, taip ir jauciuos, bandziau gerti datuliu syrupa, dvi dozes sugeriau, bet baisaus pagerejimo nejauciu... laukiu pavasario, gal saule savo darba padarys ax.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 01 11, 10:29)
o sanet, man visada tokio liūdno veido mamytė : ... už tai dukrytė burbuliukas- štai kam mamytė atiduoda visą savo nuotaiką ir žandukus

matyt sunki vaikyste buvo biggrin.gif aha, visa savo dziaugsma vaikuciams atiduodu-burundukei ir oziukui biggrin.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 10:34)
:  O dėl Actifedo.... farmacija  doh.gif  jiems per daug būtų kainavę leidimą rašyt, kad jei tinkami ir kūdikiams, būtų automatiškai stipriai išbrangę šio vaisto kaina, tad paprasčiau buvo parašyti, kad tinkami tik nuo 12 metų.... bet gydytojai ir toliau juos sėkmingai skiria mažesniems vaikams :  (P.S. čia ne aš išsigalvojau, čia medicinos profesorės išaiškinimas  )

Oho...is kur pas tave tiek ziniu smile.gif Kai mes ne per daugiausia sergam, tai as isvis "zalia" apie tokius reikalus biggrin.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 01 11, 10:41)
o tai ir man parūpo kas  per žmogus slypi po Kodėlčiaus senio šalčio rūbais, kad Arnutis turėtų atpažinti.....

Ten Rasos vyras mirksiukas.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 01 11, 10:50)
o ir man pries kelias dienas pabere nugara ir pilva,bet pusliukem blink.gif gal nusilpes organizmas, o gal alergija kokia..  niezti lb, bet laikausi nesikasau.. tepuosi bepantenu, gal praeis.. neskubu pas gydytoja, nes nesiplecia daugiau.. galvoju gal jautresne oda pasidare ir galejo but nuo kokiu skalbimo milteliu alerija, nes paberimas tose srityse kur liemenele liecia kuna  bet ar nuo alergijos beria puslelem?

tu nejuokauk, geriau su gyd pasikonsultuok smile.gif
Atsakyti
Laba dienuke,

vakar Amandai maximoj kad nuskilo,einam jau link isejimo prileke koks kazokas ar tadzikas ir kinderi i krepsi imete,atsiklause dar pas mus us vyru ar galima,o ta visa kelia iki namu neatsigavo lotuliukas.gif Sakau gal labai nuskriausta,vargsiuke atrodo unsure.gif lotuliukas.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 01 11, 03:56)
tiesa, gal zinot kokiu graziu mergaitisku vardu?

Smagu,kad pasirodai. Kas del vardu tai mane tuoj uzmetys plytom,bet man sie grazus: Amelia,Patricija, Lukrecija(Luka), Atene, Liepa, Meida ir tavo minima Teja.Drauge mergytei toki varda dave, siltas grazus vardas.

QUOTE(sidrulka @ 2013 01 11, 11:15)
bet tai dabar jaučiu  pastovų skaudenimą inkste....

***** man jau kokie trys men desinej pusej sakykim po sonkauliu didelis sono skausmas,kartais net miegot negaliu. Negali cia irgi koks inkstas buti? Pas daktarsu turbut niekad neprisiruosiu nueit,nebent kai nuves...

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 11, 11:38)
bet mūsų tėtis labai moka balsą pakeisti ir turi labai neblogus aktorinius sugebėjimus, tai tikiuosi dar ne vienus metus nebus išaiškintas  lotuliukas.gif

Klausyk kitais metais as tau foto,o tu man seni suveiksi lotuliukas.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 11, 11:47)

Aš tai vis guodžiuosi, kad praeis, nes Agnyttes Amandai panašiai buvo, bet kas čia žino, kiekvienam skirtingai gali būti  doh.gif

Labai puikiai atsimenu Amandos ligos eiga,ji pradejo sirgti liepos gale,o kosulys pasibaige rugsejo gale taip kad nusiteik kad vaikas lyg ir sveikas,bet kosulys nesibagia doh.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 01 11, 11:50)
o ir man pries kelias dienas pabere nugara ir pilva,bet pusliukem blink.gif gal nusilpes organizmas, o gal alergija kokia..  niezti lb, bet laikausi nesikasau..

Man irgi taip buvo,pasiskaiciau kad gali atsirasti striju po tokio niezulio arba tempimo arba ten truksta kazkokiu medziagu tai liga kazkokai gaunasi,bet man zinok nieko panasaus nebuvo nei liga kokia nesiojausi,nei striju buvo,nesuprais nuo ko doh.gif O niezulys tai buvo nenormalus.
Atsakyti
Sveikos naujais metais smile.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 01 11, 10:27)
o šiandien mergina daržely, einam jau šią savaitę, po penkių savaičių pertraukos, labai sunkus periodas su baisiniais klyksmais verysad.gif nu pasidarius totali mamyčiukė, niekas nepadeda, jokie aiškinimai, susitarimai, na žodžiu reikia išlaukti...

Praeis 4u.gif Mano Rusne puse metu naktim asarodavo prabudus, kad nenori i darzeli eiti doh.gif Lygiai taip pat asarodavo naktim, kai buvo suzalota koja - klausdavo ar ne ryte perrisiu. Pagalvojau tada va koks "skausmas" jai tas darzelis. Bet rugseji atsirado nauja aukle, kuri jai labai patiko. Ji buvo pavaduojanti, tai su baime laukiau kas bus, kai gris nuolatine. Bet matyt tiek ir reikejo, kad apsiprastu. Galbut nuoskaudos pasimirso kol jos nebuvo. Pradzioj pastoviai verkdavo ir kazkada liepe jai apsiramint. Tiek tereikejo, kad pradetu nemegt tos aukles.

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 10:39)
Reikia išlaukt  drinks_cheers.gif  bet man kartais tai ir norėtųsi, kad labiau mamos norėtų... netruks čia praeit, ir visai gėdinsis mamą apsikabint ar pabučiuot viešai  biggrin.gif

Siandien pas daktare buvom. Nuo treciadienio abi su teciu namie, tai taip nesmagiai pasijutau, kai Rusne kepures neleido uzdet - pradejo aiskint - tete uzdes. Eva kombinzono neleido uzsegt, pradejo rekt - tete doh.gif Nezinau ka pagalvojo laukiantys, kad vaikai mamos neprisileidzia doh.gif
Bet taip jau buna, kai as su jom namie pabunu, tai tetis nieko negali daryt, stumia i sona biggrin.gif

Sveikatos ligoneliam 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kalbant apie vardus, drauge pavadino mergaite Almeida, man iki siol buvo negirdetas vardas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 11, 16:18)
Laba dienuke,

vakar Amandai maximoj kad nuskilo,einam jau link isejimo prileke koks kazokas ar tadzikas ir kinderi i krepsi imete,atsiklause dar pas mus us vyru ar galima,o ta visa kelia iki namu neatsigavo lotuliukas.gif Sakau gal labai nuskriausta,vargsiuke atrodo unsure.gif  lotuliukas.gif

Matomai biggrin.gif gal pagalvojo, kad tevai neperka nieko vaikui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Eimantukas dėkoja už sveikinimus smile.gif Mes taip pats sveikiname Kariną, Smiltę ir Rugilę happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Mano vaikas irgi tėvelį nuo pat leliuko labiau myli smile.gif Nors dabar kažkaip labai pradėjo reikštis ir meilė mamytei wub.gif
Gražios visų nuotraukytės wub.gif Pasirodom gimtadienio proga smile.gif Dagyvenau, nebemoku įdėti nuotraukos doh.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deiman: 11 sausio 2013 - 22:11