Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Simtas metu bigsmile.gif biggrin.gif

Laba diena,

Kada meetas? lotuliukas.gif


Su naujais metais visas ir visus 4u.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 01 04, 16:18)
Agnytte, Amanda šiandien nepasakojo apie mergytę mamyčiukę?

As maciau kai tu atvaziavai ir islekei,bet nepastebejau kad su Karina tik nustebau kai uz kokia 20min atvaziavau Amandos pasiimti Karinos nebuvo,net pagalvojau kad trumpokai mergaite pasizaide unsure.gif Bandyk rytoj vesti,gal apsipras g.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 08, 11:54)
Beje, ir su praėjusiu gimtadieniu pirmąjį mūsų forumo 4-metinuką Eimantą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Su GIMTADIENIU jubiliata 4u.gif

QUOTE(Tesa. @ 2013 01 09, 14:06)
Už šitą foto esam dėkingi Agnyttei  4u.gif

wub.gif Ka domina fotosesija - 10min 100lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Musu foto tai irgi ne karnavaliniu apredu,bet idedam pasirodyt kad taip pat turejom susitikima su seneliu biggrin.gif Tik vat dziaugsmo veide nebuvo visai doh.gif unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytte: 10 sausio 2013 - 22:57
O as uz sia foto dekoju Tesai 4u.gif
user posted image

QUOTE(Agnytte @ 2013 01 10, 22:56)
Kada meetas?

Ka domina fotosesija - 10min 100lt

Musu foto tai irgi ne karnavaliniu apredu,bet idedam pasirodyt kad taip pat turejom susitikima su seneliu  Tik vat dziaugsmo veide nebuvo visai

Kad man sunku prisitaikyt ax.gif

Zinosim kur kreiptis biggrin.gif

Kad ji visa susitikima su seneliu rimta buvo unsure.gif
Papildyta:
As, pasirodo, neturiu dar Kaledu fotkiu biggrin.gif negaliu daugiau nieko ymest lotuliukas.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
dekojam uz sveikinimus Smiltei, mes ir prisidedam prie sveikinimu Karinai, Rugilei ir Eimantui 4u.gif
Lb grazios visu foto, bet kokie visi dideli.. pasikeite.. o Smilte visia neauga atrodo lotuliukas.gif cia jau musu aplinkoj ir ne vieni sake,kad lb smulkute ir mazute,nors mes su vyru atrodo ne tokie jau nykstukai.. pazystamu mergaite puse metu jaunesne,o vos ne galva aukstesne.. nors tevai abu man iki peties.. smile.gif niu mes pavasarari atsigausim ir paaugsim, visus prisivysim biggrin.gif

QUOTE(sanet @ 2013 01 10, 23:08)
Eurorasa kaip laikaisi? Gal jau pagausejo seimyna ar dar pukši?  biggrin.gif


oi puksiu dar nestuke.gif snd fotosesija nestukes apturejau,tai db jau sakiau psio galiu gimdyt,kad ir sianakt biggrin.gif nes jau sunku gyvent biggrin.gif leliuke lb naktinuke, po vidurnakcio kai pradeda maltis pilvuky,tai tik spek saremius atlaikyt.. uzmiegu paryciais tik beveik.. kuo toliau tuo skaudziau ir dazniau.. jau ilgaai netempsiu tikriausiai smile.gif gerai,kad e-book skaitykle turiu,tai kaip naktis taip kokia knyga perskaitau.. baigiasi jau el-knygu atsargos biggrin.gif
vakar buvau pas akusere,tai gelezies priliepe gert,nes trukumas ir siaip vitaminu daugiau naudot..
tai tiek ziniu ax.gif labos nakties, eisiu da kokia knyga paskaityt kol mazajai atsibos man sonkaulius spardyt biggrin.gif
tiesa, gal zinot kokiu graziu mergaitisku vardu? su Smilte viskas buvo paprasta beveik nuo pat pradziu zinojau kaip pavadinsiu ir neturejau jokiu kt variantu.. o db doh.gif perskaiciau gal visus zodynus ir nlb kas lipo.. dar ir snd neturiu galutinio varianto.. na db turiu tik viena varianta-Teja.. kaip jums? vyras tai visokiu variantu prigalvoja, kaip diena taip vos ne kt vardas, vienu zodziu iesko bet kokio varianto, nes jam Teja nl prie sirdies.. o jis nori viena diena Kamiles, kita diena Ramintos, dar kt Austejos, paskui jau Rusnes... doh.gif lotuliukas.gif isvedinejom cia ir sudurtinius variantus,tai toks visai man neblogas atrodo kamiles ir tejos sudurtinis-Kameja.. tai vel neitinka kam vardus iskraipau.. nu jauciu bevarduke kuri laika bus doh.gif

Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 01 10, 21:18)
pasirodėm FB, rodomės ir čia... nieko ypatingo, bet vakariniai pasivaikščiojimai darželio teritorijoj prie namų

Oho kaip smagiai jūs čia bigsmile.gif ir aš jau baltai užpavydėjau, mes matyt jau iki pavasario į lauką neišlysim doh.gif

QUOTE(sanet @ 2013 01 10, 22:08)
O kaip jus laikotes? Senai bematem jus  ax.gif

Nu žinok ne kaip mes laikomės, visa šeima sergam ir niekaip neišsikapstom, Arnas jau bus mėnesis kaip šlapiai kosti, bet gyd., nieko neranda, kraujas idealus, plaučiuose nieko negirdi, o aš nieko jau nesuprantu, geriam Husticum kažkokius vaistus, ale nieko jie ten nepadeda. Aš pati sinusitą apturėjau, žodžiu mums čia nelinksma visai doh.gif

QUOTE(Agnytte @ 2013 01 10, 22:56)

wub.gif Ka domina fotosesija - 10min 100lt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O tu brangininke lotuliukas.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 01 11, 02:56)
tiesa, gal zinot kokiu graziu mergaitisku vardu?

Oooo aš tai irgi net neįsivaizduoju jei reikėtų išrinkti kokį rinkčiau ir ne vien tik mergaitei doh.gif biggrin.gif Čia tie vardai tai labai sudėtingas dalykas, kitų nuomonės tai tu net neklausk, nes kas gražu tau kitiems bus labai negražu, taip gali leliukas ir be vardo likti biggrin.gif svarbiausia kas jums su vyru gražu mirksiukas.gif kas dėl Tėjos tai kažkada vienoj palatoj gulėjom su tokia mergyte Tėja, o jos sesuo buvo Lėja, mano ausiai reikėjo priprast prie tų vardų, bet skambėjo visai gražiai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gyvos,
pagaliau pabudom Naujais metais:)
Paisrodom ir mes :0
user posted imageuser posted image

Tesa, lipkit iš tų ligų greičiau 4u.gif

O už lango vėl žiema žiemužė! Su Justo labai ilgai iki darželio ryte ėjo, visas pusnis pakeliui išbraidė doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 11, 09:47)
Paisrodom ir mes :0

Tesa, lipkit iš tų ligų greičiau 4u.gif

Mačiau šitą žmogutį Facebooke thumbup.gif

Kad taip lengva būtų išlipti tai su visais trenksmais iššokčiau biggrin.gif nu nieko gal kaip nors čia mes smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

va, kaip visos linskmai ir su vaizdine medžiaga biggrin.gif išlindo iš po Naujų metų thumbup.gif

Tėja lanko kartu su mumis Kodėlčių vienoje grupėje- man visai gražus, smagus, lengvas vvardukas thumbup.gif bet kita vertus, pagalvok, bus senučiukė su vardu Tėja ax.gif bet gal kai užaugs mūsų vaikų karta visai kitaip skambės tie įmantrūs vardai.... Rusnė man irgi gražu... Kamilė, tai kaip aš sakau, kam vadinti vaiką užsienietiškai- tuomet jau geriau išsiversti į lietuvių kalbą ,,Ramunė"....


na, o aš vakar grįžau po poros nakvynių KMUk doh.gif thumbup.gif pagaliau pašalino akmenuką iš tulžies latako, tai gal jau manęs daugiau nebekamuos tie aršesni už sąrėmius priepuoliai, bet tai dabar jaučiu pastovų skaudenimą inkste.... ir ten matyt užsiuto akemukai..... reikės dar eiti žiūrėtis ir dėl jų..... ,,akmenuota" aš, kaip mano draugė išsireiškė smile.gif smile.gif visa bėda, kad neprisiverčiu gerti skysčių daugiua nei noriu.... doh.gif

aš su foto pasirodysiu kažkada vėliau, nes realiai vyras jau jas sutvarkęs, bet pati dar normaliai nepržiūrėjua ri neatsirinkau, kas gražiausia biggrin.gif


geros dienos visoms. nesirkit 4u.gif

ikiukas 4u.gif

ir mes jungiamės prie sveikinimų Eimantukui ir dėkojam visiems už sveikinimus Rugilei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, mums nuo užsitęsusios slogos ir kosulio jau po mėnesio laiko gydymo Dovilei daktarė skyrė Actifedą, nors jo anatocaijoje rašoma, kad tinkamas tik nuo 12 ar tai 14 metų, nes jame yra kažkokių narkotinių medžiagų.... žodžiu, mums jį liepė gerti prieš miegą, nes jis migdo..... tai mums buvo dvigubba nauda - ir po kelių vaisto sugėrimų išvijom visas ligas ir greitia užmigo mūsų siautulinga panelė..... bet ilgai nepiknaudžiavom tuo vaistu... gal kokias tris dienas ir tai jau daviau tik prieš nakties miegą...

ale, tai šeiemt pas visus vaikučius vaikščiojo tas pats senis šaltis biggrin.gif pas mus tik darželyje buvo kitas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 11 sausio 2013 - 10:16
Labukas

O mano panos prisižaidė su tėveliu doh.gif antradienį pusę dienos prasimalė visur, matyt kažkur būdami pakaisdavo, išėję į lauką pašalo, žodžiu nuo trečiadienio vakaro tempa 36,9-37,4 g.gif doh.gif Dabar jau bus priverstinės atostogos unsure.gif

Tesa, nuostabios Kalėdos pas jus, ir senelis tas pats kaip ir kasmet biggrin.gif vis dar Arnas neatpažįsta? bigsmile.gif

Viola, smagiai ten jūs thumbup.gif

Eurorasa, pritariu, kad čia tik jūsų apsisprendimas, linkiu lengvai rast ir priimt kompromisą 4u.gif Mes turim 2 m. draugę Tėją, visai thumbup.gif

Agnytte, jūs ir taip nuostabios, karnavalinių rūbų jums ir nereikia mirksiukas.gif

Sanet, gal klystu, bet žiūriu į tave, ir matau ten save prieš kokius 3 metus blush2.gif pervargusią, neišsimiegojusią blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 01 10, 23:56)
As maciau kai tu atvaziavai ir islekei,bet nepastebejau kad su Karina tik nustebau kai uz kokia 20min atvaziavau Amandos pasiimti Karinos nebuvo,net pagalvojau kad trumpokai mergaite pasizaide unsure.gif Bandyk rytoj vesti,gal apsipras g.gif

tai va, kad nespėjau nė išvažiuoti, kai teko vėl eiti į derybas, bet nesusiderėjau lotuliukas.gif doh.gif bet ir gerai, nes nebūčiau spėjus iki pirmos, eilė pas gydytoją didelė buvo, iš klinikos išėjom tik po pusės dviejų doh.gif
o šiandien mergina daržely, einam jau šią savaitę, po penkių savaičių pertraukos, labai sunkus periodas su baisiniais klyksmais verysad.gif nu pasidarius totali mamyčiukė, niekas nepadeda, jokie aiškinimai, susitarimai, na žodžiu reikia išlaukti...

Sveikinam ir mes Eimantuką su gimtadieniu 4u.gif ale jau seniai ir bematėm Eimantuką g.gif

QUOTE(eurorasa @ 2013 01 11, 03:56)
o Smilte visia neauga atrodo lotuliukas.gif cia jau musu aplinkoj ir ne vieni sake,kad lb smulkute ir mazute,nors mes su vyru atrodo ne tokie jau nykstukai..
oi puksiu dar nestuke.gif 

visai nepergyvenk, kad Smiltė mažesnė už kitus, vaikai juk tam tikrais periodais auga, dabar gal periodas, kai smegenys intensyviai vystosi, atkreipk dėmesį, gal šiuo periodu labai daug perliukų pateikė, gal greitai viską įsisavina, paskui kai augs organizmas, protinė smegenų veikla ne taip intensyviai vystysis mirksiukas.gif aš labai matau tokius periodus ant Karinos, tad ir nesuku galvos, čia jau mes nepareguliuosim labai, jei gydytojai nieko nesako, telpa į normas vaikas, viskas tvarkoj smile.gif
jau nedaug ir beliko puškuoti tau žiūriu bigsmile.gif o mažoji gi dieną neturi progos pasireikšti, sesė valdo pasaulį, tai atsigriebia naktim, kai sesė miega mirksiukas.gif dėl vardo, tai pažiūrėsi vaikui į akis ir vardas pats ateis iš jau galvotų ir apgalvotų, aš irgi turėjau pora variantų, gimė Karina, paėmiau ant rankų ir vienas vardas atkrito, nors jis man nuo vaikystės labai patiko, na bet neįsivaizduoju Karinos kitu vardu dabar schmoll.gif Enrika, nei šis nei tas būtų-netinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tesa. @ 2013 01 11, 09:49)
Labas rytas smile.gif
Oho kaip smagiai jūs čia  bigsmile.gif ir aš jau baltai užpavydėjau, mes matyt jau iki pavasario į lauką neišlysim  doh.gif
Nu žinok ne kaip mes laikomės, visa šeima sergam ir niekaip neišsikapstom, Arnas jau bus mėnesis kaip šlapiai kosti, bet gyd., nieko neranda, kraujas idealus, plaučiuose nieko negirdi, o aš nieko jau nesuprantu, geriam Husticum kažkokius vaistus, ale nieko jie ten nepadeda. Aš pati sinusitą apturėjau, žodžiu mums čia nelinksma visai  doh.gif

nepavydėk, šiandien jau užsikosėjo važiuojant į darželį, tai kažin kaip čia mums tas savaitgalis unsure.gif
Lįskit iš ligų greičiau 4u.gif 4u.gif nors mūsų šeimyna irgi šiemet silpnai, dabar sveikiausia kol kas Karina-laukiam laukiam pavasario bigsmile.gif o tu Arnučiui padaryk mikroplazmos tyrimą, gal čia bėda g.gif vyro seserei rado, tai vargšė metus laiko nesuprato kas darosi, vis kosti-serga, silpnai jaučiasi, rado mikroplazmą G, dabar geria antibus (klacidas tik veikia, pasirodo), jau geręja, akyse šviesėja smile.gif vyras irgi panašiai, niekaip neišsisveikdavo iki galo, pasisakė gyd dėl tyrimo, tai tas iškart be tyrimų Klacido išrašė, sutaupė 50lt biggrin.gif jau gerėja ir vyrui, nes kokius du mėnesius gyvent nesinorėjo jam, taip blogai buvo...

QUOTE(Nesapnuok @ 2013 01 11, 10:47)
sveikos gyvos,
pagaliau pabudom Naujais metais:)

O už lango vėl žiema žiemužė! Su Justo labai ilgai iki darželio ryte ėjo, visas pusnis pakeliui išbraidė doh.gif  bigsmile.gif

o kodėl Justas toks rimtas rimtas? kaip išaugęs bigsmile.gif
KArina vakar irgi pusnis darže braidė-braidė, kol neįtikinau, kad varom namo kombinezoną regtis ir į lauką, pasidūkti normaliai, o taip tai gali ir suledėt kol visos pusnys bus išbraidytos biggrin.gif ot džiaugsmo dabar vaikam smile.gif nors ir man visai smagu buvo su sniegu pažaisti lotuliukas.gif pradedu vaikėti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 11:18)
Sanet, gal klystu, bet žiūriu į tave, ir matau ten save prieš kokius 3 metus  blush2.gif  pervargusią, neišsimiegojusią  blush2.gif  4u.gif

neįsisirkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aš irgi pagalvojau apie tą patį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 11:18)
Eurorasa, pritariu, kad čia tik jūsų apsisprendimas, linkiu lengvai rast ir priimt kompromisą  4u.gif Mes turim 2 m. draugę Tėją, visai  thumbup.gif

Agnytte, jūs ir taip nuostabios, karnavalinių rūbų jums ir nereikia  mirksiukas.gif

Sanet, gal klystu, bet žiūriu į tave, ir matau ten save prieš kokius 3 metus  blush2.gif  pervargusią, neišsimiegojusią  blush2.gif  4u.gif



gal čia ta pati Tėja, kur lanko ir kodėlčių? tik nežinau mamytės vardo, bet tai mergytei dar nepilnai 2m

o sanet, man visada tokio liūdno veido mamytė ax.gif ... už tai dukrytė burbuliukas- štai kam mamytė atiduoda visą savo nuotaiką ir žandukus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 11 sausio 2013 - 10:31
Nesapnuok, man tavo Justas toks pat kaip ir prieš pora metų, visai nesikeičia biggrin.gif

Sidrulka, už kančias 4u.gif O dėl Actifedo.... farmacija doh.gif jiems per daug būtų kainavę leidimą rašyt, kad jei tinkami ir kūdikiams, būtų automatiškai stipriai išbrangę šio vaisto kaina, tad paprasčiau buvo parašyti, kad tinkami tik nuo 12 metų.... bet gydytojai ir toliau juos sėkmingai skiria mažesniems vaikams ax.gif (P.S. čia ne aš išsigalvojau, čia medicinos profesorės išaiškinimas mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2013 01 11, 10:18)
Tesa, nuostabios Kalėdos pas jus, ir senelis tas pats kaip ir kasmet  biggrin.gif  vis dar Arnas neatpažįsta?  bigsmile.gif

Aha tas pats vis biggrin.gif bet Arnas nieko man nesako, gal ir atpažįsta, nors tikiuosi, kad ne biggrin.gif bus matyt ką kitais metais užgiedos smile.gif bet mūsų tėtis labai moka balsą pakeisti ir turi labai neblogus aktorinius sugebėjimus, tai tikiuosi dar ne vienus metus nebus išaiškintas lotuliukas.gif
Atsakyti