Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

QUOTE(amli @ 2007 01 19, 16:58)
Tai pas mane norma turbut visad buvo ne maziau 10 kartu per diena, o dar kai "sveikai" pageriu daugiau vandenelio tai tik reik pasirupint kad po to tureciau kur nubegt. Bet man kai buvo dirgliosios zarnos sindromas tai tuo paciu buvo ir dar dirglesne slapimo pusle, ir nieks nepadejo kaip ir jum. Tai pas mane tiks itarimas kad tai viena ir ta pati liga, o apie savo isgijima parasiau "dirgliosios zarnos sindromo" temoje.

Manau, kad daznas slapinimasis gali buti jautriu zmoniu "privilegija" kuomet tiesiog raumens, gaubiancio slapimo pusle tonusas yra didesnis (beja, maciau per tv jie cia JAV reklamuoja toki vaista, mazinanti slapimo pusles raumens tonusa). Bet visgi paprastas daznas slapinimasis labai skiriasi su tuo daznu ir labai nemaloniu slapinimusi esant dirgliosios zarnos sindromui...
O ar jum niekad nera buve taip kad kai jaudiniesi del ko nors (gal net pati to neisisaminindama) jau atrodo taip labai nori i tuoleta, o paskui uzsimirsti darydama kazka kita ir tas visas noras praeina. Tada pagalvoju - tai matai koks ten tas apgaulingas noras buvo, kad kai uzsimirsai tai dar gera valanda po visai nebenori...

sveikute amli taip ir yra kaip tu aprasei kai buna tuscia pusle ir kai iseini kur tai taip suspaudzia pusle toks kaip sudirginimas gaunasi atrodo neislaikysi schmoll.gif g.gif ,bet po kurio laiko atleidzia ir viskas normaliai.
kaip tau sekasi prisimenu tave kai turejome panasias priezastis su pilvo apacios skausmu ....?
pas mane dar yra ir dirglios zarnos sindromas doh.gif isprotejimas....bet dabar gal geriau butu tik dirgli zarna ,negu dirgli pusle ,nes su zarna budavo viduriavimas tik rytais ,o pusle tai visa diena kai tik kur iseini... doh.gif
Atsakyti
Sena tema....bet įdomu....ar pagerėjo jums gyvenimas, kokius vaistus vartojot...ir .t..t g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 04 11, 07:51)
Sena tema....bet įdomu....ar pagerėjo jums gyvenimas, kokius vaistus vartojot...ir .t..t g.gif

na kartais gerai po vaistu vartojimo ,o kartais labai prastai wc lakstymas doh.gif
o vaistai tai as driptane geriau tai iskart poveikis budavo ,tik vienas trukumas kad pradzioj dziuvo burna ir svaigo galva.... g.gif
o kaip tavo puslyte?
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 04 11, 14:51)

o kaip tavo puslyte?

...visi išeinami galai prastai.... verysad.gif ...žinoma reik eit pas gydytojus...bet kaip prisiverst...nors jau atsibodo kentėt.....ui kaip atsibodo.... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 04 11, 16:49)
...visi išeinami galai prastai.... verysad.gif ...žinoma reik eit pas gydytojus...bet kaip prisiverst...nors jau atsibodo kentėt.....ui kaip atsibodo.... doh.gif  blush2.gif

gal ziurek ir tau dirgli pusle kaip kad ir as vis manydavau kad man vis moteriskos bedos vis vaziuodavau tirdavau rasdavo koki uzdegima vaistu pagerdavau bet pusle streikavo doh.gif paskui tik istyre kai nieko nerado kad dirgli pusle ,pageriau Driptane kelis kart ir praeidavo kai uzeina vel nusiperku . g.gif
Papildyta:


o kaip tavo zarnynas nes pas mane ir zarnynas dirglus doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 11 balandžio 2007 - 19:59
QUOTE(lynkute @ 2007 04 11, 20:57)
gal ziurek ir tau dirgli pusle kaip kad ir as vis manydavau kad man vis moteriskos bedos vis vaziuodavau tirdavau rasdavo koki uzdegima vaistu pagerdavau bet pusle streikavo doh.gif paskui tik istyre kai nieko nerado kad dirgli pusle ,pageriau Driptane kelis kart ir praeidavo kai uzeina vel nusiperku . g.gif
Papildyta:
o kaip tavo zarnynas nes pas mane ir zarnynas dirglus doh.gif  g.gif

.....pabandysiu pagert tuos vaistus.....
...o su žarnynu net nežinau kaip ir pasakyt.....atrodo daugmaž apsitvarkė...tfu tfu tfu....bet....nuo to šiurpaus tuštinimosi pradėjo žarna rodytis lauk.....ir įplėša yra....tai dažnai kraujuoja.... doh.gif ....ir jaučiu kad vidinį hemarojų turiu..... blush2.gif
.....O tau kaip einas?.....aš jau ir bijau klaust....tu taip senai kovoji....ar geriau nors kiek?..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 04 11, 21:45)
.....pabandysiu pagert tuos vaistus.....
...o su žarnynu net nežinau kaip ir pasakyt.....atrodo daugmaž apsitvarkė...tfu tfu tfu....bet....nuo to šiurpaus tuštinimosi pradėjo žarna rodytis lauk.....ir įplėša yra....tai dažnai kraujuoja.... doh.gif ....ir jaučiu kad vidinį hemarojų turiu..... blush2.gif
.....O tau kaip einas?.....aš jau ir bijau klaust....tu taip senai kovoji....ar geriau nors kiek?..... g.gif

jau kartais net sapnuoju savo ligas blush2.gif verysad.gif tas zarnynas tai buvo visai nieko bet kai buvo paumejimas doh.gif tai bijojau kur iseit viduriavimas ,apgaulingas noras buvo tustintis doh.gif baisu g.gif dar ir dabar ryte triznalioju bet ta baime panaikinau tik nezinau ar ilgam g.gif
o tau agfa tai dirglios žarnos sindromas buvo ar taip ir nezinai g.gif ?nes dažniausiai ir buna jai dirglus žarnynas tai ir puslyte streikuoja blush2.gif . o kokius vaistukus zarnynui vartojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 04 12, 09:20)
jau kartais net sapnuoju savo ligas blush2.gif  verysad.gif tas zarnynas tai buvo visai nieko bet kai buvo paumejimas doh.gif tai bijojau kur iseit viduriavimas ,apgaulingas noras buvo tustintis  doh.gif baisu g.gif dar ir dabar ryte triznalioju bet ta baime panaikinau tik nezinau ar ilgam g.gif
o tau agfa tai dirglios žarnos sindromas buvo ar taip ir nezinai g.gif ?nes dažniausiai ir buna jai dirglus žarnynas tai ir puslyte streikuoja blush2.gif . o kokius vaistukus zarnynui vartojai? g.gif

.....nieko aš nevartojau....tik bakterijas gerasias....tiesiog maistą pradėjau stipriai žiūrėtis ir pasitaisė situacija....
....pas gydytojus nebuvau, tai ir nežinau nuo ko man ir kas man.... doh.gif
....o per tą apgaulingą norą.....įsivariau sau bėdą....jau rašiau..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 04 12, 09:49)
.....nieko aš nevartojau....tik bakterijas gerasias....tiesiog maistą pradėjau stipriai žiūrėtis ir pasitaisė situacija....
....pas gydytojus nebuvau, tai ir nežinau nuo ko man ir kas man.... doh.gif
....o per tą apgaulingą norą.....įsivariau sau bėdą....jau rašiau..... doh.gif

as irgi isivariau baime tai dabar ir bijau kazkur vaziuoti keliauti ir eiti doh.gif taiva nezinau kada baigsis sakau gal kaip pastosiu tai gal ir baigsis....
kazkaip neatsimenu kad butum rasius apie savo beda.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 12 balandžio 2007 - 11:16
QUOTE(lynkute @ 2007 04 12, 12:05)
as irgi isivariau baime tai dabar ir bijau kazkur vaziuoti keliauti ir eiti doh.gif taiva nezinau kada baigsis sakau gal kaip pastosiu tai gal ir baigsis....
kazkaip neatsimenu kad butum rasius apie savo beda.. g.gif

.....rašiau keliais postais aukščiau....
.....su baime ir aš kariauju....jei jau kur išeinu...tai pirma mintis ar ten bus WC.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 04 12, 13:26)
.....rašiau keliais postais aukščiau....
.....su baime ir aš kariauju....jei jau kur išeinu...tai pirma mintis ar ten bus WC.... doh.gif

agfa o tu senai kankiniesi su sitom bedelem g.gif nes as tai 2,5 metu vargstu doh.gif
o tau apgaulingas noras yra slapintis ar ir tustintis ,nes man tai ir tas ir tas du galai blush2.gif streikuoja baisu
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 04 12, 15:25)
agfa o tu senai kankiniesi su sitom bedelem g.gif nes as tai 2,5 metu vargstu doh.gif
o tau apgaulingas noras yra slapintis ar ir tustintis ,nes man tai ir tas ir tas du galai blush2.gif streikuoja baisu

...senai žinok...jau net neatsimenu...prieš metus išėmė tulžies puslę, tai tada jau galvojau kad be jos man bus kapiec.... doh.gif
....o streikuoja tai abu galai....dabar tai puslė labai stipriai davė apie save žinot....bandysiu nusipirkt tų vaistų kur minėjai.....
....velnias...bijau aš tų daktarų kaip nežinau ko.....reikia būtinai pas proktologą...bet kad visi vyrai....tai galvoju gal susiruošiu pas motera į sostinę..... g.gif blush2.gif
Atsakyti