Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

Labas lynkute 4u.gif
Jungiuos ir aš prie myžniukių hihihi.gif lotuliukas.gif flirt.gif


QUOTE(sausė @ 2007 01 04, 20:00)
Čia tau bus nervinis noras šlapintis - pirmiausia pas šeimos gydytoją, toliau jau duos nukreipimus.Neįšsigask, tokių žmonių yra daug ir gana lengvai viskas susitvarko. slap.gif

Deja bet šita problema susitvarko labai nelengvai verysad.gif nes visų pirma tai labai paveikia psichologiškai o tada jau reikia labai daug ir ilgai su savim dirbti doh.gif Vaistai aptvarko tam momentui o paskui ir vėl tas pats - juk negersi vaistų visą gyvenimą unsure.gif Jeigu kitas ligas galima išsigydyti vaistais, išsioperuoti dar kažką padaryti, tai ši problema labai sunkiai išsprendžiama unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmen: 08 sausio 2007 - 19:35
sveika karmen senai jau buvai pas mumi myzniukes mirksiukas.gif blush2.gif
jezau galima ir is proto issikraustyti tai reiks kokius pampersiukus nesioti verysad.gif blink.gif nes jai kelione tai viskas iklotai man netiktu nes ir neatlaikytu tokio kiekio verysad.gif

matrica taip ir yra skaiciau kad ilgalaikiai cistitai ir sukelia tokius inkstu negalavimus po abortu, po operaciju,nusilpusiai imuniniai sistemai,nuo ilgalaikio vaistu vartojimo i t.t...
jai rasiu straipsniuka ta idesiu cia. O man matyt nuo uzdegimu ilgai trunkanciu is moteriskos puses ir prasidejo siti negalavimai... g.gif

Karmen o kaip tau sekasi?Kaip su pusle reikalai gal jau susitvarke viskas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 09 sausio 2007 - 09:10
QUOTE(lynkute @ 2007 01 09, 10:08)
Karmen o kaip tau sekasi?Kaip su pusle reikalai gal jau susitvarke viskas? g.gif

Ai irnesakyk.gif pas mane viskas taip pat - nei kažkiek geriau nei blogiau ax.gif
Dabar mano visos viltys į nėštumą, Santariškėse pasakė kad nėštumo metu gali pasireguliuot hormonai ir gal tada situacija kažkiek pagerėtų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės ir aš turiu šią nemalonią problemėlę.Bet man viskas pasireiškė po paskutinio nėštumo.Pusantrų metų po gimdymo buvo dar pakenčiama,o dabar net nesinori kur toliau eiti,nes jaučiuosi nesaugi.Mažoji tingi pati eiti,tai kai tik kilsteliu ją ant rankų,tai taip užsimanau i tualetą lyg pora valandų bučiau nėjus.Manau,kad man bus dėl pasmukusios gimdos.
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2007 01 09, 13:57)
Sveikutės ir aš turiu šią nemalonią problemėlę.Bet man viskas pasireiškė po paskutinio nėštumo.Pusantrų metų po gimdymo buvo dar pakenčiama,o dabar net nesinori kur toliau eiti,nes jaučiuosi nesaugi.Mažoji tingi pati eiti,tai kai tik kilsteliu ją ant rankų,tai taip užsimanau i tualetą lyg pora valandų bučiau nėjus.Manau,kad man bus dėl pasmukusios gimdos.

pabandyk nusipirkti vaistuku driptane man tai jie padejo...nes po gimdymo pusles spazmai buna greiciau susitraukia ir uzspaudzia ir taip uzsimanai atrodo neislaikysi o paskui pabuni ir nieko as tai negimdzius ir noriu greiciau vaikiuka pasigamint irgi nes jau tos visos ligos veda is proto.... doh.gif
Atsakyti
Šiandien Lietuvos ryte yra viso puslapio straipsnis sveikatos gide apie dirglią pūslę. Santariškės pradėjo daryt kažkokias botulino toksino injekcijas į pūslę, jau penkiom pacientėm padaryta, poveikis aišku ne visam gyvenimui mirksiukas.gif o max 9 mėn. o kainuoja viena procedūra "tik" 705 Lt nes pacientui reikia viską apsimokėt pačiam pradedant vaistais baigiant kažkokiu ypatingu švirkštu blink:


Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2007 01 09, 18:35)
Šiandien Lietuvos ryte yra viso puslapio straipsnis sveikatos gide apie dirglią pūslę. Santariškės pradėjo daryt kažkokias botulino toksino injekcijas į pūslę, jau penkiom pacientėm padaryta, poveikis aišku ne visam gyvenimui  mirksiukas.gif o max 9 mėn. o kainuoja viena procedūra "tik" 705 Lt nes pacientui reikia viską apsimokėt pačiam pradedant vaistais baigiant kažkokiu ypatingu švirkštu  blink:

tai brangu blink.gif ir jai tik 9 men. padeda,jeigu visam padetu bandyciau ,bet dar neaisku ar tiksliai pusle as dar pvz.nedariau cistoskopijos gal vertetu pasidaryt g.gif bet gydytojas sake jai kai slapiniesi nera kraujo tai ir nebutina g.gif
isvis man apie dirgluma net neuzsimena nes man dazniau panasus simptomai i slapimo pusles uzdegima bet pusles uzdegimas juk greitai nuo vaistu pasveiksta ,kartais ir savaime praeina g.gif o man jau koki 4 men. taip tesias, antidepresantus ir raminamus geriu nepadeda geriau driptane padedavo geriau budavo imunine sistema gerinu visokiais papildais ir nesuprantu verysad.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 09 sausio 2007 - 19:27
O gal tu tiesiog visko per daug geri? g.gif Antidepresantai, raminamieji, driptane, papildai... Gal tokia gausa preparatų tau tuos simptomus sukelia? unsure.gif
Aš tai pavyzdžiui negaliu gerti daugelio vitaminų, pastebėjau kad nuo visokių papildų mane varo į WC blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2007 01 09, 19:38)
O gal tu tiesiog visko per daug geri?  g.gif Antidepresantai, raminamieji, driptane, papildai... Gal tokia gausa preparatų tau tuos simptomus sukelia?  unsure.gif
Aš tai pavyzdžiui negaliu gerti daugelio vitaminų, pastebėjau kad nuo visokių papildų mane varo į WC  blush2.gif

gali buti karmen ir as taip pagalvojau bet kaip tu negersi kad man antidepresantai ir raminamieji reikalingi ,nes buciau nezinau doh.gif tie nerimo priepoliai, bet jau biski nutraukineju as juos nes geriu beveik metai ax.gif o vitaminai tai DŽS kad taip nestreikuotu g.gif
o kiek laiko jau planuoji
2.gif ?ir kaip sekasi mirksiukas.gif nes as tai irgi labai noriu leliaus bet kai pabaigsiu savo vaistukus tada jau paziuresim kaip cia seksis.... g.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos aš pagal čia aprašytus simptomus turiu dirglią šlapimo puslę, gal žinot, kas galėtų padėti?
Atsakyti
QUOTE(anaid79 @ 2007 01 10, 10:20)
Sveikos aš pagal čia aprašytus simptomus turiu dirglią šlapimo puslę, gal žinot, kas galėtų padėti?

yra vaistukai ziurint del kokios priezasties pasidare dirgli gal nerviskai tai reiktu pavartoti antidepresantu ,jai taip tai yra pabandyk pagerti Driptane ,Urispas gal padetu ... g.gif
Atsakyti
Lynkute, aš dažniau šlapintis pradėjau pirmo nėšumo pabaigoj, tai po gimdymo taip ir neatsistatė, dar vėliau turėjau stiprų puslės uždegimą, tai nors tuo metu ir gydžiaus nelabai padėjo, dar vėliau tyriaus inkstus, tai kaip ir nieko nerado, echoskopija parodė, kad padidėjusios inkstų geldelės, bet sakė, kad greičiausiai tai įgimta, dar pastoviai šlapime randa eritrocitų, bet sakė, kad čia irgi nieko baisaus, urologas išrašė tada vaistų už 100 lt., vieni iš jų buvo antibijotikai, bet nieko jie man nepadėjo, dabar vėl laukiuosi jau 4 mėnuo, tai naktį i tualetą einu 4-5 kartus ir tai labai vargina, o vaistų tikriausiai dabar negalima vartot, gal sakau yra kokių liaudiškų priemonių g.gif , o jei ir jos nepatartinos, tai, matyt, teks ir toliau kankintis ir tik po gimdymo imtis rimtesnių gydymo priemonių, nors abejoju, kad išvis kažkas padės, nes šią problemą turiu jau 7 metai ir kuo toliau, tuo blogiau verysad.gif
Atsakyti