Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

QUOTE(haifa @ 2007 11 08, 15:33)
as irgi turiu panasia problema..tarkim isgeriu ryte arbatos puodeli nu ir prasideda maratonas i tualeta smile.gif nesuprantu is kur tiek skysciu pas mane nuo vieno puodelio atsiranda doh.gif

situacija panasi
bet irgi kai ringa sake imunine sistema reikia tvarkyt nes man panasiai buvo po daug moterisku uzdegimu igijau dirglia pusle jausdavau ja beveik pastoviai ir tik kai ji budavo tuscia kai pabudavau siek tiek pageredavo ,paskui daug info skaiciau apie tai kuo maziau antibu daug vitaminu daug skysciu na situacija pagerejo ,nors kartais dar uzeina g.gif
Atsakyti
Sveikos bendro likimo merginos drinks_cheers.gif

Mane slapimo pusles bedos kamuoja jau nuo vaikystes. Budavo jei tik pajutau bent menkiausia nora i wc, turiu ta pacia akimirka jau ir buti wc. Pradziot vaiku gydytojas sake kad cia tiesiog silpni raumenys, todel liepe mankstinti pusles raumenis (svarbiausia ivesti slapinimuisi rezima- nori nenori kas 2 val turi eiti pasedet ant klozeto, paskui liepe besislapinant bandyt sulaikyt slapimo tekejima, ir trecias tai kazkaip ten vadinais ta mankstele kai sededama ant kedes sutraukineji raumenis) iki paauglystes man tai siek tiek gelbejo. Buvo jau kad iki 10 min galejau islaukti eileje prie mergaiciu wc mokykloje blush2.gif Bet prasidejus mmm atsinaujino ir bedos.
Prie viso to pradejo rastis ir kiti inkstu skausmai ir t.t. Galu gale man ir mamai uzkniso varstyt poliklinikos duris ir nutarem pas kazkokia tai mokslininke pasirodyt. Ji kaip mat kraujo paeme ir visokius tyrimus ten dare su juo. Po menesio pranese kad rado liga-toksoplazmoze. Tuo metu man pasiskaicius internete kas per liga tai yra buvo sokas. Bet ilgai nelaukus pasirodem privaciam kabinete kaune. Ten istyre ta toksoplazmozes virusa ir rado, kad juo apkresta buvau dar budama mamos pilvelyje, todel liga siek tiek pakenke kai kuriems organams ir nervinei organizmo sistemai. Toksoplazmoze issigydziau, taciau slapimo pusle liko be galo dirgli. verysad.gif Vos koks pasalimas tai vietoj slogos slapimo pusles uzdegimas doh.gif Oj kankinausi ilgai kol perpratau savo organizma ir urispas ir urinal ir care lady geriau ir tik siek tiek palengvinau savo gyvenimeli. Kol galu gale pamaciau kad vos tik pajutus pirmus pozymius (daznesni slapinimasi arba dar lengvažuti maudima papilveje) iskarto begdavau pamirkyt uzpakaliuko karstoj vonelej su ramunelemis, medetkomis ir jodu. Tada kaip mat dingdavo visi nemalonumai ne neprasideja pilnai.

Apziurejes urologas sake kad toks jau mano likimas ir teks kenteti. Dar prigazdino kad va nestumo metu tai bus labai dideliu bedu. Ir kas durniausia kad mano bedos negalima pasalinti chirurgiskai ar medicinaiskai. Urologas sake kad tai jau yra uzkoduota smegenyse ir vsio.

Pasidziaugsiu, kad dabar jau 9 men nescia ir tfu tfu nebuvo jokiu pusles uzdegimo pozymiu iki praejusio sestadienio (kai buvo begaliniai karsciai ir as sugebejau persisaldyti sededama namie) bet iskarto padejo tie patys senoliu receptai voneles su ramunelem, medetkom ir jodu arba kalio permanganato voneles. Plius gerti spanguoliu arbateles... Dabar vel jauciames puikiai thumbup.gif ir skaiciuojam paskutines dieneles nestuke.gif wub.gif
Tikiuosi mano mazyle nepaveldes is manes mano sios ligos...
Atsakyti
Sveikos mano likimo drauges, perskaiciau visas jusu zinutes, o maniau pries menesi, kad esu tik tokia viena..nelaiminga, nes aplinkui mane visos drauges tokiu problemu kaip ir neturi ir kai kazka pasakoju, ziuri i mane ir stebisi .....
o va nete atradau tokiu kaip as pati 4u.gif

anksciau troskau daugelio dalyku, pav., graziu rubu, geros kosmetikos ar super masinos, bet jau kokie antri metai, noriu, tik buti sveika.......mano svajone - buti sveikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazkur pries pora metu prasidejo mano cistitai, gyvenu ne Lietuvoje, kiek nueidavau pas daktara, tiek antibiotikai, nes skausmas nenusakomas, daznai lakstau i wc, bet prie to, man skauda ne tik pilva, bet ir ten (suprantate kur, tikriausiai slapimtakius, bet man rodos viskas ten raunama ir vietos schmoll.gif )kiek verkiau, kiek klausiau daktaru ka daryti, labai konkretaus atsakymu nesulaukdavau........................

pries pusmeti kreipiausi privaciai pas urologa, isleidau kazkur apie 2000 euru, buvo atlikta net cistoskopija, bet nieko itartino nerado.....naudoju jau kokie 4 menesiai pries eidama gulti vaistus (trimethoprim), bet vistiek va pries kelias savaites,po 6 menesiu pertraukos pasigavau cistita, bet itariu kad susalau kojas, aisku vel antibai ir jau beveik savaitele, pajutau kitokius simptomus, tokius kokiu anksciau nebudavo, pradejau labai daznai lakstyti i wc, praktiskai nueinu, po minutes vel noriu, bet nieko nepadarau g.gif , aisku, as vel pas savo daktara (airijoje) ir jis sako, kad raumuo, kuris atsakingas uz slapimo laikyma sustreikavo ir paskyre vaistukus, kuriuos turesiu gerti net 6 savaiteles, geriu vos 4 dienas, bet vistiek tas pats ir aisku salutinis poveikis, dziusta burna (vaistukai:cystrin).

tai va, bijau myletis, bijau negerti vandens, geriu arbatas, cranbery tabletes ir is proto einu, nes jeigu tik pasimylim su vyru ...ant kitos dienos cistitas cool.gif

gydytojas patare:
1. keisti pozas (vyras turi buti super svelnus) nes istrukimai skatina bakterijas daugintis;
2. gerti 8 stiklines skysciu;
3. butinai vartoti bakterijas (actimel);
4. pasislapinti po lytinio akto, plius isgerti pora stikliniu vandens ir vel nusislapinti;
5. 48 val., po lytinio akto pagerti antibus (tarivid).

na pradesiu naudotis siaip patarimais ir toliau zesim kaip bus, bet pastebejau, kad negalima susalti koju, mane labai veikia, bet 1 kavos puodelis, varo i wc baisiai, as isgeriu per diena tik 1 karta, bet jauciu kazkaip reikia atsisakyti, alkoholio jau beveik nevartoju (per balius visi stebisi, kas cia man nutiko, kad nieko nevartoju, aisku as jiems nesiaiskinu, tik sakau, kad jau nebera noro....jeigu tik jie pajustu kas yra nuolatiniai cistitai, manau suprastu).
palaikau visas ir tikiu, kad prevenciniais budais tik galima pristabdyti ta liga, bet kazkaip man paciai dar neiseina susitaikyti, kad si liga mane kamuos visa gyvenima verysad.gif
sorry uz savo romana, bet isliejau savo dusia..........
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
skaiciau jusu bedeles ir pastebejau, jog jums jau nuo vaikystes sios problemeles su slapinimusi blush2.gif uzjauciu verysad.gif
o man kitokia situacija, nezinau neradau kitos temos apie tai ax.gif man visa tai prasidejo tik vakar apie pietus, ligi siol jokiu problemu su pusle nebuvo unsure.gif ,
pradejau labai daznai slapintis ir nelaikyti slapimo blush2.gif , nesuprantu kas galejo nutikti, gal cia man uzdegimas isimete koks, pirma karta toks dalykas atsitinka, gal kas susidure su tuo??? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos smile.gif . Parasysiu ir as savo gydymosi metodus:
1. Prasidejus problemelems su pusle, uzsiplikau petrazoliu arbatos. Atvesus arbatai is karto isgeriu bent puse litro ir per diena stengiuosi isgerti apie 2,5 litro. Skausmas praeina per 0,5 valandos, tik dazniau lakstau i WC. Antra diena skausmo nebelieka, bet vis tiek isgeriu apie 2,5 litro petrazoliu arbateles. Siaip arbata is pradziu nera skani, bet veliau pripranti ir nebejauti keisto skonio. Man tai yra pati geriausia priemone gydytis nuo pusles uzdegimo, nevartijant vaistu. Tinka ir parduotuveje pirktos petrazoles.
P.S. Petrazoles ne tik salina bakterijas sukelusias uzdegima, bet ir teigiamai veikia oda thumbup.gif
2. Furadoninas - slykstus vaistas, bet ismokau ji gerti, isvengiant pykinimo smile.gif Pries isgeriant tablete, isgeriu dideli puodeli vandens. Isgerus tablete geriu vandeni kas 10-15 min. Nepatikesit, bet geriant daug vandens beveik visai nepykina thumbup.gif
3. Palin - vaistai nuo pusles uzdegimo. Nezinau ar dar ju galima nusipirkti be recepto, bet tikrai veiksmingi ir nera pykinimo jausmo.
Tikiuosi sie patarimai pades jums smile.gif
Atsakyti
Man prasidejo po gimdymo slapimo nelaikymas,jei uzsimanau tai turiu greitai begti sysiot blush2.gif nes bijau kad galiu neislaikyti,o jei susikosiju tai butinai turiu truputi pasisiot,kazkoks kosmaras,man tik 30metu,o jauciuosi kaip 60metu,kas liecia slapimo nelaikyma,uzsirasiau pas daktare,ziuresim ka pasakys,bet gal kam is jusu ta problema kankina blush2.gif
Atsakyti
kaip matau sena temele uzdaryta, tai persimetam i sita, nes kaip ir tos pacios bedos aptariamos. As ne per seniausiai apturejau cistita, pagijau bet vis tiek dar ilgai naktimis keldavausi, o dabar vel atsinaujino. Teik silatai buvau prisirengusi ir batai pasiltinti, bet sugebejau susalti kojas, tai dabar vel skausmus sone jauciu. O man laparoskopija uz dvieju savaiciu. Dar si savaitgali i vestuves isvykstam, nebezinau ka bedaryt, ar verta tik arbatomis gydytis ir care lady, ar vel uvamin gerti. Taip nebenoriu operacijos nukelinet, tiek sunkiai darbe susiderinau, kad butu kas mano atsakomybe perimtu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nadja @ 2006 05 13, 21:02)
Gal kas turite tokią problemą ir kaip su ja gyvenate? Gal žinote kokių priemonių kaip palengvinti gyvenimą bei jo kokybę? Gal žinote kokių priemonių kaip pastiprinti šlapimo pūslę?
Man tai labai sunku, nes kiekvienas išėjimas iš namų ar kelionės sukelia stresą, nes vis galvoju ar spėsiu nulėkt į WC. Bijau atsiprašant apsimyžti kitų žmonių akivaizdoj  cray.gif Taip dar nėra atsitikę, bet kaip sakant you never know  doh.gif
Kiek tyriausi - niekas nieko neranda  verysad.gif  Diagnozė - šlapimo pūslės hiperrefleksija, t.y. nevalingai pradeda susitraukinėti šlapimo pūslės raumenys, atsiranda spaudimo jausmas pilve ir staigus, stiprus noras šlapintis. Gerai jeigu WC yra šalia ir neužimtas o jeigu nėra, tada prasideda panika bijau.gif
Būsiu labai dėkinga už visus patarimus  4u.gif


Papildyta:
Sveikos, mielosios mamos ir siaip zavios moterys,
maciau, kad vietomis paminejot pratimus dubens raumenu... labai geras dalykas, tik is zurnalu ar kokiu paveiksliuku nelabai ka tesuprasi. As tai atsikasiau internete info apie nemokama DVD, kur visi pratimai demonstruojami tiesiogiai - reikiamu tempu ir intensyvumu. Labai geras dalykas - rekomenduoju... Su draugemis juokemes, kad darysim tos mankstos vakarelius, kaip kad darom kaukiu (ant veidu tepliojam tevelius su vaikais i burbulyne isleidusios) smile.gif
Siulau pasiziureti www.corewellness.lt. Merginos - DVD NEMOKAMAS ir dar lietuviu kalba. Pasiskaitinejau apie ta mankstele, tai parasyta, kad ne tik del slapimo nelaikymo, bet ir pilvukui gerai ir imtymiam gyvenimui super smile.gif
thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, mane itrgi kamuoja tokia pati bėda, dariausi tyrimus, įtarė, kad akmenys kamuoja, nerado didelių, kartais užeina tokie priepuoliai, kad šlapinuosi krauju, žiauru, niekam nelinkiu tokios ligos, tik tos kurios ja turim, galim viena kita suprasti.. Geriau Rowatinex kapsulytes kuri laika,padejo laikinai, po kiek laiko vel atsinaujina ir nesuprantu del ko, atrodo nei nušalu nei ka.
Kai tik užeina priepuoliukas geriu furadonino, bet jis toks šlykštus, kad pykina po to net ne vieną dieną, kartą ir aš bandžiau petražol;ių arbatą - greitai praėjo skausmai, na bet visam laikui išsigydyti nepavyksta sad.gif
Atsakyti
Laba,

na aš tokių bėdų išvengiu tik vienu būdu. Vaikystėje turėjau daug bėdų su inkstais ir šlapimo pūsle, pastoviai ligoninėse, niekas nepadėjo, gerdavau stiprius antibiotikus, ir vieną dieną močiutė sužinojo iš vienos gydytojos apie vieną liaudišką arbatą, kuri gydo tokio tipo bėdas (ja net įgimtą šlapimo nelaikymo ligą išgydė, nors mergaitei jau kelis metus gydytojai negalėjo padėti ir sakė, kad visam gyvenimui turės tą bėdą). Tai pasakysiu receptą: į litrą verdančio vandens dedama 1 šaukštas šaltekšnio žievės, 1 šaukštas meškauogių lapų ir 1 šaukštas kadagių uogų (jas geriau perkirpti pusiau, kad geriau ištrauktų arbata gerųjų savybių. Tada reikia susipilti į naktinį puoduką ir kai jau karštumas bus toks, kad galima sėdėti, reikia garinti apsisukus juosmenį pledu, kad sušiltų visas kūnas. Norint geresnio efekto galima išsivirti dar litrą tokios arbatos ir ją gerti, tik gėrimui reikia atsiskiesti, kažkur pusė stiklinės arbatos ir pusė dar vandens. Aišku, gal kai kam atrodys juokinga, bet aš pati išbandžius praktiškai, ir aplink mane pilna žmonių išbandę ir dabar tokių bėdų jau neturi. Sėkmės gydantis smile.gif Jei kas bandysite, parašykite, kokie rezultatai. Aišku, rimtoms bėdoms išgydyti, tokį procesą reikės tęsti ilgoką laiką, bet svarbiausia manau rezultatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jore1 @ 2009 03 19, 12:28)
Man prasidejo po gimdymo slapimo nelaikymas,jei uzsimanau tai turiu greitai begti sysiot blush2.gif nes bijau kad galiu neislaikyti,o jei susikosiju tai butinai turiu truputi pasisiot,kazkoks kosmaras,man tik 30metu,o jauciuosi kaip 60metu,kas liecia slapimo nelaikyma,uzsirasiau pas daktare,ziuresim ka pasakys,bet gal kam is jusu ta problema kankina blush2.gif

Turejau sita beda keleta metu. Kai galiausiai issityriau, pasirodo - letinis maksties uzdegimas. Pavargau, kol issigydziau, bet dabar viskas OK.

Is paprastu patarimu galiu pasiulyti tiesiog stiprinti tarpvietes raumenis: itempti ir atleisti (kai pusle tuscia). Arba slapinantis kelis kartus sustabdyti srove.
Atsakyti
Sveikos mielosios. Esu cia naujoke, ir uztikau sau aktualia tema 4u.gif su sia problema kovoju jau irgi nuo pat vaikystes doh.gif Kai namie bunu tai dar pakankamai viskas gerai,jei negeriu daug skysciu tai einu slapintis kas 2 valandas,bet va jei kur reikia iseiti,tai pirma mintis ar ten bus WC,o jei kokia ilga kelione tai isvis siaubas,galeciau varyt kas 15 is tu nervu verysad.gif pasiskaitinejau cia truputi apie ta "driptane" tai gal cia butu mano isgelbejimas,bet jis receptinis taip? unsure.gif
Atsakyti