Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

Pagalvojau... Nusprendžiau kad pati bandysiu užsisakyti... O tie 200 litų nėra taip baisiai dideli pinigai dvi savaitės gydimo tiek kainuoja paprasčiausio cistito gydimo... O jei dar padėtų tai būtų pasaka... Nebežinočiau ką bereikėtų ir beveikti gyvenimas nebetektų prasmės... biggrin.gif Nes tiek laiko sunaudoja vaikščiojimai pas gydytoją ir skaitymai vis naujos informacijos... O kiek nervų išeikvoji kai nepasveikti... Tai pamėginsiu ir tikėsiuosi sveikti biggrin.gif
Atsakyti
Mano situacija lygiai tokia pati: su vyru tik ir kalbam, pas kokius gydytojus dar nueiti, kokius vaistus išbandyti... Jei pasveikčiau, tai, atrodo, nebebūtų apie ką ir kalbėti biggrin.gif Bet čia aišku pokštas. Aš irgi tiek daug vilčių į tuos vaistus sudėjau. Šiandien kaip tik gavau siuntinį, tai iš karto ir pradėsiu gerti. Na, tai sėkmės mums abiems ir tfu tfu tfu per kairį petį, kad nepsisikalbėčiau. Taip norisi tikėti, kad po tiek kančių viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sibelė: 12 birželio 2007 - 11:08
Kai tik gausiu alga tai iškart ir pirksiu tuos vaistukus... Bet dabar išbandysiu liaudišką receptą kur mamos draugė prieš 20 metų išsigydė tokią pačią ligą... Pažiūrėsim kas laimės mokslas ar senovinė išmintis biggrin.gif
Atsakyti
Niu, pasidalink tuo stebuklinguoju senoviniu receptu bigsmile.gif Aš tuomet viską sujungsiu: mokslą ir senovinę išmintį. Gal vienas kitam nekenkia mirksiukas.gif O dėl to papildo, žinok, vieno buteliuko užteks tik dviem savaitėms. Buteliuke yra 30 tabl., bet anotacijoj parašyta, kad jei norima vartoti profilaktiškai, tai užtenka po 1 tabl. per dieną, bet jei yra problemų, tai reikia gerti 2 k. per dieną. Gerai, kad man mama 2 dėžutes atsiuntė. Kai užsisakinėsi tu pasidomėk, ar daug brangiau yra užsisakinėti 2 dėžutes. Gali būti, kad siuntimo išlaidos 1 ir 2 dėžučių nedaug skirsis. Tai gal labiau apsimoka pirkti iš karto 2 dėžutes.
Atsakyti
Aš jau apsigalvojau ir nusprendžiau, kad reikia pirkti bent dvi dėžutes. O dėl tų senovinių kai tiksliai žinosiu kaip juos vartoti tai parašysiu smile.gif
Atsakyti
Sibele kaip sekasi su naujais vaistukais? Ar jau pradėjai gerti? Ar padeda?
Atsakyti
Na, gerti vaistukus sekasi gerai smile.gif Žinoma, pasveikti dar nepasveikau, bet tikiuosi. Kaip supratau iš anotacijos, mažiausiai mėnesį reikia pavartoti tą papildą, kad pasireikštų ryškesnis poveikis, taigi save vis raminu, kad kelios dienos nieko nereiškia. Galiu pasakyti tik tai, kad mano žarnyne tos gerosios bakterijos tikrai pradėjo daryti tvarką, taigi tikuosi, kad su laiku okupuos jos ne tik žarnyną, bet ir žemiau biggrin.gif Dar toks keistas dalykėlis: jau labai seniai pas mane būdavo labai negražus liežuvis, toks visas baltas, su daugybe apnašų. Gydytoja vis sakydavo, kad čia su virškinimu ir žarnynu netvarkoj. O pradėjus gerti tas bakterijas, va jau dabar beveik atgavau normalų liežuvį. Tai net keista kažkaip, nes nuo paprastų gerųjų bakterijų, kurias gerdavau, nieko panašaus nebūdavo. O tavo žarnynui, INANITY, irgi, manau, bet kokiu atveju tas papildas bus naudingas, nes tu rašei, kad net pusę metų gėrei antibus. Tai jie tikriausiai irgi smarkiai išderino žarnyno mikroflorą. Na, mėginsiu apsišarvuoti kantrybe ir žiūrėti, kaip bus toliau. Tik jau taip sunku laukti... Ai, dar nepamiršk parašyti to recepto, kai žinosi, gerai 4u.gif
Atsakyti
Skaitau ir matau, kad problemas susijusias su slapimo pusle turite jau ilgai, o stebiuosi labiausia, kad lankantis pas gydytoja, negaunate pakankamai informacijos. Juk yra tikrai geras budas visam laikui susitvarkyti su sia problema, tai minimalios operacijos skirtos pakelti slapimo pusle, gimda i fiziologine padeti, nes del siu organu paslinkimo zemyn dazniausia ir kyla stiprus ir daznas noras slapintis. Tiesiog keista, kad gydytojai nekalba apie tokia galimybe....
Atsakyti
Dopa man gyditojai sneka tik apie antibijotikus apie jokias kitas proceduras nera net ko snketi... Su siaubu pagalvoju kad kada nors teks gimdyti...
Atsakyti
Vat cia galite rasti informacijos daugiau apie operacijas.

http://www.gameda.lt.../?g=15&r=44&s=0

Rasite cia ir kontaktus i kokius gydytojus galite kreiptis. Sekmes.
Atsakyti
Sveikos, merginos, ir aš turėjau tokią bėdą kaip jūs. Viskas prasidėjo nuo pūslės uždegimo, kurį išgydžius kokius penkis metus vos ne kasdien jausdavau, kad turiu šlapimo pūslę blush2.gif Ir į tuliką lakstydavau dažnai, ir vaistus rydavau, vis tiek sysčiodavau vos ne kas valandą, buvau "pažįstama" su visais miesto tualetais biggrin.gif Ieškojau priežasčių - paūmėjus darydavau šlapimo tyrimus (jie dažniausiai būdavo idealūs), gulėjau ligoninėj, kur buvo atlikti turbūt visi įmanomi pūslės ir inkstų tyrimai - leido kontrastus, švietė rentgenu, darė inkstų funkcinius tyrimus, vėliau ieškojo slaptos formos inkstų TBC, visi tyrimai buvo geri. Galiausiai neradę objektyvios priežasties, gydytojai nusprendė, kad dėl mano bėdų kalta per siaura šlaplė. Tada sekė šlaplės bužavimas - mechaninis plėtimas. Tada supratau kas yra skausmas doh.gif Tačiau kaip Marytė Melnikaitė kentėjau ir atlikau visas procedūras kiek priklausė (berods 5). Maniau, kad priežsatis nustatyta ir kančios vertos to išsvajoto rezultato. Klydau. Aa, dar kelis kartus buvo atliekami šlapimo pūslės plovimai - per kateterį pildavo vaistus į pūslę ir su tuo turiniu turėdavau išbūti kuo ilgiau. Na gal užteks pasakojimų, vis tiek nė viena iš šių priemonių nebuvo veiksmiga. Baigiantis mano vaikščiojimo pas gydytojus odisėjai vienas urologas pasakė, kad yra tikimybė, jog mano negalavimams daro įtaką tik man būdinga moteriškų hormonų pusiausvyra, medicininėj praktikoj žinoma atvejų, kad pakitus šiai pusiausvyrai (pvz. pagimdžius), tokio pobūdžio problemos savaime dingsta. Atsirado viltis. Bet dėl to gimdyt juk nepulsi tongue.gif
Tai va, kai nepadėjo tradicinė medicina, pradėjau domėtis liaudies. Nežinau, kas man konkrečiai padėjo, tačiau gydymas buvo veismingas. Visų pirma pradėjau gerti daug skysčių, konkrečiai arbatų, kurios skiriamos prie šlapimo takų uždegimų. Kadangi meškauogės mane labai pykino, gėriau kur kas malonesnio skonio, bet ne mažiau veiksmigas petražolių bei spanguolių arbatas, meškauoges tik kartais. Grįžusi namo pasidarydavai 1,5 l silpnos arbatos ir per vakarą ją išgerdavau. Kartu vartojau ir homeopatinius preparatus ir bifido bakterijas. Praėjus nepilnam mėnesiui poveikio nepastebėti buvo neįmanoma, tačiau arbatas gėriau gerus pusę metų. Po to pastojau ir tiek daug skysčių jau nebenaudojau. Mano sūnui dabar 9 metai, bet nė karto nuo to laiko nesirgau jokiu uždegimu šlapimo takų, ir džiaugiuosi, kad daugelio dabartinių Kauno tualetų aplankyti dar neteko. Tpfu ptfu tpfu biggrin.gif
Dabar manau, kad man ko gero buvo chroniškas uretritas, kurį aš paprasčiausiai "išploviau" dideliu kiekiu skysčio. O kai uretros niekas nedirgino, baigėsi ir sysčiojimas kas valandą.
Tai va, linkiu nenuleisti rankų, stiprinti imunitetą ir įveiksite savo bėdas. Belsk ir bus atidaryta, tsakant smile.gif
Atsakyti
as irgi turiu panasia problema..tarkim isgeriu ryte arbatos puodeli nu ir prasideda maratonas i tualeta smile.gif nesuprantu is kur tiek skysciu pas mane nuo vieno puodelio atsiranda doh.gif
Atsakyti