Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

Jo kainos geros... 80 dolerių dideli pingai... Parašyk jei atsius ir parašyk ar padeda... O kur pirkai tuos žirniukus? Nuo ko jie tiksliai yra? Parašyk ar padeda...
Atsakyti
Sveikutes, as Sibeles norejau paklaust del tos botulino injekcijos, kiek ji kainuoja ir kokiam mieste daro?laikrasti gal pries 3 men pirma karta isgirdau apie toki gydymo buda, bet kadangi ten rase kad tik 10 zmoniu tera isbande taip ir nepasiryzau..mano pusle yra baisiai dirgli, tik isgeriu ko nors ir atrodo kad jau pilna pisle, taip ir gyvenu su tuo pilnumo jausmu ir baime kad viena karta nesulaikysiu..
Atsakyti
QUOTE(inanity @ 2007 05 29, 18:33)
Jo kainos geros... 80 dolerių dideli pingai... Parašyk jei atsius ir parašyk ar padeda... O kur pirkai tuos žirniukus? Nuo ko jie tiksliai yra? Parašyk ar padeda...


Aš tų bakterijų kainą (65 dol.) parašiau jau iš viso, taigi nebereikia pridėti 15 dol. Bet, aišku, ir 65 dol. nemažai, palyginus, kad pats papildas kainuoja tik 15 dol.
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 05 29, 18:51)
Sveikutes, as Sibeles norejau paklaust del tos botulino injekcijos, kiek ji kainuoja ir kokiam mieste daro?laikrasti gal pries 3 men pirma karta isgirdau apie toki gydymo buda, bet kadangi ten rase kad tik 10 zmoniu tera isbande taip ir nepasiryzau..mano pusle yra baisiai dirgli, tik isgeriu ko nors ir atrodo kad jau pilna pisle, taip ir gyvenu su tuo pilnumo jausmu ir baime kad viena karta nesulaikysiu..


Tas botulino injekcijas, kiek žinau, daro tik Vilniaus Santariškių ligoninės Urologijos skyriuj (ten aš ir gulėjau). Tuo užsiima gyd. Aušra Černiauskienė. Su ja reikia iš anksto susitarti, ji turi įrašyti į eilę guldymui į ligoninę, nes Urologijos skyrius dažnai būna perpildytas ir gali tekti palaukti. Aš laukiau gal du mėnesius. Pirmąkart buvo užrašę mane po mėnesio, bet kaip tik sutapo man tas laikas su mėnesinėm, tai vėl teko nukelt doh.gif Kainavo man apie 700 Lt - tai suma už botulino toksino ampulę ir už specialią adatą. Pati gydytoja tuos dalykus specialiai užsako, todėl reikia planuoti iš anksto. Dar reikėjo nusipirkti į veną leidžiamų antibų (kainavo 20 ar 30 Lt), kuriuos suleido prieš ir po procedūros, kad neįsimestų infekcija. Ligoninėj praleisti reikia 2-3 d. Po procedūros įkiša kateterį, kitą dieną jį ištraukia. Kad galėtų paguldyti į ligoninę, reikia siuntimo iš gydančio daktaro.
Beje, botulino toksino poveikis pasireiškia ne iš karto, o tik po 3-4 sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sibelė: 29 gegužės 2007 - 18:57
o sakyk ar patsi injekcija nebuvo skausminga?ir kaip tas velesnis gyjimas?tai tau kaip supratau pasireiske tuom, kad visiskai nebenorejai i wc?
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 05 29, 21:02)
o sakyk ar patsi injekcija nebuvo skausminga?ir kaip tas velesnis gyjimas?tai tau kaip supratau pasireiske tuom, kad visiskai nebenorejai i wc?


Pati injekcija neskausminga, nes ją atlieka operacinėj su bendra nejautra (kitaip tikrai neiškentėtum, nes man gyd. sakė, kad, berods, į dvidešimt skirtingų pūslės vietų leido tą botuliną). Viskas atliekama pro cistoskopą, taigi iš vidaus pro televizorių ir apžiūri jie tą pūslę. Nubudus po narkozės labai skaudėjo pūslę, lyg būtų smarkus uždegimas, bet dar operacinėj suleido nuskausminamųjų, tai viskas labai greit praėjo. Atsibudau jau su kateteriu, taigi pirmą parą nereikėjo vaikščiot į wc. Nemalonu buvo dar kai traukė kateterį ir reikėjo pirmą kartą nusišlapint, nes perštėjo. Bet greit viskas susitvarkė. Taigi dėl skausmo tai tikrai viskas pakenčiama, bet nėra malonu. Iš vakaro prieš procedūrą ruošia taip pat, kaip ir operacijai (beveik nieko negalima valgyti, padaro klizmą ir pan.). O dėl poveikio, tai, žinok, bijau tave suklaidinti, nes mano problema kita. Gydytojai perspėja, kad pradžioj gali būti apsunkintas šlapinimasis. Man taip ir buvo: norint nusišlapinti reikėjo panašių pastangų, kaip kad esant užkietėjusiems viduriams biggrin.gif Jei reikia, gydytoja paskiria žolinių preparatų, lengvinančių šlapinimąsi, bet man neprireikė.
Atsakyti
Sibele parašyk ar tėvai gavo tuos vaistukus Amerikoje. Jei taip tai ir aš bandysiu užsisakyti... biggrin.gif Kažin ar Europoje jų nėra pirkti g.gif
Atsakyti
Taip, mamai jau pristatė tą papildą, taigi viskas ten gerai. Tik dar kokią savaitėlę iki Lietuvos keliaus. O ar nėra Europoje, tai tikrai nežinau, aš internete neradau, bet gali pamėginti pasiknaisioti, gal ir rastum ? Man tai taip buvo patogiau, nes kai mama užsakė, tai man nieko nekainavo blush2.gif
Atsakyti
Nu jo svarūs argumentai aš irgi taip daryčiau biggrin.gif Bet europoje aš neradau nieko panašaus... Rašo kad toks papildas yra , bet lyg ir jo pardavinėti neleidžia... O iš kokio tinklalapio tavo tėvai užsakė. Gali būti, kad kitas apgaus...
Atsakyti
Gali būti, kad Europoje tiesiog neįregistruotas tas papildas, todėl ir neleidžia jo pardavinėti, o Amerika tai atskiras "pasaulis", todėl ten viskas kitaip. Mes užsisakėm iš www.betterlife.com , bet ten lygtai prie visų šalių, į kurias jie siunčia, Lietuvos nebuvo. O Lietuvą radau www.vitacost.com, jie irgi platina tą papildą, tik apie šitos kompanijos patikimumą nieko negaliu pasakyti. Kažkur skaičiau, kad to papildo įregistravimas stringa todėl, kad tuomet labai sumažėtų antibų ir kitų vaistų pardavimas (žodžiu, farmacinės kompanijos netektų daug pelno, todėl tam priešinasi). Bet nežinau, kiek čia yra tiesos g.gif
Atsakyti
Dėl pelno tai aš irgi girdėjau... Skamba įtikinamai... biggrin.gif Taip pagalvojau gal tavo tėvai galėtų užsakyti daugiau tų vaistukų ir atsiūsti... Pinigėlius gražinčiau ax.gif
Atsakyti
Galėt tai gal ir galėtų jie užsakyti, tik ten tas suderinimas... Dar nepaklausiau mamos, kiek ji sumokėjo už siuntimą į Lietuvą, tai negaliu pasakyti, ar daug pigiau viskas atsieitų, nei siųstis per internetą į Lietuvą. Bet šiaip tai aš truputėlį bijau čia "prireklamuoti" labai tuos papildus, nes vis tiek ne keli litai kainuoja, o kad padės pasveikti, tai niekas negali garantuoti. Jei pati pasveikčiau, tai jau daug drąsiau būtų ir kitoms siūlyti ax.gif
INANITY, o tu nemėginai tų homeopatinių žirniukų "Agarikus", kur minėjau ? Nežinau iš kurio tu miesto, bet aš juos pirkau Kauno Rotušės homeopatinėj vaistinėj. Aš tai vilnietė, bet Vilniuj kol kas jokia vaistinė nepardavinėja gaminamų homeopatinių vaistukų.
Atsakyti