Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

QUOTE(AGFA @ 2007 04 12, 20:43)
...senai žinok...jau net neatsimenu...prieš metus išėmė tulžies puslę, tai tada jau galvojau kad be jos man bus kapiec.... doh.gif
....o streikuoja tai abu galai....dabar tai puslė labai stipriai davė apie save žinot....bandysiu nusipirkt tų vaistų kur minėjai.....
....velnias...bijau aš tų daktarų kaip nežinau ko.....reikia būtinai pas proktologą...bet kad visi vyrai....tai galvoju gal susiruošiu pas motera į sostinę..... g.gif  blush2.gif

prisijunk prie musu kur mes su mergaitemis bendraujam dirglios zarnos sindromas,ten mes bendraujam ne tik apie zarnyna bet ir apie pusle mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 04 13, 08:37)
prisijunk prie musu kur mes su mergaitemis bendraujam dirglios zarnos sindromas,ten mes bendraujam ne tik apie zarnyna bet ir apie pusle mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Perskaičiau visą šitą temelę apie dirglią pūslę, kadangi ir man pūslės problemos labai aktuali tema. Dauguma merginų rašo, kad joms tiesiog norisi labai dažnai šlapintis, bet neskauda. Man taip pat gydytojai nustatė dirglią pūslę, bet aš visai nenoriu dažnai šlapintis (nebent labai daug geriu, bet tai natūralu), netgi atvirkščiai - labai ištreniravau pūslę, nes šlapinantis būna labai nemalonus jausmas ir ištuštėjus pūslei man ją labai skauda ir spazmuoja. Tiesa, nėra normalus jausmas ir kai pilna pūslė, visąlaik aš ją jaučiu. Būtų galima įtarti, kad yra uždegimas, bet gi ne - tyrimai visai geri. Tiesa, uždegimas irgi labai dažnai kartojosi, bet jis greitai pagydavo nuo vaistų, o tie spazmai, diskomfortas taip ir lieka. Tokia klaiki kankynė tęsiasi jau dvejus metus verysad.gif Ryžausi aš ir tai botulino toksino injekcijai sausio mėnesį. Gydytojas žadėjo, kad suleidus tą toksiną raumenys nebespazmuos kelis mėnesius, o kai baigsis vaistų poveikis raumenys jau bus atpratę susitraukinėti ir galbūt nebeatsinaujins spazmai. Jau skyrelyje apie šlapimo pūslės uždegimą rašiau, kad ta procedūra buvo visiškai beprasmė, tiek vargo, pinigų, o nebuvo praėjęs skausmas nė vienai dienai. Bet aš nenoriu sakyti, kad tas botulinas ir kitoms nepadėtų. Tikriausiai man diagnozė buvo ne ta, o toms, kurioms yra tik dažnas šlapinimasis be skausmo, gal ir padėtų, nes po tos injekcijos buvau išsigandus, kad apskritai nustosiu šlapintis, bet skausmai nepraėjo. Atrodo, galėčiau bėgiot ir bėgiot į tą WC, jei tik nieko neskaudėtų, bet kai išėjus iš tuliko atrodo, kad tave kas verdančiu vandeniu nuplikė, o tyrimai jokio uždegimo nerodo, tai rodos, kad stogas pavažiuos mega_shok.gif
Daugelis čia rašėt apie vaistą nuo dirglumo "Driptane". Tai yra ir kitoks vaistas iš tos pačios grupės, vadinasi "Detrusitol". Jis brangesnis (kainavo apie 80 Lt), tai gal nesukeltų tokių stiprių šalut. poveikių. Tiesa, man nuo jo burna taip pat šiek tiek džiūvo, bet daugiau nieko bloga nejaučiau. Tačiau mano pūslė į tą vaistą nereagavo. Dar viena mergina minėjo, jog ryte išgeria kavos ir vėliau labai laksto į tualetą. Tai toks reiškinys visai normalus, nes kava yra stiprus diuretikas ir šalina iš organizmo skysčius. Taigi kuri turi problemų su dažnu šlapinimusi, tai kavos nono.gif
O šiaip parašykit, mergytės, kuri irgi turi panašių į mano bėdų, gal pasitarsim. Bet aš tai galvoju, kad man reikės užvesti naują temą pavadinimu cistalgija, arba skausminis šlapimo pūslės sindromas (taip mano sutrikimą pavadino vienas urologas), nes informacijos ta tema niekur nėra. Taigi gal atsiras galinčių pasidalyti patirtim g.gif
Atsakyti
Man tas pats kas ir tau Sibele... Pastovus skausmas, bet tikrai dažnai nesišlapinu, o jau skausmas po to būna neišpasakytas... Aš tai gelbėjuosi nošpa... Man kartais skausmus nuima, bet bijau, kad inkstų ir kepenų nesusigadinčiau... O kas tas skausminis lapimo pūslės sidromas? Gal žinai kur būtų galima apie jį pasiskaityti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inanity @ 2007 05 24, 18:03)
Man tas pats kas ir tau Sibele... Pastovus skausmas, bet tikrai dažnai nesišlapinu, o jau skausmas po to būna neišpasakytas... Aš tai gelbėjuosi nošpa... Man kartais skausmus nuima, bet bijau, kad inkstų ir kepenų nesusigadinčiau... O kas tas skausminis lapimo pūslės sidromas? Gal žinai kur būtų galima apie jį pasiskaityti?  g.gif

o sakyk tyreisi clamidijas,uroplazmas,mikoplazmas nes jos pusleje sukelia nemalonius skausmus ,nors ir tepineliai buna geri slapimo bet reikia tirti gimdos kaklelio paseli . g.gif
Atsakyti
Inanity, tas skausminis šlapimo pūslės sindromas - tai tas pats kaip ir cistalgija, kuri išvertus iš lotynų kalbos reiškia tiesiog "šlapimo pūslės skausmas". Informacijos apie tai beveik neradau ir aš. Tiesa, psichoterapeutas, pas kurį lankiausi dėl tų pūslės bėdų, man buvo davęs pasiskaityti tokią seną rusišką knygą, kurioje apie cistalgiją ir jos gydymo efektyvumą buvo gana ilgas straipsnis. Žodžiu, ten buvo parašyta, kad beveik joks medikamentinis gydymas neefektyvus, o geriausiai padeda psichoterapija. Kurį laiką labai tuo tikėjau ir vaikščiojau pas tą gydytoją, jis sakė, kad tokias ligas sukelia neišreikštos, užslopintos emocijos, kurias organizmas perveda į kūniškus skausmus. Bet kadangi jokių rezultatų nesimatė, tai ir nebeturėjau kantrybės pas jį vaikščioti. Gal ir neblogai būtų pratęsti kad ir dėl vidinės būsenos pagerinimo, tačiau kainos tai tokios Vilniuj, kad greičiau prasidėtų depresija dėl finansinių sunkumų, nei pasveikčiau. O cistalgijos diagnozę man nustatė vienas urologas, med. mokslų daktaras, kuris paskyrė gerti kalcį, nes, anot jo, taip gali būti dėl kalcio trūkumo, ir raumenis atpalaiduojantį vaistą "Mydocalm". Deja, rezultatų irgi nebuvo.
Bet man tai blogiausia yra tai, kad aš savo sutrikimo negaliu priskirti jokiai kategorijai: dirgli pūslė netinka, nes dažnai aš nesišlapinu, uždegimo tyrimai irgi nerodo (nors ir kartojasi dažnokai man tikras cistitas, bet gi jį išsigydau). O apie tą cistalgiją kiti gyd. taip pat sako, kad tai ne liga, o tik tokia būklė, nes ligų klsifikatoriuje ji neįrašyta. Žodžiu, vienąkart aš galvoju, kad man lėtinis uždegimas, kitąkart - kad dirgli pūslė, trečią kartą - kad tai viskas nuo nervų unsure.gif Taigi koks konkrečiu metu mano būna įsitikinimas, nuo tos ligos aš ir gydausi.
Oi, atsiprašau, kad ir vėl romaną prirašiau blush2.gif Bet per tuos dvejus metus aš tiek visko išbandžiau doh.gif Ilgai skaitinėjau jūsų temelę, vis neprisiruošdavau prisidėti prie jūsų ir parašyti savo istoriją, bet kai prisiruošiau, tai prisiruošiau ax.gif
Papildyta:
Dar pamiršau paklausti: INANITY, o tavo šlapimo tyrimai kai skauda taip pat geri, jokio uždegimo nerodo ?
Atsakyti
QUOTE(Sibelė @ 2007 05 24, 23:33)
Dar pamiršau paklausti: INANITY, o tavo šlapimo tyrimai kai skauda taip pat geri, jokio uždegimo nerodo ?

Šlapimo tyrimai būna geri kai ir skauda. Ir gimdos pasėlį darė-nieko nerado. Turėjau įgimtą žaizdelę gimdoje išpradžių gyditojai galvojo kad nuo jos tai uždegino(kas negimdžiusioms nepatartina), bet ir tai nepadėjo. Pusę metų gėriau antibijotikus tai dar labiau skaudėti pradėjo, o gyditojai tiesiog nebenorėdavo priimti, nes tyrimai nieko nerodė, o man vistiek skaudėjo. Dar buvau girdėjusi, kad tokią reakciją sukelia kontraceptikai, tai mečiau juos gerti. Gal ir mažesnis skausmas, bet vistiek yra. Ir dar milijonai diagnozių, bet nei viena nepasitvirtino... unsure.gif
Atsakyti
Žinai, INANITY, aš irgi buvau "prisikabinus" prie gimdos kaklelio žaizdelės (vadinamos ektopijos), labai norėjau, kad man ją pridegintų, bet papuoliau pas gana protingą ginekolgę, kuri paaiškino, kad pas mane ji nedidelė ir to tikrai nereikia, kad ji čia niekuo dėta dėl mano problemų. O šiaip aš perskaičiau daugybę informacijos ir kuo toliau, tuo labiau esu įsitikinus, kad man lėtinis uretritas. Mat pastarosios ligos atveju nemalonūs pojūčiai būna nuolat (o ir tyrimai dažnai būna visai geri), o cistitas tai užeina, tai praeina. Viskas tikriausiai susiję su sutrikusia makšties mikroflora, iš kur visi kokai (kurie be proto atsparūs ir karingi) okupuoja šlaplę ir ten įsitvirtina. Retkarčiais jie pakyla iki pūslės (pvz., pasimylėjus) ir tada prasideda ūmus cistitas, bet nuo antibų man jis greit praeina, o nemalonūs pojūčiai ir skausmas uretroje dar sustiprėja. Su tais kokais kovoti be galo sunku todėl, kad, sutrikus normaliai mikroorganizmų pusiausvyrai, jie okupuoja žarnyną, iš kurio ir patenka į makštį bei šlapimo takus. Čia prauskis iki pamėlynavimo, vistiek nepadės. Be to, padaugėjus žarnyne patogeninės mikrofloros, labai sumažėja gerųjų bakterijų, nuo kurių labai priklauso imunitetas. Taigi imunitetui susilpnėjus infekcija šlapimo takuose tampa lėtinė ir labai sunkiai "išprašoma" lauk. O kur dar nervai, stresas, panika, kai taip skauda, o niekas negali pasakyti, kas tau darosi. Tai irgi imunitetą paveikia labai stipriai, manau. Net jei pasėliuose (iš makšties ar uretros) atrandamas koks kokas ir pagal jautrumą paskiriami antibai, kai organizmas nusilpęs ir nėra gerųjų bakterijų, kurios galėtų kovoti su blogosiomis, to koko vietą žaibiškai užima kitų patogenų kolonija ir gaunasi kova su vėjo malūnais. Man, pavyzdžiui, skausmas prasideda nusišlapinus, aiškiai jaučiu jį ir šlapimo kanale. O palengvėja, jei iš karto prisigeriu daug skysčių. Tai tik patvirtina uretrito diagnozę, nes kai šlapimas koncentruotas ir prateka pro uretrą, kuri pažeista uždegimo ir tikriausiai turi mikrožaizdelių, tai efektas būna toks pat, lyg užpiltum ant žaizdos druskos. O jei šlapinuosi dažniau ir beveik vandenėliu, tuomet būna daug geresnė savijauta ir ne taip skauda. Be to, ir po cistoskopijos gydytojas man sakė, kad mano pūslė atrodo sveika, o uretra paraudus. Na, sutrikusios mikrofloros teorija man paaiškina ir tai, kodėl niekaip negaliu atsikratyti pienligės ir vis atsinaujina makšties uždegimai. Taigi IŠVADA tokia: laikytis kuo toliau nuo visų antibų (aišku, reikia labai stengtis, kad neprasidėtų koks ūmus uždegimas ir jų neprireiktų) ir iš visų jėgų stengtis atstatyti sutrikusią mikroflorą. Bet šis uždavinys labai sunkus, nes visos tos gerosios bakterijos, kurias mes vartojam kaip maisto paildą, labai neatsparios ir nekovingos, todėl patekusios į karingų patogenų okupuotą žarnyną greitai žūna ir daug naudos neatneša. Be to, daugelis jų rūšių neprisitaikiusios gyventi makštyje, o, pavyzdžiui, visokie kokai ten jei jau įlenda, tai puikiai jaučiasi ir dauginasi. Bet išskaičiau vieną išeitį iš tokios padėties, kuri galėtų padėti tokioms nelaimėlėms kaip mes, tik nežinau, ar ji bus veiksminga. Šiaip ar taip, tai tik viena iš teorijų. Vėliau galėsiu aprašyti, jei bus įdomu, nes dabar ir vėl daug "pripyliau" blush2.gif
Atsakyti
Parašyk jei gali... Nes pati jau vilties nebeturiu... Išbandysiu viską biggrin.gif Nes man tas pats yra... Irgi skauda kai nusišlapinu ir pagerėja tik tada kai pūslėje skysčių atsiranda daugiau... Ir aš beproto daug vandens geriu, kad geriau jausčiausi...
Atsakyti
kai man taip buna geriu "care lady" ir dar vartoju naturalias spanguoliu sultis... padeda. jau kita diena daug geriau buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2007 05 29, 13:05)
kai man taip buna geriu "care lady" ir dar vartoju naturalias spanguoliu sultis... padeda. jau kita diena daug geriau buna 4u.gif


Man nuo spanguolių šlapimas rūgštus pasidaro (taip gydytoja sakė) tai dar labiau skaudėti pradeda... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės. Na, ALINOS atveju tai manau, kad jai pūslės uždegimas kartojasi, nes jai padeda spanguolės, tuo tarpu man spanguolės visiškai neveikia. O su INANITY, tai žiūriu, mūsų situacijos visai vienodos g.gif Tai parašysiu apie ką žadėjau. Taigi jeigu manysim, kad mūsų pūslės problemos susiję su sutrikusia mikroflora (apie ką aš anksčiau rašiau), tai iškyla problema, kaip ją atstatyti. Jau minėjau, kad tos įprastos gerosios bakterijos per silpnos. Perskaičiau, kad prieš kelerius metus du Kanados gydytojai, iš kurių vienas urologas, ėmėsi tyrinėti būtent tokią problemą. Žodžiu, jie ilgai ieškojo tokių gerųjų bakterijų rūšių, kurios taip pat būtų labai kovingos bei atsparios ir sugebėtų gyventi makštyje. Taigi jie sukūrė preparatą "Urex - Cap - 5", kuriame labai daug tų naujų superbakterijų. Inete radau pora puslapių (www.vitacost.com; www.betterlife.com), kuriuose, be kitų maisto papildų, prekiauja ir tomis bakterijomis. Tik tie puslapiai amerikiečių, o pas juos tas pats preparatas vadinasi "Fem - Dophilus". Kaina 15 dolerių. Tik juos reikia užsisakinėt inetu ir iš karto sumokėt kortele (Amerikoj taip įprasta). Siunčia jie ir į kitas šalis, tik tarptautinė siunta į Lietuvą kainuoja 65 dolerius. Bet aš tai dariau kitaip - kadangi mano tėvai gyvena Amerikoj, tai aš susitariau su mama, kad ji užsisakytų ir paskui man atsiųstų. Tik bėda ta, kad mama sako, jog tos internetinės parduotuvės kartais apgaudinėja žmones - siūlo tikrus ir gerus produktus, bet paskui nieko neatsiunčia, o tik pinigus nuo kortelės nuskaičiuoja unsure.gif Taigi dabar laukiu, ar mamai atsiųs. Apie tas bakterijas aš sužinojau iš rusų forumo merginų (bet yra daug informacijos ir anglų k.), žinokit, man net akys iššoko, kiek rusų portaluose yra merginų, besikankinančių su lygiai tokiais pat simptomais. Skaitant jų laiškus man dažnai atrodė, kad kažkas paėmė mano ligos istoriją ir išvertė į rusų kalbą biggrin.gif Supratau tik viena, kad vaikščiot pas gydytojus tiesiog beprasmiška. Jos ten perėjo visus Rusijos "urologijos švesuolius, profesorius" ir nė vienai jie nieko nepadėjo, tai ką jau kalbėti apie mūsų Lietuvėlę.
Bet skaitant man tiesiog daug kas paaiškėjo ir nebesijaučiu dabar tokia ufonautė, nes dar visai neseniai galvojau, kad tik aš viena pasaulyje su tokiom nenormaliom problemom ax.gif Supratau, kad pasveikti gali tik PADĖTI koks geras homeopatas, bet ir pačiai reikia įdėti labai daug pastangų, ypač kreipti dėmesį į sveiką mitybą, nes jokia piliulė nepadės, jei nuolat kimšim visokį šlamštą, kur visokiausių E daugiau nei pačio maisto. Žinoma, ne visom, kurios turi problemų su šlapimo pūsle, tinka sutrikusios mikrofloros teorija ir ne visas išgelbės tos superbakterijos. Pirma reikia įsitikinti, ar nėra LPL, ar vyras neserga kokiu lėtiniu prostatitu ir nuolat neužkrečia, pagaliau skaičiau, kad net oralinis seksas gali būti tokių problemų priežastis, nes burnoje yra labai daug visokiausių bakterijų. Bet jeigu viskas daug kartų ištirta ir nėra jokių kitų priežasčių, kaip mano atveju, tai man ta teorija daug ką paaiškina. O tai, kad šlapimo pasėlis jokių bakterijų nerodo, tai aš jau dabar nebesistebiu. Vienas ginekologas man sakė, kad tie pasėliai, tai tas pats, kas "šakėm per vandenį" - rezultatas priklauso nuo to, kur užgriebė, o kur ne. Kartais gali ištraukti visai nekaltą bakteriją ir ją atkakliai gydyti, o tikroji priežastis lieka neaiški. Aš buvau atlikus tokį eksperimentą: tą pačią dieną nunešiau šlapimo, kad padarytų pasėlį, ir taip pat paprašiau, kad paimtų iš uretros tepinėlį ir taip pat padarytų pasėlį. Ir ką jūs manot, šlapimo pasėlis buvo visiškai švarus, o tame iš uretros mėginyje priaugo visas daržas bakterijų, o juk abu tyrimai paimti tą pačią dieną g.gif Taigi įsitikinau, kad tie šlapimo tyrimai rodo tik pūslės uždegimą, o jei yra lėtinis uretritas, tai nieko jie ir nerodo schmoll.gif O ir kokia gi ten pas moteris ta uretra - manu, jei tik būtų labai ūmus uždegimas, tai tada gal ir būtų padidėjęs liaukocitų kiekis šlapime.
Dabar aš neseniai pradėjau vartoti homeopatinius žirniukus "Agaricus 6", kuriuos vienam rusų forume rekomendavo kažkoks homeopatas merginai, kurios ligos simptomai buvo lygiai tokie patys kaip mano. Tie žirniukai tekainuoja 3 Lt su centais, be to, homeopatija, manau, tikrai nekenkia. Taigi ir aš nutariau pamėginti. Žinot, vakar buvo rekordas, nes neskaudėjo visą dieną. Na, labai bijau prisišnekėt, nes gal čia tik sutapimas, bet labai tikiuosi, kad čia nuo tų žirniukų bigsmile.gif O mergytėms, kurių pūslytė tiesiog dirgli ir kurios tiesiog dažnai šlapinasi be jokių skausmų, tai mano patarimai, manau, visai netinka, nes čia visai kitokios priežastys. O INANITY, jei pamėginsi tuos vaistukus, tai parašyk, kaip tau sekėsi, o aš parašysiu, kaip baigėsi man tas reikalas su superbakterijomis smile.gif
Atsakyti