Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

dabar mintis sove del EA, cia viena mergina rase kad nepatiko levandosir ju A norejo kazkam atiduoti, as isigijau rozmarino EA, pauosciau ir pasigailejau kad isigijau schmoll.gif vienur dejau, kitur, nosi riecia kvapas net su kitais EA... siandien vel surizikavau sumaisiau su roziu absoliutu ir saldziuju aplesinu EA(nezinau gal nesamone gavosi tarp eteriniu ir ju savybiu)bet kvapas pasaka, lyg kvepalus kazkokius turetus primena ax.gif tai va neverta taip greit nurasyti kvapo, su kazkuo pataikius gaunasi geri kvapai ir nauda tikekimes smile.gif tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 12 06, 20:10)
kvapas pasaka, lyg kvepalus kazkokius turetus primena  ax.gif  tai va neverta taip greit nurasyti kvapo, su kazkuo pataikius gaunasi geri kvapai ir nauda tikekimes  smile.gif  tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti  ax.gif

Sveikinu atradus kvapų grožio pasaulį, su pirmuoju žingsniu! yahoo.gif Taip ir kuriamas kvapas, sumaišai ne tik tai kas patinka, o kas dera drauge - ir gaunasi kažkas visai naujo, kito, netikėto. Neseniai gavau mėginuką krapų CO2. Man papasakojo tas žmogus, kad mėgsta naudoti maistui pagardinti. O aš tuoj pat sumaišiau kvapą, tokį lyg žaidimą. Jokių krapų nesijaučia, kvapas nuostabus gavosi. Dar dėjau frankinčensės, šventagaršvės šaknų, pelargonijų, kelis lašus jazminų absoliuto, vos cinamono, yuzu mandarinų, lašą ajero, gvajoko, pagrindui kopaibų balzamo, fiksatoriaus ir gero bazinio laukinių eremofilų eterinio, truputį civeto. Ir žiūriu kad kvėpinuos tuo pažaidimu su malonumu... Pavadinsiu "Krapelis ir Co". Gal dar truputį pataisysiu ir kada ateity įdėsiu receptą, gana nesudėtingas. Ir visa "programos vinis" krapai... biggrin.gif
Rozmarinai kvepaluose dažnai naudojami, duoda kvapui žalumos, gaivumo, aštrumo, gerai sklinda. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 06, 21:28)
Sveikinu atradus kvapų grožio pasaulį, su pirmuoju žingsniu! yahoo.gif Taip ir kuriamas kvapas, sumaišai ne tik tai kas patinka, o kas dera drauge - ir gaunasi kažkas visai naujo, kito, netikėto. Neseniai gavau mėginuką krapų CO2.

Agne/Ramute, parašyk daugiau apie savo eksperimentus kvepalų kūrime ( čia ar blog'e), labai įdomu. Atsimenu, kad anksčiau rimtai kvepalus konstravai. Kokie pasiekimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 06 gruodžio 2012 - 21:03
QUOTE(Gutka @ 2012 12 06, 19:10)
tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti  ax.gif

as su ylangais ilgokai draugavausi biggrin.gif bet dabar man jie labai patinka wub.gif
dar bandau su palmarosais susidraugauti bet vis nerandam bendros kalbos biggrin.gif
jei jau prakalbau apie eterinius tai pasirodysiu bent trumpam kokia dezute pagaliau prisiruosiau pasidaryti 5-10ml buteliukams ,vietos yra noras labai didelis kuo greiciau uzpildyti doh.gif
kada reikes susikaupti ir didesniems eterinio butelaiciams namucius grazius padaryti ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 21:35)
Agne/Ramute, parašyk daugiau apie savo eksperimentus kvepalų kūrime ( čia ar blog'e), labai įdomu. Atsimenu, kad anksčiau rimtai kvepalus konstravai. Kokie pasiekimai?

Plaku ir plepu... Pradžiai jau manau kad išmokau pirmą pamoką - nekurti kvepalų. Tai kaip maldelę sau mintyse kiekvieną kartą sukalbu. Kuriu kvapą, o jis kam nors patiks ar ne, nebesuku sau galvos. Tai ir pasakot apie tai nesinori labai, nes kas man įdomu, kitiems bus visiškai svetima... Pasiekimu galiu laikyti tai, kad vieną kartą buvau pagirta mano labai gerbiamo žmogaus; bet tai ne vien mano nuopelnas, nes kūriau iš duotos paletės, o tai jau pusė darbo. 4u.gif

Žydrem, nuostabi dėžutė, tavo darbštumas tiesiog stebina thumbup.gif
Tik kai pas mane buteliukų labai daug, tai užsisakiau ir pagamino lentynas su laiptukais, tada juos matau ir lengviau rasti; išdėlioju pagal šiokią tokią sistemą... Tik jie kaip tarakonai netrukus surėplioja pas mane ant stalo, nes atrodo ir to ir ano reikia, ir vėl dėlioju į vietas. doh.gif
Atsakyti
Aš taip pagalvojau dabar: jei mūsų visų suplaktas ir sumaišytas kalėdines dovanas sudėjus į vieną vietą, kokio dydžio ir kokio tūrio kalnas gautūsi, o kvapo kokio! Net apsalau pagalvojus smile.gif

QUOTE(Gutka @ 2012 12 06, 20:10)
..lyg kvepalus kazkokius turetus primena  ax.gif  tai va neverta taip greit nurasyti kvapo, su kazkuo pataikius gaunasi geri kvapai ir nauda tikekimes  smile.gif  tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti  ax.gif


Man ir yra taip atsitikę, sumaišau pauostau, dar pauostau, po kurio laiko vėl uostau ir negaliu patikėt, panašu į mano pirmuosius rimtesnius paauglystėj turėtus kvepalus. O jų kvapas toks fantastiškas, deja seniai nepardavinėja jų, nors stipriai neieškojau, atitikmens niekada pirkt neradau. Esu be galo patenkinta tuo kūriniu smile.gif Tik jų atsiradimo istorija juoko nekelia: po poros nesėkmingų (cia reiklumo sau klausimas) bandymų sulašinau vos ne bet ką iš lempos (arba tiksliau, kad nelašinau to kas bandymuose netiko) ir nesusirašiau proporcijų doh.gif Ir še, kartot reikės tik nežinau kaip g.gif

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 21:35)
Agne/Ramute, parašyk daugiau apie savo eksperimentus kvepalų kūrime ( čia ar blog'e), labai įdomu. Atsimenu, kad anksčiau rimtai kvepalus konstravai. Kokie pasiekimai?

Aš vis pasižiūriu kvepalininkių temą, o ten tylu.. O būtų įdomu 4u.gif

QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 21:53)
dar bandau su palmarosais susidraugauti bet vis nerandam bendros kalbos biggrin.gif


Auksaranke tu, tuoj pasipils prasymai visoms tokias dėzutes nupiest 4u.gif
O palmarozos su kvapiuoju salaviju ir citrusais man thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 06 gruodžio 2012 - 21:26
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 12 06, 21:25)

O palmarozos su kvapiuoju salaviju ir citrusais man  thumbup.gif

4u.gif bus isbandyta ax.gif

kas del lentyneles /laiptu eteriniams thumbup.gif bet tokio gerio netureciau siuo metu kur padeti doh.gif nu nieko gal po keliu metu turesiu atskira slapta kambareli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 12 06, 22:25)
Aš vis pasižiūriu kvepalininkių temą, o ten tylu.. O būtų įdomu  4u.gif


Tai kad taip gaunasi. Viena vertus nespėju, negaliu gi viso gyvenimo skirti visa kur rašymui; ir receptais dalintis neišeina. Per daug asmeniškas dalykas kvapas. Per daug įvairios sudedamosios dalys. Galima žinoma labai daug ką sukurti iš keliasdešimt pagrindinių eterinių su keliais absoliutais, bet pas mane buteliukų jau šimtais, ir dar negana. Ne kad reikia, o kad norisi visus pauostyti, pabandyti, palyginti, suprasti, pasiteplioti. Traukia kaip narkotikai... Ko išmokstu, ką sužinau Kvapų namuose - na nemandagu man atrodo visiems eiti ir trimituoti, ne mano atrastos žinios, nepasakoju ne kad man gaila, bet va taip jaučiuosi negalinti dalinti lyg svetimo turto. Daug paskaitau ir knygose, tik matau kad šitoj srity dar labiau negu kosmetikos gaminime, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių... Nemanau kad jau daug žinau.
Net muilus gamindama kiekvieną kartą kad ir nelabai rimtai, kvapą kuriu. Jie visi skirtingi ir nė vieno nėra "mono" varianto. Kam daviau pabandyti ar padovanojau muiliukų, visi sako kad kvepia skaniai. Vadinas kažkas ir gaunasi... Čia paskaito kelios mėginusios, neleis sumeluoti ax.gif cool.gif Kvapą reikia pauostyti, ne pasakot apie jį. Jei kada kam kuris mano pasigamintas ir aprašytas labai rūpi, galiu duot kelis lašus... Jei kam kokių klausimų yra ir sugebėsiu atsakyti - tada klauskit. 4u.gif
Užsirašinėt reikia. doh.gif Aš kartą sugebėjau užsirašyti ir tą lapelį išmesti. Instinktyvus pasirinkimas gali būti pats teisingiausias, tik reikia išmokt jį išgirsti, pajusti. Ne šiaip sau ranka prie buteliuko tiesiasi... Visa kūryba tokia, nelabai apskaičiuojama ir protu išmąstoma. 4u.gif

Sau kambarėlį palėpėje, suplanuotoje drabužinėje įsirengiau... Pragyvensim be jos. Mažuliukas, bet mano ir viskas po ranka. thumbup.gif Tik vandens neturiu, tenka į vonią ar virtuvę bėgioti; muilams netinka, nes nėra gartraukio ir per mažas, apsinuodyt galiu, tai susisveriu, susiruošiu ir baigiu virtuvėje. Užtat mankštinuosi laiptais aukštyn-žemyn. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Agnė/Ramutė,2012 12 06, 20:28]
aš tuoj pat sumaišiau kvapą, tokį lyg žaidimą. Jokių krapų nesijaučia, kvapas nuostabus gavosi. Dar dėjau frankinčensės, šventagaršvės šaknų, pelargonijų, kelis lašus jazminų absoliuto, vos cinamono, yuzu mandarinų, lašą ajero, gvajoko, pagrindui kopaibų balzamo, fiksatoriaus ir gero bazinio laukinių eremofilų eterinio, truputį civeto.
as pastoviai skaitau jusu mintis ir baltai pavydziu kiek zinote ir kiek buteliuku turite ax.gif gal kada ir as galesiu pasirodyti su gerom atsargom biggrin.gif o tame kreme tie rozmarinai jauciasi bet taip tinka kad neerzina o tiesiog nori ikisus rozmarinus uodziu ir svaigstu
flirt.gif

[quote=Taskuotas_vabalas,2012 12 06, 21:25]

Man ir yra taip atsitikę, sumaišau pauostau, dar pauostau, po kurio laiko vėl uostau ir negaliu patikėt, panašu į mano pirmuosius rimtesnius paauglystėj turėtus kvepalus. O jų kvapas toks fantastiškas, deja seniai nepardavinėja jų, nors stipriai neieškojau, atitikmens niekada pirkt neradau. Esu be galo patenkinta tuo kūriniu smile.gif Tik jų atsiradimo istorija juoko nekelia: po poros nesėkmingų (cia reiklumo sau klausimas) bandymų sulašinau vos ne bet ką iš lempos (arba tiksliau, kad nelašinau to kas bandymuose netiko) ir nesusirašiau proporcijų doh.gif Ir še, kartot reikės tik nežinau kaip g.gif
man tas pats dariau labai labai maza kieki kremo pabandymui, norejau paziureti ko prisipirkau kas kaip, zodziu pabandyt ir galvoju maktelsiu po lasiuka tu triju EA ir vienas kazkuris 2 kart kaptelejo, zinok dabar kuris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 06, 22:55)
Tai kad taip gaunasi. Viena vertus nespėju, negaliu gi viso gyvenimo skirti visa kur rašymui; ir receptais dalintis neišeina. Per daug asmeniškas dalykas kvapas. Per daug įvairios sudedamosios dalys. Galima žinoma labai daug ką sukurti iš keliasdešimt pagrindinių eterinių su keliais absoliutais, bet pas mane buteliukų jau šimtais, ir dar negana. Ne kad reikia, o kad norisi visus pauostyti, pabandyti, palyginti, suprasti, pasiteplioti. Traukia kaip narkotikai... Ko išmokstu, ką sužinau Kvapų namuose - na nemandagu man atrodo visiems eiti ir trimituoti, ne mano atrastos žinios, nepasakoju ne kad man gaila, bet va taip jaučiuosi negalinti dalinti lyg svetimo turto. Daug paskaitau ir knygose, tik matau kad šitoj srity dar labiau negu kosmetikos gaminime, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių... Nemanau kad jau daug žinau.


nepagalvojau, kad viskas taip sudėtinga (apie svetimą turtą) blush2.gif O kokie mokslai Kvapų namuose? Kaune dar kol kas nėra... tik 2 dienų paskaitos apie EA taikymą buvo.
Domiuosi, nes niekaip neprisiruošiu rimčiau kvepalais užsiimti, buteliukų irgi daugybė, absoliutų praktiškai nenaudoju. Mano pasiekimai kol kas paprasti - aliejiniai ir kieti kvepalai gimtadieniams, tiksliai užsirašyti neišmokau, tai antrą kart neatgaminu. Tik kas įdomiausia - padarau sekantį kartą tobuliau, su daugiau sudedamųjų, o maniškiai sako, kad geriau buvo pirmieji ( beveik mono), kai dar nemokėjau ir nedrįsau maišyti.
Atsakyti
Zydrem wub.gif kokia faina dezute. (su kokia programa taip nuotraukas pasidarai?)
Pas mane irgi dezutej visi eteriniai, bet vis galvoju, ka ca jiems kito sugalvot, nes kai reik ko nors, po to visus kilnoju kol surandu norima doh.gif Bet pas mus ir vietos ner kur visus graziai issideliot, o jei ir butu, tai mazoji tikrai isisuktu i tuos buteliukus rolleyes.gif
Agne/Ramute jus pasidaret panasias lentyneles kaip kvapu namuos? Kaip as noreciau kokio atskiro kambariuko savo maisymams ir kur viska but galima graziai susidliot, bet tenka pasitenkint virtuve ir nuo mazosios viska dezese slept ax.gif

Gutka cia man tos bulgariskos levandos niekaip neitinka. doh.gif As irgi galvoju gal su kuo sumaisius ir galeciau naudot, bet tik pasiimu ta buteliuka, atidarau, ir viskas iskart dedu ji i toliausia kampa. ir taip jau pora men. Niekaip nesusidraugaujam doh.gif Tuo labiau, kai turiu dar kelias levandu rusis, kurios man kvepia, tai prie sito ir rankos nesitiesia.
Kaip visad ir sako cia merginos kiekvieno nosis skirtingai tuos pacius kvapus priima. MAn rozmarinai visai nieko. Plaukams naudoju ir nesmirda visai. Zydrem sake, kad ilgai pratinos prie ylan ylan, o man tas kvapas wub.gif plaukus su ylangu megstu pasisukuot. Palmaroza viena irgi nelabai, bet kai dejau i dezodoranta tai maisiau su levanda ir visai nieko gavos. Cia gal del to, kad as levandas labai myliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 07 gruodžio 2012 - 10:11
as tai galvojau ir sugalvojau taip kad gal atradus gera derini isryskeja is nemylimo eterinio tik geras kvapas o tas kas erzina kiti uzgozia ax.gif nemoki aiskiai issireikst lotuliukas.gif
Atsakyti