Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 05, 22:26)
Gal gali plačiau pakomentuoti? Aš kažkaip mažai ksantano naudoju, noriu dabar išsinagrinėti jo vartojimo sritis  smile.gif

Aš naudoju, bet po mažai - pirmo indelio dar nė pusės neišnaudojau. Vakar dariau kremą ir dėjau 0,1 proc. į aliejus, kartu su jais kaitinau; šiandien kreme bus hialurono, tai maniau kad užteks mažiau, dėjau 0,05proc. Efektas man atrodo gaunasi toks: vientisesnis, plastiškesnis kremas, slidesnis. Gal ir jungiasi geriau. Matyt gaunasi tarsi papildomas truputis polimero į emulsiklį. Bet dabar plaku po 200g plačiame indelyje ir darbuojuos blenderiu nuo muilų pasičiupusi. Labai gerai susiplaka, nes kremai tiršti, baigiami plakt tokie mažiukui mikseriukui visai nepavežami būtų, o plaktis ir normaliai tirštėti dabartiniai variantai tik jau pravėsę pradeda. Panašu kad gavosi stipri W/O emulsija; indelius kol išploviau tai jau galvojau reikės važiuot į parduotuvę feirio... Nuo indelio prilimpa prie rankų, nuo rankų ant kriauklės, kempinėlės, vėl ant indelių, ir mano muilas niekaip nepriveikia. doh.gif Gerai dar LOC radau namie. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 22:40)
Aš naudoju, bet po mažai - pirmo indelio dar nė pusės neišnaudojau. Vakar dariau kremą ir dėjau 0,1 proc. į aliejus, kartu su jais kaitinau; šiandien kreme bus hialurono, tai maniau kad užteks mažiau, dėjau 0,05proc. Efektas man atrodo gaunasi toks: vientisesnis, plastiškesnis kremas, slidesnis. Gal ir jungiasi geriau. Matyt gaunasi tarsi papildomas truputis polimero į emulsiklį. Bet dabar plaku po 200g plačiame indelyje ir darbuojuos blenderiu nuo muilų pasičiupusi. Labai gerai susiplaka, nes kremai tiršti, baigiami plakt tokie mažiukui mikseriukui visai nepavežami būtų, o plaktis ir normaliai tirštėti dabartiniai variantai tik jau pravėsę pradeda. Panašu kad gavosi stipri W/O emulsija; indelius kol išploviau tai jau galvojau reikės važiuot į parduotuvę feirio... Nuo indelio prilimpa prie rankų, nuo rankų ant kriauklės, kempinėlės, vėl ant indelių, ir mano muilas niekaip nepriveikia. doh.gif Gerai dar LOC radau namie. biggrin.gif

lotuliukas.gif oi prajuokinot
as ir einu dabar darbuotis nes viskas pasibaige doh.gif nezinia kada i sapnucius nueisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 23:40)
Aš naudoju, bet po mažai - pirmo indelio dar nė pusės neišnaudojau. Vakar dariau kremą ir dėjau 0,1 proc. į aliejus, kartu su jais kaitinau; šiandien kreme bus hialurono, tai maniau kad užteks mažiau, dėjau 0,05proc. Efektas man atrodo gaunasi toks: vientisesnis, plastiškesnis kremas, slidesnis. Gal ir jungiasi geriau. Matyt gaunasi tarsi papildomas truputis polimero į emulsiklį. Bet dabar plaku po 200g plačiame indelyje ir darbuojuos blenderiu nuo muilų pasičiupusi. Labai gerai susiplaka, nes kremai tiršti, baigiami plakt tokie mažiukui mikseriukui visai nepavežami būtų, o plaktis ir normaliai tirštėti dabartiniai variantai tik jau pravėsę pradeda. Panašu kad gavosi stipri W/O emulsija; indelius kol išploviau tai jau galvojau reikės važiuot į parduotuvę feirio... Nuo indelio prilimpa prie rankų, nuo rankų ant kriauklės, kempinėlės, vėl ant indelių, ir mano muilas niekaip nepriveikia. doh.gif Gerai dar LOC radau namie. biggrin.gif


Ačiū už bandymus ir jų aprašymus 4u.gif
Reikės bandyti, vis dar trūksta slidumo mano kremuose (čia man taip atrodo, norisi vis tobuliau )
Paskutiniu metu maišiau visai giminei rankų kremus, atidirbau receptą su AZ lecitinu ir lanolinu(augaliniu), dar dedu bičių vaško ( tikro), tai išeina užtikrinta W/O, labai džiaugiuosi biggrin.gif
Maišiau ir su tikru lanolinu, tik nesusikaupusi buvau, sudėjau ne visus aliejus, išėjo ne kremas, o pienelis, bet labai puikus (atsitiktinai išėjo nauja rūšis, dabar jau sąmoningai tokį makaluosiu). Mano kremai dar išsimaišo be didelio mikserio - pradžioj paplaku su mažiuku, o paskui tokia specialia mentele labai smarkiai suku, jei matau, kad vėl darosi neblizgus paviršius - pavarginu mikserį. Dar "muilinio" mikserio kremams nebandžiau.
Su savo ūkišku muilu indelius nuo rankų kremo išplaunu, bet prieš tai užmerkiu muilo skiedinyje. Įdomiausia, kad kremo likučiai neatšoka nuo stiklo, o išbrinksta - ištraukiu indelį su storiausiu sluoksniu tokio kaip kempinė prisigėrusio vandens kremo, nors įmerkiu beveik švariai išgramdytą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 gruodžio 2012 - 23:55
Saule/Guoda gal receptu ranku passidalinsit blush2.gif g.gif vis studijuoju koki cia padarius dovanu
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 01:25)
Saule/Guoda gal receptu ranku passidalinsit  blush2.gif  g.gif vis studijuoju koki cia padarius dovanu

Receptas toks - iš to ką turėjau ir nenaudojau:
Mangų sviestas 5
Migdolų sviestas 5
Arganų aliejus 5
kanapių aliejus 3
Šaltalankų aliejus ( lašais)
Caprylis 5
Bičių vaškas 2
Vaškas Nr.2 - 2
Lecitinas ( AZ) 3
Lanolinas ( AZ) 3
Cetearyl alcohol - 2 (gal jo ir nereikia, išeina ir taip gera konsistencija)

Vandeninė dalis - rasakilos, vingiorykštės naminiai hidrolatai - 50.
Tada iki 100 - alantoinas, migdolų milteliai, kviečių proteinai, šilko milteliai, D-pantenolis, vit. E, natrio laktatas, konservantas; EA - citrininių mėtų, niaolių, levandų, pačiulių.
Paprasta sudėtis, tik man patiko emulsija - slidi, tiršta, panašiai kaip sviestas. Gal nereikia ir kviečių proteinų - būtų mažiau lipnus. Manau, kad svarbu naudoti sviestus ( ne aliejus), anksčiau kiek darydavau su AZ lecitinu ir lanolinu ir su aliejais - taip neišeidavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 06 gruodžio 2012 - 09:40
aciu oro_buckis.gif
nuo vakar dar stalas nukrautas priemonem tai einu dabar ir isbandyti bigsmile.gif
gerai kad viska turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 11:40)
aciu  oro_buckis.gif
nuo vakar dar stalas nukrautas priemonem tai einu dabar ir isbandyti  bigsmile.gif
gerai kad viska turiu biggrin.gif

Kvapus pritaikyk pagal save, čia dariau pagal spec. užsakymą ( netoleruoja daug ko mano mergina biggrin.gif )
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 11:09)
Kvapus  pritaikyk pagal save, čia dariau pagal spec. užsakymą ( netoleruoja daug ko mano mergina  biggrin.gif )
Sekmės  4u.gif

padariau thumbup.gif labai fainas gavosi ,jei po keliu dienu niekas nepakis ax.gif bus labai gerai dovanelems wub.gif
aciu Saule kad dalinates 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 13:24)
padariau thumbup.gif labai fainas gavosi ,jei po keliu dienu niekas nepakis ax.gif bus labai gerai dovanelems wub.gif
aciu Saule kad dalinates  4u.gif

Na man irgi jis labai patinka - paprastas ir geras smile.gif Man jis nesikeičia - turiu jau 2 savaites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 06 gruodžio 2012 - 12:42
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 12:42)
Na man irgi jis labai patinka - paprastas ir geras  smile.gif Man jis nesikeičia - turiu jau 2 savaites

na tikiuosi kad ir man jis puikiai pavyko
dabar tvarkausi ,rankas i vandeni kisu doh.gif ,bet kazokia tai apsauga lieka g.gif po plovimo ,nereikalauja is karto kazko kad patepti, nu pirmas ispudis tai liuksinis biggrin.gif
Atsakyti
nu kad jau taip isgyret einu ir as konstruotis jo smile.gif aciu labai uz recepta 4u.gif
Atsakyti
Nepalikit ir manęs... Truputį kitokį, bet irgi makalą sumakaluosiu. Jo, kūno kremams, ir ypač dovanoms, irgi sudedu aliejus kurie užsistovi be darbo.Tik emulsiklį keisiu, su Nr.2 nedraugauju.Turiu dar trupučiuką, bet neužteks. Ačiū už dalijimąsi. 4u.gif
Atsakyti