Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(saavaa @ 2013 01 24, 19:45)
Labas vakaras, mergaites wink.gif

Gal pagelbėsit dėl šio rozmarino e.a.. Yra pirmasis receptas vaikams, tai norėčiau sužinoti ar tiktų 2,5 metų mažiukui toks mišinukas įtrinimams?
Šis e.a. gal švelnesnis nei kiti rozmarinų, pvz. kaip kad eukalipto radiata?

Iš anksto dėkoju atsakiusioms  4u.gif

Apie vaikų gydymą EA paskaitykit Kvapų namų psl. arba čia https://www.facebook...69361776470712/
vaikučiams rekomenduoja mažinti EA normą ( palyginus su suaugusiais).
Rozmarinai AZ yra 3 tipų; Katariniams susirgimams taikomi cineolio ir verbenono ( skystina gleives), jie abu švelnesni negu kamparo tipo
Tavo nuoroda - į cineolio tipo, ten D. Baudoux receptai - patikimi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 20:33
Ar esate naudojusios gintaro alieju ? Koki % butu galima deti i kremuka? g.gif
Atsakyti
schmoll.gif Nea, nenaudojau gintaro, neturiu; gal net neuosčiau KN. Kažkada užklausiau, neturėjo išfasuoto. Manau kad grynas bus tirštas, gal net kietas; jei matei, yra 10 proc. spiritinis tirpalas. Jis bus daugiau pakvėpinimui, bet nežinau tiksliai koks kvapas. Gal kaip amber dervos būna panašus, gal ne... Gerai kad priminei, paprašysiu įpilti, jei turi pardavimui, o kai nuvažiuosiu atsiimsiu... Nežinau koks tiksliai KN gintaro aliejus, neaprašyta, nepatikslinta. Gal kas nors panašaus
http://www.anandaapo.../amber-oil.html
Amber dervos esu pirkusi, tirpinusi, turiu dar truputį. Kvapas šiltas, saldus, vanilinis-benzoininis, gerai tirpsta spirite, aliejuose lieka toks lyg pusiau tirpalas, pusiau makalas, ištirpsta pašildžius. Turiu amber CO2, bet tas daugiau dūminis. Kiek dėt į kremą - pirmiau turiu išsiaiškint kas tai per aliejus. Manyčiau nedaug, kitaip nuo kvapo saldumo lūpos sulips... Kai žinosiu, parašysiu biggrin.gif 4u.gif
Ir ko aš to prolipid nenusipirkau kai prekinausi Theherbary, irgi turi... Kažko nesinorėjo. doh.gif Olive-emuls irgi neturiu, bet labai patinka Olivax iš tos pat Theherbary. Olive-emuls galima susimakaluot, tik proporcijų nerandu: cetearyl glukoside prekiauja KN, turiu, ir jo ten aišku didžioji dalis; sorbitan olivate = OliveProtection.

Ką dar gero kur papirkot? ax.gif 4u.gif Jei ką super-duper iš Aromavitos pareklamuosit, jau ir man užsireiks... lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 24, 22:25)
Nea, nenaudojau gintaro, neturiu; gal net neuosčiau KN.

Aciu 4u.gif
* Uzklausus, Laime atsake:" 10% gintaro eterinis aliejus jau paruoštas vartojimui, t.y. tirštas, klampus grynas eterinis aliejus atskiestas su baziniu aliejumi iki 10%, todėl jį galite teptis, juo kvėpintis taip, kaip jis yra pagamintas. Jei per stiprus kvapas, galite dar labiau atsiskiesti. Gamtinės substancijos yra plastiškos. Jų vartojimas nereikalauja griežtų instrukcijų."
As ji turiu (skiesta) Kvapas toks, kaip baznycioje smilkina (ten turbut ir naudojamos gintaro dulkes), smile.gif o vyrui tas kvapas asocijuojasi su slidziu tepalu hihihi.gif

I krema nedesiu, bet pabandysiu misinuka su roziu, paciuliu ar kt. ea rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gtn: 24 sausio 2013 - 22:06
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 24, 22:25)

Ir ko aš to prolipid nenusipirkau kai prekinausi Theherbary, irgi turi... Kažko nesinorėjo.  doh.gif Olive-emuls irgi neturiu, bet labai patinka Olivax iš tos pat Theherbary.  Olive-emuls galima susimakaluot, tik proporcijų nerandu: cetearyl glukoside prekiauja KN, turiu, ir jo ten aišku didžioji dalis; sorbitan olivate = OliveProtection.

Ką dar gero kur papirkot?  ax.gif  4u.gif  Jei ką super-duper iš Aromavitos pareklamuosit, jau ir man užsireiks... lotuliukas.gif  doh.gif

Apie emulsiklius visko neparašo ir vien INCI visko nepasako, čia dar technologijos - Olive-emuls tirpus vandenyje , bet jei paimsi atskirai dalis - sorbitan olivate tirpus riebaluose, savadarbis kitoks išeis emulsiklis, net jei proporcijas atitaikysi g.gif Kai paskaitai sudėtį, tai nesitiki, kad su sorbitan olivate gali išeiti toks lengvumas kremo - tiek visos merginos su juo kankinasi
pažiūrėjau - KN dabar neturi cetearyl glukoside

Kiek po Aromavitą landžiojau- yra tie patys peptidai kaip US parduotuvėse ir turėtų būti brangiau (nes perparduoda) ir į kitus dalykusi tik pasigilini, nutari palyginti - yra US parduotuvėse smile.gif
Atsakyti
Merginos as su klausimeliu; mano mazoji labai serga (sianakt aciu Dievui jau be temp.) tai po nosim raudona ir paskilinejo odele, nes pastoviai sloga bega. As vis patepu tokiu misinuku kuri turejau po ranka: issuktas taukmedis, nebepamenu koks skystasis aliejus, truputis H2O, alantoinas, bisabololis, pantenolis. Gal dar kazkuo galiu patept?

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 25, 00:30)
Kiek po Aromavitą  landžiojau- yra tie patys peptidai kaip US parduotuvėse ir turėtų būti brangiau (nes perparduoda)  ir į kitus dalykusi tik pasigilini, nutari palyginti - yra US parduotuvėse  smile.gif

Taip as irgi kiek tyrinejaus, ta pati galima ir JAV nusipirkt ir pigiau (kai kuriu prekiu net nuotraukos tos pacios biggrin.gif ). Jus Agne/Ramute daznai Jav prekinates ten jau viska isnarscius po kauleli, tai tikrai nera reikalo is Ukrainos siustis. Aroma-vita gerai toms kurios is JAv neperka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 25 sausio 2013 - 07:36
Per kurią tarpininkę perkat iš US?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 25, 07:30)
Merginos as su klausimeliu; mano mazoji labai serga (sianakt aciu Dievui jau be temp.) tai po nosim raudona ir paskilinejo odele, nes pastoviai sloga bega. As vis patepu tokiu misinuku kuri turejau po ranka: issuktas taukmedis, nebepamenu koks skystasis aliejus, truputis H2O, alantoinas, bisabololis, pantenolis. Gal dar kazkuo galiu patept?


laba
o nebandei nosite is vidaus patemti miros eteriniu g.gif as po lasiuka uzlasinu ant ausu krapstuko ir patepu ,daznai nereikia ,mes ir sirguliuojam per abu jau antra savaite doh.gif bet slogos neturin labai svariai kvepuoja per nosytes (cia sita skaiciau fb L.K. rase kas savo vaikams tepdavo) o po nosite tai nelabai daugiau ka ir sugalvosi patepti g.gif ka jau tepi sveikatos 4u.gif
tik mus kankina sausas kosulys dabar jau nelabai bet...
ir parase Laime receptuka toki nuo sauso kosulio , bet vietoj kieciu, nezinau kaip man ten susisuko smegeneles, nusipirkau pankoliu doh.gif tai ir neteks isbandyti iki tiktos savaites kol nusipirksiu tinkama doh.gif
Atsakyti
Vaikui panosiuką galima dar pabandyt patepti ghee sviestu (galit nors nedaug pasigaminti), ar tuo švariu Lansinoh lanolinu - jis ilgam uždeda kvėpuojančią plėvelę, oda nebemirks, mažiau nusitrins.
Tai taip, apie emulsiklius nepasako visos tiesos; bet cet. glukosidų dar turiu, ir UK yra pirkti jei bus kam noro didesniais kiekiais; jų HLB 11, tai manau bus apie 60-70, gal net daugiau proc., reikia paskaičiuoti, iš išlydyt kartu su OP. O tada pabandysiu ištirpint vandenyje. Mišinys gali tirpti, tai jau bus kitas daiktas negu du atskiri.
Dėl tarpininkės parašysiu į AŽ. Taip, beveik viską nusiperku JAV, nes ypač emulsikliai (jie juk ilgai negenda, kur kieti, birūs), birūs milteliai didesniais kiekiais labiau apsimoka, ir man toks kompleksas yra, nemėgstu kai kas nors baigiasi reikalingiausiu momentu... Aromavita man patiko kad neplėšikauja labai už atsiuntimą, greitai dirba, tikrai labai geranoriški ir tvarkingi.

Aha, vadinasi ne saldusis gintaro variantas KN. Bet vis tiek jo noriu, gal dar labiau...

Man patinka visi kvapai, ir tie kur kitiems smirdi. Gana daug išuosčius ir nemažai turiu - kuri klausėt kas kvepia, pirma bent trumpai apibūdink kokie kvapai TAU patinka, bent kelis mėgstamų kvepalų pavadinimus parašyk, tada bus galima apytikriai bandyt patarti. Nors geriausia kad pati KN pasiuostytum, ir net užsirašytum kurie patiko iškart; buvau liudininkė kaip KN atėjo moteris švytinčiomis iš susižavėjimo akimis, anksčiau buvusi kitam KN salone, ir ieškojo nusipirkti to ją sužavėjusio kvapo - nerado. Nemokėjo apibūdinti tiksliau kaip "nenusakomo grožio kvapas, gėlinis, bet ne per saldus", ji nutarė kad to kvapo nėra prie pavyzdžių. Įmanoma aišku, bet vargiai, nes įvykis buvo Šaltinių gatvėje, o ten nebent daugiau visko gali būti...
Kiekvienam labiausiai patinka kiti, tai ir nepuola merginos siūlyti. Daug kam patinka citrusai - ypač mandarinai, raudonieji, super kvepia kvapieji Yuzu (Citrus junos Siebold ex Tanaka), kremuose gerai su kokiom gėlėm paderinti, nors truputėlį (nes daug citrusų gali didint jautrumą saulei). Dar labai naudoju paprastą ekologišką citrinų eterinį aliejų - ir dėl kvapo, ir dėl poveikio odai, tik irgi reikia saikingai lašint. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 25 sausio 2013 - 09:50
Sveikos 4u.gif
Gavau siuntinuka is AZ, susiruosiau i visrtuve gaminti, o Aloniuko blogas under servise verysad.gif buvau issisaugojusi nuoroda " svelnus sveitiklis jautriai veido odai", ot klaida nepersimesti kompa doh.gif Gal kas turite recepta? smile.gif Arba galite rekomenduoti veido valiklio recepta su AZ Cleansing Base 4u.gif
Atsakyti
As jau aplamai ALIONIUKO pasigedau , seniai jau jau nesigirdi g.gif verysad.gif
Atsakyti
Nuo likimo nepabėgsi... Negausiu to brangesnio lanolino, ką tik gavau pranešimą kad tos prekės nebus mano laukiamam siuntiny, jau ir pinigėlius grąžino... verysad.gif biggrin.gif
Žodžiu, jei kam reikia lanolino iš https://www.newdirec...dex.php?id=5348 tai galiu įsimest daugiau, sau noriu kilo, kitas išfasavimas 5 kg, manau daugoka... Galiu paimt pvz. du, vieną padalinimui. 4u.gif
Atsakyti