Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(zuvyte26 @ 2013 01 18, 18:59)
~13 g
1,1 g taukmedžio
0,9 g (1 ml) makadamijų al.
0,9 g (1 ml) anyžių žiedų ištrauka caprylyje
0,6 g Olivem 1000 - 4,6 proc.
0,1 g bičių vaško  - 0,8 proc.
0,4 g lecitino (sausas) - 3 proc.
8 g medetkų hidrolato
2 l. glicerino
0,05 g alavijo ekstrakto x200
0,1 g alantoino
2 l. d-pantenolio
1 l. bisabololio
3 l. Q10
3 l. augalinių keramidų
2 l. vit E
EA dėjau 3 l. vietoj 2l., taip jau gavosi biggrin.gif Aš lašinau šalavijų + levandų EA
2 l. cosgard

Galvoju kitą kartą gal bandyti su didesniu bičių vaško procentu gaminti ar kitą, riebesnį, emulsiklį priderinti (jei orai laikysis ypač šalti) g.gif Kremas gavosi stabilios, malonios veidui tekstūros. Gaila fotoaparatas pas sesę šiuo metu sad.gif


Šiandien dovanų gaminu šį kremuką. Labai noriu, kad pavyktų.

Gal galite patarti, ar galiu šiame recepte dėl jo stabilumo (man lyg vos vos tas stabilumas neaiškus darosi, nors kremas jau į pabaigą biggrin.gif ) panaudoti didesnį kiekį bičių vaško? pvz iki 0,2 g? Ar labai apsunkins odą? O gal geriau Olivem1000 padidinti proc.?
Būčiau labai dėkinga už pagalbą, nes tarp savo rašliavų jau susipainiojau, galva apsisuko wacko.gif
Atsakyti
O kaip kokybė Aroma vitos EA arba absoliutų? Ar tik emulsiklius bandėte?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 01 24, 17:54)
Šiandien dovanų gaminu šį kremuką. Labai noriu, kad pavyktų.

Gal galite patarti, ar galiu šiame recepte dėl jo stabilumo (man lyg vos vos tas stabilumas neaiškus darosi, nors kremas jau į pabaigą  biggrin.gif ) panaudoti didesnį kiekį bičių vaško? pvz iki 0,2 g? Ar labai apsunkins odą? O gal geriau Olivem1000 padidinti proc.?
Būčiau labai dėkinga už pagalbą, nes tarp savo rašliavų jau susipainiojau, galva apsisuko wacko.gif

Emulsiklių turi pakakti - Olivem 4,6 proc. + vaškas 0,8 proc + 3 proc lecitino, bendrai beveik 8 proc. - tai daug smile.gif o kiek proc aliejinės dalies? neparašei, tingiu skaičiuoti
Papildyta:
QUOTE(Pimkie @ 2013 01 24, 17:59)
O kaip kokybė Aroma vitos EA arba absoliutų? Ar tik emulsiklius bandėte?

nebandžiau, perku kitur smile.gif Aromavitoj pirkau tik visokius aktyvus, konservantus ir emulsiklius, dar micas, miltelius ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 17:08
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 24, 17:08)
Emulsiklių turi pakakti  - Olivem 4,6 proc. + vaškas 0,8 proc + 3 proc lecitino, bendrai beveik 8 proc. - tai daug  smile.gif o kiek proc aliejinės dalies? neparašei, tingiu skaičiuoti

aliejinės dalies ~ 24 proc. (čia be emulsiklių)

Aš irgi manau, kad emulsiklių kaip ir turėtų pakakti g.gif Nors tą likutį pamašiau menetele ir gavosi vėl stabili. Gal tada ir nekeisiu nieko. Pats kremas gamintas 2012-12-30
Atsakyti
O kaip aktyvais ar esate patenkinta? Kokius ėmėt?

Gal galit detaliau pirkimu temoje papasakoti (pažingsniuj) kaip toj Aromavitoj apsipirkinėjat.
Susikraunat krepšelį, laukiat laiško kiek kainuos siuntimas, tada rašot patvirtinimą, kad tikrai perkat ar užtenka apmokėjimo kaip patvirtinimo. Kokį siuntimo būdą renkatės? Einat į Paštą daryti WU perlaidą?

Gal galit parašyti kokia buvo krepšelio suma ir kiek siuntimas bei kiek perlaida kainavo? Kad maždaug įsivaizduotumėme galutinę sumą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 01 24, 18:26)
O kaip aktyvais ar esate patenkinta? Kokius ėmėt?

Gal galit detaliau pirkimu temoje papasakoti (pažingsniuj) kaip toj Aromavitoj apsipirkinėjat.
Susikraunat krepšelį, laukiat laiško kiek kainuos siuntimas, tada rašot patvirtinimą, kad tikrai perkat ar užtenka apmokėjimo kaip patvirtinimo.  Kokį siuntimo būdą renkatės? Einat į Paštą daryti WU perlaidą?

Gal galit parašyti kokia buvo krepšelio suma ir kiek siuntimas  bei kiek perlaida kainavo? Kad maždaug įsivaizduotumėme galutinę sumą.  blush2.gif

Jau esu aprašiusi čia http://www.supermama...?...0925&st=384 395 žinutėj ( kitaip nemoku nuorodos įdėti).
dėl aktyvų - nedaug siunčiausi cu-activator, elastone, sesaflesh; kol kas naudojau daugiausia emulsiklius, konservantus iš ten ( dabar jau ir AZ jų turi), Q10(milteliai), perlų pudrą. Siunčiausi rūgštis, bet neprisiruošiau receptų pasidaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 17:41
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 24, 13:16)
ploviau, ir actu, ir soda, ir kuo tik sugalvojau, vistiek smirda  doh.gif  lotuliukas.gif
o dar toks naujokiškas klausimas, kurie ea kvepia? nes man jie beveik visi (turimi) smirda  lotuliukas.gif  blush2.gif išskyrus citrinų ir imbiero  biggrin.gif


plauk neplovus, nemanau kad kvapas dings - tie tikri indiski prieskoniai tooooki kvapa turi, kad man viena kart isvirus kari su vistiena namai 2 savaites smirdejo. dar teko gyvent nuomojamam bute kur pries tai indusai buvo, tai irgi ne su jokiais dezinfektoriais neatplovem
Atsakyti
oi ir prikalbeta ax.gif

nusipirkau ta Aromastone nezinau ka ir pasakyti apie ji siltas virsus ir tiek g.gif keleta lasu uzlasinau bet stovint netoli as nieko nesuuodžiu g.gif nors uosle negaliu skustis biggrin.gif gal taip ir turi buti g.gif
gris sunis ir treniruotes pasakys ar ka uzuodzia biggrin.gif

Atsakyti
Labas vakaras, mergaites wink.gif

Gal pagelbėsit dėl šio rozmarino e.a.. Yra pirmasis receptas vaikams, tai norėčiau sužinoti ar tiktų 2,5 metų mažiukui toks mišinukas įtrinimams?
Šis e.a. gal švelnesnis nei kiti rozmarinų, pvz. kaip kad eukalipto radiata?

Iš anksto dėkoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 14:31)
1.Kai reik pagalbos zmogui, tai kazkaip naturaliai ir nori padet,
  2.As tai itariu, kad SCI galejo dirgint (cia Astos sampuno proporcijom daryta. Paskutiniu laiku tik toki bedarau) arba eteriniai. Pamenu seniau merginos aptarinejo ta SCI ir kad kai kurioms dirgina.



1. drinks_cheers.gif

2. as tai pamenu kad didesnis kiekis to SCI dirgino g.gif ir paskui Asta pasidalino savo situo receptu ax.gif kazkaip neliko minti kad nuo jos to sampuno butu kam dirginia oda g.gif as vis laiks nuo laiko pasidarau kieta sampuna (si karta dariau beveik pagal palomos recepta naujaji ) bet kad ir po vieno plovimo po poros dieni pradejo niezerti g.gif
Atsakyti
Taip taip ir as atsimenu, kad sausuose sampunuose dirgindavo, o apie sita Astos niekas taip nebuvo rases. Kolkas as geresnio sampuno ir neturejus thumbup.gif Bandziau pasidaryt sampunmuili, bet netiko. Turbut pariebinimas buvo per didelis. Bet, kad turiu patinkanti sita sampuna, tai ir neprisiruosiu daugiau eksperimentuot su sampunmuiliu blush2.gif
O sausa, tai gal nebent jei kur ilgesniam laikui vaziuociau (pvz i kaima) gal tada daryciaus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 24, 17:10)
kai uzsakinesite kas nors is aroma vitos priglauskit ir mane  ax.gif



Ir mane priglauskit smile.gif

As dabar dziaugiuosi GelMaker Emu , labai mieli geliukai gaunasi, mano sausai tinka, o ir gaminti su juo labai lengva.
Atsakyti