Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

va, radau valiklio su vašku receptuką, ir paaiškinta kodėl 4u.gif čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 23, 18:12)
va, radau valiklio su vašku receptuką, ir paaiškinta kodėl  4u.gif čia  4u.gif

g.gif as kazka panasaus darau tik rankoms ir kulnims tepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 23, 17:35)
g.gif as kazka panasaus  darau tik rankoms ir kulnims tepti  ax.gif


tai ji ir rašo, kad galima naudoti kaip multi-balzamą ax.gif aš būčiau pati niekaip nesugalvojusi, kol nepabandžiau šio 4u.gif efektas man labai patiko, tik kad slidu nuo vaško biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 23, 19:39)
tai ji ir rašo, kad galima naudoti kaip multi-balzamą  ax.gif aš būčiau pati niekaip nesugalvojusi, kol nepabandžiau šio  4u.gif efektas man labai patiko, tik kad slidu nuo vaško  biggrin.gif

schmoll.gif nežinau, nežinau, man tai čia tik rankoms ir kulnams tepalas, o ne makiažo valiklis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 sausio 2013 - 18:55
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 23, 17:55)
schmoll.gif  nežinau, nežinau, man tai čia tik rankoms ir kulnams tepalas, o ne makiažo valiklis


makiažui valyti nenaudočiau, o kaip veido valiklis tai patiko 4u.gif, žinoma, ne kasdienai rolleyes.gif bet įsivaizduoju, kad jautresnėms odoms netiktų 4u.gif
susidėjau ingridientus kremui daryti, galvoju pauostysiu pačiuli ea, užlašinau ant rankos, draugas klausia - "prisipažink, ar žvakes vėl deginai? doh.gif lotuliukas.gif visas namas keistą kvapą turi", o kad tas keistas kvapas su manim vaikšto hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 01 23, 19:05)
Dėl emulsiklių  g.gif  Tai tikriausiai dar individualesnis poveikis nei bazinų aliejų. Kiekvienai odai skirtingi emulsikliai tinka ir patinka. Daugelis merginų giria Oliviem 1000 (jog jis lengvesnis, nei emulsiklis Nr. 2 ), o man visiškai atvirkščiai. Bet vis tiek, pradžiai,  siūlyčiau rinktis tarp šių dviejų.
Drėkinimu, i be hialurono, dar galima naudoti drėkinamąjį kompleksą iš AZ, gliceriną, Unitamuron (Aromashka) ir t.t.

Tas pats hialuronas jei jo per daug gali sukelti plėvelės pojūtį.

Žodžiu, pradžioje viskas intuicijos (kuri atsiranda, daug daug skaitant) ir bandymų / atmetimu būdu atrenkama, kas jums asmeniškai tinkama.



Dekui už gaires, kažką vadinasi bandysim:)
Atsakyti
o koks būtų alijošiaus želė tankis? blush2.gif bandau pasiversti produktus iš ml į gramus, aš manyčiau, kad 1ml=1g, ar ne? g.gif
Atsakyti
radau az, jei dar kam reikės, 1,04 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2013 01 23, 09:20)
Šampūno sudėtis:
distikiuotas vanduo, putokliai Lauryl glocoside ir decyl glucoside, fitokeratinai, henos istrauka (vandenyje, glicerine ir alkoholyje), kondicionieriu emulsiklis, riebalinio sluoksnio atstatytojas (coco glucoside ir glyceryl oleate), pieno rugstis, ekokoncervantas, ylan ylan, rozmarinu, paciuliu eteriniai aliejai. Jazminu apsaliutas

Balzamo sudetis:
distiliuotas ir melysu vanduo,migdolu aliejus, augalinis kokoso silikonas, BTMS ir kondicionieriu emulsiklis, fitokeratinai, provitaminas B5, pieno rugstis, ekokoncervantas, ylan ylan., rozmarinu, paciuliu ir jazminu eteriniai aliejai, vitaminas E

Kaukes sudetis:
distiliuotas ir melisu vanduo, migdolu, ersketuogiu kauliuku ir sviesmedziu aliejai, fitokeratinas, neutralios spalvos henos milteliai, provitaminas B5, ksantanas, ekokoncervantas, ylan ylan, rozmarinu, paciuliu ir jazminu eteriniai aliejai, vitaminas E.
Turiu tik sita sarasa, o kiek ko deti nezinau

Jei kas galetu pagelbeti, buciau labai dekinga  mirksiukas.gif


Labai, keista, unsure.gif bet tavo drauge, kuri Anglijoj gamina kaip ir as Lietuvoj, su lygiai lygiai tokiais paciais ingredientais... mano bloge yra sampunas, balzamas ir kauke 4u.gif Priemonės plaukams su hena ir fitokeratinais
http://geriburtai.bl...su-hena-ir.html

Dar nebuvau irasiusi proporciju, bet as darau taip. Ir dar pastebejau, kad ksantano
neirasiau prie sampuno.

Itariu, kad cia tikrai ir bus mano kuriniai, nes i sampuna butina deti ksantano, kitaip labai skystutis gaunasi.
Atsakyti
Vakar gavau dar viena patvirtinima, kodel musu dauguma sako, kad nesinori gaminti specialiai kitiems. MB bendradarbe vis skundesi skundesi, kad plaukai siaubingai riealuojasi visokius sampunus bandzius bet vistiek negelbsti. Vyras eme ir pasake: mano zmona pati pasidaro sampuna ir galva reik plaut dukart raciau, nei reikedavo perkant sampunus is parduotuves. Paprase ir jai padaryt. As sakau atskirai tikrai negaminsiu. Nunesk tegu pabando, jeigu tiks kai sau darysiu ir jai padarysiu. Is savo indelio idejau. Ateina ji kita diena ir sako: plaunant galva toks jausmas, kad griauzia ir issiplovus nemalonus jausmas galvos odai. unsure.gif O mudu su vyru gi pastoviai plaunam tuo sampunu ir mums viskas gerai, jokiu grauzimu, jokio nemalonaus jausmo ir plaukai super.
Idomu kaip garantuoti, kad visiems tiks naturalios priemones, tie kurie gamina ir parduoda g.gif (dabar gi nemazai tokiu gamintojeliu atsirade)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 sausio 2013 - 08:36
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 08:34)

Idomu kaip garantuoti, kad visiems tiks naturalios priemones, tie kurie gamina ir parduoda  g.gif (dabar gi nemazai tokiu gamintojeliu atsirade)

tai gerai kad nuo savo nuemei o negaminai atskitai ,nesukai galvos koki lieju pilti kad tiktu ir t.t.
net nezinau ka tokiu atveju ir galvoti ,man ir kietas sampuniukas tinka tik paplovus ilgiau pradeda niezeti galvos oda ,o tas pagal asta taip ji ir uzsivadinus pas save uzrsuose biggrin.gif is vis geris thumbup.gif karta viena pazystama paprase plauku balzamo ,man jo uztenka saukstelio nors plaukai ilgi,jos plaukai iki peciu bet jei puse indelio 50ml,sake reikejo g.gif paskui susimacaiu mano plaukai jau prate prie to naturalumo o,jos ne tai ji kiek beteptu to balzamo vistiek jei atrodytu kad dar jo negana ,prate prie chemijos kad tik uztepus iskarto tas slidumas atsirastu g.gif kito varijanto as nesugalvoju
paprasčiausia norejo sumenkinti Tavo darba g.gif as taip galvociau ,zinai kaip kiti pagalvoje nieko nebaigusi ta tema o kremus/sampunus gamina g.gif mane buna paklausia o kur tu mokeisi juos gaminti biggrin.gif kaip pasakau kad sededama prie kompo nelabai supranta
o del tu visu gamintoju tai tikrai ju kaip po lietaus grybu ,siaubas kiek dabar visokiu atsirade g.gif
as galvoju kad tuose produktuose sudetis pati paprasciausia blush2.gif ,o del tiko/netiko tai ir nemanau kad visiem is karto tinka g.gif
Atsakyti
O ar visi pirktiniai visiems iš karto tinka? Toli gražu... Dar kiekvienas žmogus savo išvaizdai kelia skirtingus reikalavimus ir kitaip supranta. Vienam nutriušę sausi jo plaukai atrodo geri ir gražūs. Kitam ir tobuli plaukai vis atrodo nepakankamai geri, tas pat su oda. Mes skirtingai save suprantame,priimame, vertiname, keliame reikalavimus, kokybės kartelė labai įvairiam lygmeny gali būti. 4u.gif
Man nuo savo kondicionieriaus poveikis geriausiai pasimato ne kai jo užtepi ar skalauji, o kai išdžiovinu. Tada matosi kad plaukai ir žvilga, ir nenusausėję, ir purūs.
Aišku gaila kad nesimokiau medicinos ar kosmetologijos. Na bet šiais laikais tik noro reikia informaciją susirasti. Tai skeptikei draugei galit pasakyti, kad tokios kaip mes (ne taip seniai buvo kalbėta, tik nebepamenu kuri pasakojo) gamina kremukus kosmetologėms; kosmetologės klausia patarimo dėl odos priežiūros. Aš pati daug kartų gyvenime girdėjau kosmetologes stipriai nusišnekant - taigi kvalifikacija nėra automatiškas žinių ir kokybės įvertinimas ir buvimas. Nuo žmogaus noro, domėjimosi labai daug priklauso. 4u.gif
Atsakyti