Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(gtn @ 2013 01 23, 15:20)
Aciu  4u.gif O aliejine butina kaitinti pusvalandi?

alioniuko bloke jei gerai pamenu tiek rekomenduoja kaitinti bet iškarto tik užpylus,
dariau ir taip ir taip ax.gif palaikius užpilta savaite piki man pikis labiau uzsiuodzia/juntamas ar kaip cia issireiksti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 23, 15:22)
laba  4u.gif  4u.gif
radau knygoj tokį receptuką valiklio/prausiklio:

30ml aloe vera gelio
30ml rožių hidrolato
50ml alyvuogių aliejaus
4 lašai rožių eterinio aliejaus
2lašai greipfrutų sėklų ekstrakto

žadu alyvuogių aliejų keisti kokiu kitu, ir dalinti proporcijas per pusę, bet man įdomu, ar čia bus kremo/gelio konsistencija, ir kaip jas sujungti?  mirksiukas.gif jūs labiau patyrusios gal žinot, man gaila produktus gadinti bandant  blush2.gif

dalinkit i 3 dalis mirksiukas.gif alieju, hidrolata keiskit pagal save,turetu gautis toks kaip geliukas g.gif nes alijosio gelis tirstas ir jis kaip emulsiklis tarnaus sitam recepte g.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 23, 16:22)
laba  4u.gif  4u.gif
radau knygoj tokį receptuką valiklio/prausiklio:

30ml aloe vera gelio
30ml rožių hidrolato
50ml alyvuogių aliejaus
4 lašai rožių eterinio aliejaus
2lašai greipfrutų sėklų ekstrakto

žadu alyvuogių aliejų keisti kokiu kitu, ir dalinti proporcijas per pusę, bet man įdomu, ar čia bus kremo/gelio konsistencija, ir kaip jas sujungti?  mirksiukas.gif jūs labiau patyrusios gal žinot, man gaila produktus gadinti bandant  blush2.gif

Jei aloe gelis su ksantanu, gali kažkiek sujungti, tik kad aliejaus labai daug ax.gif Šiaip tai panašu į dvifazį - prieš naudojimą reikia suplakti; ir nėra jokio konservanto, tokiam kiekiui 2 l. GSE - labai mažai, ir jis nekonservantas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 sausio 2013 - 15:36
apie konservantą neparašiau, nes gse niekur pirkti nerandu g.gif
dėsiu tokį user posted image
, pagal gamintojų rekomendacijas, nuo 0.5 iki 1.5 procento 4u.gif
Atsakyti
GSE yra daug kur, aromanatural, AZ, kituose neto ekologinese parduotuvelese irgi rastum. O kas cia per konservantas? dar tokio nemaciau ax.gif gal sudeti galima butu, smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(campa @ 2013 01 23, 14:59)
GSE yra daug kur, aromanatural, AZ, kituose neto ekologinese parduotuvelese irgi rastum. O kas cia per konservantas? dar tokio nemaciau  ax.gif  gal sudeti galima butu, smalsu  ax.gif


aš ne lt gyvenu 4u.gif kitus produktus susiradau internete, ar mūsų eko parduotuvėlėse, o gse neturi 4u.gif
rašo šitaip apie jį Optiphen is a globally approved paraben free and formaldehyde free liquid preservative system which consists of Phenoxyethanol in an emollient base of Caprylyl Glycol. tingiu versti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(campa @ 2013 01 23, 16:59)
GSE yra daug kur, aromanatural, AZ, kituose neto ekologinese parduotuvelese irgi rastum. O kas cia per konservantas? dar tokio nemaciau  ax.gif  gal sudeti galima butu, smalsu  ax.gif

INCI: Phenoxyethanol (and) Caprylyl Glycol;
žinomas konservantas, tik Lietuvoj juo neprekiauja, ir AZ neturi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 23, 17:05)
aš ne lt gyvenu  4u.gif kitus produktus susiradau internete, ar mūsų eko parduotuvėlėse, o gse neturi  4u.gif
rašo šitaip apie jį Optiphen is a globally approved paraben free and formaldehyde free liquid preservative system which consists of Phenoxyethanol in an emollient base of Caprylyl Glycol. tingiu versti  blush2.gif

manau, kad GSE nebūtinas, įdomu, jis gal parūgštinimui čia nurodytas, tai galima pakeisti kelias lašais pieno ar kitokios rūgštelės ar net citrinos sulčių įlašinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 sausio 2013 - 16:08
nežinau, neparašyta kam g.gif ta knyga tokia keista, ir nelabai vykusi, mano manymu - bent jau tam, kam man jos reikėjo, tai viskas labai paviršutiniškai parašyta unsure.gif čia atseit gaminta pagal ajurvedą šis prausiklis, bet man patiko paprasta sudėtimi blush2.gif ir kad vaško nėra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 23, 17:15)
nežinau, neparašyta kam  g.gif ta knyga tokia keista, ir nelabai vykusi, mano manymu - bent jau tam, kam man jos reikėjo, tai viskas labai paviršutiniškai parašyta  unsure.gif čia atseit gaminta pagal ajurvedą šis prausiklis, bet man patiko paprasta sudėtimi  blush2.gif ir kad vaško nėra  cool.gif

Manau, kad prausikliuose vaško ir neturi būti biggrin.gif
Dar paskaičiau AZ, GSE jie deklaruoja tik kaip konservantą. Kadangi dėsi Optiphen, GSE ir nereiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 23, 15:27)
Manau, kad prausikliuose vaško ir neturi būti  biggrin.gif
Dar paskaičiau AZ, GSE jie deklaruoja tik kaip konservantą. Kadangi dėsi Optiphen, GSE ir nereiks  4u.gif


aš turiu vieną su bičių vašku iš vienos angliškos natūralios firmos, patinka, bet riebu biggrin.gif ir šiaip angliškuose receptuose kiek priskaitau, tai mėgstą jie vaška arba emulsiklį labai biggrin.gif
ačiū už patarimus, kibsiu ryt į darbą bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti del emulsiklio, nes skaitineju čia bet tiek daug info, ir noriu pirmąjį užsakymą tokių produktu pasidaryt... norečiau sužinot ar visi emulsikliai palieka tokį plėvelės pojūtį? ar čia nuo kiekio įdėto priklauso?

ir gal kas bandę daryti geliuką tokį visai be aliejų, ką be hialiurono galima įdėt kad drėkintų?

Būčiau dėkinga bent už trumpus patarimus.
Atsakyti
vartau savo knygeles, pagalvojau, gal kam bus naudinga:

Šie eteriniai aliejai turėtų būti naudojami atsargiai, nedideliais kiekiais:

bazilikas, laurai (angl.bay ir laurel), kamparas, pankolis, imbieras, šalavijas, peletrūnas (angl.tarragon), čiobrelis, valerijonas.

Foto-toksiški eteriniai aliejai:

šventagaršvės (angl.angelica), bergamotės, citronelos, imbiero, citrinos, žaliosios citrinos, mandarinų

Vengtini nėštumo metu:

šventagaršvė, citronela, lauras, rozmarinas -na va, vadinasi kažkuo kenksmingas,ir dėl to man reakciją kėlė doh.gif , čiobrelis, bazilikas, pankolis, kvapusis mairūnas (angl.marjoram), šalavijas, kraujažolės (angl.yarrow), kedrų, kadagių (angl.juniper), miros bei peletrūno eteriniai aliejai.
Šaltinis:Practical aromatherapy, P.Rich, 1996

Angliškus pavadinimus surašiau tam, kad kas netyčia nenusipirktų, galvojant, kad egzotika blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazyGirlfriend: 23 sausio 2013 - 17:36
QUOTE(Strazdane @ 2013 01 23, 17:39)
Sveikos, gal galite patarti del emulsiklio, nes skaitineju čia bet tiek daug info, ir noriu pirmąjį užsakymą tokių produktu pasidaryt... norečiau sužinot ar visi emulsikliai palieka tokį plėvelės pojūtį? ar čia nuo kiekio įdėto priklauso?

ir gal kas bandę daryti geliuką tokį visai be aliejų, ką be hialiurono galima įdėt kad drėkintų?

Būčiau  dėkinga bent už trumpus patarimus.

Dėl emulsiklių g.gif Tai tikriausiai dar individualesnis poveikis nei bazinų aliejų. Kiekvienai odai skirtingi emulsikliai tinka ir patinka. Daugelis merginų giria Oliviem 1000 (jog jis lengvesnis, nei emulsiklis Nr. 2 ), o man visiškai atvirkščiai. Bet vis tiek, pradžiai, siūlyčiau rinktis tarp šių dviejų.
Drėkinimu, i be hialurono, dar galima naudoti drėkinamąjį kompleksą iš AZ, gliceriną, Unitamuron (Aromashka) ir t.t.

Tas pats hialuronas jei jo per daug gali sukelti plėvelės pojūtį.

Žodžiu, pradžioje viskas intuicijos (kuri atsiranda, daug daug skaitant) ir bandymų / atmetimu būdu atrenkama, kas jums asmeniškai tinkama.
Atsakyti