Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

Mergaitės, jei dairotės beorių indelių - galiu pasidalinti. Pirkau iš naturalythinking, daug, nes viena mergina prašė užsakyti ir paskui dingo. Taigi, turiu indelių daugiau nei reikia. Susikalkuliavau siuntimą, jei kam prireiks po 4,5 lt perleisiu. Mano emailas neringa.jn@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 21, 16:45)
Kiek suprantu pristatymą skaičiuoja nuo atstumo ir siuntinio svorio. Turėtų parodyti kai suvesi dar nenuskaičiavus pinigėliu, na bet nepirkusi nežinau. Ir man ten norai auga, buteliukų reiktų, nors dabar jau ir Suvoj pasirinkimas didėja.  4u.gif


buteliukai/indukai pas juos prasti schmoll.gif nufotografuota tai gerai, bet stiklas toks nelygus, nesmagiai rankoj laikosi.
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2013 01 21, 22:04)
buteliukai/indukai pas juos prasti  schmoll.gif  nufotografuota tai gerai, bet stiklas toks nelygus, nesmagiai rankoj laikosi.


o tai visdelto kiek siuntimas kainuoja? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 21 sausio 2013 - 21:21
QUOTE(BlueFire @ 2013 01 21, 22:04)
buteliukai/indukai pas juos prasti  schmoll.gif  nufotografuota tai gerai, bet stiklas toks nelygus, nesmagiai rankoj laikosi.

Aišku, dėkui, vadinasi nereikia. Man visai patinka stikliniai Suvos indeliai. Paprasti, bet smagūs, tik labai sunkūs - jei kur vežtis, tada nebegerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 21, 19:56)
as dabar pora pasidarius nu bet  doh.gif

sitas ir sitas

gal laikui begant galit pasidalinti isbandytais receptais blush2.gif  na bent mazdaug pocentais ko kiek blush2.gif

as noriu isbandyti ir viena ir kita, kaip Jums jie patiko zydrem ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 21, 21:29)
as noriu isbandyti ir viena ir kita, kaip Jums  jie patiko zydrem ?  smile.gif

oi išsiblaškymas doh.gif kol keliau nuorodas galvojau kad parasaiu atsiliepima kaip man jie biggrin.gif doh.gif
tas kremas tai labai apsunkimo plaukus jie tokie sunkus pasidaro doh.gif jei uztepu nors ir nedaug nusausintus plaukus ,tas as su juo labai mazu kiekiu iskarto po plovimo perbraukiu per plaukus ,ne saknis.Ir tik tada susisuku i rankšluosti ax.gif
tas kaip aliejukas ,nors ir su purkstuku purskiu bet gal padauginu g.gif nezinau bet plaukai atrodo kaip stagarai doh.gif ir taip tas plaukas pas mane kaip pakulos,nei pasuksi nei pakreipsi doh.gif snd ploviau kaip iprastai be situ priemoniu ,ziuresim kas rytoj bus biggrin.gif
as dabar dar susimasčiau gal plaukas prisitaiko prie dazymo tik su zolem g.gif nes jau joki 4-5 karta daziau ,gal isausino ai nu nezinau biggrin.gif

goccia mes beveik kartu pradejom plaukus taip dazyti ax.gif ar nepasijautė plaukai kitoki g.gif
Atsakyti
pas mane siaip plaukas labai slidus tik sviesintos sruogos veliasi, daugiau sruogu nedesiu niekad schmoll.gif o jei tas aliejukas mano plauka padarytu biski kaip stagara nieko pries buciau, bent suristi plaukai laikytusi thumbup.gif tas kremas plaukams supratau nelabai vertas demesio ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 21, 21:55)
tas kremas plaukams supratau nelabai vertas demesio ar ne?  g.gif

net nezinau g.gif jei plaukas plonas,sausas,gal r nieko butu g.gif
mano plaukai kiek save pamenu visa laika buvo neblogi ,net nestumo ar po metu,aisku ateidavo laikas kaip išslinkdavo daugiau bet nekuokstais ax.gif
o pradejus naudoti savos gamybos sampunus/kondiskes pastebėjau kad dar maziau sumazejas tas slinkimas ax.gif
gal mano plaukams ir nereikia kazko labai labai g.gif nu bet norisi vis kazka naujo isbandyti
jie pas mane tokie visai nevaldomi biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena. Esu tyli jūsų temos skaitytoja. Mielai dalyvaučiau pokalbiuose ir pasidalinčiau patirtimi, bet jinai tokia kukli, lyginant su jūsiške, todėl ir tyliu. Bet gal kada nors ir aš galėsiu padėti kam nors. Kol kas norėčiau paprašyti pagalbos ir nuomonės jūsų.
Gaminau kremą pagal AZ receptą savo trejų metų sūneliui, kuris turi atopinį dermatitą. Kremas vadinasi "Lait visage & corps haute tolérance peaux ultra-sèches et atopiques" .
Gamyboje naudojamas šlapalas Urée.
Pagal receptą tą šlapalą reikėjo ištirpinti vandeninėje fazėje, o aš per klaidą jį supyliau į aliejinę fazę. Kai pastebėjau klaidą, pabandžiau vis tiek jį išplakti. Kadangi tai pudra, tai nelabai ir pasimatė, jeigu jis neištirpo. O greičiausiai taip ir buvo, nes aprašyme parašyta, kad jis tirpus tik vandenyje, o aliejuje - ne. Nesugalvojau nieko kito, kaip tik toliau pabaigti kremą, sujungiau fazes, įmaišiau ksantaną ir konservantą ir palikau šaldytuve.
Po kurio laiko pasitepiau rankas, lyg ir nieko blogo nepasijuto.
Kadangi gaminau kremą mažoms rankytėms ir veidukui, man neramu, kad nepadaryčiau blogiau. Aš galvoju, jeigu tie šlapalo milteliai neištirpo, tai jie visai neskiesti pateks ant odelės ir gali pridaryti bėdos.
Noriu pasiteirauti jūsų nuomonės - ar galima šiame etape dar ką nors tam kremui padaryti, kad jis būtų naudojamas pagal paskirtį? Jeigu ne, galbūt jį galima sutepti sau rankoms?

Būsiu labai dėkinga už pagalbą ir laiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 21, 22:48)
goccia mes beveik kartu pradejom plaukus taip dazyti  ax.gif ar nepasijautė plaukai kitoki  g.gif

Man kolkas tikrai neissausinti. Tikiuos ir neissauses. Ir pagaliau maziau slenka thumbup.gif Nezinau kieno cia nuopelnas zoliu ar vitaminu, bet labai dziaugiuos smile.gif Tiesa aliejiniu kaukiu nebenaudoju, neprikibo jos man visiskai schmoll.gif Pastebejau, kad kol as is savo kudlu paskui riebala isplaunu, tai gerokai plaukas pasauseja, tad jau kokie 3men. nebedarau, bet kai dazau plaukus pridedu priedu - tuo paciu ir kauke gaunas mirksiukas.gif gal delto nesauseja g.gif Ir aisku balzamas gerokai paturbintas, o kitu priemoniu niekada jokiu nenaudojau ir dabar nenaudoju. Ai dar kartais ant plauku sepecio uzsilasinu eteriniu.
Beje plaukai pasikeite, bet i geraja puse (tfu tfu tfu) - labiau blizga. thumbup.gif zodziu as zolem patenkinta, nors vargo tikrai nemazai. 4u.gif
Zydrem, o kaip daznai dazai? Gal per daznai? Man gaunas mazdaug kas 3sav.
Mano postas gal labiau i kita tema tiktu, bet gal ir cia nesupyks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 22 sausio 2013 - 08:17
as turiu pastebejima del savo sampunu ir balzamu, jau senai dedu citrinzoles (man kvapas super ir plaukams tinka) kokius pora men ir rozmarino EA, plaunant plaukus tik keli islenka, kas yra normalu smile.gif tai patenkinta visa thumbup.gif niekad nebuvo isslinke bet kadangi plaukas ne trumpas tai baisiai atrodydavo kruva plauku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 21, 15:43)
Ačiū, BlueFire, niekad ir šitos nepirkau. Nepasitikrinau... doh.gif  4u.gif Einu žiūrėt ką dar gero turi  biggrin.gif

Sausiems plaukams - ne tik silikonu pildyčiau. Nukopinau Aubrey vieno drėkinančio kondicionieriaus INCI:
Aqua, decyl glucoside, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, aloe barbadensis leaf juice*, oryza sativa extract*, glucose, xanthan gum, lonicera caprifolium extract, citric acid, glycerin, rosa rubiginosa seed oil*, prunus amygdalus dulcis oil*, citrus grandis (grapefruit) extract, glucose oxidase, lactoperoxidase, panax ginseng root extract, angelica archangelica extract, chrysanthemum sinense flower extract, magnolia biondii flower extract, alcohol denat. (38b, lavender*), macadamia ternifolia seed oil*, glyceryl linoleate, glyceryl linolenate, foeniculum vulgare (fennel) fruit extract, humulus lupulus extract, melissa officinalis leaf extract, chamomilla recutita (matricaria) extract, tocopheryl acetate, hamamelis virginiana water, ascorbic acid, equisetum hyemale extract, tussilago farfara leaf extract, glycine soja oil, daucus carota sativa root extract, beta-carotene, tocopherol.

Aš pabandyčiau pridėt BTMS arba kondicionuojančio emulsiklio, arba abiejų. Ištirpinti šaukštelyje kondicionieriaus ar keliuoe lašuose skvalano, kaprilio, silikono, susimaišyt nedaug, išbandyti ir bus matyt. Aliejų ten sočiai, o kas iš tiesų kondicionuioja nelabai randu. Todėl ir nepatinka plaukams.  4u.gif

O, dėkui už idėją thumbup.gif Ačiū kitoms už pastebėjimus. Su odos priežiūros priemonėmis man paprasčiau, nu bet va plaukai..
Atsakyti