Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(MUMMY112 @ 2013 01 17, 13:19)
Sveikos, kokie atsiliepimai bandžiusių augalinį silikoną plaukams?Pvz. į balzamą nenuplaunant? Nuo natūralesnių šampūnų labai veliasi plaukas, balzamai per silpni, aliejinės kaukės nepadeda..O gal jūrų šilkas geriau?Ačiū atsakiusioms 4u.gif

Geras efektas ( neapsunkina plaukų) tik dedant labai mažą kiekį - į 80ml priemonės apie 1 ml ar net mažiau, aišku dedant ir šilko miltelius, fitokerotinus, D-pantenolį, pieno rūgštį ir t.t.
Čia kai plaukai - kaip aprašė campa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 17 sausio 2013 - 17:28
Sveikos Brangiosios,
noriu paklausti, o gal pasidometi daugiau:

kokius ingridientus Jus dazniausia naudojate ir be kuriu negali isivaizduoti kosmetikos gamybos?


Darau pirkiniu sarasa ir kazkaip pas mane mazai gaunasi,suma nesusideda uz kuria nemokamai atsisiusti.

Is anksto dekuju
Atsakyti
Dėkui Campa ir Saulė/Guoda. Bandysiu pradžiai dėt į pirktinį balzamą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2013 01 18, 15:16)
Dėkui Campa ir Saulė/Guoda. Bandysiu pradžiai dėt į pirktinį balzamą  ax.gif

Net neįsivaizduoju, ar normaliai susijungs su pirktiniu ir ar ten bereikia - visko būna pridėta, o silikonų tai daugiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2013 01 18, 14:16)
Sveikos Brangiosios,
noriu paklausti, o gal pasidometi daugiau:

kokius ingridientus Jus dazniausia naudojate ir be kuriu negali isivaizduoti kosmetikos gamybos?
Darau pirkiniu sarasa ir kazkaip pas mane mazai gaunasi,suma nesusideda uz kuria nemokamai atsisiusti.

Is anksto dekuju

na ziurint ka jus norite gaminti g.gif
is sito saraso as beveik viska turiu http://www.aroma-zon...roma/actifs.asp
o kur dar visokie augalu milteliai,ekstaraktai,hidrolatai ir galu gale eteriniai
kuo gilyn i miška -tuo medžiai tankesni biggrin.gif kažkaip panašiai
alavijo gelis,hialurono rugstis,bisebolis,alantoinas,pantenolis,glicerinas,(glicerina as dedu i kuno,plauku priemones,o alavija, hialurona i veido)kofeinas, skvalasnas ir labai naudojamas mano,
o kur dar noras isbandyti emulsiklius doh.gif ju derinius ir t.t.
jus susiziurekit keleta receptu kuriuos noresite gaminti ir bus aiskiau ko jums reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2013 01 18, 15:16)
Sveikos Brangiosios,
noriu paklausti, o gal pasidometi daugiau:

kokius ingridientus Jus dazniausia naudojate ir be kuriu negali isivaizduoti kosmetikos gamybos?
Darau pirkiniu sarasa ir kazkaip pas mane mazai gaunasi,suma nesusideda uz kuria nemokamai atsisiusti.

Is anksto dekuju


Oi kaip jums gerai, kad truksta iki siuntimo as visad virsiju visas sau leistinas ribas doh.gif Kai tik pradejau gaminti is aktyvu pirmiausia pirkau alantoina, pantenoli, silka, drekinanti kompleksa, hialurono rugsti, alavijo miltelius (bet ju AZ nera), keramidus. O po to su laiku kiti aktyvai po truputi papilde spintele mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 18 sausio 2013 - 16:01
QUOTE(zydrem @ 2013 01 18, 15:47)
na ziurint ka jus norite gaminti  g.gif
is sito saraso as beveik viska turiu http://www.aroma-zon...roma/actifs.asp
o kur dar visokie augalu milteliai,ekstaraktai,hidrolatai ir galu gale eteriniai
kuo gilyn i miška -tuo medžiai tankesni  biggrin.gif  kažkaip panašiai
alavijo gelis,hialurono rugstis,bisebolis,alantoinas,pantenolis,glicerinas,(glicerina as dedu i kuno,plauku priemones,o alavija, hialurona i veido)kofeinas, skvalasnas ir labai  naudojamas mano,
o kur dar noras isbandyti emulsiklius  doh.gif  ju derinius ir t.t.
jus susiziurekit keleta receptu kuriuos noresite gaminti ir bus aiskiau ko jums reikia ax.gif


uoj kaip panasu i mane, tik kad dabar susivaldau, nes reikalu su nauju bustu, persikraustymu, finansais ir tt ax.gif uztad MB dziugauja dabar, kai paklausiau kaip mane kurjeris ras (issikeliam netoli alioniuko 4u.gif ) sako sutaupysim pagaliau, gal nustos tie kurjeriai i namus sliurint lotuliukas.gif bet rasiu as budu az pasiaubt, oj rasiu lotuliukas.gif




apie aktyvus, tai as naudoju: hialurona, alavija, keramidus, relaxride, intensyviai drekinanti kompleksa, silko proteinus skystus (man nepamainomas), fitokeratinus plaukams, pantenoli, kofiena, alantoina, pieno r. ir tt. bet visko 100% nesupirkus dar ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar SM yra atskira tema apie kvepalų gamybą? Nerandu niekaip blush2.gif
Atsakyti
Ar pasisekė kuriai pagamiti W/O emulsiją su emulsikliais Olivem 1000 + Montanov68?
Man nesigauna g.gif Aišku kremo minkštumas, plastiškumas nuostabus, bet gaminuosi tik nakčiai.

Pastebėjau, kad jei tik panaudoju pvz. 2-3 proc. lecitino ir tada jau valioo - kaip ir W/O emulsija. Kol kas ją nustatinėju pagal tai, kaip išsiplauna indelis, ar vandenyje tirpsta.
Nežinau ar mano mišriai odai labai gerai veido kremui naudoti bičių vašką, bet pasigaminau su juo (dėjau labai mažai - 0,8 proc.). Esu labai patenkinta. Gavosi W/O emulsija. Dabar, kai atšalo oras tik juo ir tepuosi eidama į lauką.

Atsakyti
Yra apie kvepalų gamybą, tik apmirusi. Tylu kelis mėnesius. Mano manymu ir čia galima pliurpti-juk nemaža dalimi gaminami iš to paties kaip ir kremai, balzamai, tos pačios ką tik apšnekėtos AZ asortimentas. Va tik kam koks kvapas patiks, pataikyt dar sunkiau negu svetimai odai įtikti. AZ receptų yra, patarimų, nemažai gana geros info 4u.gif
http://www.supermama...?...2187&st=156

Sveika Zuvyte, mano planuos irgi kūno kremas su bičių vašku ir lanolinu. Parašyk receptą, tavo bus įmanomas pagaminti, daugeliui aktualus - kad naujokės nešiurptų biggrin.gif
Šaunuolė, matai kokie pasiekimai! Panaudojus matysi kaip tau vaškas. Daug kas poras kemša, lanolinas irgi gali - bet žiemą kartais riebaus net ir veidui norisi.
Aš irgi nustatinėju pagal indelį, dar į karštą vandenį lašą įmetu. Tik žiopla, bandydavau labai karštame - beveik verdančiame, ir tada dėl to man tirpdavo iš dalies, net ir W/O. Paskui tik dašilo, kad jei temp. viršija emulsiklio lydymosi temperatūrą, tai... negali išsilaikyt neištirpę. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 18 sausio 2013 - 17:50
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 18, 17:41)
Yra apie kvepalų gamybą, tik apmirusi. Tylu kelis mėnesius.  Mano manymu ir čia galima pliurpti-juk nemaža dalimi gaminami iš to paties kaip ir kremai, balzamai, tos pačios ką tik apšnekėtos AZ asortimentas. Va tik kam koks kvapas patiks, pataikyt dar sunkiau negu svetimai odai įtikti.  AZ receptų yra, patarimų, nemažai gana geros info  4u.gif
http://www.supermama...?...2187&st=156


Ačiū labai už nuorodą, aš dar tik domiuosi, tai bazinės informacijos tikrai pakankamai, o jei kils kokių klausimų eigoje, klausiu čia.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 18, 17:41)
Sveika Zuvyte,  mano planuos irgi kūno kremas su bičių vašku ir lanolinu. Parašyk receptą, tavo bus įmanomas pagaminti, daugeliui aktualus - kad naujokės nešiurptų  biggrin.gif

Labukas Ramute, man paprastai indelius vėliau tenka plauti su indų plovikliu, kai gaunasi O/W emulsija. Receptas tai labai paprastas, bet mano veidui labai tinka ir patinka.

~13 g
1,1 g taukmedžio
0,9 g (1 ml) makadamijų al.
0,9 g (1 ml) anyžių žiedų ištrauka caprylyje
0,6 g Olivem 1000 - 4,6 proc.
0,1 g bičių vaško - 0,8 proc.
0,4 g lecitino (sausas) - 3 proc.
8 g medetkų hidrolato
2 l. glicerino
0,05 g alavijo ekstrakto x200
0,1 g alantoino
2 l. d-pantenolio
1 l. bisabololio
3 l. Q10
3 l. augalinių keramidų
2 l. vit E
EA dėjau 3 l. vietoj 2l., taip jau gavosi biggrin.gif Aš lašinau šalavijų + levandų EA
2 l. cosgard

Galvoju kitą kartą gal bandyti su didesniu bičių vaško procentu gaminti ar kitą, riebesnį, emulsiklį priderinti (jei orai laikysis ypač šalti) g.gif Kremas gavosi stabilios, malonios veidui tekstūros. Gaila fotoaparatas pas sesę šiuo metu sad.gif

Pasidarau kaukę, kad poros pasivalytų. Dažniausiai iš baltojo molio (kaolino), gasulo, žalių/raudonų molių su trupučio aliejaus, kitais priedais.
Skaičiau vienam tinklaraštyje, kad poras puikiai valo ir aliejus, kai juo masažuoji odą. Nebandžiau, nežinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 18 sausio 2013 - 19:04