Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

NEzinau kaip jums merginos, bet man ir savo gamintu ingridientu sarasas ilgas blush2.gif
Atsakyti
nemazas ir pas mane sarasas, bet cheminiu nesuprantamu zodziu nera 5-8 eiluciu is eiles biggrin.gif

dar pagalvojau, ne i tema, gal net ne sitoj temoj reiketu uzklausti, bet... gal kas turit caprylis ir yra didokas kiekis? as noreciau kazkiek jo isigyt pabandymui, 250ml pradziai man daugoka ax.gif jei ne toj temoj rasau atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutka: 16 sausio 2013 - 15:56
QUOTE(Gutka @ 2013 01 16, 16:48)
nemazas ir pas mane sarasas, bet cheminiu nesuprantamu zodziu nera 5-8 eiluciu is eiles  biggrin.gif

dar pagalvojau, ne i tema, gal net ne sitoj temoj reiketu uzklausti, bet... gal kas turit caprylis ir yra didokas kiekis? as noreciau kazkiek jo isigyt pabandymui, 250ml pradziai man daugoka  ax.gif  jei ne toj temoj rasau atsiprasau  4u.gif


Surasius ir musu ingredientus pagal INCI gautusi irgi tos 8 eilutes biggrin.gif irgi turbut ne kiekvienas suprastu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 16, 17:22)
Surasius ir musu ingredientus pagal INCI gautusi irgi tos 8 eilutes biggrin.gif irgi turbut ne kiekvienas suprastu smile.gif)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kas man patika pirktinėje kosmetikoje, tai kokybiški indeliai, daugiau nieko lotuliukas.gif

Aš žinau, vieną atvejį, kai pagyvenusią moterį greitoji išvežė po Ylan Ylang ea pauostymo. O eterinis buvo tikrai kokybiškas iš KN.
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 16, 15:22)
Surasius ir musu ingredientus pagal INCI gautusi irgi tos 8 eilutes biggrin.gif irgi turbut ne kiekvienas suprastu smile.gif)


ir pas mane buna daug ingridientu, bet esme tame kad naminej kosmetikoj tie aktyvai ir priedai dedami kad odai but gerai, o ne kad ja nuramintu po to kai kas nors kitas tame paciame kreme ja suerzino. beje porakart kai bandziau pasidaryt kremuku su visokiausiais geriais, ka tik turejau, jie zymiau greiciau surugo - dabar dedu tik kokius 4-5 pagerinimus.

ir zinoma ipakavimas - tos akys baisininkes biggrin.gif stovejo pas mane vienas kremukas paprastam rudam indely, o kita susipyliau i grazu ruzava su logotipais etc. nuo pirktinio kremo - nors tu ka, bet rankos pacios tiesesi i ta induka apie kuri reklama atkalus kad as to verta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueFire: 16 sausio 2013 - 16:47
Buvau vienos kosmetikos pristatytme, tai mane tikino, kad toje kosmetikoje naudojami parabenai yra augaliniai. Pasižiūrėjau kremo galiojimą - iki 2015 m. Pasiūlė pirkti serumą su vit. C, sudėtis - vanduo, glicerinas, keli ekstraktai, vit. C ir dar daug visokių "augalinių" parabenų, kaina 1 mėn. - 160 Lt. Tai nusikopijavau ir pati pasidariau. Savikaina - keli litai.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 01 16, 21:01)
Buvau vienos kosmetikos pristatytme, tai mane tikino, kad toje kosmetikoje naudojami parabenai yra augaliniai. Pasižiūrėjau kremo galiojimą - iki 2015 m. Pasiūlė pirkti serumą su vit. C, sudėtis - vanduo, glicerinas, keli ekstraktai, vit. C ir dar daug visokių "augalinių" parabenų, kaina 1 mėn. - 160 Lt. Tai nusikopijavau ir pati pasidariau. Savikaina - keli litai.

Na ir koks gi kiekis sito stebuklo ? O kaina doh.gif , nes uz firmos varda , reklama , prezentacijos islaidos priskaiciuota schmoll.gif
Atsakyti
nu jooo kaina nesuprasi uz ka g.gif bet kaip smagu kai sau pasidarai uz nedidele kaina ir zinai ka sudejai ax.gif del tu grazesniu indeliu kosmetikai man tas pats, susipilu i grazu ir rankos pacios tiesiasi link to grazaus induko biggrin.gif atrodo ir kremas geresnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kokie atsiliepimai bandžiusių augalinį silikoną plaukams?Pvz. į balzamą nenuplaunant? Nuo natūralesnių šampūnų labai veliasi plaukas, balzamai per silpni, aliejinės kaukės nepadeda..O gal jūrų šilkas geriau?Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
augalini silikona esu bandziusi, man nepatiko, plaukai mano nera stori, svenuciai, greit sukrentantys, tai as megstu puruma, netgi stengiuos juos kiek pasausinti, kad jie taip greit nesukristu, o va siikonas man juos smarkokai apsunkino, ji galeciau su lanolinu palyginti pagal pojuti, balzamas su silikonu net toks sunkiau nuplaunamas buvo, nebuvo silkiniu plauku pojucio, ka as megstu, nors issiskalavus ir isdziovinus plaukus jie tikrai nebuvo sulipe, bet visgi plaukai apsunko... 4u.gif

ji tikrai rekomenduociau storu sunkiu plauku savininkems, arba toms, kurios turi svieintus, garbanotus, besipuciancius plaukus 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nuotaikos vis dar nėra, tai nemakaluoju, kad blogos energijos neprimakaluoti, bet iš to įsiūčio namus tvarkiau, sunešiau iš virtuvės visus aliejus į savo kambarį, ir prisiminiau, kad vetiverijos dar neuostytos, galvoju 'na, negali taip smirdėti, kaip visos sako' hihihi.gif iš buteliuko pauosčiau, kaip ir nieko baisaus, užsilašinau ant rankos, tai eikit sau doh.gif šitą turėtų alpstančiams vietoj amoniako duoti uostyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif ploviau ploviau, vistiek smirda, o kaip tešlą minkyti picai? mastau.gif teko pirštines mautis lotuliukas.gif
čia toks pastebėjimas naujokėms užklystančioms, kad nebūtų vien paukščių kalba hihihi.gif
Atsakyti