Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(zydrem @ 2013 01 15, 18:44)
hihihi.gif

juokas pro asaras    4u.gif  bet tikrai labai įdomiai cia  g.gif niekad nebuciau pagalvojusi kad nuo rozmarino taip gali buti  blush2.gif


ir aš schmoll.gif suprasčiau nuo neįprastinių,pvz.niaouli,kurio aš net lietuviško pavadinimo nežinau ar tų, į kuriuos įeina plačiai žinomi alergenai, citrusinių kokių, o čia, atrodytų, toks nekaltas rozmarinas doh.gif bet galvoju, į maistą tai dedu kartais, ir nieko mastau.gif bet aišku maiste ir koncentracija kitokia g.gif
nieko, išgėriau vaistų, nuims žiurkėno veidelį, draugo komentaras "o ką, žiurkėnai juk mieli" lotuliukas.gif
Atsakyti
crazygirlfiend, ar tu kartais ne nestuke.gif ?

man tai rozes taaaaaip skaniai kvepia, o ant veido as nei ea, nei otto negaliu net vieno lasiuko i 100 ml deti - kaip adatelem veida bado schmoll.gif tas pats ir sesei. o rozes juk skaitosi kad jautriai veido odai tinka
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2013 01 15, 19:14)
crazygirlfiend, ar tu kartais ne  nestuke.gif

man tai rozes taaaaaip skaniai kvepia, o ant veido as nei ea, nei otto negaliu net vieno lasiuko i 100 ml deti - kaip adatelem veida bado  schmoll.gif  tas pats ir sesei. o rozes juk skaitosi kad jautriai veido odai tinka


tikrai ne schmoll.gif čia dėl piktų/liūdnų nuotaikų taip klausiat? hihihi.gif man ant odos absoliučiai nieko, tik įkvėpus ištinsta, ir kaip keista, tik viena pusė unsure.gif mistika kažkokia smile.gif
man rožės nekvepia schmoll.gif nusipirkau ekologiškų džiovintų žolelių, bet niekaip neprisiruošiu hidrolato pasigaminti, nes nenoriu namų smirdinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazyGirlfriend: 15 sausio 2013 - 20:49
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 15, 20:48)
tikrai ne  schmoll.gif čia dėl piktų/liūdnų nuotaikų taip klausiat? hihihi.gif man ant odos absoliučiai nieko, tik įkvėpus ištinsta, ir kaip keista, tik viena pusė  unsure.gif mistika kažkokia  smile.gif
man rožės nekvepia  schmoll.gif nusipirkau ekologiškų džiovintų žolelių, bet niekaip neprisiruošiu hidrolato pasigaminti, nes nenoriu namų smirdinti  lotuliukas.gif


bet kaip keista.... tai gerai, kad issiaiskinot, o naudotumet krema su tokiu ea, tai mazu maziausiai del tinimo si ea kaltintumet, vajetau ko tik nebuna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 15, 20:33)
vadinasi, bent jau jų ea aš tikrai alergiška, kaip bebūtų keista..

Ir aš niekaip nebūčiau pagalvojus, kad taip gali būti... Na vadinasi gali. Gerai kad papasakojai - jei kam bus panašiai, žinos kad ir toks kaip tavo variantas įmanomas. Man tik nuo šalavijų lyg ir atsiranda neilgam alerginė sloga, bet namie to nepajaučiau nuo normalių kiekių, tik Kvapų namuose kažkada kai krūva žmonių su popieriukais šalaviju iškvėpintais aplink sėdėjo ir uostė. Kai tas pirmas stiprus dvelksmas nusigaravo, savaime pradėjo, nuo visų kitų nieko...
Kokio chemotipo pas tave rozmarinai gal žinai? Su ta pagrindine medžiaga ir kituose EA reiktų atsargiai pažindintis, taip po truputį iš toliau... Sveik. 4u.gif
Ir dar kartą įrodymas, kad rizikinga gali būt kitam gaminti, žmogus gi gali irgi net neįtarti... Nu kaip bobulės galvas galim dabar kraipyt, - ir kas galėjo pamanyti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 15, 22:07)

Ir dar kartą įrodymas, kad rizikinga gali būt kitam gaminti, žmogus gi gali irgi net neįtarti... Nu kaip bobulės galvas galim dabar kraipyt, - ir kas galėjo pamanyti... unsure.gif

drinks_cheers.gif
as tik kaip sau gaminu nebijau visokiu eksperimentu su eteriniais biggrin.gif bet kaip mamai,sesei ar draugei tai vis su siokia tokia baime ax.gif
paskutini karta kaip sesei dariau pora lasiuku ilasinau daugiau eterinio (pries tai gamintas tiko ),jei tik pasitepus juo iskarto raudonom demes ismuse ,nusiplove praėjo , pasiėmiau atgal ta krema jei padariau kita jau be jokiu eksperimentu biggrin.gif man nieko viskas tiko patiko ax.gif
Atsakyti
sau as irgi drasiai makaluoju eksperimentuoju, bet kai pradeda prasyti pusseseres ar drauges meginukus duodu, man baisu taip va makaluot nezinant ax.gif bet as tokiu atveju visad pagalvoju kodel oda nesureaguoja i pirktine chemija? juk anksciau visos kazkada tepemes tuo brudu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 15, 18:55)
O farnesolas kokia f-ja atlieka? EA tirpdo vandenyje ar tirstiklio?


Na as is cia turiu,cia info api ji
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 16, 08:09)
sau as irgi drasiai makaluoju eksperimentuoju, bet kai pradeda prasyti pusseseres ar drauges meginukus duodu, man baisu taip va makaluot nezinant  ax.gif  bet as tokiu atveju visad pagalvoju kodel oda nesureaguoja i pirktine chemija? juk anksciau visos kazkada tepemes tuo brudu  g.gif

na manau kad sureguoja g.gif kad ir dabar vis paskaitau kokia tema apie veido oda cia sm tai ar naturalia ar ne tepa kosmetika ,vistiek visokiu atveju pasitaiko g.gif
taigi ir tepant ta chemija buna kad veida tempia ,beria ir t.t.
arba kaip paskaitai atsiliepimus apie musu lietuvaiciu naturalius gamintus kremus ,ir buna kad is karto neatranda sau tinkamo ,o apie sudėtines dalis jau nekalbesiu biggrin.gif
Atsakyti
as su tuo veido tempimu ilgai kovojau, tas man atrodo mane ir pastumejo keisti is esmes kosmetika ax.gif as dabar bandau pussesere privest prie kremu gamybos, pati turi daug ziniu, farmacininke yra, o manes vis praso pamakaluot smile.gif tai uzsisakiau prekiu ir bandysim kazka dalintis ir mokintis biggrin.gif nes pirktine kosmetika irgi sunkiai sekasi atsirinkt kad odai komfortas butu ax.gif tikiuosi prisijungs prie musu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 16, 07:09)
bet as tokiu atveju visad pagalvoju kodel oda nesureaguoja i pirktine chemija? juk anksciau visos kazkada tepemes tuo brudu  g.gif


as sau turiu tokia pusiau rimta 'teorija' ismascius, kad pirktine kosmetika padaryta tokiu principu - tarkim sampunuose pagrindinis putoklis SLS, pigus ir piktas odai, o visos kitos medziagos maskuoja ir ramina ta ka tas negeris odai buna padares; kremuose ta pati daro mineralinis aliejus.

sita pirktine kosmetika nebloga (ypatingai kainos), reikes jos aktyvius ingridientus sau i krema 'persiformuluot'
http://www.lamav.lt/..._plumping_serum
Atsakyti
itikinanti teorija, nes ingridientu sarasas ant sampunu, kremu ir t.t... tai begalinis doh.gif niekad nesupratau kam tiek visko ten reikia. Juk sampune turi but ploviklis, aliejai plaukui, vitaminai ir kiti geriai ax.gif nu gal nusikalbejau biggrin.gif
Atsakyti