Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Sveikos, parodysiu ir aš savo šukuoseną, tik gaila, kad kur labiausiai ji matosi, tai segtukas išlindęs smile.gif Negalvokit kad ktiro segtukai, nieko panašaus, net išmiegojau su ja ir kitą dieną sesuo tik patobulino ir buvo gerai smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(geltonapiene @ 2014 01 06, 21:06)
Sveikos, parodysiu ir aš savo šukuoseną, tik gaila, kad kur labiausiai ji matosi, tai segtukas išlindęs smile.gif Negalvokit kad ktiro segtukai, nieko panašaus, net išmiegojau su ja ir kitą dieną sesuo tik patobulino ir buvo gerai smile.gif

[url=http://www.part.lt/perziura/e367405e290d3b13e20eb75e9b95b539867.jpg]

tai jūs darėtės šukuoseną vestuvėms dieną prieš jas?
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2014 01 06, 22:02)
tai jūs darėtės šukuoseną vestuvėms dieną prieš jas?


manau turėjo omeny, kad antrą vestuvių dieną sesuo patobulino ir viskas:)
Atsakyti
O kas dare sukuosena?
Atsakyti
Būtent, antrą vestuvių dieną smile.gif Dariausi pas Eglę.
https://www.facebook...gleHair?fref=ts
Atsakyti
QUOTE(geltonapiene @ 2014 01 06, 22:06)
Sveikos, parodysiu ir aš savo šukuoseną, tik gaila, kad kur labiausiai ji matosi, tai segtukas išlindęs smile.gif Negalvokit kad ktiro segtukai, nieko panašaus, net išmiegojau su ja ir kitą dieną sesuo tik patobulino ir buvo gerai smile.gif



Labai dėkojam, kad pasirodote 4u.gif
Kad segtukai kartais išlenda, tai normalu. Būna juos ištumia kiti segtukai, būna slidesnis plaukas, tad patarimas visos - karts nuo karto apsičiupinėti arba tiesiog paprašyti kokios pamergės, kad vis žvilgteltų mirksiukas.gif
Fotografas galėjo ir užretušuoti segtuką blush2.gif

O gėlytes gaminotės kartu su auskariukais?
Atsakyti
Merginos, gal ir man ką patartumėte.. susipainiojau ir pasimečiau kokios šukuosenos ne tik noriu, bet kad ir visumoj gerai žiūrėtųsi prie suknelės. Galvoju apie du variantus, arba lengva retro šukuosena arba pasivėlęs, pasidraikęs kuodukas.
Gal turite kokių patarimų prie tokios suknelės ir tokio veidelio? Beje makiažas jaučiu panašus bus 4u.gif

P.S. žinau tik kad neturi matytis ausyčių biggrin.gif turiu įsivarius sau kompleksą ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnioshka: 07 sausio 2014 - 15:14
QUOTE(Benice @ 2014 01 07, 11:15)
Labai dėkojam, kad pasirodote  4u.gif
Kad segtukai kartais išlenda, tai normalu. Būna juos ištumia kiti segtukai, būna slidesnis plaukas, tad patarimas visos - karts nuo karto apsičiupinėti arba tiesiog paprašyti kokios pamergės, kad vis žvilgteltų  mirksiukas.gif
Fotografas galėjo ir užretušuoti segtuką  blush2.gif

O gėlytes gaminotės kartu su auskariukais?


Gėlytes gaminausi kartu su auskariukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2014 01 07, 16:13)
Merginos, gal ir man ką patartumėte.. susipainiojau ir pasimečiau kokios šukuosenos ne tik noriu, bet kad ir visumoj gerai žiūrėtųsi prie suknelės. Galvoju apie du variantus, arba lengva retro šukuosena arba pasivėlęs, pasidraikęs kuodukas.
Gal turite kokių patarimų prie tokios suknelės ir tokio veidelio? Beje makiažas jaučiu panašus bus  4u.gif

P.S. žinau tik kad neturi matytis ausyčių biggrin.gif turiu įsivarius sau kompleksą  ax.gif


Vos tik pamačiau Jūsų nuotrauką ir suknytę, tai net neskaičius teksto iškart prieš akis mano stovėjo ta retro banga smile.gif Rinkčiausi retro stiliaus bangą va tokio stiliaus:
user posted image
Iš kitos pusės tiesiog neprilaižyčiau, kaip kad daro tokiose šukuonose. Tiesiog laisvia paleisčiau, kad dengtų ausytes. Gale gali būti klasikinis lygus kuodas arba koks nors tipo iš garbanų padėliotas.

Jūsų pasirinkimas dėl kuodelio labai geras! Palaidi čia tikrai atkrenta, nes suknytė labai gražių, subtiliu priekiu ir kabantys plaukai sugadintų visą tą grožį blush2.gif
Kadangi yra nėrinukai, jie tokie tvarkingi, tai labiau siejasi man su retro, nes tas pasidraikęs kuodelis man labiau primena kokį romantiška, valiukišką stiliuką, prie kurio derėtų besiplaikstanti suknelė, o Jūsiškė dvelkia elegancija mirksiukas.gif

Bet čia tik mano nuomonė 4u.gif 4u.gif


QUOTE(geltonapiene @ 2014 01 07, 18:06)
Gėlytes gaminausi kartu su auskariukais smile.gif


Kažkas įdomesnio, šaunuolė!
Atsakyti
agnioshka , o jei kažkas tokio?
user posted image
Atsakyti
Benice , ačiū!!! Patiko man ta sruogelė, jei išsispręsčiau su antra puse kaip ausytę nuslėpt būtų iš vis super bigsmile.gif

žalios_pėdutės , turiu šitą išsisaugojusi biggrin.gif labai ji man wub.gif tik galvoju ar uždėjus ant galvos aksesuarą nebus sviestas sviestuotas jau g.gif o be aksesuaro ta šukuosena neįmanoma..

Įmetu ką dar pasirankiojus turiu, bet nežinau kiek man tinkama, o kiek tiesiog gražu ax.gif
user posted image
user posted image
dešinioji
user posted image
šitas variantas man labai patinka, bet vėlgi aksesuaras, o be jo turbūt ir vaizdas kitoks..
user posted image
user posted image

Atrodo viskas taip gražu (ant kitų merginų) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnioshka: 08 sausio 2014 - 11:13
As ne profe, bet man rodos, kad priderinus papuosima prie sukneles, jis cia tiktu.. Ar desites veliuma? Kazkodel man atrodo, kad ne, tai manau sukuosenoje kokia detale tikrai galetu buti..
Atsakyti