Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Arba štai Jums pigus sprendimas: DIRBTINIŲ GĖLIŲ VAINIKĖLIS
Galite parsisiųsti, jeigu atrodytų labai jau nekaip, tuomet pasidarytumėte iš natūralių gėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
aš jau geriau iš anksto sumokėsiu, bet dirbtinių tikrai nenoriu
Atsakyti
Benice, meginau ieskotis Ibero salonuose konkreciai plaukams aksesuaru, taciau nieko neradau. Ar sunku perdaryti ta sage?
Nuomos salonuose tai tie patys kinietiski s kaip is ebay.. Gal galetumet parodyti savo darbus?

Leveret, trecia sukuosena tikrai zavinga
Papildyta:
O gal vis tik verta is to ebay uzsisakyti? radau tikrai graziu sagiu...
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 04, 03:12)
Benice, meginau ieskotis Ibero salonuose konkreciai plaukams aksesuaru, taciau nieko neradau. Ar sunku perdaryti ta sage?
Nuomos salonuose tai tie patys kinietiski s kaip is ebay.. Gal galetumet parodyti savo darbus?

Leveret, trecia sukuosena tikrai zavinga
Papildyta:
O gal vis tik verta is to ebay uzsisakyti? radau tikrai graziu sagiu...


Aš gaminu rankų darbo gėles, ne seges, 2014 metų sezonui kol kas pagaminau tokio tipo:
user posted image

Dėl Ibero segių - priklauso nuo pačios segės, gabesnė galėtų ir pati sumeistrauti naudojant karštus klijus, o esant sudėtingesnei situacijai - kreiptis į juvelyrą.

Manyčiau, kad ir iš ebay apsimoka, bet ten jau reik tikėtis, kad nuotraukos tikroviškos, nepagražintos, nes žinote kaip būna: atrodo gražiai, o parsisiunti "čaina šit" biggrin.gif
Atsakyti
Na jau turejau tokia "staigmena" biggrin.gif reik gal pamegint paklausti "real photo". Ai, nezinau.. Ir auskaru dar tokiu uzmaciau padoriu.
Gal kuri meginot siustis?
Pora grazesniu, tik idomu, kaip atrodo is tikro:

http://www.ebay.co.u...=item2587a0658c
http://www.ebay.com/.....321243211751
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 03, 09:41)
Gal kuri nors pirkot panasias sages i esancias siose sukuosenose? Kazkaip Lietuvoje nelabai pastebejau

as kazka panasaus turejau g.gif bandysiu surast ir nufotkint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 04, 14:10)
Na jau turejau tokia "staigmena" biggrin.gif reik gal pamegint paklausti "real photo". Ai, nezinau.. Ir auskaru dar tokiu uzmaciau padoriu.
Gal kuri meginot siustis?
Pora grazesniu, tik idomu, kaip atrodo is tikro:



Aš manau, kad tarkim už 19USD neturėtų būti bloga kokybė. Tuomet rašytumėte jiems, kad neatitinka nuotraukuose rodomo vaizdo ir susigražintumėte pinigėlius mirksiukas.gif

Vieni gi rašo, kad nesiunčia į LT, tai manau ir nuotraukų realių net nesivargintų siųsti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 01 04, 17:17)
as kazka panasaus turejau g.gif bandysiu surast ir nufotkint mirksiukas.gif

Butu saunu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2014 01 04, 18:22)
Aš manau, kad tarkim už 19USD neturėtų būti bloga kokybė. Tuomet rašytumėte jiems, kad neatitinka nuotraukuose rodomo vaizdo ir susigražintumėte pinigėlius  mirksiukas.gif

Vieni gi rašo, kad nesiunčia į LT, tai manau ir nuotraukų realių net nesivargintų siųsti  unsure.gif


Man atrodo, kad labai bus didelis tas aksesuaras, noreciau mazesnio. Tokiu radau simpatisku, nedideliu, tik i LT nesiuncia. Nesinori to blizgaus pigumo, ar kad klijai matytusi. Na, teks pameginti kazka nusipirkti
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 04, 18:21)
Na, teks pameginti kazka nusipirkti


Tai labai lauksime atsiliepimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2014 01 04, 19:36)
Tai labai lauksime atsiliepimų  blush2.gif

Parodysiu, kai turesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 04, 21:12)
Parodysiu, kai turesiu  4u.gif

Pabandykite paieskoti etsy.com ten merginos daro nuostabius grozius thumbup.gif tik kainos gal kiek didokos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 04 sausio 2014 - 21:56
Labai aciu uz nuoroda!
Atsakyti