Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

QUOTE
cia mano bandomoji sukuosena wub.gif
man irgi gražu, tik kažkaip labai jau matosi tie segtukai
Atsakyti
Mano bandomojoj sukuosenoj tie segtukai tiesiogine zodzio prasme stovejo sukuosenoj, nes nepurske lako, o visaip bande varijuoti su pasitinkta sukuosena, tai cia nieko tokio smile.gif

Man grazu:)
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 11 10, 02:42)
man irgi gražu, tik kažkaip labai jau matosi tie segtukai

tai cia tik bandomoji,del to segtukai ir matesi,nes lengvai tik pritvirtino sruogeles,vestuviu diena ju net nesimate smile.gif ikelsiu nuotrauka kai gausiu visas cool.gif
Atsakyti
Gal kuri esate turejusi geliu vainikeli? As linkstu prie tokio varianto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2013 11 12, 00:25)
Gal kuri esate turejusi geliu vainikeli? As linkstu prie tokio varianto  wub.gif

user posted image
Atsakyti
Idėjoms ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lavaret aciu uz nuotraukas, visos sukuosenos nuostabios, manau bent viena is ju tikrai man pravers smile.gif Kaip tik apie kazka tokio svajojau vestvuvems. smile.gif
Atsakyti
Gal kuri nors pirkot panasias sages i esancias siose sukuosenose? Kazkaip Lietuvoje nelabai pastebejau
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 03, 10:41)
Gal kuri nors pirkot panasias sages i esancias siose sukuosenose? Kazkaip Lietuvoje nelabai pastebejau


Lietuvoje galima nusipirkti nebent kokiame Ibero segę ir perdaryti jį į segtuką.
Taip pat tokių papuošimų galima ieškoti suknelių nuomos salonuose.

Galima parsisiųsti iš užsienio, tačiau jie nėra pigūs, nuotakos nelinkusius investuoti į papuošimus plaukuose, tad neperka. Pati gaminu aksesuarus plaukams, tad matau tendencijas, jog šioje vietoje investicijų gailima verysad.gif
Papildyta:
Nors yra ir kinietiškų atitikmenų, tereikia paieškoti.

Plaukų aksesuaras iš Kinijos
Atsakyti
Dar krūvelė idėjų 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
o gal galit kuri mane apšviest? noriu gėlių vainikėlio ir palaidų plaukų ir nežinau ar dėl tų gėlyčių turėčiau į floristę kokią kreiptis ar tiesiog į kipėją, kuri man viską ten sutvarkys?

o gal įmanoma pačiai jį susipinti nes noriu visai paprastučio, tik tokiu atveju, kokios tos gudrybs, kad nenuvystų?
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2014 01 03, 16:27)
o gal galit kuri mane apšviest? noriu gėlių vainikėlio ir palaidų plaukų ir nežinau ar dėl tų gėlyčių turėčiau į floristę kokią kreiptis ar tiesiog į kipėją, kuri man viską ten sutvarkys?

o gal įmanoma pačiai jį susipinti nes noriu visai paprastučio, tik tokiu atveju, kokios tos gudrybs, kad nenuvystų?


Reikia kreiptis į floristę, juk kirpėja nebėgs į gėlių saloną smile.gif Floristės specialiai paruošia gėlytes, kad jos išsilaikytų mirksiukas.gif Pačiai nepatarčiau terliotis, iš didelio taupumo gali gautis bereikalingas vargas.

Kartą nuotaka man atnešė neparuoštą rožę, norėjo sutaupyti, tai taip ir gavosi - po keletos valandų rožė be maitinimo iš baltos tapo rudais kraščiukais doh.gif
Atsakyti