Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Gal galite rekomenduoti ilgų plaukų šukuosenų meistrę? smile.gif Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
As jau po bandomosios sukuosenos...

Nesu patenkinta ir laiminga cool.gif

Benice, ikeliu jusu teismui namu salygom daryta foto, jei gausiu fotografo (daremes siandien fotosesija) veliau ikelsiu ir ja. Bet realiai, as manau fotkink kaip nori kas padaryta,tas padaryta. Jusu teismui:

http://www.part.lt/i...d169a86b203.JPG

http://www.part.lt/i...24b52ee5480.JPG

http://www.part.lt/i...5f6c3872499.JPG

Jusu nuomone ar perlai grazu pacioje sukuosenoje, ar geriau visai be ju. Sukuosena po fotosesijos, gavus lietaus ir gulejau ant kuodo (ant nugaros) biggrin.gif

http://www.part.lt/i...ccf1196d489.JPG

Laukiu patarimu... Ir dekoju uz juos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukselis14: 22 liepos 2013 - 20:31
QUOTE(aukselis14 @ 2013 07 22, 21:26)
As jau po bandomosios sukuosenos...

Nesu patenkinta ir laiminga  cool.gif

Benice, ikeliu jusu teismui namu salygom daryta foto, jei gausiu fotografo (daremes siandien fotosesija) veliau ikelsiu ir ja. Bet realiai, as manau fotkink kaip nori kas padaryta,tas padaryta. Jusu teismui:
Laukiu patarimu... Ir dekoju uz juos  4u.gif


Patį kuodą daryčiau arba aukščiau, arba žemiau. Žinoma, linkstu prie varianto "žemiau".
Karoliukai - segčiau juos arba vienoje vietoje formuodama segtuką iš jų, arba išvis nesegčiau. Išbarstyti po kuodą nelabai, vis tik jau šiek tiek atgyvena.

Priekis - didžiausia problema. Iš priekio visiškai nesimato, kad esate su progine šukuosena. Atrodo lygtais būtumėte suimtais plaukais ir tiek.
Prie tokio kuodo turi buti sugarbanoti visi plaukai, o ne tik pačio kuodo, nes gaunasi 2 skirtingi stiliai: priekis tiesių plaukų, griežtas, o gale jau garbanėlių kuodelis, žaismingas. Toks derinukas gadina visą reikalą. Garbanėlės turi būti visur, o kaip jas susegsite - čia jau spręsite pati.
Pavyzdžiui (tik garbanėlės gali būti ne tokios plonos ir ne tokios smulkmios):
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Aciu, Benice, nusivyliau, matyt reikia eiti darytis kitur sukuosena, tik dabar reikia susirasti kur tai padaryti Kaune...
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2013 07 23, 10:36)
Aciu, Benice, nusivyliau, matyt reikia eiti darytis kitur sukuosena, tik dabar reikia susirasti kur tai padaryti Kaune...


Tai pasakykite, ko norite ir kaip - gal galės tai padaryti, jeigu sakys, kad ne ir nesupranta, ko norite, tuomet ieškositės kitos smile.gif
Atsakyti

 i 
Reklama, paslaugų skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2013 07 22, 20:26)
As jau po bandomosios sukuosenos...



tiesa sakant manes visikai nesuzavejo jusu bandomoji blush2.gif
gal kazka tokio ismeginkit jei norisi kuodo mirksiukas.gif
user posted image
arba
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 24 liepos 2013 - 21:21
Sveikos 4u.gif

Pasirodau ir aš, tik jau po vestuvių. smile.gif

Mane vos tik pamačius labai sužavėjo ši nuotrauka:
user posted image
Kažkodėl iš pradžių gan ilgai dėl jos abejojau, sukau galvą, ieškojau kitokių variantų, nes prisimąsčiau, kad ne mano kvadratiniam veidui tokia šukuosena. Ir galų gale, kai jau reikėjo eiti darytis bandomąją šukuoseną, nusprendžiau, kad nėra čia ko - patinka ir imu biggrin.gif rezultatas vestuvių dieną (po mano ir nuostabios kirpėjos nedidukų interpretacijų):
user posted image
user posted image

Rezultatu likau labai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos...
Reikia patarimo. Niekaip negaliu išsirinkti šukuosenos unsure.gif
Viena bėda, kad veido forma kvadratinė. Plaukai stori, ilgis matosi nuotraukoje, dar turiu tresus 50-55cm ilgio, 100g.
Kas jūsų manymu man tiktų?
user posted image

Suknelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 28 liepos 2013 - 12:50
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asta L. @ 2013 07 28, 00:31)
Sveikos  4u.gif

Pasirodau ir aš, tik jau po vestuvių.  smile.gif
Rezultatu likau labai patenkinta.  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Kuklu, paprasta, bet Jums tikrai tinka 4u.gif

QUOTE(mejja @ 2013 07 28, 13:48)
Sveikos...
Reikia patarimo. Niekaip negaliu išsirinkti šukuosenos  unsure.gif
Kas jūsų manymu man tiktų?


Jūsų vietoje daryčiausi kažką panašaus:
user posted image

Jeigu nuspręstumėte ant veido neleisti jokių sruogų ir būtumėte atviru veiduku, tiesiog fotografuokitės nukreipdama veiduką šiek tiek į šoną - veido forma neišryškės. Nėra tai labai didelė problema, tad dengti nėra būtina 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sakykit kokią šukuoseną patartumėt stambesniai, ilgų plaukų merginai su kirpčiukais? Pastebėjau, kad labai populiarūs kuodukai, elegantiška ir labai tvarkinga smile.gif gal kas turit kokių pavyzdžių? 4u.gif
Atsakyti