Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

QUOTE(bucke001 @ 2013 07 16, 13:01)
http://m.kartu.lt/ka.../kempine-kuodui
Va tokios kempines smile.gif
Na pas mane plaukai iki krutines, bet man vistiek dar prikabins netikru plauku, nes savu neuztenka biggrin.gif

O 3 kempines naudosim, kad kuodas aukstesnis butu smile.gif)


geras blush2.gif .
Tikiuosi mano kirpeja mokes kazka panasaus padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2013 07 16, 13:49)
Geriau jau ant špilkos arba pasigaminti kokią segę, aišku - skonio reikalas  4u.gif

tai ja ir uzmoviau ant tos kuodo spilkos ar kaip ji ten vadinasi (na kur i kuoda susmaigsto) smile.gif

QUOTE(*agnyte* @ 2013 07 16, 14:21)
tik ne tokia gelyte, visu pirma, tai labai vaikiskai atrodo, butent sita, o ir nepuosni visiskai...

tai kad as ir esu truputeli vaikiska biggrin.gif bet gelytes forma kiek kitokia darysiu 4u.gif metalo truputi idet bandysiu ir ziuresiu kas bus ax.gif

turiu tokia apyranke ir auskariukus tai norisi ir kazkokio tokio pat akcento i plaukus ax.gif vidurinej foto tikra spalva (telefonas truputi iskraipe spalvas)
user posted image

savo vestuvems dariau tokias apyrankes/ riesines ar kaip jas pavadinti. jos taip pat is biserio karoliuku. gal ir vaikiska ar kvaila bet man buvo grazu ir buvo dzin. bile man buvo grazu biggrin.gif ir i plaukus smaigste baltus karoliukus tai labai graziai atrode ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 16 liepos 2013 - 14:35
butent tie ruzavi auskarai, apyranke atrodo labai pigiai ir nepuosniai. gal 6 metu mergytei ir tiktu pasipuost. aisku, cia skonio reikalas
Atsakyti
Čia ar įdėsit metalo ar neįdėsit, vis vien mažos mergaitės bižuterija gaunasi...
Atsakyti
Benice, prasau Jusu patarimo del sukuosenos. Mano plaukai gan ploni ir auksta kakta. Gal jus mestelsite ideju. Noreciau elegantiskos sukuosenos. Lig tol progom daziausiai banguodavau juos.. bet jau pabodo garbanos. Buciau labai dekinga uz jusu idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 07 19, 21:32)
Benice, prasau Jusu patarimo del sukuosenos. Mano plaukai gan ploni ir auksta kakta.  Gal jus mestelsite ideju. Noreciau elegantiskos sukuosenos. Lig tol progom daziausiai banguodavau juos.. bet jau pabodo garbanos. Buciau labai  dekinga uz jusu idejas  4u.gif


Prie kokios suknelės deriname šukuoseną? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2013 07 20, 09:08)
Prie kokios suknelės deriname šukuoseną?  bigsmile.gif

Stai ikeliu:
Suknele
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 07 20, 12:36)


Kadangi suknelės viršus puošnus - nereikia to nugesinti palaidais plaukais. Mano manymu jie čia netiktų. Jūsų veidukas formos prasme nėra problematiškas, tad drąsiai galima rinktis kuodelį. Aš padaryčiau priekį su retro banga, o gale jau nėra tiek svarbu, kokio tipo tai būtų kuodas. Prie viso to derinčiau šiek tiek ilgesnius (bet ne per ilgus) auskariukus su tokios pat spalvos akmenukais, kaip ir papuošimai ant suknelės.
Pvz, tik pats kuodas gali būti mažesnis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2013 07 20, 12:45)
Kadangi suknelės viršus puošnus - nereikia to nugesinti palaidais plaukais. Mano manymu jie čia netiktų. Jūsų veidukas formos prasme nėra problematiškas, tad drąsiai galima rinktis kuodelį. Aš padaryčiau priekį su retro banga, o gale jau nėra tiek svarbu, kokio tipo tai būtų kuodas. Prie viso to derinčiau šiek tiek ilgesnius (bet ne per ilgus) auskariukus su tokios pat spalvos akmenukais, kaip ir papuošimai ant suknelės.
Pvz, tik pats kuodas gali būti mažesnis:
user posted image

Aciu jums uz nuomone 4u.gif Tikrai idomu, niekada net nebuciau pagalvojusi apie toki varianta. Pati sklastyma tikriausiai sone geriausia daryt, kad uzdengtu graziai kakta? Tikrai manau pasinaudosiu jusu pasiulytu variantu. Gaila, kad as ne vilniete smile.gif tik idomu, ar graziai iseitu kuoda suformuot, ar nebutu jis toks skystas is plonu plauku g.gif Na, bet aciu labai - tikrai uzvedete ant kelio heart.gif
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 07 20, 15:51)
Aciu jums uz nuomone  4u.gif  Tikrai idomu, niekada net nebuciau pagalvojusi apie toki varianta. Pati sklastyma tikriausiai sone geriausia daryt, kad uzdengtu graziai kakta? Tikrai manau pasinaudosiu jusu pasiulytu variantu. Gaila, kad as ne vilniete smile.gif tik idomu, ar graziai  iseitu kuoda suformuot, ar nebutu jis toks skystas is plonu plauku  g.gif  Na, bet aciu labai - tikrai uzvedete ant kelio  heart.gif


Taip, klastymas šone ir iš tos storesnės dalies formuojama banga. Ji šiek tiek dengs vieną kaktos šoną, tad atrodys gerai 4u.gif

Dėl kuoduko - plaukai ilgi, nesvarbu, kad ne stori, jų pilnai užtenka. Šiek tiek vėlimo, kirpėjos pastangų ir kuodas gali būti milžiniškas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2013 07 20, 12:45)


Mano plaukai vos iki pečių, aišku iki kitos vasaros su visais pakirpimais paaugs maks. 5-8 cm, tai gausis vos zemiau paciu ir super ploni. Ką tokiu atveju darote? blush2.gif Dedate papildomas sruogas? Nes tikrai norėčiau panašios šukuosenos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2013 07 21, 23:19)
Mano plaukai vos iki pečių, aišku iki kitos vasaros su visais pakirpimais paaugs maks. 5-8 cm, tai gausis vos zemiau paciu ir super ploni. Ką tokiu atveju darote? blush2.gif  Dedate papildomas sruogas? Nes tikrai norėčiau panašios šukuosenos. g.gif


Kuodams papildomų sruogų nededu, nebent plaukai kare kirpimo ir norima kuodo.

Žinoma, lengviau yra įdėti kažką ir iš to susukti, negu improvizuoti ir daryti juvelyrinį darbą iš natūralių plaukų. Aš vis tik už natūralumą, jeigu tai realu.
Papildomos sruogos tikrai nebūtinos, viskas priklauso nuo kirpėjos noro padirbėti. 4u.gif
Atsakyti