Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

QUOTE(aukselis14 @ 2013 06 13, 13:57)
Noriu, Benice, jusu patarimo. As auksta, galvoju apie kuoduka. Ar man tiktu kazkas tokio

http://img33.imagesh...71af08655a6.jpg

Mano foto
https://plus.google....=CK_Sn6WLpYS2HQ

Aciu labai  4u.gif


jau rasiau anksciau, bet pasikartosiu. dariau bandomaja sita sukuosena, pas mane taip pat ilgi plaukai ir ju daug, tai man ta sukuosena netiko, nes kuodas buvo per didelis ir sunkus, isiro greitai. del to atsisakiau vestuvems kuodo idejos. pasidarykit bandomaji ir matysit, gal jums kitaip bus smile.gif
Atsakyti
Na ka, merginos, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo šukuosenos pvz, ilgai ieškojau interneto platybėse, kažko, kas patrauktų mano akį, šukuosenos norėjau paprastos, bet tuo pačiu ne prastos, mano sunkūs plaukai ir veliumas buvo labai sunkus, bet likau patenkinta wub.gif wub.gif blush2.gif

Foto 1

Foto 2

Foto 3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romualdukas: 25 birželio 2013 - 17:02
Begalo grazi sukuosena, as ir tokios noreciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romualdukas @ 2013 06 25, 18:00)
Na ka, merginos, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo šukuosenos pvz, ilgai ieškojau interneto platybėse, kažko, kas patrauktų mano akį, šukuosenos norėjau paprastos, bet tuo pačiu ne prastos, mano sunkūs plaukai ir veliumas buvo labai sunkus, bet likau patenkinta  wub.gif  wub.gif  blush2.gif

Foto 1

Foto 2

Foto  3

Tikrai labai graži šukuosena, puikiai tinka prie veido formos ir bruožų 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Romualdukas,labai grazi sukuosena ir pati nuotaka taip pat 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

gal turit kokių nuotraukų parodyti ilgų palaidų plaukučių, kad būtų sugarbanoti? rolleyes.gif nenoriu jokių kuodelių, į viršų sukeltų (nors ir gražu wub.gif ), pati sau norėčiau palaidų garbanotų wub.gif
Atsakyti
Sweiki Benice, man reikia jūsų patarimo kokia šukuosena man labiau tiktų, mano plaukai ilgi ir nera stori gal netgi labiau ploni, galvojau apie kuodeli, bet veidas mano pailgas kažin kaip atrodys.... g.gif gal kirpčiuku kokiu i sona reikėtų, net nežinau... va kokia suknelė bus :
My Webpage

o cia aš esu :

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(lorka777 @ 2013 06 26, 13:32)
Sweiki Benice, man reikia jūsų patarimo kokia šukuosena man labiau tiktų, mano plaukai ilgi ir nera stori gal netgi labiau ploni, galvojau apie kuodeli, bet veidas mano pailgas kažin kaip atrodys.... g.gif gal kirpčiuku kokiu i sona reikėtų, net nežinau... va kokia suknelė bus :
My Webpage

o cia aš esu :

My Webpage


Taip, veidukas pailgas, suimti plaukai tai paryškintų, bet galima rinktis ir tokias kombinacijas, kurios kaip tik platins veiduką, pvz.:

1) kuodelis - sušukavimas šone, pastebėkite, kad sklastymas eina per šoną, plaukai dengia kaktą, bet tai nėra kirpčiai. Kaip ir Jūsų nuotraukoje - turite sklastymą šone, tik tiek kad priekiniai plaukai nukreipti į viršų, o galima juos dėti labiau ant kaktos ir bus tas pats vaizdas.
user posted imageuser posted image

2) tokio tipo plaukų suėmimas taip pat tiktų, nes šonuose platintų veiduką:
user posted image

3) na ir vienas populiariausių variantų - plaukai į vieną šoną, optiškai irgi platintų veiduką. Kadangi plaukai nestori, tai jų sudėliojimas į vieną pusę sąlytotų tai, kad jų tiesiog atrodytų daugiau nei šiaip tiesiog palaidi, nes visi vienoje vietoje:
user posted imageuser posted image

Kadangi suknelės viršus per daug neįpareigoja, tai galite rinktis praktiškai bet kurį iš variantų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 26 birželio 2013 - 13:26
o as buvau dar karta bandomaja darytis, jau kitoje kirpykloje.

sikart darem va tokia
http://www.weddingom.../pictures/4229/

bet pastebejau, kad man ji tinka tik jeigu plaukai sulaizyti ir prispausti prie galvos. kaip pinimas, taip kuodelis. jokiu 'laisvu' pinimu ir papurenimu....ir gele isegama virs kuoduko.
tai dbr net mastau ar isvis darytis ta sukuosena . ar buti palaidais sad.gif

toks vaizdas, kad mane biski sendina tokio tipo sukuosenos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 26 birželio 2013 - 14:09
QUOTE(Kaštanka @ 2013 06 26, 15:08)
o as buvau dar karta bandomaja darytis, jau kitoje kirpykloje.

sikart darem va tokia
http://www.weddingom.../pictures/4229/

bet pastebejau, kad man ji tinka tik jeigu plaukai sulaizyti ir prispausti prie galvos. kaip pinimas, taip kuodelis. jokiu 'laisvu' pinimu ir papurenimu....ir gele isegama virs kuoduko.
tai dbr net mastau ar isvis darytis ta sukuosena . ar buti palaidais  sad.gif

toks vaizdas, kad mane biski sendina tokio tipo sukuosenos.  g.gif


Kai nematom realaus rezultato, sunku ir komentuoti kažką... unsure.gif
Atsakyti
as ir neprasau komentaru. o ir rodyt nera ka. bandomoji nefiksuojama. kol griztu namo, jau sluota ant galvos
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 06 26, 15:08)

tai dbr net mastau ar isvis darytis ta sukuosena . ar buti palaidais sad.gif



Man pasirodė, kad norėjote komentarų ar kažkokių nuomonių biggrin.gif
Vadinasi tiesiog viešai pamąstėt, o mums belieka tyliai pritart, tą ir darom tuomet 4u.gif

QUOTE(Kaštanka @ 2013 06 26, 18:41)
as ir neprasau komentaru. o ir rodyt nera ka. bandomoji nefiksuojama. kol griztu namo, jau sluota ant galvos


Taip, bandomoji nefksuojama, bet iškart padarius nufotkint galima.
Ne mums, taii bent jau sau, kad žiūrint susigulėtų mintys ir lengviau būtų priimt sprendimą g.gif
Atsakyti