Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

aciu smile.gif realybej biski ryskesne. sestadieni vaziuoju bandomaja darytis i kirpykla
Papildyta:
aukselis as ne profe, bet manau tiktu smile.gif

isvis ziuriu kiek graziu cia nuotaku busimu pas mus wub.gif visoms grazaus laukimo ir nuostabios sventes 4u.gif
Atsakyti
Kastanka, kokia miela foto wub.gif
tikrai tiks jum norima sukuosena 4u.gif

Aukselis, ir jum turetu tikt tokia sukuosena 4u.gif tik bent jau is foto jusu plaukai atrodo gan tori ir sunkus, kazi nebus sunkumo jausmo kai plaukai taip zemai ir dar ciut ant sono susukuoti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 14 birželio 2013 - 15:39
o as zinau kad mano bus stai tokia 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 06 14, 16:37)
Aukselis, ir jum turetu tikt tokia sukuosena 4u.gif  tik bent jau is foto jusu plaukai atrodo gan tori ir sunkus, kazi nebus sunkumo jausmo kai plaukai taip zemai ir dar ciut ant sono susukuoti? 4u.gif
taip taip beda,kad mano plaukai labai stori ir purus. Jau kirpejai sakiau nupirpkit per puse,kad ju maziau butu,bet ji sako tai esmes nekeicia. Ne ilgyje,o kiekyje visas svarbumas. Net nezinau kas gausis man sukelt plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2013 06 13, 14:57)
Noriu, Benice, jusu patarimo. As auksta, galvoju apie kuoduka. Ar man tiktu kazkas tokio

http://img33.imagesh...71af08655a6.jpg

Mano foto
https://plus.google....=CK_Sn6WLpYS2HQ

Aciu labai  4u.gif


Manau, kad tikrai tinka toks kuodelis, jeigu jis tinka ir prie suknelės, jos irgi kartais diktuoja madas.
Dar vienas patarimas - nešiokite sklastymą, Jūsų kakta nėra aukšta, bet plaukai auga kvadratu (pati plaukų pradžios augimo linija), tas uždeda negražų rėmą ant veiduko (nebijokite, pas mane panašiai, ne jūs viena tokia) ARBA jei šukuojate plaukus į viršų - juos priekyje sukelkite paveliant, kad ilgintų veidą, tuomet tas kvadratas taip nerėš akies ir bus daug gražiau. Priekį galima sukelti kad ir tokiu būdu, čia rodau uodegytę, bet tokį priekį galima daryti ir palaidiems plaukams: Filmukas, kaip sukelti priekį
Čia patarimas kasdienai. Vestuvių dieną irgi stenkitės kažką improvizuoti su priekiu, galima su sklastymu, galima dalį plaukų nukreipti į šoną, žodžiu kirpėja turėtų patarti. Dėl galo - ar tai bus kuodas, ar ne - problemos nematau. Kad ir tas sunkumas - iš kur gi jis atsiras? Juk tai Jūsų plaukučiai, gyvenate su jais kasdien, segtukai neapsunkins visko ant tiek, kad būtų nepatogu, tad dont worry 4u.gif

P.S. Žinau, kad neklausėte dėl tos priekinės dalies, bet kai matau gražų veiduką ir kad galima padaryt dar gražiau, tai pasakau. Čia nieko asmeniško, juk forumiečių nepažįstu, o Jūs manęs mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
benice

cia as:
user posted image

o cia mano suknele:

http://shop.mango.co...?id=11040062_10

plaukai mano stori, linke banguotis ir pustis, turiu didele nosi ir kvadratini veida biggrin.gif KA PAREKOMENDUOSIT? noreciau ala netvarkingos, valiukiskos kazkokios sukuosenos, galvoju detis koki lankeli ar sage i plaukus
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2013 06 14, 23:43)
benice

plaukai mano stori, linke banguotis ir pustis, turiu didele nosi ir kvadratini veida biggrin.gif  KA PAREKOMENDUOSIT? noreciau ala netvarkingos, valiukiskos kazkokios sukuosenos, galvoju detis koki lankeli ar sage i plaukus


Jūsų plaukų ir veido formos iš nuotraukytės nesimato, reikia normalios portretnės nuotraukos, kad galėčiau patarti atžvelgusi būtent į bruožus.

Tačiau suknelė matosi gerai ax.gif Prie jos labiau tiktų segė plaukuose, ypač prie tų detalių ant petnešėlių. Geriausia būtų, kad segė būtų papuošta ir baltos medžiagytės detalėmis. Galima kad ir paprastą segę padekoruoti, su karštais klijais priklijuoti segtuką ir bus originalu. Balta spalva ant tamsių plaukų gerai žiūrisi, suteikia proginį akcentą. Kadangi suknutė pakankamai kukli, galima drąsiai puošti viršų, t.y. šukuoseną.
Lankelis - sunku pasakyti, bet sprendžiant iš to, kad pardavime jų nėra daug, ypač baltų, sunku kažką priderinti, nebent ieškoti užsienyje arba gamintis pagal užsakymą.

Jeigu nuspręstumėte būti palaidais plaukais - turėkite omenyje, kad juos vertėtų laikyti ant nugaros. Jie gali įsivelti į suknutės papuošimus, tuos ant petnešėlių. Tas grožio nesuteiks, o ir suknutės grožis bus paslėptas.
Jeigu darysitės kuodelį - darykitės tokį laisvesnį, gal net su palaidesnėmis sruogomis, kad neišryškėtų nosytė.
Tiktų, manau, kažkas tokio:
šukuosena iš dešinės
user posted image
user posted image
Atsakyti
grizau is bandomosios sukuosenos appointmento kirpykloj.

netinka man ta sukuosena, ir isvis tragiskai kazkaip padare..as daug trumpu plauku turiu, pasisiause viskas sonuose. gale negraziai padare. ir siaip nu netinka.

as visa nusiminus, nezinau dbr ka daryt sad.gif
Atsakyti
Benice, aciu! uzvedet ant kelio! paskutinis varijantas man laaaaabai patiko!
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 06 15, 20:02)
grizau is bandomosios sukuosenos appointmento kirpykloj.

netinka man ta sukuosena, ir isvis tragiskai kazkaip padare..as daug trumpu plauku turiu, pasisiause viskas sonuose. gale negraziai padare. ir siaip nu netinka.

as visa nusiminus, nezinau dbr ka daryt sad.gif


O nuotraukų neturite? Matydamos galėtumėm patarti, ką ir kaip padaryti 4u.gif
Svarbu nepanikuoti, tai tik bandymas, džiaukimės, kad ne vestuvės dar drinks_cheers.gif Viską galima išspręsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2013 06 14, 22:27)
Manau, kad tikrai tinka toks kuodelis, jeigu jis tinka ir prie suknelės, jos irgi kartais diktuoja madas.
Dar vienas patarimas - nešiokite sklastymą, Jūsų kakta nėra aukšta, bet plaukai auga kvadratu (pati plaukų pradžios augimo linija), tas uždeda negražų rėmą ant veiduko (nebijokite, pas mane panašiai, ne jūs viena tokia) ARBA jei šukuojate plaukus į viršų - juos priekyje sukelkite paveliant, kad ilgintų veidą, tuomet tas kvadratas taip nerėš akies ir bus daug gražiau. Priekį galima sukelti kad ir tokiu būdu, čia rodau uodegytę, bet tokį priekį galima daryti ir palaidiems plaukams: Filmukas, kaip sukelti priekį
Čia patarimas kasdienai. Vestuvių dieną irgi stenkitės kažką improvizuoti su priekiu, galima su sklastymu, galima dalį plaukų nukreipti į šoną, žodžiu kirpėja turėtų patarti. Dėl galo - ar tai bus kuodas, ar ne - problemos nematau. Kad ir tas sunkumas - iš kur gi jis atsiras? Juk tai Jūsų plaukučiai, gyvenate su jais kasdien, segtukai neapsunkins visko ant tiek, kad būtų nepatogu, tad dont worry  4u.gif

P.S. Žinau, kad neklausėte dėl tos priekinės dalies, bet kai matau gražų veiduką ir kad galima padaryt dar gražiau, tai pasakau. Čia nieko asmeniško, juk forumiečių nepažįstu, o Jūs manęs  mirksiukas.gif  blush2.gif
KAIP AAAAAAAAACIUUUUUUUUUUU JUMS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif rolleyes.gif ax.gif uz patarimus visu pirma ka daryti su tokiu veidu lotuliukas.gif as vis bandau visiems pasakyti,kad mane labai erzina plauku pradzios augimo linija,nes susirisus juos negaliu ziuret i save (ypac nuotraukose,nes atrodo,kad neasimetriska viskas). Todel pastaruoju metu turejau kirpciukus,bet sugalvojau dabar atsiauginti,nes pagalvojau,kad ivairesnes sukuosenas bus galima padaryti vestuvems. Ar as klystu? Sklastyma nesioju kai bunu palaidais plaukais, bet kadangi siuo metu kirpciai auginami,tai susegta del to viskas i virsu

Mano vestuvine suknele
http://www.bridalgow...478/AMMAN-b.jpg

Mane erzina mano kirpeja blush2.gif as jai pradzioj kai pasakiau,kad noriu sukeltu,ne palaidu plauku,tai gavau atsakyma "turi labai grazius plaukus,tai kam juos slept?". Po to parodziau suknele,sakau mano nuomone prie tokios sukneles graziau sukelti plaukai negu palaidi. Zodziu, po to ji man sako, kad ju labai daug... Tai kaip man sumazint doh.gif

kaip gaila, Benice, kad jus Vilniuje, atlekciau pas jus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2013 06 17, 10:11)
KAIP AAAAAAAAACIUUUUUUUUUUU JUMS  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  rolleyes.gif  ax.gif uz patarimus visu pirma ka daryti su tokiu veidu  lotuliukas.gif as vis bandau visiems pasakyti,kad mane labai erzina plauku pradzios augimo linija,nes susirisus juos negaliu ziuret i save (ypac nuotraukose,nes atrodo,kad neasimetriska viskas). Todel pastaruoju metu turejau kirpciukus,bet sugalvojau dabar atsiauginti,nes pagalvojau,kad ivairesnes sukuosenas bus galima padaryti vestuvems. Ar as klystu? Sklastyma nesioju kai bunu palaidais plaukais, bet kadangi siuo metu kirpciai auginami,tai susegta del to viskas i virsu

Mano vestuvine suknele
http://www.bridalgow...478/AMMAN-b.jpg

Mane erzina mano kirpeja  blush2.gif as jai pradzioj kai pasakiau,kad noriu sukeltu,ne palaidu plauku,tai gavau atsakyma "turi labai grazius plaukus,tai kam juos slept?". Po to parodziau suknele,sakau mano nuomone prie tokios sukneles graziau sukelti plaukai negu palaidi. Zodziu, po to ji man sako, kad ju labai daug... Tai kaip man sumazint  doh.gif

kaip gaila, Benice, kad jus Vilniuje, atlekciau pas jus  rolleyes.gif


Tai, su ilgesniais kirpčiais lengviau kažką priderinti, tad gerai darote, kad auginatės. 4u.gif

Kirpėja turi tik patarti, kas labiau tinka prie veido, o pasirinkimas jau Jūsų reikalas. Griežtai pasakykite, kad norite suimtų, parodykite tikslų pavyzdį ir tiek, tuomet neturės galimybių grybauti ir improvizuoti savo nuožiūra.
Sunku atrasti žmogų, kuris klauso, o ne perša savo nuomonę ar daro ką moka. Net ir Vilniuje, tad vienintelis būdas per daug nenusigrybauti, nunešti tikslų pavyzdį, ko norisi. 4u.gif
Atsakyti