Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

QUOTE(Alera @ 2012 12 05, 17:42)
O man kuodas nelabai tiktu pačiai. O čia kasa ir yra biggrin.gif man gražu asmeniškai, žiūrėsme kaip bandomoji gausis smile.gif

Man irgi grazi drinks_cheers.gif o ar visos darysites bandomasias g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 12 05, 22:17)
Man irgi grazi drinks_cheers.gif o ar visos darysites bandomasias g.gif



as tai nezadu darytis bandomosios sukuosenos smile.gif ,eisiu pas savo nuolatine kirpeja ir ji man tikrai padaris ko noriu.is prigimties esu garbane,tai nenoreciau uzslepti savo plauku jokiais kuodeliais,o rinksiuosi palaidus plaukus be dideliu imantrybiu smile.gif ,gal nuobodokai skamba,bet kol kas mano vizija tokia,dar tiksliai neapsisprendziau ka desiu i plaukus: gyvas geles ar geriau veliuma pasirinkti, nes kartu gal nelabai deres?! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 12 05, 23:17)
Man irgi grazi drinks_cheers.gif o ar visos darysites bandomasias g.gif

As butinai darysiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d_kris @ 2012 12 05, 23:39)
as tai nezadu darytis bandomosios sukuosenos smile.gif ,eisiu pas savo nuolatine kirpeja ir ji man tikrai padaris ko noriu.is prigimties esu garbane,tai nenoreciau uzslepti savo plauku jokiais kuodeliais,o rinksiuosi palaidus plaukus be dideliu imantrybiu smile.gif ,gal nuobodokai skamba,bet kol kas mano vizija tokia,dar tiksliai neapsisprendziau ka desiu i plaukus: gyvas geles ar geriau veliuma pasirinkti, nes kartu gal nelabai deres?! g.gif

man priekis buvo biskiuka sukeltas, o gale plaukai palaidi smile.gif viskas derejo smile.gif bet as su juo buvau tik baznycioje ir per fotosesija irnesakyk.gif jai esi pratusi pati tvarkykis savo garbanas biggrin.gif nes isitikinau, niekas geriau nesutvarko garbanu nei pats
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 06, 09:00)
man priekis buvo biskiuka sukeltas,  o gale plaukai palaidi smile.gif viskas derejo smile.gif bet as su juo buvau tik baznycioje ir per fotosesija  irnesakyk.gif  jai esi pratusi pati tvarkykis savo garbanas  biggrin.gif  nes isitikinau, niekas geriau nesutvarko garbanu nei pats


reiks ir man tavo ideja pasinaudoti,kad nuometas tik baznycioj ir fotosesijai naudojamas smile.gif .tikra tiesa su garbanomis geriausia "susitarti" paciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 12 05, 23:17)
Man irgi grazi drinks_cheers.gif o ar visos darysites bandomasias g.gif

Aš manau, jog bandomosios reikia tom kurios nelabai pažįsta savo kirpėja, kad nebūtų paskui staigmenų tą dieną kai norisi, kad būtų viskas tiek gerai kiek įmanoma smile.gif
Atsakyti
O as nezinau ar darysiuos bandomaja.. suzinosiu tik pries vestuves, nes vestuves musu bus kipre..smile.gif nebent pabandysiu kazko norimo pasidaryti cia, kad zinoti, kas man tinka ir ko geriau vengti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d_kris @ 2012 12 06, 13:33)
reiks ir man tavo ideja pasinaudoti,kad nuometas tik baznycioj ir fotosesijai naudojamas smile.gif .tikra tiesa su garbanomis geriausia "susitarti" paciai smile.gif

Man daug kas sake kad as pati graziau susitvarkau garbanas, nei man padare kirpeja doh.gif maziau susitresuosi kai pati jas susitvarkysi smile.gif
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
laba diena.

noreciau ir as jusu patarimo. musu vestuves bus kuklios, vasara.

stai mano suknele, na, panasi i sita. ilgis iki keliu.
http://4.bp.blogspot...00210_large.jpg

prie jos norisi ispudingo makijazo ir sukuosenos. visiskai palaidais nelb noriu. ka patartumet? kokiu ideju?

cia mano foto..
http://i267.photobuc...08/DSC_5320.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 21 gruodžio 2012 - 18:08
user posted image

user posted image
Atsakyti
pirma lb grazi. dar noretusi kazkokio aksesuaro plaukuose.
Atsakyti